Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<6667686970>»
Sljedeca tura...
petrovic.mm
#1341 Posted : 24. siječnja 2020. 8:54:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
Bicemo strpljivi BigGrin BigGrin BigGrin
florijan
#1342 Posted : 25. siječnja 2020. 16:54:02(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 27.1.2015.(UTC)
Posts: 27
Ima još cijeli tjedan vremena za najave,možda i neču živjeti tako dugoFlapper ...
dombac
#1343 Posted : 28. siječnja 2020. 21:16:55(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.2.2016.(UTC)
Posts: 9
Location: Zadar
Oće li biti išta za ovaj mjesec???
jangija1965
#1344 Posted : 29. siječnja 2020. 17:42:37(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.12.2014.(UTC)
Posts: 45
Man
Location: Chicago
Izgleda da smo lose startali u ovoj novoj godini .
DRAŽEN
#1345 Posted : 29. siječnja 2020. 18:16:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 89
Loš start ali super završetak. Objaviti će Libellus ove godine sigurno oko 100 knjiga kao i prošle godine. Barem nam se novčanici odmaraju. Ali kad krene Smile Smile Smile
cladis
#1346 Posted : 30. siječnja 2020. 19:40:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Uf! ja još ni prošlu turu nisam pročitao, jednostavno nemam vremena.Ne znam kako vi drugi ali kod mene malo cajta.Ona dva nova od MV još nisam ni otvorio,ovog zadnjeg tex-a kolor takođe, zadnji Dragonero isto 20 KOM. Torgala čeka u redu. Od Zagora još ništa a fali mi samo Zagor priča . dobro to i tako sve znam napamet ali boja je to drugačiji je užitak siguran sam.
brozbiafra
#1347 Posted : 30. siječnja 2020. 20:31:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
cladis wrote:
Uf! ja još ni prošlu turu nisam pročitao, jednostavno nemam vremena.Ne znam kako vi drugi ali kod mene malo cajta.Ona dva nova od MV još nisam ni otvorio,ovog zadnjeg tex-a kolor takođe, zadnji Dragonero isto 20 KOM. Torgala čeka u redu. Od Zagora još ništa a fali mi samo Zagor priča . dobro to i tako sve znam napamet ali boja je to drugačiji je užitak siguran sam.

Slusaj, ta zadnja 2 MV ni nemoj čitati.. Ja nazalost jesam Crying
cladis
#1348 Posted : 31. siječnja 2020. 9:09:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
brozbiafra wrote:
cladis wrote:
Uf! ja još ni prošlu turu nisam pročitao, jednostavno nemam vremena.Ne znam kako vi drugi ali kod mene malo cajta.Ona dva nova od MV još nisam ni otvorio,ovog zadnjeg tex-a kolor takođe, zadnji Dragonero isto 20 KOM. Torgala čeka u redu. Od Zagora još ništa a fali mi samo Zagor priča . dobro to i tako sve znam napamet ali boja je to drugačiji je užitak siguran sam.

Slusaj, ta zadnja 2 MV ni nemoj čitati.. Ja nazalost jesam Crying

Nije valjda tako grdo. Mister No sam čitao , ove nove priče i nije loše, crtež takođe dobar.Jedino nisam očekivao da se i dalje nastavlja.
Dado R.
#1349 Posted : 31. siječnja 2020. 20:31:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
brozbiafra wrote:
cladis wrote:
Uf! ja još ni prošlu turu nisam pročitao, jednostavno nemam vremena.Ne znam kako vi drugi ali kod mene malo cajta.Ona dva nova od MV još nisam ni otvorio,ovog zadnjeg tex-a kolor takođe, zadnji Dragonero isto 20 KOM. Torgala čeka u redu. Od Zagora još ništa a fali mi samo Zagor priča . dobro to i tako sve znam napamet ali boja je to drugačiji je užitak siguran sam.

