Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Agencija Alfa 14
Arbok
#21 Posted : 9. veljače 2017. 11:11:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Odoakar, pa kaj se odmah ljutiš? Nisam se uopće sprdao, samo sam se šalio. Slažem se s tobom da bi trebalo povećati nakladu, i sam sam to pisao na forumu, ali su Dade bili jasni da od toga ništa biti neće. :(
Moj prijedlog ti je da, kad izađu najave, rezerviraš željene knjige i tako umanjiš rizik da ostaneš bez toga. Mislim da tako radi većina nas. No hard feelings, yeah? Smile

P.S. Razumijem tvoju frustraciju i znam kako je to kad propustiš neko izdanje. Crying
Jerry Krause
#22 Posted : 9. veljače 2017. 11:45:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
I ja mislim da Arbok nije mislio ništa loše.

@Odoakar, očito si neiskusan s ovom kupovinom Libellusovih izdanja. Striparnice nisu nikad pouzdane, najbolje da imaš nekog svog dilera. Kako si iz Zagreba siguran sam da ih ima po gradu. Pouzdani prodavač uvijek ima knjigu viška za svog stalnog kupca i to po akcijskoj cijeni.Smile
Dado R.
#23 Posted : 9. veljače 2017. 16:27:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Moze li mi netko pojasniti u cemu je problem poslati mail na info@libellus.hr i rezervirati svoj primjerak?
Za one koji prate sve od nekog junaka, odnosno od neke edicije dovoljno je napraviti trajnu rezervaciju, npr. poslati mail i napisati "pratim sve od Agencije Alfa
i zelim trajnu rezervaciju" i vise ne postoji bojazan da neki primjerak ne bude dostupan.
A uz to ne treba se slati mail za svaku knjigu koja izadje, kod trajne rezervacije samo je jedan mail dovoljan.
Arbok
#24 Posted : 9. veljače 2017. 17:06:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado R. wrote:
Moze li mi netko pojasniti u cemu je problem poslati mail na info@libellus.hr i rezervirati svoj primjerak?
Za one koji prate sve od nekog junaka, odnosno od neke edicije dovoljno je napraviti trajnu rezervaciju, npr. poslati mail i napisati "pratim sve od Agencije Alfa
i zelim trajnu rezervaciju" i vise ne postoji bojazan da neki primjerak ne bude dostupan.

A uz to ne treba se slati mail za svaku knjigu koja izadje, kod trajne rezervacije samo je jedan mail dovoljan.


E, to je dobro znati! Love
Novikorisnik
#25 Posted : 9. veljače 2017. 20:15:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
@Jerry,
ovo da striparnice nisu pouzdane, ne znam za druge, ali SKAB612 mi je zadovoljavajući. Stalni sam kupac tamo i uvijek rezerviram mailom, čak i prije nego stigne, a jednom se desilo da nisam rezervirao i kada sam zvao za određen broj NN-a, rekli su da je sve već rezervirano i nemaju slobodnih brojeva već stigne u sljedećoj turi, a onda sam slučajno saznao da su i meni zapravo već rezevirali u ovoj turi primjerak unaprijed što me jako iznenadilo. Pitam kako, da se nisu zabunili, ma ne, stalni sam kupac. S time da ja svaki put kada dođem tamo, uvijek sam na knap s vremenom, pa samo uletim po traženo, platim i jurim dalje, tako nisam protežiran po poznanstvima i sl.

