Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

9 Pages123>»
Fantasy Premier League 2013/2014
Dado R.
#1 Posted : 9. kolovoza 2013. 23:07:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
http://fantasy.premierleague.com/

Napravio sam lige.
Ovo je klasicni fantasy:
Libellus League
Pass: 1312242-302356



Head to head:
Libellus HTH
1312242-302373


Krajni rok je 17.8. do 11:30h.

Nagrade:
- Ovo je liga samo za one koji igraju s ulogom i ove godine krecemo s ulogom od 30 kuna mjesecno, blagajnik ce biti Dok Lester.
Uplatit ce se moci mjesecno za svaki mjesec unaprijed ili cijela sezona odjednom, odnosno za 10 mjeseci. Tko ne uplati jedan mjesec automatski se
diskvalificira i ne sudjeluje vise u nagradama. A nagrade su sljedece:

a) polovica mjesecnih uplata ide manageru mjeseca. druga polovica ostaje za kraj sezone. Uz to manager mjeseca dobiva od Libellusa na poklon
jednu nasu knjigu po vlastitom izboru. Naravno moze biti rijec samo o knjigama kojih ima u ponudi. Dostava u HR je besplatna, izvan HR po dogovoru.

b) kao sto sam napisao polovica uplacenih iznosa ostaje za kraj sezone i ona se dijeli u omjeru 60% za prvo mjesto, 30% za drugo i 10% za trece.
Uz to Libellus daruje pet knjiga prvome, tri knjige drugome i jednu knjigu treceplasiranome, po gore vec navedenim uvjetima o knjigama i dostavi.


Ako ima forumasa koji bi igrali bez uloga, neka se jave, pa cemo oformiti jednu drugu ligu bez uloga.

Ako je nesto nejasno, slobodno pitajte.
Dok Lester
#2 Posted : 10. kolovoza 2013. 0:17:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Jel' to opet Savez donio imenovanja bez znanja imenovanih? Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Sherlock Holmes
#3 Posted : 10. kolovoza 2013. 10:51:54(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Igram za pare .

Inače sretno svima !
Sherlock Holmes
#4 Posted : 10. kolovoza 2013. 11:11:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
igra i moj brat Kićo takodjer .
Naravno u pare !
Dado R.
#5 Posted : 10. kolovoza 2013. 20:18:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Jel' to opet Savez donio imenovanja bez znanja imenovanih? Flapper Flapper

Pa znas da nam je uzor HNS tu se uvijek unaprijed zna tko je izabran i prije glasanja.
rocco21
#6 Posted : 11. kolovoza 2013. 12:33:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 70
Location: Makarska
Naravno da liga nije prava bez dvojca bez kormilara sa Zelenke, velikih pobjednika prošle sezone. Igramo ja i drug direktor koji je zauzet turističkom sezonom pa ne stigne pisat.
rocco21
#7 Posted : 11. kolovoza 2013. 12:38:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 70
Location: Makarska
Samo napomena da Libellus liga ove godine ima 3 predstavnika u elitnom natjecanju - Cash FPL.

Uz dosadašnja 2 stalna člana Athletic Club i Novo Vrijeme od ove godine sa nama je i F.C. Lindenberg.

Uprava Cash FPL lige ne želi mu puno sreće!
Dado R.
#8 Posted : 11. kolovoza 2013. 17:38:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
rocco21 wrote:
Samo napomena da Libellus liga ove godine ima 3 predstavnika u elitnom natjecanju - Cash FPL.

Uz dosadašnja 2 stalna člana Athletic Club i Novo Vrijeme od ove godine sa nama je i F.C. Lindenberg.

Uprava Cash FPL lige ne želi mu puno sreće!


To da mi uprava Cash FPL ne zeli srecu ocituje se i kroz to da mi jos nisu poslali sluzbeni dopis o pristupu i pravilima lige. Sve u nadi da cu zakasniti barem jedno kolo...
Kvalifikacije su bile uspjesne, ali mukotrpne, prolazeci kroz bespuca istocnih zemalja, prezivjeli igraci su ocelicili, i zbog toga ta nervoza u Cash FPLu...
Ja svim protivnickim igracima Libellus lige a posebice svim protivnickim momcadima u Cash FPLu zelim puno, puno srece...
...da osvoje drugo mjesto ili neko od nizih pozicija na tabeli.
ponki
#9 Posted : 11. kolovoza 2013. 20:18:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Evo i ja da se prijavim kod drugarice Andrejke za igranje Cool
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Dado R.
#10 Posted : 11. kolovoza 2013. 21:26:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Zna li netko cija je momcad Nat'oc International? Pa da mu kaze da se ubaci i u HTH.
Garfield
#11 Posted : 11. kolovoza 2013. 21:37:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
http://fantasy.premierleague.com/

Napravio sam lige.
Ovo je klasicni fantasy:
Libellus League
Pass: 1312242-302356



Head to head:
Libellus HTH
1312242-302373


Krajni rok je 17.8. do 11:30h.

