Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<32333435>
HNK HAJDUK SPLIT
Dado R.
#661 Posted : 22. kolovoza 2013. 22:38:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
Dado R. wrote:
vs wrote:
jel ovo mene neko zajebava???

za dinamo 3 znan da su loši, ali ovi stuttgart je jad i bijeda... pa dila gori i austria su barca za njih...

koja jadna utakmica, gora nego hajduk-belupo ili dila gori-hajduk..

šta je najluđe, filijala ove može izbacit bez problema... najkomičnije je kad balog kaže, kantrida nema dozvolu da se na njoj igra skupinu, di će onda ako prođu... mislin da je 3/4 hrvatske zavarilo i reklo, pa u sjedištu, na hrvatskom wembleyuLOL LOL LOL

Stuttgart je stvarno los u Bundesligi, vec duze vrijeme mu ne ide, mislim da se treneru trese stolica. Ako ne prodje Rijeku ode on kao i Kruno...
Ne gledam utakmicu, nemam vremena, ali ne dozivljavam ih jos kao filijalu, iako sve tako izgleda, vidjet cemo kako ce se ponasati.
Njihov trener mi je posebno drag jer je veliki Hajdukovac...Smile

neman pojma kakvi je stuttgart, ali ovo danas je tragikomično, pa hajduku triba manje šansi za dat gol, hahahah

ne doživljavaš ka filijalu??.. a koliko je ono igrača prešlo bez odštete iz dinama 1 i 2?.. 6?7?... nećemo se zajebavat, sve će to doć na naplatu

kek je i meni bia drag, dok nije sta pred naše novinare... stalno proziva hajduka da nam se pogoduje, čak je nama sra jer je rijeka igrala raniji termin protiv žiline, helloou mr. kek.. jel brbić platia uefi?.. pa sere protiv hajduka jer se po novinama piše da su dinamo 3 i filijala, pa šta mu je tu hajduk kriv ako piše u SD?... ma posla san ga u kurac, nek sere koliko oće, samo mi je žaj šta ih nismo dobili na poljudu...

a mislin da nam i ne bi bia toliki problem da prođu u EL, para imaju, neće se previše usrićit sa milijun dva eura, a koštat će ih ritam čet-ned...


Ne dozivljavam ih jos kao filijalu, jer se ne sjecam da su nam bili prijateljski klub. I ne znam sto bi se ista promijenilo nego sto je bilo prije.
Nama sole pamet da se mi zalimo i kukamo dok njih ne pricepi, a kad ih pricepi onda se i oni deru, ali sute kad im sude penale na 18 metara od gola.
Uvijek su nas htjeli pobjediti, uvijek im je smetao naziv majstor s mora jer se nije odnosio na njih i uvijek su cinili sve da budu ispred nas.
Uvijek smo mi bili prljavi Tovari, i najcesce su dinamu skidali gace i doma i u gostima. I doista ne vidim sto ce se za nas promjeniti
bili oni filijala ili ne. Ali ce se promjeniti za njihove navijace, oni pravi vjerujem jos nisu zaboravili tko im je ukrao titulu, pa me zanima
samo u tom segmentu sto ce se dogoditi. Hoce li navijaci uzivati u filijali, vidjet cemo? Sad su jos malo u uzlaznoj euforiji.
Osobno smatram da pravim navijacima Rijeke sve to nije svejedno, kao sto nije ni pravim dinamovim navijacima svejedno sto se dogodilo s njihovim klubom.
Naravno da ima onih koji smatraju da mi samo kukamo i da je kod Mamica sve posteno, super, neka i dalje uzivaju u tom i takvom klubu.
Prave navijace je on ionako potjerao, ostali su mu samo petokunasi, kobasicari i slicni... bez uvrede ikome.

Dado R.
#662 Posted : 22. kolovoza 2013. 22:50:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Sa sportneta...

