Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
FC BAYERN MÜNCHEN
SejoSexon
#21 Posted : 8. kolovoza 2011. 22:36:07(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Dado R. wrote:
Inace Sejo, strasno mi se svidja onaj mali Reus, borben je i jako brz, a ima i znanje. Malo mu fali koncentracije u zavrsnici ali inace odlican.
Sto ti mislis? Mozda bi mogao biti zanimljiv Bayernu?

Reus je sjajan, nakon prošle sezone je bilo nekih špekulacija no ne znam umjesto koga bi on igrao? Ribery i Robben nisu igrači za klupu.
Dado R.
#22 Posted : 8. kolovoza 2011. 23:34:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Da, sad trenutno je nezgodno, a i njega bi bilo steta drzati na klupi. No mozda ga Bayern zakapari pa nekome posudi gdje ce igrati.
On je mlad, pa bi se isplatilo uloziti u njega. Ako se ne varam nedavno je napunio 22, tako da ima za njega jos puno vremena.
Heyoka
#23 Posted : 11. kolovoza 2011. 8:24:33(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dado R. wrote:
Da, sad trenutno je nezgodno, a i njega bi bilo steta drzati na klupi. No mozda ga Bayern zakapari pa nekome posudi gdje ce igrati.
On je mlad, pa bi se isplatilo uloziti u njega. Ako se ne varam nedavno je napunio 22, tako da ima za njega jos puno vremena.


Ako se dobro sjećam, Reus se već isplatio Bayernu. :) Ne bi igrali Ligu prvaka da Gladbach nije slavio u Hannoveru, a on je bio strijelac jedinog gola.

Koliko vidim, moglo bi se desiti da Bayernu prodaja Lucija bude ono što je za Real bila prodaja Makelelea.
Dado A.
#24 Posted : 13. kolovoza 2011. 6:18:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
SejoSexon wrote:
Topic o mom omiljenom klubu. Ovdje ćemo ja i Dado R. pisati o našem voljenom klubu; mislim da je tokom posljednjih godina u Münchenu zavolio ovaj klub. Laugh

Dado, slažeš li se da je Manuel Neuer najbolji golman na svijetu?


Jarane, ne pretjeruj.Cool Mali je dobar i drag mi je, ali jos on pure mora pojesti da bi bio iti medju tri najbolja na svijetu a ne najbolji.Cool

Nazalost, dokazao je to vec u prvome kolu. Debi iz najgore nocne more...
Heyoka
#25 Posted : 13. kolovoza 2011. 10:29:27(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dado A. wrote:
CoolMali je dobar i drag mi je, ali jos on pure mora pojesti da bi bio iti medju tri najbolja na svijetu a ne najbolji.Cool


Da, Neuer ima previše žutih minuta da bi bio najbolji. "Kahnolike" odbrane protiv Manchester Uniteda zasere propuštajući Gibsonove frljoke. Casillas je bez konkurencije najbolji na svijetu, obzirom da je Buffon uglavnom ozlijeđen, Čech od one ozljede glave brani 30 posto slabije, Julio Cesar se utopio u sivilo post-Mourinho Intera, a Van der Sar se penzionisao. Victor Valdes se od rupetine pretvorio u vrlo solidnog golmana, a i njegov zemljak Reina je stabilna vrijednost. Joe Hart je sasvim OK. Lloris mi baš i nije na očima no ono što sam vidio je bilo sasvim solidno. Unitedov De Gea treba jesti iz istog kazana kao i Neuer.