@darkwoodaxe
hvala na linku, nisam ni znao za njih, i kada sam malo pregledao, vidio da imaju neke stripove koje ne mogu drugdje naći. ThumpUp

@Dado,
te trajne rezervacije vrijede samo kada se direktno od vas kupuje, ili se može riješiti preuzimanjem u knjižari? Pitam zbog izbjegavanja poštarine...

laura10
#26 Posted : 9. veljače 2017. 21:00:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
mislim da mozes rezervirati tako bilo gdje,ja npr.tako rezerviram u Babilon i nemam problema i mogu svakog puta uzeti bilo koju knjigu koja izlazi samo se najavimSmile
Odoakar i meni je zao da ti se omakla pogotovo sto znam kako je kad ganjas nekog junaka pa kad fali 1-2,ali mislim da ipak nisi nov da neznas kako sve to funkcionira,kako cesto odem na njuskalo.hr vidim da uvijek imas Libellusova izdanja na prodaji-ako nisi ti taj oprostiConfused http://www.njuskalo.hr/korisnik/Odoakar
brozbiafra
#27 Posted : 9. veljače 2017. 22:06:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
laura10 wrote:
mislim da mozes rezervirati tako bilo gdje,ja npr.tako rezerviram u Babilon i nemam problema i mogu svakog puta uzeti bilo koju knjigu koja izlazi samo se najavimSmile
Odoakar i meni je zao da ti se omakla pogotovo sto znam kako je kad ganjas nekog junaka pa kad fali 1-2,ali mislim da ipak nisi nov da neznas kako sve to funkcionira,kako cesto odem na njuskalo.hr vidim da uvijek imas Libellusova izdanja na prodaji-ako nisi ti taj oprostiConfused http://www.njuskalo.hr/korisnik/Odoakar

Nije on taj Smile ,poznam tog s Njuskala..
laura10
#28 Posted : 11. veljače 2017. 2:03:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
brozbiafra wrote:
laura10 wrote:
mislim da mozes rezervirati tako bilo gdje,ja npr.tako rezerviram u Babilon i nemam problema i mogu svakog puta uzeti bilo koju knjigu koja izlazi samo se najavimSmile
Odoakar i meni je zao da ti se omakla pogotovo sto znam kako je kad ganjas nekog junaka pa kad fali 1-2,ali mislim da ipak nisi nov da neznas kako sve to funkcionira,kako cesto odem na njuskalo.hr vidim da uvijek imas Libellusova izdanja na prodaji-ako nisi ti taj oprostiConfused http://www.njuskalo.hr/korisnik/Odoakar

Nije on taj Smile ,poznam tog s Njuskala..

istog imena pa pomislihSmile Cool
channel0
#29 Posted : 14. veljače 2017. 22:08:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 102
Dado R. wrote:
Moze li mi netko pojasniti u cemu je problem poslati mail na info@libellus.hr i rezervirati svoj primjerak?
Za one koji prate sve od nekog junaka, odnosno od neke edicije dovoljno je napraviti trajnu rezervaciju, npr. poslati mail i napisati "pratim sve od Agencije Alfa
i zelim trajnu rezervaciju" i vise ne postoji bojazan da neki primjerak ne bude dostupan.
A uz to ne treba se slati mail za svaku knjigu koja izadje, kod trajne rezervacije samo je jedan mail dovoljan.


Da li slanje mejla vazi i za nas iz Srbije? I kako to onda ide - na kucnu adresu ili preko striparnica?
Drugo, oko rezervacija u striparnicama u Srbiji, AF ne dobija dovoljan broj primeraka da bi mogli da izadju u susret svakoj narudzbini, za razliku od DW.
Dado R.
#30 Posted : 15. veljače 2017. 0:39:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
channel0 wrote:
Dado R. wrote:
Moze li mi netko pojasniti u cemu je problem poslati mail na info@libellus.hr i rezervirati svoj primjerak?
Za one koji prate sve od nekog junaka, odnosno od neke edicije dovoljno je napraviti trajnu rezervaciju, npr. poslati mail i napisati "pratim sve od Agencije Alfa
i zelim trajnu rezervaciju" i vise ne postoji bojazan da neki primjerak ne bude dostupan.
A uz to ne treba se slati mail za svaku knjigu koja izadje, kod trajne rezervacije samo je jedan mail dovoljan.


