Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

10 Pages«<678910>
Poštarine, pakiranja i dostave...
Faccax
#141 Posted : 21. veljače 2016. 15:59:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.10.2012.(UTC)
Posts: 8
Location: Berlin
Dado R. wrote:
U nasem ugovoru postoji obaveza kontaktiranja (poziva) kupca prije dostave i zbog toga je obavezno napisati broj telefona osobe kojoj se salje paket.
Kako je poziv uglavnom nesto skuplji od poruke koje su uglavnom besplatne nema govora da je to neka "skuplja" opcija od ove iz naseg ugovora.
Mislim da nigdje ne postoji u nekom ugovoru navedeno na koji nacin se kupac kontaktira vec je to prepusteno dostavljacu.
No nije problem sve provjeriti...

Moji jos nisu stigli. Da li je netko u slicnoj situaciji
Dado R.
#142 Posted : 21. veljače 2016. 16:01:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Koji korisnicki nick je na webu, isti kao i ovaj, da mozemo provjeriti?
Faccax
#143 Posted : 21. veljače 2016. 16:48:48(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.10.2012.(UTC)
Posts: 8
Location: Berlin
Dado R. wrote:
Koji korisnicki nick je na webu, isti kao i ovaj, da mozemo provjeriti?

Facax, mislim a stripovi su trebali stici na adresu : Sibenska 1, Rijeka
dombac
#144 Posted : 21. veljače 2016. 16:56:39(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.2.2016.(UTC)
Posts: 9
Location: Zadar
Meni takodjer nije jos nista doslo... Nadam se da ce sutra...
Dado R.
#145 Posted : 21. veljače 2016. 23:44:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Uzmite u obzir da je prodaja krenula prije sedam dana, nekim uplatama treba da sjednu na racun dan dva i to ako se uplate odmah,
a i nama onda treba dan dva da se sve poslozi i posalje, dio toga se slao u srijedu, dio u cetvrtak i dio u petak.
Kad je puno narudzbi onda i nama treba koji dan vise da se sve slozi kako treba i posalje.
Ovo sto je islo u petak to bi trebalo biti dostavljeno sutra (ponedjeljak).
Oki
#146 Posted : 22. veljače 2016. 11:17:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 212
Man
Location: DUGA RESA
Evo, i moje knjige stigle danas...nikakvih SMS poruka nisam dobio-dostavljač priča neistine.
Dado A.
#147 Posted : 22. veljače 2016. 12:08:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Oki wrote:
Evo, i moje knjige stigle danas...nikakvih SMS poruka nisam dobio-dostavljač priča neistine.


Super!Smile
Arbok
#148 Posted : 13. travnja 2016. 9:47:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Ufff, opet je negdje zapelo... Naručio i platio 31.3. i još uvijek nije stiglo! Cursing Cursing Cursing Crying Crying Crying Crying
Arbok
#149 Posted : 15. travnja 2016. 6:28:18(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Mogu li dobiti broj paketa da provjerim?
Dado R.
#150 Posted : 15. travnja 2016. 11:32:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kao sto ste dobili informaciju preko maila, nama je pisalo da je ostavljena poruka u nekoliko navrata i danas se paket vratio.
Nista, uz iskrene isprike mogu samo reci da cemo hitno poslati ponovo ali postom, nema druge.
Oki
#151 Posted : 15. travnja 2016. 13:25:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 212
Man
Location: DUGA RESA
Posljednje stripove koje sam ja naručivao sam platio oko 14 sati tekućeg dana.
Sljedećeg jutra me poštar nije uspio probuditi, pa mi je u poštanskom sandućiću ostavio onaj žuti listić sa obavjesti hrvatske pošte da moram nešto podignuti kod njih.
Nisam očekivao dobivanje stripova poštom, pa sam se odmah pribojavao neke prometne kazne ili sličnog, kad tamo kod preuzimanja, paket koji šalje neki Pero iz Svete Nedjelje ako se ne varam....podigao ga, kad ono unutra moja zadnja libellusova narudžba poslana negdje oko 16.00 sati prošli dan što bi značilo da su stripovi bili zapakirani i poslani dva sata od moga plačanjaBigGrin
Nisam se odmah sjetio pohvaliti ovim novitetom, pa evo da i to spomenem....
P.S. Nadam se da ste se sjetili preuzeti onaj primjerak zadnje knjige Mister No-a bez jedne unutarnje naslovnice koji sam ostavio u skab-u sa naznakom "za libellus".
Arbok
#152 Posted : 16. travnja 2016. 21:39:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado R. wrote:
Kao sto ste dobili informaciju preko maila, nama je pisalo da je ostavljena poruka u nekoliko navrata i danas se paket vratio.
Nista, uz iskrene isprike mogu samo reci da cemo hitno poslati ponovo ali postom, nema druge.

