Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

58 Pages«<5455565758>
Koji ste zadnji film gledali, utisci i ocjena filma?
feniks
#1101 Posted : 13. ožujka 2014. 11:16:14(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Garfield wrote:
Vjerovatno sve što se tebi nije svidjelo, meni se svidjelo.

Općenito sviđa mi se na koji je način rađen film i drago mi je što je rađen kao što je strip i tako prestavljen na ekranu. U filmu je najveći naglasak stavljen na borbe i vizelne efekte sto je ispalo odlično. Sad priča možda odstupa od prave istorije, što po meni nije loše radi filma, a gluma i nije nešto zahtjevna da bi mogao nešto posebno ocjenjivati. Znači od ovoga filma sam dobio tačno ono što sam očekivao i kao što sam naveo na početku. Prenesen je na platno kao što je strip rađen i scene borbe su odlične a to sam i očekivao od njega :)


Ok. Zasto to nisi odmah napisao?
Dado R.
#1102 Posted : 13. ožujka 2014. 11:38:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
feniks wrote:

Ne volim tipove.

Ma, jasno, bilo bi ti draze da su bile zene u pitanju... u gacicama... Flapper BigGrin Tongue Wink Smile

THIS IS SPARTA!!!







A evo i scene iz tog stripa...





feniks
#1103 Posted : 17. ožujka 2014. 12:02:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Non-Stop ThumpUp

Napokon je Holivud snimio film cija se radnja odvija u avionu a da nije uvreda za gledaoca.Smile

Lijam Nison u sestoj deceniji zivota jhe akciona zvijezda.ThumbsUp
hc1012
#1104 Posted : 23. ožujka 2014. 23:01:54(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.11.2011.(UTC)
Posts: 27
Location: Zagreb
Non-Stop
Slažem se sa Feniksom, odličan film i još bolji Liam Neeson. ThumbsUp
Najbolji film sa radnjom u avionu što sam gledao. Svaka preporuka za dobru zabavu.
feniks
#1105 Posted : 25. ožujka 2014. 12:27:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Ona Her

Zoakin Finiks u vezi sa svojim operativnim sistemom, ali ga i on(a) ostavlja.
Dobra dvosatna drama.Smile
feniks
#1106 Posted : 1. travnja 2014. 9:52:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Noje
Ko kaze da je los scenario taj je bogohulnik.Smile
Nekoliko puta sam zadrijemao, nije ovo trebalo reziseru DA.
hc1012
#1107 Posted : 6. travnja 2014. 13:26:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.11.2011.(UTC)
Posts: 27
Location: Zagreb
Need For Speed

Svi se vjerojatno slažemo da su filmovi bazirani na video-igrama užasni. Takvo je bilo očekivanje i od NFS-a. Igra je svakim nastavkom lošija, pa ne može ni film biti bolji. Svaki put kad sam vidio trailer u kinu, pomislio sam : "Koje će ovo biti s....e od filma". Film se počeo prikazivati u Hrvatskoj, pa sam provjerio na IMDB-u ocjene gledatelja. 10500 ocjena, prosjek 7.5. Ovo me iznenadilo i zainteresiralo.

Jučer sam pogledao NFS. Šokiran sam i oduševljen, kako nisam dugo bio. Ne sjećam se kad sam iz kina izašao tako sretan.
Više od 2 sata uzbuđenja pod punim gasom, nema trenutka u filmu kada je radnja u praznom hodu.
Nećete gledati na sat, mobitel ili razgovarati s društvom. Toliko toga se događa u filmu, više radnje nego u 3 nastavka Brzih i žestokih. Scene utrka i potjera s policijom su puno bolja i uzbudljivija nego u Brzim i žestokim. Tamo sve izgleda lako izvedivo i naivno, ovdje vas film uvuče u jurnjavu, kao da smo za volanom. Kakav je tek osjećaj u 4DX-u. Također, nema nestvarnih i nemogućih scena, koje tjeraju u podsmijeh i nevjericu.
Velika pohvala ide i samom scenariju, koji kombinira elemente radnje iz Hot Pursuita, High Stakesa, The Run-a i Shifta u jednu zanimljivu cjelinu, čime odaje počast cijelom serijalu video-igara.
Glumci su odlični, Jesse (Aaron Paul) iz Breaking Bada je sigurna nova zvijezda, a i ostatak ekipe zaslužuje svaku pohvalu.
Ako su ostali filmovi o video-igrama VW Golf, ovaj film je Pagani Huayra. Toliko o razlici. Prvi koji valja, nadam se ne i zadnji.
Film za svaku preporuku.
Ocjena 9/10