S druge strane, u Evropi više nema onakvih harizmatičnih golmanskih klasa kakvih je bilo devedesetih pa sve do prije par godina (Kahn, Lehmann, Canizares, Casillas, Dida, Van der Sar, Coupet...pa čitav niz talijanskih golmana - Buffon, Peruzzi, Toldo, Pagliuca...). Nije ni čudo da solidniji golmani poput Givena, Friedela ili Abbiatija i danas imaju važnu ulogu u manje-više ambicioznim timovima.
Dado R.
#26 Posted : 15. kolovoza 2011. 9:40:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kako se samo Bayern provukao...Smile
SejoSexon
#27 Posted : 23. kolovoza 2011. 6:04:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Dado R. wrote:
Kako se samo Bayern provukao...Smile

Zato protiv tvojih Švicaraca i Hamburga nije bilo nikakvih problema. Zürich je mogao proći poput Hamburga i primiti 4-5 komada, no večeras imamo šansu da to ispravimo.
Dado R.
#28 Posted : 23. kolovoza 2011. 13:34:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tja Zurich je ipak druga liga, a meni Bayern svejedno nije izgledao dobro ni u toj utakmici, i nije da se bas provukao, mogao je i Bayern primiti gol...
A ova utakmica s Hamburgom vise pokazuje koliko su oni slabi nego koliko je Bayern jak. Pa i prosle godine su ih dobili i s golom vise,
a znamo kako se sezona zavrsila. Ja bih volio da se varam i da Bayern bude bolji.
SejoSexon
#29 Posted : 23. kolovoza 2011. 14:06:21(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Dado R. wrote:
Tja Zurich je ipak druga liga, a meni Bayern svejedno nije izgledao dobro ni u toj utakmici, i nije da se bas provukao, mogao je i Bayern primiti gol...
A ova utakmica s Hamburgom vise pokazuje koliko su oni slabi nego koliko je Bayern jak. Pa i prosle godine su ih dobili i s golom vise,
a znamo kako se sezona zavrsila. Ja bih volio da se varam i da Bayern bude bolji.

Varaš se, varaš se. Timu treba još vremena, nije baš lagano naviknuti se na novog trenera poslije dvije godine Van Gaalove škole.
Dado R.
#30 Posted : 23. kolovoza 2011. 23:27:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Sto sam ti rekao. Mislim igrali su s trecerazrednim klubom i nije tu bilo igre. Znam ja da se oni cuvaju ali nije bilo nicega na utakmici...Angry
SejoSexon
#31 Posted : 24. kolovoza 2011. 5:21:54(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Dado R. wrote:
Sto sam ti rekao. Mislim igrali su s trecerazrednim klubom i nije tu bilo igre. Znam ja da se oni cuvaju ali nije bilo nicega na utakmici...Angry

Ne znam šta si ti očekivao nakon gola u 7. minuti? Da im zabiju još 5-6 komada? Ja sam apsolutno zadovoljan. Sinoć smo rano zabili gol, Zürich je trebao dati 4 gola, tako da smo do kraja utakmice držali sve pod kontrolom. Sezona je duga i ne vidim razloga zašto bi igrači nakon ranog gola davali sve od sebe?! Cilj je ostvaren a u sljedećih mjesec dana ćemo vidjeti stvarno stanje Bayerna.
Dado R.
#32 Posted : 24. kolovoza 2011. 7:33:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ne. Uopce mi nije bitno koliko ce golova biti. Cak i da su izgubili, a imali igru, nista im ne bih zamjerio.
Ovako, nemaju igru, i to ne izgleda dobro. U redu, zabili su gol u 7. minuti i jasno mi je da se nece lomiti, riskirati ozljede i slicno,
ai daj mi nabroj neku dobru akciju koju su odigrali. I svicarci su znali da je nakon 7. minute kraj, ali probali su dati gol i otvorili se,
a Bayern nije odigrao nista. Rezultat je OK, ali igra, u ovoj fazi sada je nula. I neka zahvale bozici sreci sto nisu dobili jacu momcad
u ovoj kvalifikacijskoj fazi. No nadam se da ce se to popraviti iz utakmice u utakmicu.
Zao mi je sto Lahm i Schweinsteiger igraju daleko ispod svoje razine. Ali i vecina ostalih poprilicno ih prati u tom pogledu.
Mogu oni puno bolje...
SejoSexon
#33 Posted : 24. kolovoza 2011. 8:27:05(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Dado R. wrote:
Ne. Uopce mi nije bitno koliko ce golova biti. Cak i da su izgubili, a imali igru, nista im ne bih zamjerio.
Ovako, nemaju igru, i to ne izgleda dobro. U redu, zabili su gol u 7. minuti i jasno mi je da se nece lomiti, riskirati ozljede i slicno,
ai daj mi nabroj neku dobru akciju koju su odigrali. I svicarci su znali da je nakon 7. minute kraj, ali probali su dati gol i otvorili se,
a Bayern nije odigrao nista. Rezultat je OK, ali igra, u ovoj fazi sada je nula. I neka zahvale bozici sreci sto nisu dobili jacu momcad
u ovoj kvalifikacijskoj fazi. No nadam se da ce se to popraviti iz utakmice u utakmicu.
Zao mi je sto Lahm i Schweinsteiger igraju daleko ispod svoje razine. Ali i vecina ostalih poprilicno ih prati u tom pogledu.
Mogu oni puno bolje...

