Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<6869707172>»
Sljedeca tura...
chibi
#1381 Posted : 13. veljače 2020. 21:31:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.2.2020.(UTC)
Posts: 59
Dado A. wrote:
chibi wrote:
Ufff, imao sam sreće pa sam uspio ugrabit neki zalutali komad koji nije rasprodan. Pogedao malo ranije na strnici, još nije bila prodaja, reko ok, vratit ću se kasnije. I za jedno sat vremena, paf nema. I onda dežuraj da se pojavi neki zalutali. A kao sam se pretplatio na Dragonera još negdje oko 3. knjige.


?


chibi wrote:
Dado A. wrote:


Nadalje, za sva naša izdanja koja želite imati uvijek možete izvršiti prednarudžbu ili kod nas, ili kod vaše najdraže striparnice, i onda budete 100% uvijek sigurni za sve... I to je tako kod nas već više od 10 godina...



I na kojem to principu funkcionira? Ja sam se predbilježio još lani za Dragonera (obične, specijale i koja god izdanja budu još nova) i Mister No Revolution. Pa eto opet kad izađe novi, dežuram da uspijem ugrabit.


Znači li to da onda ne moram dežurat kad izađu novi i vi ćete mi poslati račun ako ja sam ne naručim/kupim po izlasku strip?


Dado R.
#1382 Posted : 13. veljače 2020. 23:32:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
chibi wrote:
Dado A. wrote:


Nadalje, za sva naša izdanja koja želite imati uvijek možete izvršiti prednarudžbu ili kod nas, ili kod vaše najdraže striparnice, i onda budete 100% uvijek sigurni za sve... I to je tako kod nas već više od 10 godina...



I na kojem to principu funkcionira? Ja sam se predbilježio još lani za Dragonera (obične, specijale i koja god izdanja budu još nova) i Mister No Revolution. Pa eto opet kad izađe novi, dežuram da uspijem ugrabit.

A zasto bi itko trebao dezurati ako je napravio trajnu rezervaciju za nekog junaka ili ediciju?
Ili drugim rijecima neka se javi netko tko je kod nas napravio rezervaciju a ostao bez svog primjerka? Smile

Pojasnili smo vjerujem svakome kod tih rezervacija kako to funkcionira no vidim da nije zgorega jos jednom ponoviti.
Dakle recimo netko kod nas ima rezervacije edicije ili vise njih, evo sto se dogadja kad se izdanja pojave u prodaji.

Opcija 1 - imate rezerviranu samo jednu ediciju kod nas recimo Dragonero.
Scenarij A) - U trenutku kad dodjete na stranicu po saznanju da je nova knjiga objavljena Dragonero jos uvijek stoji u prodaji, ulogirate se sa svojim nickom, kupite izdanje i to je to.
Scenarij B) - U trenutku kad dodjete na stranicu po saznanju da je nova knjiga objavljena a taj Dragonero bude nedostupan, rasprodan na webu... zatvorite stranicu i mirno spavate.
Najkasnije u roku tri radna dana dobit cete mail i racun u kojem ce biti taj Dragonero. Vasom rezervacijom kod nas zajamceno je da necete ostati bez svoga primjerka. I to je to.

Opcija 2 - imate rezerviranu vise edicija kod nas recimo Dragonero i Mister No.
Scenarij A) - U trenutku kad dodjete na stranicu po saznanju da je nova knjiga objavljena Dragonero i Mister NO jos uvijek stoji u prodaji, ulogirate se sa svojim nickom, kupite izdanja i to je to.
Scenarij B) - U trenutku kad dodjete na stranicu po saznanju da je nova knjiga objavljena a taj Dragonero i/ili Mister No bude nedostupan, rasprodan na webu... zatvorite stranicu i mirno spavate.
Najkasnije u roku tri radna dana dobit cete mail i racun u kojem ce biti taj Dragonero i Mister NO. Vasom rezervacijom kod nas zajamceno je da necete ostati bez svoga primjerka. I to je to.

Dakle ne moze jednostavnije, bezbolnije, sigurnije.
Ako su sva izdanja dostupna na webu u trenutku kad se ulogirate, jednostavno ih kupite. Ako nema samo jednog od njih, ili mozda nema ni jednog, mirno spavate, mi cemo se javiti.

Mi pomno pisemo i pratimo sve rezervacije i nikad se nije desilo niti ce se desiti da je netko rezervirao izdanje kod nas a da je ostao bez tog izdanja.
Sve kolicine koje su rezervirane maknu se iz prodaje cim krene prodaja. Ako vidimo da je netko kupio svoje rezervirano izdanje, jer je bilo dostupno, onda i tek tada to se izdanje
iz rezervacije vrati u slobodnu prodaju. Osobno jamcimo za svaku rezervaciju. Pod uvjetom da je rezervacija naravno napravljena nakon najave izdanja.
Tko prati sva izdanja iz neke edicije dovoljno je samo jednom napraviti trajnu rezervaciju i ne treba se javiti za svaki broj, rezervacija vrijedi za svaki iduci broj dok sam kupac ne stopira.