P.S. Još da je Nissan GT-R umjesto Ford Mustanga glavni auto u filmu, bila bi desetka.BigGrin Ali to je osobno mišljenje.
Film je američki, pa se moraju reklamirati. Vražji marketing!
feniks
#1108 Posted : 29. travnja 2014. 17:07:32(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Amejzing Spajdermen 2ThumbDown

Kakvo smece!

Losa gluma i jos gori scenario.Cursing
Preskociti!


P.S.Mislim da sam rijec komplikovano cuo vise puta nego do sada u citavom zivotu
feniks
#1109 Posted : 6. svibnja 2014. 18:44:42(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Krvne veze ThumpUp

K. Oven, M. Kunis, i ostala glumacka ekipa odlicna rezija solidna

Rimejk francuskog filma koji nisam gledao niti planiram osim ako ne naleti na tvSmile
Garfield
#1110 Posted : 6. svibnja 2014. 20:45:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Nisam odavno pisao o zadnjim filmovima koje sam gleda pa evo ukratko ...

12 Years a Slave Nisam nesto pretjerano odusevljen ni sa jednim djelom ovog filma. Ne smatram da je los, ali i daleko od najboljeg filma godine, glume i
sta je vec dobio. Ocjena 6,8/10

About Time Ovaj film me stvarno pozitivno iznenadio. Mislio sam da je neka romanticna komedija, ali u filmu ima puno zanrova od drame, SF i sve
ukupno je stvarno ispalo odlicno. 7,7/10

American Hustle Isto malo ispod ocekivanje, ali sasvim dobar film. Gluma je stvarno odlcina, doduse i odlicna imena su u filmu, tako da to nije bilo ni
upitno, a i radnje filma je pristojno uradjena. Sve ukupno 7,1/10

Cold Prey Moram reci da mi se nije svidio, iako sam ga pogledao na preporuku. U biti kao i 90% horora, prica ispricana milion puta, sve vec
vidjeno i nema nista posebno ni svoje da bi ga ako nista izdvojilo od te mase. 5/10

Dallas Buyers Club I od njega sam vise ocekivao, kao i od 12 Years a Slave. Film je dobar, ali nista vise od toga. Matthew je stvarno vrhunski odglumio i
moram reci da je zasluzeno dobio oskara, iako mi ni Leonardo nije bio puno losiji. 6,8/10.

Paan Singh Tomar Volim Azijsku kinematografija pa sam morao pogledati nesto i od njih sto nisam gledao. Dobar film, ali jos jedan od kojeg sam vise
ocekivao. 6.8/10

Sympathy.For.Mr.Vengeance Vec neko vrijeme se kanim da ga pogledam, ali nije mi se nesto posebno svidio. 6/10

The Andromeda Strain(2008) Trazio sam da pogledam neki film sa katastrofama i slicno i naletio na ovaj i ono mogao sam ga i zaobici. Ne bi puno
propustio. 5.5/10

The Secret Life of Walter Mitty Simpaticna tema filma, kao i film. Fino sam se zabavio. 6.8/10


The Way Way Back Ovo bi volio da sam zaobisao, nego imao je dobru ocjenu na imdb.com, pa sam se prevario. 5/10

The.First.Time Sve vidjeno vec puno puta, ali iz nekog razloga mi se film svidio. 6.8/10

The.Perks.Of.Being.A.Wallflower Dosta dobar film u svakom pogledu i topla prepruka. 7.6/10


The.Wolf.of.Wall.Street Puno vise ocekivao od Scorsesa i Di Capria, a dobio samo solidan film. 6.7/10


City of Life and Death (2009) Totalno razocarenje. Puno hvale sam cuo za ovaj film, ali za mene je dosta los. 5.5/10


Flipped (2010) U zadnje vrijeme sam ocito dosta pogledao ovih nekih romance/drama/comedy ili gdj vec spadaju i moram reci da mi nije zao, jer je
vecina ispala dosta dobra, tako i ovaj film. Svidja mi se prikaz istih radnji iz dvije perspektive. 7.2/10