U redu, može. Ali ne moraš se ništa ispričavati, nije do Libellusa, već do ovih idiota iz Overseasa. Niti me tko pokušao kontaktirati u vezi dostave, niti sam našao navodne poruke o dostavi! Cursing Cursing
Dado R.
#153 Posted : 16. travnja 2016. 22:44:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Oki wrote:
Posljednje stripove koje sam ja naručivao sam platio oko 14 sati tekućeg dana.
Sljedećeg jutra me poštar nije uspio probuditi, pa mi je u poštanskom sandućiću ostavio onaj žuti listić sa obavjesti hrvatske pošte da moram nešto podignuti kod njih.
Nisam očekivao dobivanje stripova poštom, pa sam se odmah pribojavao neke prometne kazne ili sličnog, kad tamo kod preuzimanja, paket koji šalje neki Pero iz Svete Nedjelje ako se ne varam....podigao ga, kad ono unutra moja zadnja libellusova narudžba poslana negdje oko 16.00 sati prošli dan što bi značilo da su stripovi bili zapakirani i poslani dva sata od moga plačanjaBigGrin
Nisam se odmah sjetio pohvaliti ovim novitetom, pa evo da i to spomenem....
P.S. Nadam se da ste se sjetili preuzeti onaj primjerak zadnje knjige Mister No-a bez jedne unutarnje naslovnice koji sam ostavio u skab-u sa naznakom "za libellus".

Hvala na komentaru.
Ovako kako je sad ovo bilo to ne treba biti iznimka vec pravilo. Mi damo sve od sebe uvijek, nekad to ne ispadne dobro ali ne nasom krivicom.

P.S. Strip smo preuzeli.
Arbok
#154 Posted : 20. travnja 2016. 7:52:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Arbok wrote:
Dado R. wrote:
Kao sto ste dobili informaciju preko maila, nama je pisalo da je ostavljena poruka u nekoliko navrata i danas se paket vratio.
Nista, uz iskrene isprike mogu samo reci da cemo hitno poslati ponovo ali postom, nema druge.

U redu, može. Ali ne moraš se ništa ispričavati, nije do Libellusa, već do ovih idiota iz Overseasa. Niti me tko pokušao kontaktirati u vezi dostave, niti sam našao navodne poruke o dostavi!


Jao, koji sam ja idiot! Sad sam slučajno gledao svoj profil na webshopu i skužio da uopće nisam unio broj mobitela! A ja čekam da mi iz Overseasa jave kad dostavljaju nešto od Libellusa! Blushing Blushing Blushing Blushing Blushing Blushing Blushing Blushing Blushing Blushing Blushing
Nathan
#155 Posted : 20. travnja 2016. 20:28:26(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Evo samo da se i ja javim. Mislim da će sutra biti tjedan dana od kada sam uplatio narudžbu, ali eto još nema paketa... Huh
Arbok
#156 Posted : 21. travnja 2016. 9:01:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Moje jučer stiglo! BigGrin
Dado R.
#157 Posted : 1. svibnja 2016. 19:07:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nathan wrote:
Evo samo da se i ja javim. Mislim da će sutra biti tjedan dana od kada sam uplatio narudžbu, ali eto još nema paketa... Huh

Poslali smo postom ali mislim da sad znamo i zasto nisi dobio... BigGrin Smile Wink
Nathan
#158 Posted : 2. svibnja 2016. 20:53:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Nathan wrote:
Evo samo da se i ja javim. Mislim da će sutra biti tjedan dana od kada sam uplatio narudžbu, ali eto još nema paketa... Huh

Poslali smo postom ali mislim da sad znamo i zasto nisi dobio... BigGrin Smile Wink

To je bio prvi nedolazak... A onda je "stigao" i drugi, jel... Blushing E kad nisam vam dao svoju GPS adresu! BigGrin
Oki
#159 Posted : 12. srpnja 2016. 13:49:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 212
Man
Location: DUGA RESA
Da ne piskaram ovdje po forumu, poslao sam jedan upit Confused na damir.raic@gmail.com
a ne znam jel Dado vidio taj mail, pa ako može kakav odgovorBigGrin
Dado R.
#160 Posted : 14. srpnja 2016. 11:02:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Oki wrote:
Da ne piskaram ovdje po forumu, poslao sam jedan upit Confused na damir.raic@gmail.com
a ne znam jel Dado vidio taj mail, pa ako može kakav odgovorBigGrin

To nije moj mail... BigGrin BigGrin
Ali odgovoreno s druge strane.Smile
Users browsing this topic
Guest
10 Pages«<678910>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,099 seconds.