Nagrade:
- Ovo je liga samo za one koji igraju s ulogom i ove godine krecemo s ulogom od 30 kuna mjesecno, blagajnik ce biti Dok Lester.
Uplatit ce se moci mjesecno za svaki mjesec unaprijed ili cijela sezona odjednom, odnosno za 10 mjeseci. Tko ne uplati jedan mjesec automatski se
diskvalificira i ne sudjeluje vise u nagradama. A nagrade su sljedece:

a) polovica mjesecnih uplata ide manageru mjeseca. druga polovica ostaje za kraj sezone. Uz to manager mjeseca dobiva od Libellusa na poklon
jednu nasu knjigu po vlastitom izboru. Naravno moze biti rijec samo o knjigama kojih ima u ponudi. Dostava u HR je besplatna, izvan HR po dogovoru.

b) kao sto sam napisao polovica uplacenih iznosa ostaje za kraj sezone i ona se dijeli u omjeru 60% za prvo mjesto, 30% za drugo i 10% za trece.
Uz to Libellus daruje pet knjiga prvome, tri knjige drugome i jednu knjigu treceplasiranome, po gore vec navedenim uvjetima o knjigama i dostavi.


Ako ima forumasa koji bi igrali bez uloga, neka se jave, pa cemo oformiti jednu drugu ligu bez uloga.

Ako je nesto nejasno, slobodno pitajte.


Ima li sta za ove kao sto je bubo ? :) Nego odmah da vam posaljem spisak knjiga koje cu uzeti, ili moram cekati kraj sezone ? LOL
Dado R.
#12 Posted : 11. kolovoza 2013. 23:21:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ima za te kao bubo, njima prijatelji uplate igru...Smile
A kakav si ove godine za kakvu opkladu...? BigGrin
bubo
#13 Posted : 12. kolovoza 2013. 7:19:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado R. wrote:
Ima za te kao bubo, njima prijatelji uplate igru...Smile
A kakav si ove godine za kakvu opkladu...? BigGrin
nemoj ga dado ta znaš da ne smijeBigGrin BigGrin BigGrin u njega je testatura samo jaka, ove godine mi je samo cilj biti ispred njega pa bi ja samo pravilo ubacio gdje ja dobijam knjigu ako budem ispred garfielda ako možeLaugh Laugh Laugh
Garfield
#14 Posted : 12. kolovoza 2013. 10:50:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
CCC!

Sto su ovde svi protiv mene, ali dzaba vam je. Znate da vam ne pije vode. Dubravko jedno su zelje, a drugo stvarnost, samo nemoj od Ante kopirati postavu, kao sto si namjeravao. To nije postena igra Flapper
bubo
#15 Posted : 12. kolovoza 2013. 11:06:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Garfield wrote:
CCC!

Sto su ovde svi protiv mene, ali dzaba vam je. Znate da vam ne pije vode. Dubravko jedno su zelje, a drugo stvarnost, samo nemoj od Ante kopirati postavu, kao sto si namjeravao. To nije postena igra Flapper

LOL LOL LOL LOL eto i to ćemo vidjeti ko ima iste igrače,nije problem inače mi se ekipa zove garfield down BigGrin BigGrin BigGrin
Garfield
#16 Posted : 16. kolovoza 2013. 12:39:57(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
bubo wrote:
Garfield wrote:
CCC!

Sto su ovde svi protiv mene, ali dzaba vam je. Znate da vam ne pije vode. Dubravko jedno su zelje, a drugo stvarnost, samo nemoj od Ante kopirati postavu, kao sto si namjeravao. To nije postena igra Flapper

LOL LOL LOL LOL eto i to ćemo vidjeti ko ima iste igrače,nije problem inače mi se ekipa zove garfield down BigGrin BigGrin BigGrin


Nije bolest sve s to boli. Stvarno si dao ekipi ime garfield down :)
Dado R.
#17 Posted : 16. kolovoza 2013. 13:02:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
bubo wrote:
Garfield wrote:
CCC!

Sto su ovde svi protiv mene, ali dzaba vam je. Znate da vam ne pije vode. Dubravko jedno su zelje, a drugo stvarnost, samo nemoj od Ante kopirati postavu, kao sto si namjeravao. To nije postena igra Flapper

LOL LOL LOL LOL eto i to ćemo vidjeti ko ima iste igrače,nije problem inače mi se ekipa zove garfield down BigGrin BigGrin BigGrin


Nije bolest sve s to boli. Stvarno si dao ekipi ime garfield down :)

Je li ti to motivacija vise? BigGrin
Garfield
#18 Posted : 16. kolovoza 2013. 18:44:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
bubo wrote:
Garfield wrote:
CCC!

Sto su ovde svi protiv mene, ali dzaba vam je. Znate da vam ne pije vode. Dubravko jedno su zelje, a drugo stvarnost, samo nemoj od Ante kopirati postavu, kao sto si namjeravao. To nije postena igra Flapper

LOL LOL LOL LOL eto i to ćemo vidjeti ko ima iste igrače,nije problem inače mi se ekipa zove garfield down BigGrin BigGrin BigGrin


Nije bolest sve s to boli. Stvarno si dao ekipi ime garfield down :)

Je li ti to motivacija vise? BigGrin


Ekipe kao sto je bubina ne shvatam uopste ozbiljno. On je ono za razonodu. Dajte bubu da se igramo, igramo ... Flapper
Sawitch
#19 Posted : 16. kolovoza 2013. 19:56:56(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 68
Man
Location: Zitiste
Narode, ja cu bez love, ali sam se prvo uclanio pa posle video da svi igraju sa ulogom.. Da se isclanjujem?
Sawitch
#20 Posted : 16. kolovoza 2013. 20:11:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 68
Man
Location: Zitiste
Isclanio sam se kad ne primate sirotinju.. :)
Users browsing this topic
Guest (4)
9 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,126 seconds.