Letters from Iwo Jima (2006) Iz nekog razloga mi ne leze filmova od Clinta, iako ih svi hvale na sva zvona, ali ovaj mi je bio dobar. 7.2/10


Malcolm X (1992) Ako ga je neko preskocio topla preporuka za pogledati. 7.3/10


My Way (2011) Ne sjecam se jesam li prije stavljao ovaj film, ali ako nisam evo sad. Jedan od najboljih ratnih filmova sto sam ikad gledao. Stvarno ga
smatram vrhunskim ostvarenjem. U filmu mi se jednostavno sve svidjelo. 8.6/10
feniks
#1111 Posted : 13. svibnja 2014. 11:45:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Lose komsije su bas los film Angry

Gluma scenario rezija ThumbDown ThumbDown

Preskociti
feniks
#1112 Posted : 16. svibnja 2014. 16:14:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Godzila
Bilo je tesko skoro neostvarljivo napraviti losiji verziju od one iz 1997,
ali je ovaj tim to uspioAngry

SmeceThumbDown ThumbDown
feniks
#1113 Posted : 26. svibnja 2014. 13:52:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
X-Men Dani buduce proslosti

Jos jedan iz niza filmova o mutantima i jos jedan dobar film ThumbsUp
Garfield
#1114 Posted : 26. svibnja 2014. 18:36:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
feniks wrote:
X-Men Dani buduce proslosti

Jos jedan iz niza filmova o mutantima i jos jedan dobar film ThumbsUp


To bi trebao u srijedu ici gledati, pa nadam se da se necu razocarati :)
feniks
#1115 Posted : 3. lipnja 2014. 12:41:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Na rubu sutrasnjice

Novi sf film Toma Kruza s dobrim glumcima, rezijom i solidnim scenarijom.
Meni je dobar.
U rangu s Oblivionom ako vam se to nije svidjelo onda preskocite.
feniks
#1116 Posted : 7. srpnja 2014. 19:03:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Transformers: Doba izumiranja

Novi serijal Transformersa startovao odlično, ovaj put fokus je na Optimusu Prajmu.
Kada sam vidio da film traje skoro 2.5 h razmišljao sam da ga preskočim, srećom nisam.
Ovo je najkvalitetniji film iz ove sage s ubjedljivo najboljom glumačkom postavom i najsmislenijim scenariom.ThumpUp
Gledati
feniks
#1117 Posted : 23. srpnja 2014. 13:25:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Zora planete majmuna Revolucija

Uzas. Dosadno, nepotrebno glupoThumbDown

Preskociti.
Garfield
#1118 Posted : 26. srpnja 2014. 19:23:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Na rubu sutrasnjice jedva cekam da pogledam iako mi se Oblivionom nije svidio,a za ovaj cemo vidjeti. Transformersi se kod nas nisu prikazivali u kinu, a njih sam obavezno namjeravao tamo pogledati, ali ... Drago mi je vidjeti ovakav komentar za Tranformers, posto ih ja pravo volim (bar prvi dio).

Sto se tice Zora planete majmuna Revolucija ... Nikad nisam volio ni prvi dio, orginal kako vec, pa tesko da ce me ovo oduseviti.

Ja sam zadnje pogledao Noah i mogu reci da nije cemu.
feniks
#1119 Posted : 29. srpnja 2014. 10:15:32(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Herkul



Autori su odustali od toga da snimaju "ozbiljan" film vec su napravili smijesan i zabavan film.
Uzivao samThumpUp
feniks
#1120 Posted : 19. kolovoza 2014. 20:04:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Cuvari galaksije ThumbsUp

Pametna urnebesna SF komedija Smile


Nindza kornjace

Ribut poznatog brenda bolji nego ikad, malo su kornjace antipaticne ali sve u svemu gledati.

Mislio sam da je sezona propala ali me onda dve sedmice zaredom ljudi oraspoloze.


P.S. Ovaj cetvrtak gledacu Lusi pa javim svim zainteresovanim tjs Dadi BigGrin
Users browsing this topic
Guest (4)
58 Pages«<5455565758>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,183 seconds.