Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Plaćanje MasterCard-om
Arbok
#1 Posted : 23. rujna 2012. 23:50:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
E, ovako ide pitanje: postoji li kakva mogućnost da se plaćanje MasterCard-om, preko WebShopa, izvrši na rate? Naime, kad sam, prije nekog vremena, u banci dizao mastericu, pitao sam kretena (VIŠE PUTA!!!), i citiram: "Što se događa kad mastericom kupujem preko WebShopa? Kako će mi se to naplatiti?" A on mi je odgovorio, i opet citiram: "Iznos vam se dijeli na 36 mjesečnih rata!" E, i onda sam ja nedugo nakon toga naručio par stripova preko jednog WebShopa, kad ono, sljedeći mjesec sve došlo na naplatu! Sva sreća pa nije bio veći iznos u pitanju! Dakle, ili mi je kreten u banci lagao ili je samo glup ili postoji mogućnost otplate na rate?! Unaprijed hvala na odgovoru!

P.S. Isprike na detaljnom postu! BigGrin
Dado R.
#2 Posted : 24. rujna 2012. 10:10:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
To morate provjeriti s vasom bankom, mislim da to nema veze s nama jer mogucnosti placanja u ratama kreditnom karticom
koliko znam odlucuje banka kod koje imate kreditnu karticu. Ako Vam oni kazu da ce Vam naplatiti u ratama kad nesto kupite online,
neka Vam onda pojasne zasto su naplatili sve odjednom. Mozda je bila rijec o iznosu koji je premali za rate, nemam pojma...
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,035 seconds.