Nakon što je disciplinski sudac Hrvatskog nogometnog saveza kaznio Hajduk s 30 tisuća kuna zbog uvredljivog transparenta, Splićani su odlučiti prijaviti Dinamo...
Disciplinski sudac Hrvatskog nogometnog saveza Krešimir Vlajčević kaznio je Hajduk s 30 tisuća kuna zbog uvredljivog transparenta usmjerenog prema Zdravku Mamiću, a koji se pojavio na poljudskim tribinama tijekom susreta protiv Slaven Belupa.
Predsjednik Hajduka Marin Brbić izrazito je nezadovoljan kaznom i u svrhu ravnopravnosti krenuo je u protunapad. Prijavio je Dinamo zbog uvreda od strane njegovih navijača tijekom dosadašnjih kola, a usmjerene prema Mamiću.
"Prijavili smo po toj osnovi Dinamo jer je tijekom svih šest njihovih utakmica bilo prisutno skandiranje protiv čelnika kluba, a da nitko nije kažnjen. Delegati su zapisivali te uzvike, ali nitko nije kažnjen dok smo mi kažnjeni zbog jednog transparenta koji je na tribinama bio punih 30 sekundi", prenosi riječi Brbića Slobodna Dalmacija.
Ostaje za vidjeti kakva će biti reakcija HNS-a na ovu prijavu, hoće li Dinamo biti kažnjen zbog navijača i hoće li se ubuduće sankcionirati iz kola u kolo na stadionima diljem Hrvatske za takvo skandiranje.

Zakon...BigGrin BigGrin BigGrin
Iako znam da ce se izvuci zbog necega...BigGrin BigGrin BigGrin
vs
#663 Posted : 22. kolovoza 2013. 23:19:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a to za kaznu san cita jutros... ma ruganje...
Dado R.
#664 Posted : 22. kolovoza 2013. 23:33:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
ne kuzin kakve veze ima to jesu li filijala ako nisu nikad bili u dobrim odnosima s nama?... ka da je lokomotiva bila...

Ma to je vise u kontekstu boli me briga jesu filijala ili nisu ionako nam isto misle, ionako je Hajduk uglavnom sam, na to sam mislio.
A jesu li filijala ili su samo u super dobrim odnosima pokazat ce vrijeme, vrlo brzo...Smile
A nama se ionako nista nece promijeniti i da su filijala. Da je normalna liga Lokomotiva nebi ni mogla igrati, ali sve dok to nije, mogu sto hoce...
Ali ne dokle hoce, jednom ce doci kraj.
vs
#665 Posted : 23. kolovoza 2013. 0:17:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.index.hr/spor...-atmosfera-/696301.aspx

a vi ovo, sad postoji razlika izmedju huliganske i navijacke bakljade, hahahahahah...
Dado R.
#666 Posted : 23. kolovoza 2013. 0:23:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
http://www.index.hr/sport/clanak/kantrida-je-gorjela-za-povijest-ovo-je-prava-nogometna-atmosfera-/696301.aspx

a vi ovo, sad postoji razlika izmedju huliganske i navijacke bakljade, hahahahahah...

Pa postoji. Ako su samo zapalili kao dekor uz navijanje, OK, ako su zapalili da bi se nekom inatili i onda to jos bacali po stadionu, onda je razlika...Smile
Samo sto kod UEFE nema razlike, nazalost. I dobit ce kaznu. Osim ako tata Mamic ne irgira kod pajde Mišela...BigGrin BigGrin

Dado R.
#667 Posted : 23. kolovoza 2013. 12:45:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
jee liii?... znači kad se baklja baci na tartan, onda si huligan, a kad se ostavi da izgori na tribini i eventualno zakači koju stolicu, onda si pravi navijač?BigGrin
tako se može radit razlika između baklje bačene radi efekta na prazni tartan, i one bačene radi prekida a koja nije doletila do travnjakaBigGrin

ma zajebajen se na račun HR medija kako spinaju događaje... da su recimo boysi upalili baklje na sjeveru i ostavili ih na tribini dok skaču i skandiraju mamiću cigane, onda bi to bile sotone koje rade atak na HR nogomet, na svetinju, na katoličku crkvu, da su to mrzitelji svega što je hrvatsko jer su djeca jugo oficira... zbog njih su stadioni prazni jer roditelji ne mogu dovesti djecu na tribine da ne izgore u tom paklenom ognju...

a kad se ispegla švabe mimo svih očekivanja, napravi najveće iznenađenje playoffa, onda je to veličanstvena navijačka atmosfera, ponosno se šalje takva slika u svijet kao o prihvatljivo i poželjnom navijanjuLOL LOL LOL

i onda ti isti glupi novinari napišu članak kojim ističu kako su riječani pokazali kakvo navijanje treba bit, ka ono, "against modern football"... a u biti ne razume da je rijeka prvi izdanak tog modern footballa u nasBigGrin

btw., ne omalovažan navijanje jučer, bilo je skroz dobro... i ja san za baklje i ostalu pirotehniku...

i još jedna stvar, mediji ka i uvik, čine medvjeđu uslugu našim klubovima, ova pobjeda jučer je pošteno izborena, ali niko se u novine nije zapita, kako to da je kod pobjede od 2:1 najbolji igrač golman a ne tip koji je da gol i ima astit..

