Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages«<345
Brasil - World Cup 2014 - Kvalifikacije
vs
#81 Posted : 15. kolovoza 2013. 13:03:03(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
split85 wrote:
Igoru je sve to bilo jednostavnije kad je komentira za HRT. LOL Flapper


Najsmjesnije je sto mu se jucer culi svi komentari igracima... smijesno, kao da igra s juniorima, pojasnjava kretanja gdje tko kad treba biti...LOL LOL LOL LOL

to san i ja ubra, zavaria san od smija kad se dera na rakitica... rakiticu! rakiticu! rasiri, rasiri skroz do linije... sad udji u sredinu!BigGrin

oma vidis da je trener idiot cim stoji uz aut i non stop sere igracima dinda stanu, ka da ima joystick na plejki... kad gledas ove strucnjake, wenger, ferguson, hiddink, digne se samo nekom najebat majke jer ne radi kako su se dogovorili ili kad ih sudac zakolje, a i tada uglavnom poslaju pomocnika... a kad vidis i cujes stimca, jurcica, misu, tudora, pari neki reality show.. pogotov kad kruno pocne s onim retardiranim motima, hahahahah... koji put pogledan utakmicu dinama samo da viidn njega kako skakuceBigGrin

ali hit veceri je bia ulazak pivaricaCursing ... bilo mi je, koji kurac?!Cursing ... i onda lik odigra gore nego sta san moga zamislit, presmijesno, ide napast igraca pa se zabija u suca, dribla sam sebe pa doda povratni balun njihovom kriluLOL

mislim da je lucho ibanez osta u dinama da bi bia novi livi bek repkeLOL ... ali mislin da je na posudbi, tako da jos nije kasnoLOL
Dado R.
#82 Posted : 18. rujna 2013. 17:48:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
HNS protiv praznog Maksimira za "nevažnu" Belgiju: Za tri kupljene ulaznice jedna, a na šest kupljenih, dvije...LOL LOL LOL LOL LOL BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Uspjesna prodaja karata "Mamic Pay" metodom prenesena je i na ultra-zero filijalu. Isao bih da znam da ce biti i kobasice uz kartu...BigGrin BigGrin
Dado R.
#83 Posted : 11. listopada 2013. 19:00:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Novi udar planovima ŠMŠ organizacije... kakva pljuska i kakav pljusak na Maksimiru...
Dok Lester
#84 Posted : 11. listopada 2013. 19:27:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
i ti trošiš vrijeme na gluposti

ili gledaj Medveščak kako šamara u hokeju ili radi nekog vraga Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#85 Posted : 11. listopada 2013. 20:16:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
i ti trošiš vrijeme na gluposti

ili gledaj Medveščak kako šamara u hokeju ili radi nekog vraga Flapper Flapper Flapper

Pa lako je tebi, ti si vec oguglao na to kad si vidio sto su ti napravili od Dinama, a ja jos (mozda) imam emocije...Smile
U 20 godina Hrvatska je na domacem terenu izgubila jednu kvalifikacijsku utakmicu. Samo u ovoj godini ŠMŠ Hrvatska izgubila je dvije.
Belgija je veceras otišla na SP, a kod nas je jedino sigurno da ce od svih igraca Sammir putovati u Brazil.BigGrin
Iskreno, sve dok ova bagra bude vodila repku zelim im samo poraze... koliko god me u sustini srce bolilo zbog tog.
Garfield
#86 Posted : 12. listopada 2013. 12:00:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Moram reci da me Hrvatska podsjeca na Dado_R u Fantasy League ... Lose i mnogo lose :)
Dado R.
#87 Posted : 12. listopada 2013. 13:06:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Moram reci da me Hrvatska podsjeca na Dado_R u Fantasy League ... Lose i mnogo lose :)

Ne bih se slozio, u najmanju ruku moj izbornik prizna da je pogrijesio i da se pogubio u taktiziranju...BigGrin
Garfield
#88 Posted : 12. listopada 2013. 16:27:46(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
Moram reci da me Hrvatska podsjeca na Dado_R u Fantasy League ... Lose i mnogo lose :)

Ne bih se slozio, u najmanju ruku moj izbornik prizna da je pogrijesio i da se pogubio u taktiziranju...BigGrin


Zamisli kakav je osjecaj iz godine u godinu tako prolaziti BigGrin
magični vjetar
#89 Posted : 15. listopada 2013. 8:55:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Kakve su vam prognoze za večeras protiv Škota?

Samo radi Štimca volio bi da primimo najmanje 5 komada.
Dado R.
#90 Posted : 15. listopada 2013. 13:10:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
magični vjetar wrote:
Kakve su vam prognoze za večeras protiv Škota?

Samo radi Štimca volio bi da primimo najmanje 5 komada.

Ma vjerojatno nece izgubiti, ali s ovom ŠMŠ repkom nikad ne znas. Ubili su mnogima pojam reprezentacije i sad u svemu vidimo samo
privatnu prciju gdje se zna tko je gazda. A kad jednom Štimac padne, a pasce kad tad, povuci ce dobro i druge za sobom, ili ce barem biti traceva milijun.
Obracuni preko TVa i slicno, a sve smo to gledali...
Dado R.
#91 Posted : 15. listopada 2013. 22:01:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tja, cak su losiji i od mene u Fantasyju...Cursing BigGrin

Dado R.
#92 Posted : 15. listopada 2013. 22:02:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
I cestitke BiH na povijesnom uspjehu!Smile I Štimčevi puleni su redali povijesne trenutke, samo u negativnom smislu.
Garfield
#93 Posted : 15. listopada 2013. 22:57:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
I cestitke BiH na povijesnom uspjehu!Smile I Štimčevi puleni su redali povijesne trenutke, samo u negativnom smislu.


Zahvaljujemo na cestitkama :)
bubo
#94 Posted : 16. listopada 2013. 7:17:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
i ode štimac izgleda napokonBaseball Baseball Baseball Baseball Baseball Baseball Baseball
magični vjetar
#95 Posted : 16. listopada 2013. 7:44:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Ovo je prestrašno...Štimac je rekorder u negativnom smislu.

Ne može on biti trener Neretve iz Metkovića a kako li repke. Ako ništa sada Kruno Jurčić ima šanse da postane trener umjesto njega. Cursing Cursing Cursing
split85
#96 Posted : 16. listopada 2013. 10:41:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
A ko će sad vratit samopouzdanje igračima.
Mislim da se možemo nadat SP-u do ponediljka, do izvlačenja, a nakon toga...

Lipo je sve zasra, od Švicarske na Poljudu se vidilo da to neće bit dobro.
Mislija san da ne možemo bit gori od doba Barića i Jozića, ali gadno san se zajeba.
Users browsing this topic
Guest (21)
5 Pages«<345
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,080 seconds.