Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123
PREMIER LEAGUE
Dok Lester
#41 Posted : 28. kolovoza 2011. 20:03:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Slažem se za Liverpool. Mislim da će se upravo oni tući s Chelseajem za 3. mjesto.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
76
#42 Posted : 30. kolovoza 2011. 19:29:14(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Da, i to prvenstveno zbog Dalglisha na klupi. OK, i Suarez će imati nešto za reći...BigGrin
Sidin i radin.
Dok Lester
#43 Posted : 31. kolovoza 2011. 17:20:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Owen Hargreaves (30) blistao je od sreće u ljeto 2007. Došao je iz Bayerna u Manchester United za 20 milijuna eura, igrao je za englesku reprezentaciju i bio u najboljim igračkim godinama.

No ubrzo su počeli problemi s ozljedama. Stradala su oba koljena, zadnja loža, a na kraju još i rame. United ga više nije mogao čekati i na kraju prošle sezone ostao je bez kluba. Novi je tražio cijelo ljeto, ali nije mu išlo. Čak je i na You Tube stavio snimke na kojima pokazuje da je zdrav, ali nitko se nije javljao. U finišu prijelaznog roka javili su se Leicester i WBA, no Englez rođen u Kanadi završio je u Man. Cityju.

- Nisam bivši igrač, to ću dokazati. Štoviše, želim s Engleskom na Euro - optimističan je Owen.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#44 Posted : 31. kolovoza 2011. 17:21:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Scott Parker u Tottenhamu!

Menadžer Tottenhama Harry Redknapp potvrdio je transfer engleskog nogometnog reprezentativca Scotta Parkera u redove "spursa".

Iako se nagađalo da će Tottenham dati novac i jednog igrača u zamjenu za Scotta Parkera, ipak je dao samo ovo prvo i to navodno šest milijuna funti.

- Parker je prošle sezone bio proglašen za najboljeg igrača Premiershipa tako da će biti veliko pojačanje za nas. On je fantastična osoba, pravi obiteljski čovjek i profesionalac. Uistinu veliko pojačanje – rekao je Redknapp.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#45 Posted : 31. kolovoza 2011. 17:22:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ja imam nogomet večeras 21-22h pa neka netko drugi stavi vijest o Lukinom prelasku u Chelsea BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
ponki
#46 Posted : 31. kolovoza 2011. 18:27:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dok Lester wrote:
Ja imam nogomet večeras 21-22h pa neka netko drugi stavi vijest o Lukinom prelasku u Chelsea BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin


Smijes li da se kladis da nema od toga nista Flapper LOL LOL
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Dado R.
#47 Posted : 31. kolovoza 2011. 19:03:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Ma sumnjam da bi cekali ponoc da to objave da ce doista biti ali danas nikad ne znas.
Ima ljudi koji nesto kazu, pa ni 12 sati poslije poseru se na sve sto su rekli.
Ispricavam se na izrazu.Blushing
ponki
#48 Posted : 31. kolovoza 2011. 19:41:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dado R. wrote:

Ima ljudi koji nesto kazu, pa ni 12 sati poslije poseru se na sve sto su rekli.
Ispricavam se na izrazu.Blushing


I tebe zulja J O E LOL LOL LOL
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Dado R.
#49 Posted : 31. kolovoza 2011. 21:32:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Normalno. Tesko mi shvatiti da danas skoro ne postoje ljudi s karakterom.Crying
Jedino sto mi smeta je demagogija. Isto bi danas o njemu mislio i da je u Hajduku, nakon onog sto je jucer sam rekao.
Dado R.
#50 Posted : 31. kolovoza 2011. 21:33:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Ali da ne offtopicarim, jebe mi se, on je za mene proslo svrseno vrijeme, da vidimo mi kad ce objaviti to za Luku... da nece otici...BigGrin
Sherlock Holmes
#51 Posted : 31. kolovoza 2011. 23:42:18(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
arsenal dobar posao obavio : Mertesacker ,arteta,benayyun,santos jako lijepo
chelsa:meirales
liverpool:bellamy
mozda ce bit jos javim nakon 01:00
#
Dok Lester
#52 Posted : 31. kolovoza 2011. 23:47:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Sad kad je Raul M. otišao u Chelsea, možda se obistini ona o Niki i Ćorluki u Liverpoolu.

Ako Luka ostane... BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Sherlock Holmes
#53 Posted : 31. kolovoza 2011. 23:49:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Sad kad je Raul M. otišao u Chelsea, možda se obistini ona o Niki i Ćorluki u Liverpoolu.

Ako Luka ostane... BigGrin BigGrin BigGrin



tesko aston vila uzela huttona i jenasa
west ham -bentlaya
wigan -palaciosa

ovi nece imat igraca jebote hahah
Dok Lester
#54 Posted : 31. kolovoza 2011. 23:51:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ma ovi levati su ionako igrali Liga kup i slično. Hutton je prošlu sezonu igrao dok jeČarli bio u krizi, a sad su vratili i Walkera s posube pa sigurno neće igrati.

Bentley ionako nije igrao, kao ni Jenas. A Palacios je bio pao u drugi plan još dolaskom Sandra.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#55 Posted : 31. kolovoza 2011. 23:52:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Matej Delač ostaje u Chelseaju do kraja ove sezone. Mladi hrvatski reprezentativac potvrdio je za Sportnet da neće mijenjati svoju adresu, nego će ovu godinu ostati u Londonu gdje će tražiti svoju priliku.

"Moj novi-stari klub je Chelsea. Tamo ću provesti ovih godinu dana jer je odlučeno da ne idem na posudbu", izjavio je 19-godišnji vratar. Delač je cijelu prošlu sezonu proveo na posudbi u nizozemskom Vitesseu gdje se nije uspio nametnuti.

U London je došao 2010. godine nakon vrlo dobrih nastupa na vratima Intera iz Zaprešića, a ugovor s Bluesima ističe mu u ljeto 2014. godine.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Sherlock Holmes
#56 Posted : 31. kolovoza 2011. 23:55:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Ma ovi levati su ionako igrali Liga kup i slično. Hutton je prošlu sezonu igrao dok jeČarli bio u krizi, a sad su vratili i Walkera s posube pa sigurno neće igrati.

Bentley ionako nije igrao, kao ni Jenas. A Palacios je bio pao u drugi plan još dolaskom Sandra.



pardon palacios u stoke

a da uglavnom su bile rezerve samo ako odu ova dva nece imat rezerve iako bolje bi njima bilo da odu negdi di ce igrat jer ovo nije za njih
Sherlock Holmes
#57 Posted : 1. rujna 2011. 0:01:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
gotovo iako vjerovatno ce bit jos vijesti jer oni do 01 00 trebaju poslat papire u savez a objavit mogu i ujutro uglavnom zanimljivo do sada BigGrin Smile Bored Cool Huh Laugh
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,072 seconds.