Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages<1234>
Fantasy Premier League 2014/2015
Dado R.
#41 Posted : 12. veljače 2015. 22:37:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
bubo u kojoj se ti ligi nalazis. Nemoguce da niko sa foruma ne zna koja je to liga. Obicno se i za drugoligase znaju gdje su :)

Pusti antitalente amatere oni nemaju ni ligu niti znaju igrati, da budemo zadnji i prezadnji u cijelom fantasyju opet smo bolji od njega, on se nije ni kvalificiro...BigGrin LOL LOL
Imas sportase koji odu na olimpijadu i vrate se bez medalja i sa zadnjim mjestima u poredku, ali oni su vrh u sportu, jer su bili tamo.
Oni sto oko kuce treniraju mogu samo sanjati da budu u nekoj ligi...BigGrin
bubo
#42 Posted : 13. veljače 2015. 9:00:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
bubo u kojoj se ti ligi nalazis. Nemoguce da niko sa foruma ne zna koja je to liga. Obicno se i za drugoligase znaju gdje su :)

Pusti antitalente amatere oni nemaju ni ligu niti znaju igrati, da budemo zadnji i prezadnji u cijelom fantasyju opet smo bolji od njega, on se nije ni kvalificiro...BigGrin LOL LOL
Imas sportase koji odu na olimpijadu i vrate se bez medalja i sa zadnjim mjestima u poredku, ali oni su vrh u sportu, jer su bili tamo.
Oni sto oko kuce treniraju mogu samo sanjati da budu u nekoj ligi...BigGrin


da da samo se vi tješite OLIMPIJCI LOL LOL LOL LOL
Dado R.
#43 Posted : 13. veljače 2015. 12:40:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
bubo wrote:
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
bubo u kojoj se ti ligi nalazis. Nemoguce da niko sa foruma ne zna koja je to liga. Obicno se i za drugoligase znaju gdje su :)

Pusti antitalente amatere oni nemaju ni ligu niti znaju igrati, da budemo zadnji i prezadnji u cijelom fantasyju opet smo bolji od njega, on se nije ni kvalificiro...BigGrin LOL LOL
Imas sportase koji odu na olimpijadu i vrate se bez medalja i sa zadnjim mjestima u poredku, ali oni su vrh u sportu, jer su bili tamo.
Oni sto oko kuce treniraju mogu samo sanjati da budu u nekoj ligi...BigGrin


da da samo se vi tješite OLIMPIJCI LOL LOL LOL LOL

Pa koliko vidim jedino ti trebas utjehu, mi se ne zalimo niti gledamo koliko ti imas bodova u ligi gdje ti igras... ah da, ti ni ne igras...BigGrin BigGrin
Mozemo mi biti najgori ali za razliku od tebe mi barem imamo hrabrosti igrati, nismo kao ti trazili izlike da se izvucemo.
bubo
#44 Posted : 13. veljače 2015. 13:33:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado R. wrote:
bubo wrote:
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
bubo u kojoj se ti ligi nalazis. Nemoguce da niko sa foruma ne zna koja je to liga. Obicno se i za drugoligase znaju gdje su :)

Pusti antitalente amatere oni nemaju ni ligu niti znaju igrati, da budemo zadnji i prezadnji u cijelom fantasyju opet smo bolji od njega, on se nije ni kvalificiro...BigGrin LOL LOL
Imas sportase koji odu na olimpijadu i vrate se bez medalja i sa zadnjim mjestima u poredku, ali oni su vrh u sportu, jer su bili tamo.
Oni sto oko kuce treniraju mogu samo sanjati da budu u nekoj ligi...BigGrin


da da samo se vi tješite OLIMPIJCI LOL LOL LOL LOL

Pa koliko vidim jedino ti trebas utjehu, mi se ne zalimo niti gledamo koliko ti imas bodova u ligi gdje ti igras... ah da, ti ni ne igras...BigGrin BigGrin
Mozemo mi biti najgori ali za razliku od tebe mi barem imamo hrabrosti igrati, nismo kao ti trazili izlike da se izvucemo.

igram ja igram Laugh Laugh onako bez obveze doduše trenutno sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL LOL ima čak i broj bodova ali o tome neću ...

Dado R.
#45 Posted : 13. veljače 2015. 18:30:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
bubo wrote:

igram ja igram Laugh Laugh onako bez obveze doduše trenutno sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL LOL ima čak i broj bodova ali o tome neću ...


Dobro je to, kad sam sa sobom igras male su sanse de ne budes prvi... ali i zadnji.BigGrin
Osim ako si kreirao nekoliko momcadi sa svojim alteregom.BigGrin
Garfield
#46 Posted : 13. veljače 2015. 20:15:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
bubo wrote:

igram ja igram Laugh Laugh onako bez obveze doduše trenutno sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL LOL ima čak i broj bodova ali o tome neću ...


Dobro je to, kad sam sa sobom igras male su sanse de ne budes prvi... ali i zadnji.BigGrin
Osim ako si kreirao nekoliko momcadi sa svojim alteregom.BigGrin


Dadu za predsjednika BigGrin
bubo
#47 Posted : 13. veljače 2015. 20:23:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Garfield wrote:
Dado R. wrote:
bubo wrote:

igram ja igram Laugh Laugh onako bez obveze doduše trenutno sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL LOL ima čak i broj bodova ali o tome neću ...


