Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Razna pitanja i prijedlozi
maddjuro
#21 Posted : 7. studenog 2011. 3:59:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
postoje li planovi za izdavanje kakvih mangi?
Dado R.
#22 Posted : 27. ožujka 2012. 11:37:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
ponki wrote:
Evo jednog topica gdje se mogu postavljati razna pitanja i prijedlozi za unapredjivanje ovog forumaSmile


Evo meni fali ona mogucnost da prekrizim neki tekst Blushing


To nismo mogli rijesiti, ovaj forum neda nam dodati tu opciju...
Zlotvor
#23 Posted : 4. srpnja 2012. 14:30:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 42
Man
Location: Polača
Jel ima opcija stavljanja potpisa da se vidi ispod svakog posta?

Čisto da neku parolicu napišen sa "dajte, oćemo, bla bla" pa da mogu dosađivat svaki dan Flapper LOL
Dado R.
#24 Posted : 4. srpnja 2012. 15:22:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ima, mozes ostaviti potpis...
Zlotvor
#25 Posted : 7. kolovoza 2012. 8:59:53(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 42
Man
Location: Polača
Iman ja jedno pitanje... U biti, više prijedlog nego pitanje. Blushing
Jeste li razmišljali uvesti opciju preview-a za nova izdanja? Ili ona već postoji, a ja iman žešću dioptriju? Confused
Dado R.
#26 Posted : 7. kolovoza 2012. 10:38:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
U biti jesmo. Imamo u planu postaviti privju i za neke do sad objavljena ali manje poznata izdanja a i postavljati nove privjue kod najava...
No za sad ce jos malo pricekati. U biti ima jos dosta opcija na kojima radimo i koje cemo raditi, ali sve to tece dosta sporije nego sto mi zelimo.
Sjest cemo s webmasterima krajem mjeseca i vidjeti kako se i sto se moze ubrzati. Primjerice ovaj dio gdje ce sve kolicine ici preko weba
pa ce i kolicine izdanja biti posve precizne i uvijek "live", to je trebalo krajem svibnja biti gotovo, no stalno se prolongiralo i upali smo u
vrijeme godisnjih odmora, no nadam se da cemo do kraja ovog mjeseca to rijesiti.
U planu je bilo i npr. mogucnost da se kod novosti odabere opcija kojeg junaka ili ediciju zelis pratiti pa ti onda stizu obavijesti samo o tome...
I jos puno, puno toga... Ali treba vremena... i strpljenja, znam.
Jasko
#27 Posted : 7. kolovoza 2012. 10:48:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 216
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

U planu je bilo i npr. mogucnost da se kod novosti odabere opcija kojeg junaka ili ediciju zelis pratiti pa ti onda stizu obavijesti samo o tome...


Svidža mi se! ThumpUp
Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube, i umiru kada ljube.
Tonka
#28 Posted : 17. studenog 2012. 0:37:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 14.11.2012.(UTC)
Posts: 11
Man
Location: Zadar
Oprostite na off postu. Koliko forum vec djeluje?
stability, training, bleeding ... one day your name will be legendary ... it is your destiny
vs
#29 Posted : 17. studenog 2012. 4:52:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Tonka wrote:
Oprostite na off postu. Koliko forum vec djeluje?

ne znan ni ja točno jer san se tek kasnije uključia, al računan da je dado r. prvi forumaš šta se ulinka, a njegov profil kaže da se uključia 10.07.2011... tj., malo više od dvi godine je forum online
Tonka
#30 Posted : 17. studenog 2012. 12:42:27(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 14.11.2012.(UTC)
Posts: 11
Man
Location: Zadar
vs wrote:
Tonka wrote:
Oprostite na off postu. Koliko forum vec djeluje?

ne znan ni ja točno jer san se tek kasnije uključia, al računan da je dado r. prvi forumaš šta se ulinka, a njegov profil kaže da se uključia 10.07.2011... tj., malo više od dvi godine je forum online


Vidio sam, a steta i nije bas neka aktivnost na forumu, mozda kasnije zivne.
stability, training, bleeding ... one day your name will be legendary ... it is your destiny
Weekly
#31 Posted : 30. prosinca 2012. 12:45:55(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.12.2012.(UTC)
Posts: 3
Location: zagreb
Možda je ovo najbolje mjesto da se predstavim.