Da budem iskren, nisam ni očekivao neku igru nakon gola. Momci su sinoć sa minimalnim naporom ostvarili maksimalan rezultat. A ubijeđen sa da ćeš u subotu protiv Kaiserslauterna vidjeti drugu ekipu na terenu. No krajem septembra ćemo znati šta se od ove ekipe može očekivati.
Dado R.
#34 Posted : 24. kolovoza 2011. 10:37:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Slazem se, za nekih mjesec dana vidjet ce se puno toga. Jasno mi je da im treba vremena da se uigraju s novim trenerom i njegovim zamislima,
a ja inace volim njegov nacin postavljanja igre, uvijek je to onako nogometno ofenzivni, lijep i za oci.
SejoSexon
#35 Posted : 26. kolovoza 2011. 5:23:51(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Mi smo dobili najtežu grupu u kojoj je Bayern favorit. Mislim da će Man City sa nama proći dalje.
Dado R.
#36 Posted : 26. kolovoza 2011. 8:16:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Bayern mora popravit igru ako misli dalje i kao drugi a kamoli kao prvi...
Dosta zanimljiva skupina, nema ni viceprvaka medju njima a opet najzanimljivija skupina lige prvaka...Smile
SejoSexon
#37 Posted : 28. kolovoza 2011. 15:35:47(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Lagana pobjeda u Kaiserslauternu (3 x Gomez) a Dado će opet reći da nam igra bila slaba. BigGrin
Dado R.
#38 Posted : 28. kolovoza 2011. 15:54:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Pa i nije bila nesto...BigGrin BigGrin
Koji je Gomez sreckovic.Smile

A Ilicevic budala, u zadnjim sekundama vec odavno izgubljene partije ide onako bezveze na igraca.
SejoSexon
#39 Posted : 28. kolovoza 2011. 16:57:32(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Dado R. wrote:
Pa i nije bila nesto...BigGrin BigGrin
Koji je Gomez sreckovic.Smile

A Ilicevic budala, u zadnjim sekundama vec odavno izgubljene partije ide onako bezveze na igraca.

Još uvijek nismo igrali protiv nekog jakog protivnika. Igrači Lauterna su se usrali u gaće od sraha, u prvih 10 minuta su mogli primiti 2-3 komada ovako mogu biti sretni sa ovim rezultatom.
Heyoka
#40 Posted : 28. kolovoza 2011. 19:31:23(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Bayern ćemo vidjeti u grupnoj fazi Lige prvaka. Napoli ima čudesnog napadača u Cavaniju i ne puno slabijeg u Lavezziju, a polušpicu im igra Marek Hamšik, sjajan igrač a la Nedved. Villarreal ima Rossija, igrača kojeg su Barcelona i Real htjeli dovesti, a Manchester United se (olako) odrekao. O Manchester Cityju ne moram ni govoriti, najveća koncentracija kvalitete u Engleskoj, najjačoj ligi svijeta.
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,098 seconds.