Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages«<56789>»
Pitanja za LL
Dado A.
#121 Posted : 8. studenog 2019. 13:56:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
hagal wrote:
Pozdrav svima i isprike ako je pitanje već bilo postavljeno (i odgovoreno). :D

S obzirom da je Marini završio 12. tom Škorpiona koji bi uskoro trebao biti u prodaji, za očekivati je da ćemo i to uskoro ugledati u izdanju Libellusa. No zanima me kakva je situacija s Rimskim orlovima? Hoće li biti 6. toma ili je u 5. kraj?
I na kraju, pitanje koje sam zapravo htio najprije postaviti - vidim da je Marini na svom FB objavio video Gipsy integrala. Kakve su šanse da idimo Gipsyja s Libellusovim logotipom na koricama?


Po informacijama koje mi imamo nije upitno da se Rimski orlovi nastavljaju (minimalno još jedan album), a što se Škorpiona tiče uskoro ćete imati priliku vidjeti u našem izdanju i 4. integral.Cool

Vezano za integral Gipsyja - nemamo zasad ništa konkretno reći po tom pitanju.Smile
hagal
#122 Posted : 8. studenog 2019. 14:35:55(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.2.2017.(UTC)
Posts: 15
Location: Dalmatia
Dado A. wrote:
hagal wrote:
Pozdrav svima i isprike ako je pitanje već bilo postavljeno (i odgovoreno). :D

S obzirom da je Marini završio 12. tom Škorpiona koji bi uskoro trebao biti u prodaji, za očekivati je da ćemo i to uskoro ugledati u izdanju Libellusa. No zanima me kakva je situacija s Rimskim orlovima? Hoće li biti 6. toma ili je u 5. kraj?
I na kraju, pitanje koje sam zapravo htio najprije postaviti - vidim da je Marini na svom FB objavio video Gipsy integrala. Kakve su šanse da idimo Gipsyja s Libellusovim logotipom na koricama?


Po informacijama koje mi imamo nije upitno da se Rimski orlovi nastavljaju (minimalno još jedan album), a što se Škorpiona tiče uskoro ćete imati priliku vidjeti u našem izdanju i 4. integral.Cool

Vezano za integral Gipsyja - nemamo zasad ništa konkretno reći po tom pitanju.Smile



Hvala na odgovoru. BigGrin Dok čekamo da Marini nacrta Orlove, ne bi bilo loše da skratimo to vrijeme čitanjem Gipsy integralčića... Wink
mmihoci
#123 Posted : 24. prosinca 2019. 10:33:16(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Kako je u ovoj zadnjoj turi osvanuo Mister No specijal pa da pitam da li se planira izdavati i specijale Martina Mysterea? Ako da, otprilike kada?
Pod dva: kako ste u superbook biblioteci objavili "Ponor zla" (koji je valjda MM MAXI), ima li šanse i da se pokoji Martin MAXI (stariji ili noviji) objavi u toj istoj biblioteci?
I pod tri Nick Raider specijali, kakva je šansa da se i oni pojave u vašoj "režiji"? Ako da otprilike kada?

I ja kao i neki drugi "čudaci" na vašem forumu s nestrpljenjem čekam revitalizaciju "zamrznutih" serijala (Zona X, MM Almanah, NR Almanah - ostao još jedan) i nadam se da ćete uspijeti u 2020-toj naći motiva i vremena da se to ostvari.

Sretni predostojeći Blagadani.
Gringo
#124 Posted : 25. prosinca 2019. 13:33:05(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 22.11.2019.(UTC)
Posts: 46
Location: Garotas
A jeste razmišljali da možda skupit sve stripove Djila ili Kočiza, ili Karabine slima, pa da se to objavi u par tomova?
Ima nekih epizoda, koje veruvam, nikad nisu ni objavljene na ovim našim i eks ju prostorima.

šta mislite o tom?
Muchas personas se afeitan los pendejos.
channel0
#125 Posted : 25. prosinca 2019. 17:38:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
mmihoci wrote:
Kako je u ovoj zadnjoj turi osvanuo Mister No specijal pa da pitam da li se planira izdavati i specijale Martina Mysterea? Ako da, otprilike kada?
Pod dva: kako ste u superbook biblioteci objavili "Ponor zla" (koji je valjda MM MAXI), ima li šanse i da se pokoji Martin MAXI (stariji ili noviji) objavi u toj istoj biblioteci?
I pod tri Nick Raider specijali, kakva je šansa da se i oni pojave u vašoj "režiji"? Ako da otprilike kada?

