Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Martin Mystere 57 & 58
Dado A.
#1 Posted : 21. prosinca 2012. 4:16:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.698
Location: Makarska
Dobro je, ipak imamo neke vijesti prije smaka svijeta.Cool

Kako ste i sami primijetili, i drugi Dado i ja odlucili smo ne stavljati nikakve najave prije nego sto i fizicki ugledamo izdanja jer to zbilja vise nije imalo smisla. Uglavnom, s takvom praksom cemo nastaviti i ubuduce, odnosno sve do onog trenutka dok ne vidimo da su se rokovi vratili u normalu, a kako sada stvari stoje, izgleda da ce od sljedece ture i zbilja biti u normali.

No pustimo sad to i vratimo se najavama.

Dakle, osam (8) nasih knjiga ugledalo je svjetlo dana i od danas se one nalaze u prodaji, a primijetit cete i neke promjene vezano za nakladu i cijene ali o tome vise uz svako od izdanja.

Evo o kojim knjigama je rijec:

Martin Mystere 57: Christopherovo srce
Martin Mystere 58: Lov na vjesticu

Mister No 57: Lov na mikrofilm
Mister No 58: Makakaraua

Dylan Dog 5: Oni su medju nama // Izmedju zivota i smrti // Kanal 666
Dylan Dog 6: Dvorac strave // Dama u crnom // Cagliostro

Tex 51: Sotonin znak
Tex 52: Operacija “Panama”

Krenimo od Martina.

Kao sto rekoh, 57. i 58. knjiga su vani, a autori su Claudio Chiaverotti i Gaspare & Gaetano Cassaro (Christopherovo srce) te Sauro Pennacchioli i Pino Rinaldi (Lov na vjesticu).

Obje ove knjige tiskane su u 350 primjeraka, a tako ce biti i ubuduce. Naravno, ako bude potrebe i dodatno cemo snizavati nakladu no o gasenju bilo kojega od nasih izdanja nema ni govora i tako ce biti dok smo nas dvojica zivi. Od ove ture zbog brojnih razloga (manja naklada, veci troskovi, pdv itd.) cijene svih nasih izdanja bit ce vise, a takodjer ce biti i znacajno drasticnije i razlike izmedju cijena tijekom prva dva mjeseca prodaje te onih nakon toga (posebna cijena tijekom prva dva mjeseca prodaje bit ce ubuduce 20% niza od redovne). Na taj nacin dodatno ce biti nagradjeni oni nasi kupci koji redovno i odmah kupuju nasa izdanja, a ovom prilikom posebno zelim naglasiti da ce to biti i najniza moguca cijena ikad. Naime, u bilo kakvim eventualnim buducim akcijama na npr. Interliberu nikad se nece moci dogoditi da cijena u bilo kojemu paketu bude niza od one koja ce biti tijekom prva dva mjeseca, a isto to se odnosi i na sve eventualne buduce ponude tjedna (pod uvjetom da ih uopce ikad vise bude, of course).

Jasno, za sva dodatna pitanja smo tu, a cijene knjiga su sljedece:

MM 57: 124 kn (posebna cijena tijekom prva dva mjeseca) & 155 kn (redovna cijena)
MM 58: 100 kn (posebna cijena tijekom prva dva mjeseca) & 125 kn (redovna cijena)

Bacite pogled na naslovnice:








bubo
#2 Posted : 21. prosinca 2012. 8:57:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
odličnoDrool Drool
Tex Willer
#3 Posted : 21. prosinca 2012. 10:32:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
Naravno, ako bude potrebe i dodatno cemo snizavati nakladu no o gasenju bilo kojega od nasih izdanja nema ni govora i tako ce biti dok smo nas dvojica zivi.


A ako pandrkne samo jedan?
Nastavlja li onaj drugi samFlapper
Dado R.
#4 Posted : 21. prosinca 2012. 10:32:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Ako ja pandrknem drugi Dado ima da nastavi, to ce mi biti posljednja zelja...BigGrin
Tex Willer
#5 Posted : 21. prosinca 2012. 11:24:58(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Ako ja pandrknem drugi Dado ima da nastavi, to ce mi biti posljednja zelja...BigGrin


A ako on pandrkneBlink
Tex Willer
#6 Posted : 21. prosinca 2012. 11:25:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Ako ja pandrknem drugi Dado ima da nastavi, to ce mi biti posljednja zelja...BigGrin


Kazi mu to na vreme, vidis da slabo dolazi na forumFlapper
Babilon
#7 Posted : 3. siječnja 2013. 15:22:51(UTC)
Rank: Inventar foruma

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 2.226
Location: Hrvatska
MARTIN MYSTERE, knjige 57 i 58
Libellus



Akcijske cijene -20%
Martin Mystere 57 = 124,00 kn
Martin Mystere 58 = 100,00 kn


Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/in...je-novosti&Itemid=67

Pozdrav iz Babilona! Smile

http://www.babilon-strip.com

http://www.facebook.com/groups/126290440737070/
vs
#8 Posted : 11. siječnja 2013. 18:55:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.index.hr/vije...eba-ukinuti/656620.aspx

šta je iduće?

