Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages123>»
Fantasy Premier League 2014/2015
Dado R.
#1 Posted : 4. kolovoza 2014. 9:46:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
http://fantasy.premierleague.com/

Napravio sam lige.
Ovo je klasicni fantasy:
Libellus League
Pass: 1312242-302356 ili novi kod 393072-103152

S tim da u klasicnom fantasyju automatski sudjeluju proslogodisnji igraci, ako to zele, naravno. Dovoljno je samo registriratii momcad na fantasyju.

Head to head:
Libellus HTH
393072-224765


Krajni rok je 16.8. do 11:30h.

Nagrade:
- Ovo je liga samo za one koji igraju s ulogom i ove godine krecemo s ulogom od 50 kuna mjesecno, blagajnik ce biti Dok Lester.
Uplatit ce se moci mjesecno za svaki mjesec unaprijed ili cijela sezona odjednom, odnosno za 10 mjeseci. Tko ne uplati jedan mjesec automatski se
diskvalificira i ne sudjeluje vise u nagradama. Precizan iznos nagrada utvrdit cemo kad saznamo broj sudinika a raspodjela nagrada su sljedece:

a) 20 kuna od mjesecnih uplata ide manageru mjeseca. 20 kuna ostaje za kraj sezone. 10 kuna ide u "Head to head" natjecanje.
Uz to manager mjeseca dobiva od Libellusa na poklon jednu nasu knjigu po vlastitom izboru. Naravno moze biti rijec samo o knjigama kojih ima u ponudi.
Dostava u HR je besplatna, izvan HR po dogovoru.

b) Od novca koji se prikupi za kraj sezone nagrada se dijeli u omjeru 60% za prvo mjesto, 30% za drugo i 10% za trece.
Uz to Libellus daruje pet knjiga prvome, tri knjige drugome i jednu knjigu treceplasiranome, po gore vec navedenim uvjetima o knjigama i dostavi.

c) 10 kuna od mjesecnih uplata za "Head to head" natjecanje ide manageru mjeseca u tom natjecanju, odnosno natjecatelju koji osvoji najvise HTH bodova
u tom mjesecu (pobjeda 3 boda, nerijeseno 1 bod). U slucaju da dva ili vise natjecatelja imaju isti broj HTH bodova, presudan ce biti ukupan broj "redovnih" bodova
u tom mjesecu. Primjerice dva natjecatelja imaju dvije pobjede, jednu nerijeseno i jedan poraz, imaju dakle oba po 7 HTH bodova, pobjednika ce odluciti veci broj
redovnih bodova iz klasicnog fantasyja. U slucaju da je kod dva ili vise natjecatelja identican i broj bodova u klasicnom fantasyju nagrada se dijeli na jednake dijelove.
Ako se i ove godine prijavi legendarni belgijanac "Average" za HTH natjecanje, i ako se kojim slucajem dogodi da on bude najbolji manager mjeseca,
nagrada tog mjeseca prebacuje se u sljedeci mjesec, uvecavajuci time nagradu tog sljedeceg mjeseca.
Ukupni pobjednik sezone ove HTH lige ne ostvaruje novcanu nagradu ali ostvaruje nagradu od 3 dostupne libellusove knjige po vlastitom izboru,
uz iznad spomenute uvjete dostave.

Molio bih sve natjecatelje koji zele sudjelovati u ovoj igri po navedenim uvjetima da se prijave ovdje na forumu ili na mail info@libellus.hr.
Svi koji prijave momcad a ne potvrde sudjelovanje i samim time prihvatanje uvjeta bit ce iskljuceni iz lige.



Edit:
Sukladno broju prijavljenih momcadi, nagradni fond je sljedeci;
Manager mjeseca - 220 kuna
1. mjesto na kraju natjecanja - 1320 kuna + 5 libellusovih izdanja
2. mjesto na kraju natjecanja - 660 kuna + 3 libellusova izdanja
3. mjesto na kraju natjecanja - 220 kuna + 1 libellusovo izdanje

Mjesecni fond nagrade za HTH je 110 kuna koji se moze osvojiti prema iznad navedenim pravilima.
Ukupni pobjednik HTH natjecanja - 3 libellusova izdnaja, nema novcanih nagrada.
Sherlock Holmes
#2 Posted : 4. kolovoza 2014. 12:16:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
prijavljujem se i nadam se da nastavljamo u ritmu 4 i 5 mjeseca .

svima neka je sa srecom
Sherlock Holmes
#3 Posted : 4. kolovoza 2014. 12:17:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Kico takodjer igra
Garfield
#4 Posted : 4. kolovoza 2014. 18:42:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Razmisljao sam bi li se prijavio, ali eto hocu, iako je mozda najbolje da mi odmah predate nagrade pa da se uopste ne takmicim LOL
Dado R.
#5 Posted : 4. kolovoza 2014. 23:47:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Razmisljao sam bi li se prijavio, ali eto hocu, iako je mozda najbolje da mi odmah predate nagrade pa da se uopste ne takmicim LOL

Nadao sam se da se neces prijaviti...Bored Angry BigGrin BigGrin
Garfield
#6 Posted : 5. kolovoza 2014. 8:27:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
Razmisljao sam bi li se prijavio, ali eto hocu, iako je mozda najbolje da mi odmah predate nagrade pa da se uopste ne takmicim LOL

Nadao sam se da se neces prijaviti...Bored Angry BigGrin BigGrin



Znam da jesi. Da se nisam prijavio mozda bi i imao neke sanse, a ovako ... Flapper Flapper
Dado R.
#7 Posted : 7. kolovoza 2014. 11:58:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Update:
Ako nekome ne radi stari kod kod prijave, evo novi kod koji se moze koristiti za Libellus League...
393072-103152
rocco21
#8 Posted : 9. kolovoza 2014. 12:01:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 70
Location: Makarska
Molim administratore lige da zaprime moju prijavu.