Novi sam član, ovo je moj prvi post, na stripovi.com me znaju kao tintona, vidim da je ovdje dosta ljudi koji su i na stripovi.com tako da se valjda ne trebam previše predstavljati. Volim praktički sve škole stripa, Bonelli, BD, domaće, ponešto od Amera, mange još nisam dovoljno istražio (planiram uskoro uzeti Vrh bogova i Susjedstvo), volim i Španjolce i ostale stripove koji nepripadaju ovim skupinama. Pozdrav!
Dok Lester
#32 Posted : 30. prosinca 2012. 18:01:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
pozz Wink Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#33 Posted : 30. prosinca 2012. 20:00:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Pozdrav i dobrodosao!
Weekly
#34 Posted : 30. prosinca 2012. 20:21:58(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.12.2012.(UTC)
Posts: 3
Location: zagreb
HvalaBigGrin
vs
#35 Posted : 15. siječnja 2013. 12:00:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
mogli ste postavit izbor za najbolji strip u vasem izdanju za proteklu godinu, da glasamo za pojedine epizode i vidimo sta je ljudima najbolje leglo... tako ce se vidit koje epizode su najbolje kod pojedinih junaka, pa moze bit i od koristi onima koji ne kupuju sve redom..

bit ce pozitivne zajebancije, a moguce da vam se i proda koji broj vise...

ako je affleck s argom pohara golden globes, nema razloga da i astereoid argo ne pokori ovaj izborBigGrin

Oki
#36 Posted : 15. siječnja 2013. 13:40:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 212
Man
Location: DUGA RESA
vs wrote:
mogli ste postavit izbor za najbolji strip u vasem izdanju za proteklu godinu, da glasamo za pojedine epizode i vidimo sta je ljudima najbolje leglo... tako ce se vidit koje epizode su najbolje kod pojedinih junaka, pa moze bit i od koristi onima koji ne kupuju sve redom..

bit ce pozitivne zajebancije, a moguce da vam se i proda koji broj vise...

ako je affleck s argom pohara golden globes, nema razloga da i astereoid argo ne pokori ovaj izborBigGrin


Ma ti izbori za najbolji strip ne vrijede ama baš ništa...sto ljudi,sto čudi.
Meni recimo neki strip za kojeg većina kaže da je remek djelo neki puta vrijedi toliko da bi ga zamjenio za bilo koji strip samo da ga se riješim,a suprotno tome,nekad me neka priča toliko oduševi,a većina će tvrditi da je taj odličan strip smeće...dakle ne vjerujem niti izborima niti recenzijama dok se sam ne uvjerim kakav je strip,a u slučaju da mi je neko izdanje nezanimljivo i loše,nema straha,uvijek se nađe netko kome će ono biti dobro,a da je za zamjenu spreman dati nešto što je meni dobro...
vs
#37 Posted : 15. siječnja 2013. 13:53:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Oki wrote:
vs wrote:
mogli ste postavit izbor za najbolji strip u vasem izdanju za proteklu godinu, da glasamo za pojedine epizode i vidimo sta je ljudima najbolje leglo... tako ce se vidit koje epizode su najbolje kod pojedinih junaka, pa moze bit i od koristi onima koji ne kupuju sve redom..

bit ce pozitivne zajebancije, a moguce da vam se i proda koji broj vise...

ako je affleck s argom pohara golden globes, nema razloga da i astereoid argo ne pokori ovaj izborBigGrin


Ma ti izbori za najbolji strip ne vrijede ama baš ništa...sto ljudi,sto čudi.
Meni recimo neki strip za kojeg većina kaže da je remek djelo neki puta vrijedi toliko da bi ga zamjenio za bilo koji strip samo da ga se riješim,a suprotno tome,nekad me neka priča toliko oduševi,a većina će tvrditi da je taj odličan strip smeće...dakle ne vjerujem niti izborima niti recenzijama dok se sam ne uvjerim kakav je strip,a u slučaju da mi je neko izdanje nezanimljivo i loše,nema straha,uvijek se nađe netko kome će ono biti dobro,a da je za zamjenu spreman dati nešto što je meni dobro...

