Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages«<45678>»
Pitanja za LL
Dado A.
#101 Posted : 30. rujna 2019. 13:39:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Saruman wrote:
Dado A. wrote:
Saruman wrote:
Da li planirate izbaciti serijal o Dragonerovoj mladosti "Bez duše"? Unaprijed hvala na odgovoru.


Naravno, a objavljivat ćemo ih kronološki na isti način kao što su to i Talijani radili.Smile

Ako se ne varam, prvi broj je izašao negdje krajem 2017., a mi ćemo sa šestom knjigom i prvim specijalcem (koje ćemo objaviti u sljedećoj turi) stići do studenog 2014. godine.Smile





Ovo su meni odgovrili na isto pitanje...LOL


Thanks! To se zove uigranost!Cool
anto
#102 Posted : 2. listopada 2019. 19:55:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
da li ste razmišljali o izdavanju Spiroua i Fantazija iz edicije https://www.bedetheque.c...re-de-Le-Spirou-de.html ?
Dado A.
#103 Posted : 4. listopada 2019. 14:35:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
anto wrote:
da li ste razmišljali o izdavanju Spiroua i Fantazija iz edicije https://www.bedetheque.c...re-de-Le-Spirou-de.html ?


Jesmo.
anto
#104 Posted : 5. listopada 2019. 14:00:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Dado A. wrote:
anto wrote:
da li ste razmišljali o izdavanju Spiroua i Fantazija iz edicije https://www.bedetheque.c...re-de-Le-Spirou-de.html ?


Jesmo.

za početak,i to je nešto - s obzirom da kad se dohvatite nekog junaka,"ljuštite ga do koske",iskreno se nadam da će to biti slučaj i sa Spirom i Ćirom.
a pomenuta edicija ima prave male strip bisere;recimo Bravovi albumi su remek dela,Senteov sjajan samo tako,Trondhajmov ...pa Trondhajmov,i tako dalje.

Tu vam čak savetujem i da ih izbacujete nehronološki,krenite sa onim najboljim da navučete publiku.A joškad bi bilo izvodljivo u integralima,sreći (po naše finansije) ne bi bilo kraja.
Vigabu
#105 Posted : 21. listopada 2019. 18:41:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2015.(UTC)
Posts: 63
Location: Zagreb
Posljednja izdana Zona X (broj 7) u rujnu 2013.! Iako mali broj stripova, uvijek sam ih rado čitao, lagano štivo iz svijeta Marty Misterije...kakva je sudbina Zone X? Nešto bolje je s MM Almanahom (zadnji 2015.), ali i on me brine...Ima li nade?
Dado A.
#106 Posted : 22. listopada 2019. 23:50:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Vigabu wrote:
Posljednja izdana Zona X (broj 7) u rujnu 2013.! Iako mali broj stripova, uvijek sam ih rado čitao, lagano štivo iz svijeta Marty Misterije...kakva je sudbina Zone X? Nešto bolje je s MM Almanahom (zadnji 2015.), ali i on me brine...Ima li nade?


Potpuno opravdano pitanje, ali nema razloga za brigu.Smile Naprosto smo imali neke druge prioritete, ali dogodine će biti i toga na repertoaru.Cool
Diskach
#107 Posted : 24. listopada 2019. 20:25:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Ekipa, može jedno čudno pitanjce?
U Nathan Neveru (kiosk izdanjima) su bile uvijek one kao uvodne ili neke novosti ili opis tehnologije Nathanovog doba, isječci iz novina i slično..
Zašto toga nema u vašim izdanjima?
Nemojte ovo shvatit kao napad, nego me baš zanima, to sam skužio da mi fali....
Dado A.
#108 Posted : 25. listopada 2019. 2:13:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Diskach wrote:
Ekipa, može jedno čudno pitanjce?
U Nathan Neveru (kiosk izdanjima) su bile uvijek one kao uvodne ili neke novosti ili opis tehnologije Nathanovog doba, isječci iz novina i slično..
Zašto toga nema u vašim izdanjima?
Nemojte ovo shvatit kao napad, nego me baš zanima, to sam skužio da mi fali....


A zašto bismo shvatili kao napad, pobogu?Smile Pitanje je sasvim utemeljeno.Cool

Uglavnom, ima više razloga zašto nismo išli s tim tekstovima. Prvi od njih je taj da u materijalima izdanja s kojima smo mi počeli objavljivati redovni serijal (naša 22. knjiga) nije bilo tih tekstualnih dodataka, a kad smo konačno uspjeli dobiti dopuštenje da krenemo ispočetka (2010.) tada u materijalima talijanske ristampe također nije bilo tih tekstova. Kad smo provjerili izvorne talijanske brojeve vidjeli smo također da su i oni bili šarali s time (u nekim brojevima su bili ti tekstovi, u nekima nisu) i onda smo se odlučili nastaviti bez njih.