Da li slanje mejla vazi i za nas iz Srbije? I kako to onda ide - na kucnu adresu ili preko striparnica?
Drugo, oko rezervacija u striparnicama u Srbiji, AF ne dobija dovoljan broj primeraka da bi mogli da izadju u susret svakoj narudzbini, za razliku od DW.


Vrijedilo bi kad bi kupci bili spremni preuzeti sve troskove slanja i carinjenja, ali to se na pojedinacnom nivou tesko isplati, pa nitko izvan HR ne rezervira kod nas.
Ali zato postoje dva uvoznika za Srbiju i siguran sam da se kod njih moze rezervirati. Pogotovo ako je rijec o starim kupcima koji redovito prate nasa izdanja.
A sto se tice opaske oko AF i DW mislim da to zbilja ne trebam ni komentirati. Mogu samo reci da s AF uspjesno suradjujemo na obostrano zadovoljstvo.
channel0
#31 Posted : 15. veljače 2017. 20:28:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 102
Dado R. wrote:
channel0 wrote:
Dado R. wrote:
Moze li mi netko pojasniti u cemu je problem poslati mail na info@libellus.hr i rezervirati svoj primjerak?
Za one koji prate sve od nekog junaka, odnosno od neke edicije dovoljno je napraviti trajnu rezervaciju, npr. poslati mail i napisati "pratim sve od Agencije Alfa
i zelim trajnu rezervaciju" i vise ne postoji bojazan da neki primjerak ne bude dostupan.
A uz to ne treba se slati mail za svaku knjigu koja izadje, kod trajne rezervacije samo je jedan mail dovoljan.


Da li slanje mejla vazi i za nas iz Srbije? I kako to onda ide - na kucnu adresu ili preko striparnica?
Drugo, oko rezervacija u striparnicama u Srbiji, AF ne dobija dovoljan broj primeraka da bi mogli da izadju u susret svakoj narudzbini, za razliku od DW.


Vrijedilo bi kad bi kupci bili spremni preuzeti sve troskove slanja i carinjenja, ali to se na pojedinacnom nivou tesko isplati, pa nitko izvan HR ne rezervira kod nas.
Ali zato postoje dva uvoznika za Srbiju i siguran sam da se kod njih moze rezervirati. Pogotovo ako je rijec o starim kupcima koji redovito prate nasa izdanja.
A sto se tice opaske oko AF i DW mislim da to zbilja ne trebam ni komentirati. Mogu samo reci da s AF uspjesno suradjujemo na obostrano zadovoljstvo.

Hvala na odgovoru. Pretpostavio sam da je tako.
Moj komentar se nije odnosio na vasu saradnju (za koju mogu iz sebicnih razloga samo da pozelim da traje sto duze BigGrin ) vec na to da, pri obracanju za rezervaciju za neke primerke, dobijam odgovor da nemaju mogucnosti da izadju u susret van liste kupaca koja je ranije sacinjena (osim u slucaju odustajanja nekoga od njih) i uvek me upucuju na DW, uz komentar da oni dobijaju vise primeraka. I u pravu su, u DW je lakse doci do primerka bez obzira na listu kupaca.
Napominjem da nisam stari, redovan kupac. Uzimam Tex albume i DD biblioteku od broja 25, ostalo ponesto, povremeno, mada sam vecinu onoga sto me je zanimalo vec nabavio. Ove prve (Tex albume) je nemoguce rezervisati u AF-u, samo iz razloga sto nisam rezervisao prvi broj (ne znajuci u to vreme kakva ce pomama da bude).
AlenT
#32 Posted : 16. veljače 2017. 9:35:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.11.2015.(UTC)
Posts: 54
laura10
#33 Posted : 19. veljače 2017. 22:12:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
izgleda da je nece nitko ili su se ovi zainatili da nece
sad je opet aktualna
http://www.stripovi.com/...lus-rasprodano/12954241/
hagal
#34 Posted : 20. veljače 2017. 0:28:21(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.2.2017.(UTC)
Posts: 15
Location: Dalmatia
laura10 wrote:
izgleda da je nece nitko ili su se ovi zainatili da nece
sad je opet aktualna
http://www.stripovi.com/...lus-rasprodano/12954241/


hvala na reklami, iako nisam siguran da li je dozvoljeno reklamirati aukcije na ovom topicu ili ne... BigGrin