Hvala!
firaun85
#9 Posted : 9. kolovoza 2014. 17:17:23(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Posušje
Priključujem se nakon duge, duge pauze Smile
Dado R.
#10 Posted : 9. kolovoza 2014. 17:19:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
firaun85 wrote:
Priključujem se nakon duge, duge pauze Smile

Dobrodosao natrag... ThumpUp
Ne zelimo ti puno srece u Fantasyiju...BigGrin BigGrin
firaun85
#11 Posted : 9. kolovoza 2014. 18:29:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Posušje
Dado R. wrote:
firaun85 wrote:
Priključujem se nakon duge, duge pauze Smile

Dobrodosao natrag... ThumpUp
Ne zelimo ti puno srece u Fantasyiju...BigGrin BigGrin

Hvala na ovako srdačnoj dobrodošlici Flapper
ponki
#12 Posted : 17. kolovoza 2014. 8:20:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
kakav divan start nove sezone...38 poena prvi dan mi je donijelo 8 igraca sve sa kapitenom Rooneyem a 28 poena ostalo na klupi Crying Crying Cursing
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Garfield
#13 Posted : 17. kolovoza 2014. 13:42:00(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
ponki wrote:
kakav divan start nove sezone...38 poena prvi dan mi je donijelo 8 igraca sve sa kapitenom Rooneyem a 28 poena ostalo na klupi Crying Crying Cursing


Moram reci da je to divna vijest. Nije da sam ja nesto bolje prosao, ali drago mi je da nisi ni ti :)
Dado R.
#14 Posted : 17. kolovoza 2014. 14:26:49(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
ponki wrote:
kakav divan start nove sezone...38 poena prvi dan mi je donijelo 8 igraca sve sa kapitenom Rooneyem a 28 poena ostalo na klupi Crying Crying Cursing

Sto se zalis, jos uvijek ti ostaje opcija "moli Boga" da ti ne udju ovi koji ti jos trebaju igrati...Smile
Dok Lester
#15 Posted : 17. kolovoza 2014. 15:50:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
on se buni, a ja sam u petak navecer maknuo Rooneyja s kapetana i stavio Girouda (koji je ušao u drugom poluvremenu i ništa nije napravio), prodao Gilfyja i kupio Cana koji nije ni igrao, prvu zamjenu stavio Noblea koji je promašio penal, Simpsona stavio u igru, a Vlaara na 3. zamjenu (8 bodova; 2. zamjena Davis 5 bodova) Cursing Cursing Cursing

jedino ništa nisam naštetio stavljanjem Howarda umjesto De Gee
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Garfield
#16 Posted : 17. kolovoza 2014. 17:35:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dok Lester wrote:
on se buni, a ja sam u petak navecer maknuo Rooneyja s kapetana i stavio Girouda (koji je ušao u drugom poluvremenu i ništa nije napravio), prodao Gilfyja i kupio Cana koji nije ni igrao, prvu zamjenu stavio Noblea koji je promašio penal, Simpsona stavio u igru, a Vlaara na 3. zamjenu (8 bodova; 2. zamjena Davis 5 bodova) Cursing Cursing Cursing

jedino ništa nisam naštetio stavljanjem Howarda umjesto De Gee


Dok odustani od Fantasy League. Ocito nije za tebe Flapper
Dado R.
#17 Posted : 17. kolovoza 2014. 23:14:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
on se buni, a ja sam u petak navecer maknuo Rooneyja s kapetana i stavio Girouda (koji je ušao u drugom poluvremenu i ništa nije napravio), prodao Gilfyja i kupio Cana koji nije ni igrao, prvu zamjenu stavio Noblea koji je promašio penal, Simpsona stavio u igru, a Vlaara na 3. zamjenu (8 bodova; 2. zamjena Davis 5 bodova) Cursing Cursing Cursing

jedino ništa nisam naštetio stavljanjem Howarda umjesto De Gee


Hajde cemu kukanje, kad vidim tko je aktualno prvi znamo da to nije realno, prvi macici u vodu se bacaju...BigGrin BigGrin
Dok Lester
#18 Posted : 18. kolovoza 2014. 1:44:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
ponki
#19 Posted : 18. kolovoza 2014. 9:18:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dado R. wrote:


Hajde cemu kukanje, kad vidim tko je aktualno prvi znamo da to nije realno, prvi macici u vodu se bacaju...BigGrin BigGrin


ali stvarno LOL LOL LOL LOL LOL
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
ponki
#20 Posted : 18. kolovoza 2014. 9:20:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dok Lester wrote:
on se buni, a ja sam u petak navecer maknuo Rooneyja s kapetana i stavio Girouda (koji je ušao u drugom poluvremenu i ništa nije napravio), prodao Gilfyja i kupio Cana koji nije ni igrao, prvu zamjenu stavio Noblea koji je promašio penal, Simpsona stavio u igru, a Vlaara na 3. zamjenu (8 bodova; 2. zamjena Davis 5 bodova) Cursing Cursing Cursing

jedino ništa nisam naštetio stavljanjem Howarda umjesto De Gee


pa dobro ne moras bas toliko opsirno, shvatili smo vec od starta da nemas pojma FlapperFlapper LOL LOL LOL
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Users browsing this topic
Guest
4 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,131 seconds.