P.S. Kako svakako planiramo objaviti još jedan NN SB, postoji mogućnost da ti tekstovi završe također unutra zajedno s Castellinijevim naslovnicama i ostalim materijalom koji pripremamo.Cool
Diskach
#109 Posted : 25. listopada 2019. 4:43:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Dado A. wrote:
Diskach wrote:
Ekipa, može jedno čudno pitanjce?
U Nathan Neveru (kiosk izdanjima) su bile uvijek one kao uvodne ili neke novosti ili opis tehnologije Nathanovog doba, isječci iz novina i slično..
Zašto toga nema u vašim izdanjima?
Nemojte ovo shvatit kao napad, nego me baš zanima, to sam skužio da mi fali....


A zašto bismo shvatili kao napad, pobogu?Smile Pitanje je sasvim utemeljeno.Cool

Uglavnom, ima više razloga zašto nismo išli s tim tekstovima. Prvi od njih je taj da u materijalima izdanja s kojima smo mi počeli objavljivati redovni serijal (naša 22. knjiga) nije bilo tih tekstualnih dodataka, a kad smo konačno uspjeli dobiti dopuštenje da krenemo ispočetka (2010.) tada u materijalima talijanske ristampe također nije bilo tih tekstova. Kad smo provjerili izvorne talijanske brojeve vidjeli smo također da su i oni bili šarali s time (u nekim brojevima su bili ti tekstovi, u nekima nisu) i onda smo se odlučili nastaviti bez njih.

P.S. Kako svakako planiramo objaviti još jedan NN SB, postoji mogućnost da ti tekstovi završe također unutra zajedno s Castellinijevim naslovnicama i ostalim materijalom koji pripremamo.Cool


Opa, e ovo bi bilo odlično! Mislim da će se i Jerry složit samnom. Smile Love
Jerry Krause
#110 Posted : 25. listopada 2019. 12:12:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Naravno. Jedva čekamo...ThumpUp
Yggdrassil
#111 Posted : 28. listopada 2019. 10:15:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Kakav je plan sa Dragonero spin-off serijama - Bez duše i Kronike? Koliko sam shvatio, ta izdanja su u većem formatu, kako će ih Libellus izdavati? I kada bi otprilike prva izdanja mogla doći na red?

Dado A.
#112 Posted : 28. listopada 2019. 21:22:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Yggdrassil wrote:
Kakav je plan sa Dragonero spin-off serijama - Bez duše i Kronike? Koliko sam shvatio, ta izdanja su u većem formatu, kako će ih Libellus izdavati? I kada bi otprilike prva izdanja mogla doći na red?



Već smo nekoliko puta spominjali to ovdje, no evo još jednom.Smile

Dakle, Senzanima će kod nas ići u istoj kronološkoj korelaciji s redovnim serijalom kao i u Italiji (prvi broj je izašao 30.11.2017., a mi smo sada s redovnim serijalom na broju 27 koji je izašao u Italiji 11.8.2015.). Što se formata tiče, još nam nije došla na red ta tema, ali budi uvjeren da će i u tom dijelu sve biti kako treba.Smile

Što se Kronika tiče, odgovor je isti: ići ćemo kronološki kao što se objavljuje i u Italiji, ali ajmo prvo pričekati da se to uopće objavi pa ćemo onda detaljnije o svemu.Smile
Samsuilunov otac
#113 Posted : 1. studenog 2019. 11:20:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
U jeku hypea koji se u Italiji diže oko trenutnog Dylana Doga, jeste li razmišljali o tome da paralelno sa starim brojevima redovne serije izdajete i novije (tamo negdje od 325 ili 337 kad je počela ova rekonstrukcija)? Kao što radite s Nathanom. Da i mi nečitatelji talijanskog budemo donekle u toku s događajima.

PS: Dragonero rulezzzz! Svaka čast na frekvenciji izlaženja i kvaliteti izdanja! ThumpUp
petrovic.mm
#114 Posted : 1. studenog 2019. 11:50:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
Da li planirate Tex izdanja (Tex 70 anni di un mito) :

https://www.sergiobonell...nni-di-un-mito-1007119/

Poz.Smile
anto
#115 Posted : 7. studenog 2019. 12:23:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
ako smem da postavim jedno pitanje (pošto se vodim kao veliki mrzitelj LL,pa da se ne shvati ovaj upit kao provokacija).

