Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

"Animal attack" filmovi
ReemCP
#1 Posted : 30. listopada 2018. 13:43:07(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon

Ralje (1975.)

Jedan od najpopularnijih podžanrova u hororu, filmovi u kojima životinje napadaju ljude.

Volite li ovakve filmove?
Koji su Vam najviše ostali u sjećanju? Koji su od njih dobri, a koji loši (naslovi)?
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP
#2 Posted : 30. listopada 2018. 13:44:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Meni je fora film "Arahnofobija" (1990.), horor priča o smrtonosnim paucima koji napadaju stanovnike američkog gradića. Glume Jeff Daniels i John Goodman. Ok film za pogledati.


"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#3 Posted : 30. listopada 2018. 15:48:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Kasnije napišem par riječi o Raljama,Dubokom modrom moru...
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#4 Posted : 3. studenog 2018. 23:32:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Jedan od boljih filmova na tu temu, mi je naravno "Jurassic park" Smile a i nastavci, uspio prije par dana neku večer pogledat ovaj najnoviji "Jurassic World: Fallen Kingdom" i baš mi se svidio, preporuka ThumbsUp

Moj najdraži moment filma, scena gdje smo imali Blue (raptor) kao bebu još i njen trening, a mislim pogotovo na ovu scenu, jednostavno preeeslatko:

https://www.youtube.com/watch?v=oviiANNUjPQ
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#5 Posted : 3. studenog 2018. 23:36:16(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Da ovu temu i one o filmovima prebacimo u SVIJET FILMA?
Ili baš želiš ovako da bude?
Moram ponoviti te neke filmove pa da "svjež" napišem komentar.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#6 Posted : 3. studenog 2018. 23:57:56(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Mislio sam da neke ove žanrove ili podžanrove imamo posebne teme, a u Svijet Filma možemo sve općenito Smile a može netko napisati i u Svijet Filma komentar, a ako se tiče ove teme, može kopirat komentar i staviti ovdje. Tako ako nekoga zanimaju isključivo ovi filmovi, mogao bi u jednoj temi za sebe pronaći dosta zanimljivih naslova (vjerujem da će ih biti Smile ).
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Gringo
#7 Posted : 20. prosinca 2019. 9:00:00(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 22.11.2019.(UTC)
Posts: 46
Location: Garotas
Hahaha!LOL Laugh Arachnophobia! nemojmo se zavitlavati druže. Taj film je sprdačina. Tu igra i onaj što je igro glupana il tupana, smešno.
Ako hoćeš da se sereš u gaće, gledaj 'Roar'... koliko je strašan, toliko je i pretužan i bolestan film. Lično, apsio bi ceo crew da sam tad imao neku moć, koju nemam ni sad, al konstatujem.



Muchas personas se afeitan los pendejos.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,042 seconds.