Dobro je to, kad sam sa sobom igras male su sanse de ne budes prvi... ali i zadnji.BigGrin
Osim ako si kreirao nekoliko momcadi sa svojim alteregom.BigGrin


Dadu za predsjednika BigGrin


kako ste složni ,ne igra se sam koliko znam čim sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL
Garfield
#48 Posted : 13. veljače 2015. 21:05:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Nemoj se ti sekirati. Uci ces i ti nekad u Libellus ligu.Samo trebas biti uporan i truditi se :)
bubo
#49 Posted : 13. veljače 2015. 21:37:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Garfield wrote:
Nemoj se ti sekirati. Uci ces i ti nekad u Libellus ligu.Samo trebas biti uporan i truditi se :)

Necu bio vidio i ne trebam vise vidio da ne znam kao i jos par drugih koji nikako da skontaju i odustanu.😁
Dado R.
#50 Posted : 13. veljače 2015. 22:20:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
bubo wrote:

kako ste složni ,ne igra se sam koliko znam čim sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL

Pa po difoltu moras nekome pripadati, drzavi koju prijavis, znaci i kad igras sam dolazis iz neke drzave.
Znaci jedan od tvojih timova je iz BiH, to ti je ocito najbolje plasirani tim, cim njega toliko spominjes.BigGrin
Bas me zanima koje drzave si dodjelio drugim tvojim momcadima i kako su plasirane?LOL
Jesi mozda razmisljao da se prijavis kao da si iz Luksemburga, Malte ili Lichtensteina, jamcim ti da ces biti jos bolje pozicioniran na tabeli kod njih.
Zamisli iduce godine kako ponosno mozes napisati, ne igram nikakvu ligu, nemam hrabrosti sramota me biti zadnji, pa igram sam,
ali zato sam prvi u svojoj ligi i 347. na Malti a jedna momcad mi cak 289 u Luksemburgu...BigGrin BigGrin BigGrin
firaun85
#51 Posted : 28. veljače 2015. 3:56:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Posušje
Dado R. wrote:
Tajniče, tj. Suzana (Mancic, da se Pero ne zbuni) hajde kad uhvatis vremena objavi sretne dobitnike u zadnja dva mjeseca u nasoj lizi...BigGrin BigGrin BigGrin

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL ja tek sad skontao ovo :D
firaun85
#52 Posted : 28. veljače 2015. 4:11:35(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Posušje
bubo wrote:
Garfield wrote:
Dado R. wrote:
bubo wrote:

igram ja igram Laugh Laugh onako bez obveze doduše trenutno sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL LOL ima čak i broj bodova ali o tome neću ...


Dobro je to, kad sam sa sobom igras male su sanse de ne budes prvi... ali i zadnji.BigGrin
Osim ako si kreirao nekoliko momcadi sa svojim alteregom.BigGrin


Dadu za predsjednika BigGrin


kako ste složni ,ne igra se sam koliko znam čim sam 678 u BIH LOL LOL LOL LOL


678????? Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused U BiH???? Doh Doh Doh Doh Ja tek ove godine čuo za Fantasy i 358. sam u BiH...Uzmimo da je BiH, kada je o Fantasyu riječ, ekvivalentna nekadašnjem Intertoto kupu kojeg može igrati svatko, Libellus liga je ipak CHAMPIONS LEAGUE, a to je pak natjecanje za najbolje!!! Sherlock Sherlock Sherlock Sherlock Sherlock Sherlock Sherlock Sherlock
Dado R.
#53 Posted : 12. ožujka 2015. 16:53:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kakva smo mi liza (liga za neupucene) ne zna se ni tko je pobjednik proteklih mjeseci...BigGrin BigGrin BigGrin
Dok Lester
#54 Posted : 12. ožujka 2015. 17:00:36(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
mjesec Manager mjeseca – liga

08/13 Srđan Remić
09/13 Kristijan Stipanović
10/13 Darijo Antunović
11/13 Darijo Antunović
12/13 Dado Raič
01/14 Darijo Antunović
02/14 Darijo Antunović


mjesec Manager mjeseca HTH

08/13 Srđan Remić
09/13 Kristijan Stipanović
10/13 Goran Ponorac
11/13 Darijo Antunović
12/13 Darijo Antunović
01/14 Darijo Antunović
02/14 Darijo Antunović

Flapper Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Garfield
#55 Posted : 12. ožujka 2015. 22:34:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Mislim da si izostavio mjesec kad sam ja bio manager mjeseca, ali nema veze. Oprosteno ti je, posto znam da nije bilo namjerno :)
bubo
#56 Posted : 13. ožujka 2015. 8:55:18(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Garfield wrote:
Mislim da si izostavio mjesec kad sam ja bio manager mjeseca, ali nema veze. Oprosteno ti je, posto znam da nije bilo namjerno :)


Doh Doh Doh Doh Doh Doh Doh Doh LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Dado R.
#57 Posted : 24. ožujka 2015. 23:32:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Hajde Doce pohvali se s aktualnim pobjednikom...
Firaun opet drugi... K'o Leverkusen...Crying
Dok Lester
#58 Posted : 25. ožujka 2015. 1:29:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
LOL LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
firaun85
#59 Posted : 6. svibnja 2015. 2:27:37(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Posušje
Dado R. wrote:
Hajde Doce pohvali se s aktualnim pobjednikom...
Firaun opet drugi... K'o Leverkusen...Crying



Drugi kod žena, drugi u lizi... Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Garfield
#60 Posted : 11. svibnja 2015. 19:11:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Zbog gomila obaveza, MaFest i slicno predlazem da sa ovim kolom zavrsimo ligu i managera mjeseca, pa se nadam da ce se moj prijedlog usvojiti LOL LOL LOL
Users browsing this topic
Guest
4 Pages<1234>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,155 seconds.