treba da kupim nekih 25 knjiga Magičnog vetra;brojevi koji bi mi falili su dostupni ( 23, 24,25, 29, 31, 32,
33,36, 37, 38, 40, 41, 42, 43) - prošle godine ste napravili (ako se dobro sećam) ovu akciju 50% u Alan Fordu,pa li postoji šansa da se ista takva ponovi u Markovoj striparnici?
Dado A.
#116 Posted : 7. studenog 2019. 13:00:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
anto wrote:
ako smem da postavim jedno pitanje (pošto se vodim kao veliki mrzitelj LL,pa da se ne shvati ovaj upit kao provokacija).

treba da kupim nekih 25 knjiga Magičnog vetra;brojevi koji bi mi falili su dostupni (22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32,
33,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43) - prošle godine ste napravili (ako se dobro sećam) ovu akciju 50% u Alan Fordu,pa li postoji šansa da se ista takva ponovi u Markovoj striparnici?


Predlažem da to provjeriš s Markom direktno jer taj dio ipak najviše ovisi o njemu.
anto
#117 Posted : 7. studenog 2019. 16:06:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
ok,fala.
hagal
#118 Posted : 8. studenog 2019. 12:22:47(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.2.2017.(UTC)
Posts: 15
Location: Dalmatia
Pozdrav svima i isprike ako je pitanje već bilo postavljeno (i odgovoreno). :D

S obzirom da je Marini završio 12. tom Škorpiona koji bi uskoro trebao biti u prodaji, za očekivati je da ćemo i to uskoro ugledati u izdanju Libellusa. No zanima me kakva je situacija s Rimskim orlovima? Hoće li biti 6. toma ili je u 5. kraj?
I na kraju, pitanje koje sam zapravo htio najprije postaviti - vidim da je Marini na svom FB objavio video Gipsy integrala. Kakve su šanse da vidimo Gipsyja s Libellusovim logotipom na koricama?
Diskach
#119 Posted : 8. studenog 2019. 12:40:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
hagal wrote:
Pozdrav svima i isprike ako je pitanje već bilo postavljeno (i odgovoreno). :D

S obzirom da je Marini završio 12. tom Škorpiona koji bi uskoro trebao biti u prodaji, za očekivati je da ćemo i to uskoro ugledati u izdanju Libellusa. No zanima me kakva je situacija s Rimskim orlovima? Hoće li biti 6. toma ili je u 5. kraj?
I na kraju, pitanje koje sam zapravo htio najprije postaviti - vidim da je Marini na svom FB objavio video Gipsy integrala. Kakve su šanse da idimo Gipsyja s Libellusovim logotipom na koricama?


Po ovome: https://www.bedetheque.com/serie-16560-BD-Aigles-de-Rome.html, se vidi da Orlovi nisu gotovi, piše da serijal traje.
E sada kada će se Marini baciti na to? Pa možda mu najbolje šibnut PM na FB-u?
A ako i ne bude nastavka, vjerujem da će LL objavit preostala dva toma tako da nemaš brige.
Ali ako si pročitao tomove 4 i 5 znaš da mora biti najmanje još jedan. Smile

Inače, ovo pitanje je jako često na forumu, a tko zna da li i sam Marini zna odgovor...
anto
#120 Posted : 8. studenog 2019. 13:45:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Diskach wrote:
hagal wrote:
Pozdrav svima i isprike ako je pitanje već bilo postavljeno (i odgovoreno). :D

S obzirom da je Marini završio 12. tom Škorpiona koji bi uskoro trebao biti u prodaji, za očekivati je da ćemo i to uskoro ugledati u izdanju Libellusa. No zanima me kakva je situacija s Rimskim orlovima? Hoće li biti 6. toma ili je u 5. kraj?
I na kraju, pitanje koje sam zapravo htio najprije postaviti - vidim da je Marini na svom FB objavio video Gipsy integrala. Kakve su šanse da idimo Gipsyja s Libellusovim logotipom na koricama?


Po ovome: https://www.bedetheque.com/serie-16560-BD-Aigles-de-Rome.html, se vidi da Orlovi nisu gotovi, piše da serijal traje.
E sada kada će se Marini baciti na to? Pa možda mu najbolje šibnut PM na FB-u?
A ako i ne bude nastavka, vjerujem da će LL objavit preostala dva toma tako da nemaš brige.
Ali ako si pročitao tomove 4 i 5 znaš da mora biti najmanje još jedan. Smile

Inače, ovo pitanje je jako često na forumu, a tko zna da li i sam Marini zna odgovor...

koliko se sećam,bilo je priče da Marini planira još jedan tom OR,sa kojim će se završiti priča - i da će ga uraditi nakon Škorpije (koja izlazi 15.11.)
Users browsing this topic
Guest (4)
34 Pages«<45678>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,170 seconds.