ala tebe čoviće, sigurno si ima sretno djetinjstvoBigGrin

fala bogu da su svi izbori neobjektivni... šta bi reka mišo kovač.. stankoviću, glazba nije trčanje na 100mLaugh

ima nas šta to gledamo navijački... recimo oscari, većina filmova bude bezveze, al opet ti je gušt čut da je tvoj favorit skinia glavnu nagradu... ka šta san napisa, bit će pozitivne zajebancije i podjebavanja...

mada moram prizant da izbori nisu skroz nepotrebni, nađe se par dobrih stvari na o kojima prije nisi čua... naravno, ne mislin na LL izbor, nego općenito
Oki
#38 Posted : 15. siječnja 2013. 14:44:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 212
Man
Location: DUGA RESA
Vidiš,ja mislim baš suprotno...općenito,izbor za sva moguća izdanja od svih izdavača je premasovan,ljudi nisu pročitali niti su upoznati sa više od 10% izdanja a pri tome svatko naginje prema njemu dražem izdavaču,a samim time,kvaliteta izbora pada na niske grane dok bi recimo izbor za samo najbolje Libellus izdanje bio skroz ok... Cool
vs
#39 Posted : 15. siječnja 2013. 15:23:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ja sigurno nikad ne bi ni promislia pročitat spaghetti bros. da svojedobno nisan ubra da je pobjedia za strip godine na s.com... i među tom masom izdanja, dođe do neke koncentracije kvalitete... nije svako zlo za zloBigGrin
Dado R.
#40 Posted : 15. siječnja 2013. 22:52:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Oki wrote:
Vidiš,ja mislim baš suprotno...općenito,izbor za sva moguća izdanja od svih izdavača je premasovan,ljudi nisu pročitali niti su upoznati sa više od 10% izdanja a pri tome svatko naginje prema njemu dražem izdavaču,a samim time,kvaliteta izbora pada na niske grane dok bi recimo izbor za samo najbolje Libellus izdanje bio skroz ok... Cool

Donekle se slazem, izbor za sva moguca izdanja i da to onda bude ukupni izbor je po meni promasen koncept i nema preveliku vjerodostojnost.
Puno bi realnije bilo da su izdavaci npr predlozili svako po 5 svojih izdanja i onda da se glasa, ili da publika odabere prvo za izdavace po 5 najboljih
a onda globalni izbor. Na taj nacin bilo bi realnije. Ovako moze biti jedan izdavac koji ima jedno izdanje u godini i 50 citatelja, a s druge strane
drugi izdavac s 30 izdanja i 150 citatelja i vjerojatnije je da ce pobjediti izdavac s jednim izdanjem i 50 kupaca, nego ovaj drugi, jer ce se glasovi
njegovih citatelj rasplinuti na 30 izdanja. I osim toga ne mogu se ni sva izdanja trpati u isti kos u istom trenutku, jer moralo bi biti nekoliko sekcija.
Nije isto ocjenjivati jedno izdanje, neki one shot npr., i porediti s nekom epizodom nekog serijala koja je objavljena u istoj kalendarskoj godini.
To bi bilo kao da za najbolji film u istu nominaciju ubacis neke filmove i neke epizode neke serije koja se prikazivala u svojoj sezoni te godine.

No ako se koncept kvalitetno pripremi, dat ce i vecu vjerodostojnost svemu i onda nesto takvo moze biti zanimljivo, nevezano za razlike u ukusima.

Meni se recimo ni komentari recenzija ne svidjaju gdje netko da samo ocjene, puno mi vjerodostojnije izgleda kad netko i napise recenicu dvije
zasto mu je nesto kvalitetno ili nekvalitetno odnosno dobro ili lose.
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,122 seconds.