ali očito su učili od najboljih, mi u splitu jedva prođemo neko makedonsko selo, oma se utvrdi se EL igra za drugo misto jer je hajduk već to osvojiaBigGrin

Ne, ne treba nista zakaciti, nikakvu stolicu, baklja moze dogorjeti bez da se ista zapali ili da bilo koga dovedes u opasnost dok recimo kad je bacis
uvijek postoji velika mogucnost da nekoga ozljedis. E tu je razlika. Mislim, ja sam za baklje, za normalnu primjernu baklji i onda doista moze postojati.
Zato mi smetaju UEFIna i FIFIna pravila. Vuvuzele ili kako se vec zvase to je moglo jer je to kao folklor, pa makar su lijecnici upozoravali na zdravstvene opasnosti za sluh,
i makar su mnogi diljem svijeta negodovali. Ali baklje nista, pa to je nas folklor ali koga briga, mi smo divljaci... ma...

Ali obrusio si se na krivi medij, index nikad bas nije stedio mamica ni stao na njegovu stranu, ne sjecam se, i mislim da cak imaju i zabranu u maksimiru...
mamlaz
#668 Posted : 24. kolovoza 2013. 14:54:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 75
Location: Rijeka
Forza Fiume!!!
Dajte Stuttgart da se igramo..:)
vs
#669 Posted : 24. kolovoza 2013. 15:57:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a kako ce vas rastavit u njemackojFlapper ... da van nije vargica vec bi se okrenili borbi za najbolju dinamovu filijalu u ligiLOL

krepat, a ne molat... osim ako triba u zdravka uzicat kojega bez odstete, buahahah
mamlaz
#670 Posted : 24. kolovoza 2013. 16:51:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 75
Location: Rijeka
Osijecka filijala:) ajmo osjecani u Rijeci:) Osijek, Osijek:)
ps. kako je prosla ona billa ili merkator (nikako zapamtiti ime gruzijaca:) u ovom kolu?
navijam da osvoje kup uefa (ili kakogod se danas zove:) !!!
vs
#671 Posted : 24. kolovoza 2013. 17:22:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ako se dobro sican, mislin da ste osijeku nesto love uplatili, tako da se ne mozete pohvalit titulom njihove filijale... ali zato ime dinamo 3 mozete ponosno istaknitBigGrin ..

ja se ne sramin ispadanja od gruzijaca.. dali smo sve od sebe, nije islo, bili su bolji..
vs
#672 Posted : 24. kolovoza 2013. 18:22:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
koji ofsjad ko prvog gola dinama, hahahaha.. lik stoji pet minuti u ofsajdu
vs
#673 Posted : 24. kolovoza 2013. 18:28:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
i onda belupo izjednači i glupi rodić falije uvatit balun i uđe mu jedva u branku, 1:2... ovo je za popizdit, ne mogu više gleat, iden u grad pit do hajduka, moran čuvat živce za našu utakmicuBigGrin
mamlaz
#674 Posted : 24. kolovoza 2013. 19:35:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 75
Location: Rijeka
ok slazem se. hajduk je najveci katolicki klub.
naprijed Rijeko, klubu nikakvi:)
Dado R.
#675 Posted : 24. kolovoza 2013. 23:34:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
mamlaz wrote:
Forza Fiume!!!
Dajte Stuttgart da se igramo..:)

Bilo bi mi zadovoljstvo da Rijeka prodje u skupine Euro lige. Probajte barem ne izgubiti i eto vas.
Dado R.
#676 Posted : 24. kolovoza 2013. 23:37:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
mamlaz wrote:
ok slazem se. hajduk je najveci katolicki klub.
naprijed Rijeko, klubu nikakvi:)

A ne, oprosti molim te, zna se koji se klub poziva na religiju i sebe smatra najkatolickijim klubom.Smile
Mi nemamo potrebe biti nesto sto nikad nismo bili. Mi smo samo najveci, hrvatski nogometni klub, a sve ostalo je manje bitno.Smile
vs
#677 Posted : 25. kolovoza 2013. 11:43:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
mamlaz wrote:
ok slazem se. hajduk je najveci katolicki klub.
naprijed Rijeko, klubu nikakvi:)

A ne, oprosti molim te, zna se koji se klub poziva na religiju i sebe smatra najkatolickijim klubom.Smile
Mi nemamo potrebe biti nesto sto nikad nismo bili. Mi smo samo najveci, hrvatski nogometni klub, a sve ostalo je manje bitno.Smile

koja jebena crkva, mi smo religija za sebeBigGrin
mamlaz
#678 Posted : 25. kolovoza 2013. 15:25:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 75
Location: Rijeka
Dado R. wrote:
mamlaz wrote:
Forza Fiume!!!
Dajte Stuttgart da se igramo..:)