- ukinit indianu jonesa
- ukinit marti misteriju
LOL LOL LOL

split85
#9 Posted : 11. siječnja 2013. 22:28:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Potpisnici te peticije su Ljudi u crnom LOL LOL
Dado R.
#10 Posted : 12. siječnja 2013. 0:27:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
vs wrote:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/znanstvenici-pisu-hrtu-dosta-je-opasnih-lazi-i-pseudoznanosti-emisiju-kresimira-miska-treba-ukinuti/656620.aspx

šta je iduće?

- ukinit indianu jonesa
- ukinit marti misteriju
LOL LOL LOL



Opasnih lazi? Koje su to budale, pa to ima samo kod nas. Kako bismo trebali nazvati teorije, danas svjetskih priznatih naucnika,
koje nicim nisu dokazane, samo su teorije. A sto ako su u biti lazi. Pa recimo kad naucnici pocmu laprdati o suncu, ono kao da su
se upravo vratili s putovanja sa sunca i sve vidjeli i sve znaju... Mozda su to opasne lazi?
I sam Einstein je izvalio nekoliko teorija koje se danas ponavljaju i drzi ih se ispravnim, a nemamo pojma, mozda su samo lazi?
Mada, on je imao jednu dobru izreku, koje bi se trebali sjetiti i ovi kvazi naucnici; "Masta je vaznija od znanosti jer znanost je ogranicena".
Gori od ovih su samo oni koji govore kako treba maknuti nasilne igrice, ili ih cenzurirati, maknuti krv i slicno. Kao da zastite djecu.
A to sto u svakom dnevniku vide krv i nasilje, ili u dnevnim novinama ili na internetu, koga briga.

Tim kvazi znanstvenicima sto se bune protiv Misakove emisije treba ukinuti njihova radna mjesta, nista konkretno ne donose a ubiru lijepe place
na tudji racun. Malo motiku u ruke pa kad malo nabiju zuljeve i kad vide kako se konkretno radi onda ce mozda vise cijeniti i tudji rad.
Dado R.
#11 Posted : 12. siječnja 2013. 0:27:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
split85 wrote:
Potpisnici te peticije su Ljudi u crnom LOL LOL

BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
vs
#12 Posted : 13. siječnja 2013. 15:14:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
@dado

ne znan jesi li ispratia u nas ovo preseravanje vlade i crkve oko zdravstvenog odgoja u školi... na hrt je bila emisija neke novinarke koja je praktički podržala te crkvene stavove, hrt se ogradia od emisije i novinarke, onda je crkva stala iza nje itd...pa su se ovi "znanstvenici" našli prozivat hrt zašto se ne ograde od mišaka i njegove emisije, jer, ka ni ona nije utemeljen na dokazanim činjenicama, hahahahah,,,

mišak im je ni kriv ni dužan naletia na volej, on im je bia najlaška meta... ali jebote, emisija se zove, NA RUBU znanosti, hahahahaha

ma štaš se živcirat oko budala, lipo ka dotur luigi, otvoriš ponistru i smiješ se redikulima iz našeg malog mistaBigGrin
Dado R.
#13 Posted : 13. siječnja 2013. 16:12:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Nisam upratio to oko zdravstvenog odgoja, nemam pojma o cemu je rijec, ali onako ofrlje mislim da samo skrecu teme,
s problema u kojima se drzava nalazi na neke manje bitne stvari...
Nostromo Zarkoff
#14 Posted : 19. ožujka 2013. 22:48:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 50
Man
Location: Split
Evo za našeg Andreja jedna:

Dragi Andrej, tvoj san fan uvik bija, tvoj prijevod rastura, al moram dat jednu kritiku. U mm knjigama 55 i 56 koristiš izraz "užasno važno". Naime, ja neznam kakav je talijanski original, ako govori isto ,doslovno, onda moje isprike, inače, moram reći, zvuči "užasno purgerski".BigGrin . Upada u oći. Dosta mi je da me na televiziji bombardiraju s tim užasno važno, užasno lijepo,...čudovišnim izrazima, pa nemoj i ti!Drool .

Eto na.

A u Zagoru koristis odlične izraze, čak, ako mogu reć, daj još slobode govora, ono, da bude još grublje i komičnije, to je prava stvar.
Dok Lester
#15 Posted : 19. ožujka 2013. 23:03:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Iskreno, nemam pojma kako mi je to pobjeglo, jbg Blushing

A što se ''purgera'' i inih tiče, već sam bio prozvan da je moj prijevod ''previše dalmatinski'', sad ''užasno purgerski'', a ja nemam veze ni s jednima ni s drugima BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Kit Carson
#16 Posted : 20. ožujka 2013. 10:59:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Dok Lester wrote:
Iskreno, nemam pojma kako mi je to pobjeglo, jbg Blushing

A što se ''purgera'' i inih tiče, već sam bio prozvan da je moj prijevod ''previše dalmatinski'', sad ''užasno purgerski'', a ja nemam veze ni s jednima ni s drugima BigGrin BigGrin BigGrin

Da si se malo vise druzio sa Nislijama, poprimio bi ti nas dijalekt, pa bi sad pisalo"vazno u picku materinu".BigGrin BigGrin BigGrin Wink
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Dado R.
#17 Posted : 20. ožujka 2013. 22:17:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,096 seconds.