Slusaj, ta zadnja 2 MV ni nemoj čitati.. Ja nazalost jesam Crying

Meni su odlicne, i drago mi je da su nastavili tu gdje su stali jer mi je ostalo od prije nekih nedorecenih stvari koje se sad polako rjesavaju...
Dado R.
#1350 Posted : 31. siječnja 2020. 20:33:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
DRAŽEN wrote:
Loš start ali super završetak. Objaviti će Libellus ove godine sigurno oko 100 knjiga kao i prošle godine. Barem nam se novčanici odmaraju. Ali kad krene Smile Smile Smile

Mi smo mislili da ste na skijanju pa rekoh da ne zurimo jos... BigGrin
cladis
#1351 Posted : 1. veljače 2020. 8:48:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado R. wrote:
DRAŽEN wrote:
Loš start ali super završetak. Objaviti će Libellus ove godine sigurno oko 100 knjiga kao i prošle godine. Barem nam se novčanici odmaraju. Ali kad krene Smile Smile Smile

Mi smo mislili da ste na skijanju pa rekoh da ne zurimo jos... BigGrin

Dado pa nema snijega, he he zato raspali sa najavama. Upravo danas dovršavam MV broj 44 konačno i to da dovršim, pa ću da vidim ova dva nova, nisam ih ni otvorio od kad sam ih kupio za interliber.A onda startam sa Torgalom. Taj crtež mi je fantazija , još u boji a kako sam i sam slikar (samouki) ali jako dobar , užitak će biti još većiWink
mmihoci
#1352 Posted : 1. veljače 2020. 18:21:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 524
Location: Koprivnica
cladis wrote:
Dado R. wrote:
DRAŽEN wrote:
Loš start ali super završetak. Objaviti će Libellus ove godine sigurno oko 100 knjiga kao i prošle godine. Barem nam se novčanici odmaraju. Ali kad krene Smile Smile Smile

Mi smo mislili da ste na skijanju pa rekoh da ne zurimo jos... BigGrin

Dado pa nema snijega, he he zato raspali sa najavama. Upravo danas dovršavam MV broj 44 konačno i to da dovršim, pa ću da vidim ova dva nova, nisam ih ni otvorio od kad sam ih kupio za interliber.A onda startam sa Torgalom. Taj crtež mi je fantazija , još u boji a kako sam i sam slikar (samouki) ali jako dobar , užitak će biti još većiWink


Pročitao i MV redovnu i "povratak" ove dvije i mogu reći da mi je to bolje nego Tex (možda mi je Deadwood Dick još bolji). A pročitao i Thorgala sve što je Libellus izdao, ono praktično u "u dahu". Možda zbog koje epizode sa SF tematikom mi je "legao" jako dobro.
No ipak NN mi je i dalje "number one". U ovaj zadnjoj turi i Almanah i specijal i rednovna 72-jka su vrhunske.
Jedva čekam završetke Mister No Revolution, Deadwood Dicka te nastavak Mister No "Povratak" (malo iznenađen da ove dvije knjige nisu cijelovita priča nego ide nastavak).
A najviše bih volio da tokom godine izađe NN Generacije, SF na kvadrat, ma kakav kvadrat na stotu.

Tko misli na skijanje i snijeg, jedva čekam nove naslove.
cladis
#1353 Posted : 1. veljače 2020. 18:28:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
ThumbsUp
mmihoci wrote:
cladis wrote:
Dado R. wrote:
DRAŽEN wrote:
Loš start ali super završetak. Objaviti će Libellus ove godine sigurno oko 100 knjiga kao i prošle godine. Barem nam se novčanici odmaraju. Ali kad krene Smile Smile Smile

Mi smo mislili da ste na skijanju pa rekoh da ne zurimo jos... BigGrin

Dado pa nema snijega, he he zato raspali sa najavama. Upravo danas dovršavam MV broj 44 konačno i to da dovršim, pa ću da vidim ova dva nova, nisam ih ni otvorio od kad sam ih kupio za interliber.A onda startam sa Torgalom. Taj crtež mi je fantazija , još u boji a kako sam i sam slikar (samouki) ali jako dobar , užitak će biti još većiWink