Bilo bi mi zadovoljstvo da Rijeka prodje u skupine Euro lige. Probajte barem ne izgubiti i eto vas.


vrlo tesko. bit ce dobro ako nas ne rasture sa 4-5 golova, mada su iznenadjenja uvijek moguca.
Dado R.
#679 Posted : 25. kolovoza 2013. 15:35:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
satrala nas istra, niko nas do sad nije onako dobija na agresiju... cini mi se da je gol bia cist, a i da nije, ne bi moga puno prigovorit sucu, bila je neka linija, ni na tv se dobro ne vidi, tj. vidilo bi se da lapani iz maxtv znaju napravit slowmotion..

jedinu izradjenu sansu smo imali na kraju prvog pol., kad je franko falia mrtvaca... ono se mora spremat, da je uslo, mozda bi se i digli, onako, ka da su izdusili vec od starta...

mislin da je opet problem u treneru, nema igrace za taktiku koju provodi, jedno je kad ti krila igraju mujan i kouassi, a drugo je kad su tu bencun i franko... uvik san bia pristalica toga da momcad diktira taktiku, ne mos ti igrat 4-3-3 a na krila ti igraju vezni koji su spori i koji refleksno ulaze u sredinu i guse igru (bencun ni sam ne zna sta je, napadac ili vezni)... a vezni red je bia nikakav, andjelkovic se spusta medju stopere uzet balun, safet i pasalic se slabo nude, uvik im je igrac na ledjima, krila ne sudjeluju uigri... a kad su u fazi obrane, igraci istre imaju par metara prostora dok ih nasi napadnu..

tudor mora drasticno poradit na psihi igraca... franka vratit u vezu, safeta na klupu, mujan i tomicic od prve dok se kouassi ne vrati... za miju nemamo adekvatnu zamjenu, jebiga... sad se vidi koliko fali, on je za safeta c. mijo... nije problem izgubit, ali onako odigrat ka jucer je krajnje sramotno, nisu nas nesto previse nadigrali, ali su nas izili na terenu, niti jedan duel nismo dobili, samo smo jednu sansu stvorili.. protiv dragovoljca i belupa smo bar stvarali sanse, a jucer nista, doslovno nista... moraju se pocet dilit pleske u svlacioni da se malo razbude..

Jako je tesko razbiti bunker, i igrati s momcadima koji se uglavnom brane, a jos ako se neces potuci...
Jucer sam gledao utakmicu Bayerna, prvo poluvrijeme negledljivo, ala neke nase lose utakmice, sve nesto terenska nadmoc ali nista konkretno.
A sudac u rangu nasih sudaca. Cisti penal na Mandzukicu ne svira a malo poslije svira penal koji nitko normalan ne bi svirao.
E sad, jebeni Bayern koji ima ultra kvalitetne uvjete za treninge, imaju sve, svu logistiku, velike plate koje stizu na vrijeme, i oni se muce sa svojim protivnicima.
I na kraju su jedva dobili, zahvaljujuci individualnoj klasi. Koju mi nazalost nemamo. I onda ne mozemo dobiti utakmice gdje treba probiti bunker.
Zbog toga smo ispali i protiv Dile Gori. Ali Tudora svejedno necu razumjeti da juri rezultat a prve izmjene radi u 84. minuti.
Ne znam tko vise treba uciti, on ili dica koju on kao uci...
vs
#680 Posted : 25. kolovoza 2013. 15:44:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a cujes, nije ono bia neki bunker, napadali su nas dosta visoko, mi smo imali problem prenit balun na njihovu polovicu, a to je sve zbog toga sta se vezni ne trude dovoljno, nije bilo trke, otvaranja, nijednom nismo probili akcijom po krilu...

mozemo mi falivat sanse i ne znat stopat balun, ali ne zelin vidit da andjelkovic dodje po balun pa nema kome dodat jer su svi pokriveni... pristup utakmici je bia kriminalan jucer, prvi put da nisu zasluzili pljesak na kraju..

a sudac je bia tragikomican, koja je dva druga zuta podilija, ono je za zatvor... alibi sudjenje ka u filmovima, sudia je sto faula u napadu i nakon prekida u guzvi..
Users browsing this topic
Guest (6)
35 Pages«<32333435>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,161 seconds.