I ja kao i neki drugi "čudaci" na vašem forumu s nestrpljenjem čekam revitalizaciju "zamrznutih" serijala (Zona X, MM Almanah, NR Almanah - ostao još jedan) i nadam se da ćete uspijeti u 2020-toj naći motiva i vremena da se to ostvari.

Sretni predostojeći Blagadani.

http://libellus.hr/Forum...ts&m=30445#post30445
mmihoci
#126 Posted : 25. prosinca 2019. 19:11:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
channel0 wrote:
mmihoci wrote:
Kako je u ovoj zadnjoj turi osvanuo Mister No specijal pa da pitam da li se planira izdavati i specijale Martina Mysterea? Ako da, otprilike kada?
Pod dva: kako ste u superbook biblioteci objavili "Ponor zla" (koji je valjda MM MAXI), ima li šanse i da se pokoji Martin MAXI (stariji ili noviji) objavi u toj istoj biblioteci?
I pod tri Nick Raider specijali, kakva je šansa da se i oni pojave u vašoj "režiji"? Ako da otprilike kada?

I ja kao i neki drugi "čudaci" na vašem forumu s nestrpljenjem čekam revitalizaciju "zamrznutih" serijala (Zona X, MM Almanah, NR Almanah - ostao još jedan) i nadam se da ćete uspijeti u 2020-toj naći motiva i vremena da se to ostvari.

Sretni predostojeći Blagadani.

http://libellus.hr/Forum...ts&m=30445#post30445


Hvala, no ponekad se držim uzrečice "ponavljanje je majka mudrosti". A osim toga prošlo je dosta vremena i s obzirom na ovo brdo "povrataka" i/ili "uskrsnuća" možda su se planovi izmjenili pa zato pitam.
channel0
#127 Posted : 31. siječnja 2020. 23:25:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
Dok čekamo novu turu, razmišljam zašto niko ne objavljuje, odnosno ne najavljuje da će objaviti Il Dylan Dog di Tiziano Sclavi. Da li ste razmišljali o tome?

https://shop.sergiobonel...vi&resultsPerPage=25
Orko
#128 Posted : 13. veljače 2020. 17:30:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 32
Man
Location: Gradec
Libellus ekipa, jeste ikad razmišljali o izdavanju Spidermana? Konkretno ono što je SD onako zaje... Cursing Cursing Cursing
maddjuro
#129 Posted : 13. veljače 2020. 18:21:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Orko wrote:
Libellus ekipa, jeste ikad razmišljali o izdavanju Spidermana? Konkretno ono što je SD onako zaje... Cursing Cursing Cursing


taj "maximum carnage" je realnije da će izdati fibra u jednome svesku; kao sto se već odavno može kupiti na amazonu
Orko
#130 Posted : 14. veljače 2020. 0:29:50(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 32
Man
Location: Gradec
ja bi samo htio da više to neko izda na hrvatskom... tj da se tog neko primi ko neće izvest takav zaj na kraju...
maddjuro
#131 Posted : 14. veljače 2020. 21:18:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Orko wrote:
ja bi samo htio da više to neko izda na hrvatskom... tj da se tog neko primi ko neće izvest takav zaj na kraju...


možda to netko iz srbije izda; nedavno je jedan njihov izdavač izbacio "DCEASED"; sto je odličan serijal
shalilo6
#132 Posted : 17. veljače 2020. 8:21:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 14.11.2018.(UTC)
Posts: 36
Location: vrgorac
Čisto sumnjam da će se LL uhvatit Marvela, Maksimalnog će garant ČK izbacit kroz ediciju Best of Spider-man
split85
#133 Posted : 23. veljače 2020. 19:51:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Planirate li izdavat nešto od Gigia Simeonia iz edicije Le Storie?
ZoranC
#134 Posted : 25. veljače 2020. 11:09:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
split85 wrote:
Planirate li izdavat nešto od Gigia Simeonia iz edicije Le Storie?