Pročitao i MV redovnu i "povratak" ove dvije i mogu reći da mi je to bolje nego Tex (možda mi je Deadwood Dick još bolji). A pročitao i Thorgala sve što je Libellus izdao, ono praktično u "u dahu". Možda zbog koje epizode sa SF tematikom mi je "legao" jako dobro.
No ipak NN mi je i dalje "number one". U ovaj zadnjoj turi i Almanah i specijal i rednovna 72-jka su vrhunske.
Jedva čekam završetke Mister No Revolution, Deadwood Dicka te nastavak Mister No "Povratak" (malo iznenađen da ove dvije knjige nisu cijelovita priča nego ide nastavak).
A najviše bih volio da tokom godine izađe NN Generacije, SF na kvadrat, ma kakav kvadrat na stotu.

Tko misli na skijanje i snijeg, jedva čekam nove naslove.
ThumbsUp upravo tako
Mido80
#1354 Posted : 3. veljače 2020. 11:23:15(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 3.2.2020.(UTC)
Posts: 15
Location: Sarajevo
Snijeg nestao,vrijeme je za najave :),mozemo li dobiti odgovor kada da ocekujemo novu turu???lp
Dado R.
#1355 Posted : 3. veljače 2020. 16:14:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Najave ce biti vrlo, vrlo brzo, a samim time i izdanja...
Kashmir
#1356 Posted : 10. veljače 2020. 16:43:58(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 25.9.2019.(UTC)
Posts: 31
Location: Slovenia
Dado A. wrote:
Kashmir wrote:
Pozdrav,

zadnji Tex gigant kolor izašao je u 8 mjesecu 2018 - kad konkretno možemo očekivati nastavak seriala ?

Hvala.


Dva su nam u produkciji i realno je da jedan izađe van u turi iza Interlibera (ili onoj poslije toga), a drugi će ići praktički odmah turu ili dvije nakon toga. U istom razdoblju izaći će i više Texovih best of kolornih knjiga.

Nema potrebe za zahvaljivanjem, zato smo tu. Hvala Vama.Cool



? Što kaže vremenska prognoza ? Smile
Dado A.
#1357 Posted : 11. veljače 2020. 1:16:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Kashmir wrote:
? Što kaže vremenska prognoza ? Smile


Pretežno vedro.Smile Kod tebe?Smile

Dado A.
#1358 Posted : 13. veljače 2020. 14:03:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Prva ovogodišnja tura je stigla, a na drugoj se žestoko radi...Cool

mmihoci
#1359 Posted : 13. veljače 2020. 14:17:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 524
Location: Koprivnica
Dado A. wrote:
Prva ovogodišnja tura je stigla, a na drugoj se žestoko radi...Cool



Mrak na kvadrat, ma na 128-osmu.ThumbsUp
cladis
#1360 Posted : 13. veljače 2020. 19:58:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Ne mogu vjerovati pa ova dva nova Mister no i Dragonero su nakon samo pola sata nestali , isparili tj. nema ih više.A mi tu raspravljamo o nakladi.Činjenica je da evo recimo Dragonero je u nakladi od 300 kom. A ima sve više fanova iz mjeseca u mjesec.Ovog sam uspio ugrabiti ali recimo da ste ga primjerice pustili u prodaju sutra kad ja putujem kući , ja bih ostao bez broja 10 a planiram ih sve kupiti jer mi je odličan.Znači trebam biti srećković ili 24h vjesiti na kompjutoru da bih pratio serijal.Stvarno bi trebali uzeti u obzir da je za nekim izdanjima potražnja u porastu i povećati nakladu plizzzzzzCrying
Users browsing this topic
Guest (12)
151 Pages«<6667686970>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,197 seconds.