što se tiče inata, mislim da to nije slučaj jer ja nisam preprodavač (što se može vidjeti i po arhivi mojih aukcija) i cijena nije "švercerska". Tako da ne znam zašto bi se netko inatio. :) u svakom slučaju, riječ je o višku kojeg sam igrom slučaja dobio i stavio sam to na aukcije. :) ako netko nema novaca za ovo moze i zamjena za demian specijal ili sherlock holmes 1 ili sta vec.

sad da se vratimo na temu stripa i naklade. dokle god se naklada ne bude smanjivala i cijene rasle, meni je ovo podnosljivo. i nadam se da ce svako iduce izdanje biti rasprodano u jednom danu jer to znaci sigurniju izdavacku buducnost. isprike adminu, ako sam oftopičario. slobodno obrisi
laura10
#35 Posted : 20. veljače 2017. 15:27:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
hagal wrote:
laura10 wrote:
izgleda da je nece nitko ili su se ovi zainatili da nece
sad je opet aktualna
http://www.stripovi.com/...lus-rasprodano/12954241/


hvala na reklami, iako nisam siguran da li je dozvoljeno reklamirati aukcije na ovom topicu ili ne... BigGrin

što se tiče inata, mislim da to nije slučaj jer ja nisam preprodavač (što se može vidjeti i po arhivi mojih aukcija) i cijena nije "švercerska". Tako da ne znam zašto bi se netko inatio. :) u svakom slučaju, riječ je o višku kojeg sam igrom slučaja dobio i stavio sam to na aukcije. :) ako netko nema novaca za ovo moze i zamjena za demian specijal ili sherlock holmes 1 ili sta vec.

sad da se vratimo na temu stripa i naklade. dokle god se naklada ne bude smanjivala i cijene rasle, meni je ovo podnosljivo. i nadam se da ce svako iduce izdanje biti rasprodano u jednom danu jer to znaci sigurniju izdavacku buducnost. isprike adminu, ako sam oftopičario. slobodno obrisi

da si se naljutio na mene i ja bi se na tebeBigGrin jer onda nebi skuzio da ti je reklamaLOL
namjerno sam stavio na ovaj forum jer je tu pocelo da je nestalo preko noci ovo izdanjeSad
sto se tice cijene,cijena je prihvatljiva i oni koji su ostali kratki imaju sad priliku da to kupe
"inat" je bia samo naglasak na njihovo kukanje kako je planulo pa da ce neki odustati,ne na tvoju aukciju koja je po meni fer
da ja skupljam NN serijal (a ne skupljam ) i da sam zakasnija s rezervacijom uzea bih tu knjigu odmahCool
nadam se da ces je prodati,eto tolikoBigGrin
hagal
#36 Posted : 20. veljače 2017. 16:05:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.2.2017.(UTC)
Posts: 15
Location: Dalmatia
Hvala :D

Ma koji god forum čitaš i o kojoj god se temi piše, uvijek je interes online i verbalno veći nego je u praksi, tako da mene to ne iznenađuje. Izdavač najbolje zna što mu ide, a što ne i u kojoj nakladi to treba izdavati. Što se mojih duplića tiče, ako odu - dobro odu, ako ne odu, uvijek ih mogu pokloniti nekome kolegi kolekcionaru ili zamjenit za nešto drugo. Btw. bit će zanimljivo vidjeti da li će NN planuti i u idućoj turi.
laura10
#37 Posted : 20. veljače 2017. 21:16:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
bit ce zanimljivo,ali mislim kada krene na aukcije od 1kn da nece ici preko koricne cijene,pogotovo ako se priceka mjesec dva otici ce ispod ove promotivneBigGrin
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,226 seconds.