Preporucam i konkurenciju dok cekas LL. Odlicno odradjuju ediciju.
Mido80
#135 Posted : 7. ožujka 2020. 14:24:52(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 3.2.2020.(UTC)
Posts: 15
Location: Sarajevo
Pozdrav

Postoje li sanse da se nastave Tex Kolorci starih brojeva(Tex Kolor 12 posljednji)jer vjerovatno da ima zainteresovanih da se nastavi hronoloski tamo gdje se stalo ,odnosno da se ide jedna knjiga Starih brojeva (po 400 strana najmanje da se ispucaju ovi nizi brojevi)pa onda jedna od Best off.i tako u ovom ritmu.???

Lp
Dado R.
#136 Posted : 9. ožujka 2020. 18:11:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mido80 wrote:
Pozdrav

Postoje li sanse da se nastave Tex Kolorci starih brojeva(Tex Kolor 12 posljednji)jer vjerovatno da ima zainteresovanih da se nastavi hronoloski tamo gdje se stalo ,odnosno da se ide jedna knjiga Starih brojeva (po 400 strana najmanje da se ispucaju ovi nizi brojevi)pa onda jedna od Best off.i tako u ovom ritmu.???

Lp

Kazu ljudi, nikad ne reci nikad, ali nije nam u planu kronoloski objavljivati Texove epiozode vec best of epizode kako smo prije i najavili.
U periodu od 2009. do 2015. objavljivali smo kronoloski i nazalost nije bilo dovoljno zainteresiranih da se u takvom obliku nastavi.
A osim toga kad je krenuo taj projekt nije bio samo nas projekt vec se objavljivalo "skupa" s drugim izdavacima u drugim drzavama pa ni brzinu objavljivanja nismo mogli birati.
No ja sam, kao veliki Texofil, izuzetno zadovoljan sto na ovaj nacin mogu citati najbolje epizode u koloru...Smile
cladis
#137 Posted : 9. ožujka 2020. 18:46:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Svi mi imamo svoje ideje i želje, i sve to treba poštivati , tako i želju kolege koji je upitao za nastavak starih brojeva.Ono što ja mislim je da te stare prepustimo Tex clasicu jer kad bi smo dogurali do tako dobrih epizoda kao npr.Čitači tragova od Marćela , pa Pakleni indijanac od Ticija ako se ne varam gdje se prvi put susreću Tex i Tiger.Ta priča je barem meni jedna od najboljih,opet kažem , meni.Pa ona sa crnačkom zajednicom(crnim demonima) uh ima toga ima...Zenda već kad je objavljena ne tako davno prva njena pojava, Strela mah-shai ...bolje da prekinem pun sam ideja kao nešto vitaminaBigGrin
mmihoci
#138 Posted : 10. ožujka 2020. 13:52:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Pitanje par oko Nick Raidera:
1) Da li će uskoro izaći koja knjiga tog junaka s obzirom da u 2019 ga nije bilo
2) Da li ćete izdati i zadnji Almanah i ako da otprilike kada
3) Kakva je sudbina specijalaca od tog junaka, ima li nekih planova oko toga.

Hvala.
Dado R.
#139 Posted : 11. ožujka 2020. 8:29:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
mmihoci wrote:
Pitanje par oko Nick Raidera:
1) Da li će uskoro izaći koja knjiga tog junaka s obzirom da u 2019 ga nije bilo
2) Da li ćete izdati i zadnji Almanah i ako da otprilike kada
3) Kakva je sudbina specijalaca od tog junaka, ima li nekih planova oko toga.

Hvala.

Naravno, cim naslovnice budu spremne bacit cemo se i na Raidera. Zadnji almanah cemo naravno objaviti ali jos je tesko precizirati kada.
Kao sto planiramo i specijalce u dogledno vrijeme a nakon almanaha...
mmihoci
#140 Posted : 11. ožujka 2020. 10:18:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Dado R. wrote:
mmihoci wrote:
Pitanje par oko Nick Raidera:
1) Da li će uskoro izaći koja knjiga tog junaka s obzirom da u 2019 ga nije bilo
2) Da li ćete izdati i zadnji Almanah i ako da otprilike kada
3) Kakva je sudbina specijalaca od tog junaka, ima li nekih planova oko toga.

Hvala.

Naravno, cim naslovnice budu spremne bacit cemo se i na Raidera. Zadnji almanah cemo naravno objaviti ali jos je tesko precizirati kada.
Kao sto planiramo i specijalce u dogledno vrijeme a nakon almanaha...

Hvala na lijepim vjestima. Jedva čekam.
Users browsing this topic
Guest (4)
34 Pages«<56789>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,170 seconds.