Ako ima jos pitanja, tu smo...
Diskach
#1383 Posted : 14. veljače 2020. 6:16:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Ovo ne mislim kao uvredu, ali zašto se ograničeni?
Da budem precizniji, zašto ste ograničeni samo na LL Webshop?
Imate npr superljubaznog i susretljivog Zlatka iz striparnice Babilon u Đakovu, isto tako imate Asteroid B612 (NN Love ) i Stripovi na kvadrat u ZG, imate Columba u St, vidio sam ih i u knjižarama, u onim većim Tisak multimedia dućanima (u knjižaram i Tisku su pune cijene, one sa korica)...
Ja vam garantiram da SIGURNO imate svoj željno iščekivani strip kod nekoga od njih, ako ne i svih!
Ja recimo kupujem većinom u Babilonu, još nisam izvisio.
NAPOMENA: ne gledajte stanje na web stranicama striparnica, zovite ljude, šaljite im mailove, tako ćete se dogovriti najbrže i dobit ćete najtočniju informaciju o stanju.
Ako vam je toliko bitno da ne propustite broj svog junaka, pretplatite se.
Vidio sam da se jako puno ljudi pouzda i ravna samo prema LL Webshopu, postoje i striparnice, cijene su vam iste, stripovu su isti, sve je isto. Flapper BigGrin

Eto, moja 2 centa.

Ptanjce za LL-ovce, da li kada se pretplatimo, plaćamo dostavu ispod X kuna?

EDIT: BTW, ovo napisano ne važi samo za LL, nego i za druge izdavače, ''rasprodano'' na stranicama izdavača NE znači da je strip nestao sa lica zemlje!
Uvijek ga ima negdje siguran sam, uvjerio sam se u to više puta.
BullShark
#1384 Posted : 14. veljače 2020. 10:24:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 25.2.2019.(UTC)
Posts: 18
Location: Split
@Yggdrassil
Ovoliku količinu drame, žalopojki i nesposobnosti nisam ni u najgorim sapunicama vidio. Najvažnije je sr... po ljudima bez da si išta provjerio prije i probao. Postoji rezervacija i to na dva načina, kako je već sto puta napisano!!! Imaš trajnu, a možeš i svaki put kad izađu najave poslati mail na info@libellus.hr sa popisom želja.
Pun mi je kufer više di ide ovaj svijet, krcat kenjatora, omalovažavanja svega i svačega, mržnje ičega iole drugačijeg, pa koji vam je ljudi...???
chibi
#1385 Posted : 14. veljače 2020. 11:14:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.2.2020.(UTC)
Posts: 59
@Dado R.
Ok, onda sam mirniji za ubuduće, pa ne moram dežurat bezveze. Malo će mi manje adrenalin radit, ali ok.

Diskach wrote:
Ovo ne mislim kao uvredu, ali zašto se ograničeni?
Da budem precizniji, zašto ste ograničeni samo na LL Webshop?

EDIT: BTW, ovo napisano ne važi samo za LL, nego i za druge izdavače, ''rasprodano'' na stranicama izdavača NE znači da je strip nestao sa lica zemlje!
Uvijek ga ima negdje siguran sam, uvjerio sam se u to više puta.


To ograničavanje je prvenstveno (barem s moje strane) zbog snižene cijene na webshopu prva dva mjeseca. Čak i da naručiš jedan strip sa poštarinom 20 kuna ti dođe oko 20 kuna jeftinije nego u knjižari (jebiga, tih 20 kuna je gablec jedan danSmile).

A ovo da je rasprodano u webshopu naravno da ne znači da je nestao jer će još neko vrijeme bit u nekim knjižarama ili drugim prodajnim mjestima (ali opet rasprodano je po nižoj cijeni, a to je psihički udarac). E a tek kad se rasproda na drugim prodajnim mjestima onda dolazi interesantna situacija jer ih možda ima par komada njuškalu ili nekim aukcijama po duploj cijeni, ako imaš sreće, ali to je druga priča.
Diskach
#1386 Posted : 14. veljače 2020. 13:16:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
chibi wrote:
@Dado R.
Ok, onda sam mirniji za ubuduće, pa ne moram dežurat bezveze. Malo će mi manje adrenalin radit, ali ok.

Diskach wrote:
Ovo ne mislim kao uvredu, ali zašto se ograničeni?
Da budem precizniji, zašto ste ograničeni samo na LL Webshop?

EDIT: BTW, ovo napisano ne važi samo za LL, nego i za druge izdavače, ''rasprodano'' na stranicama izdavača NE znači da je strip nestao sa lica zemlje!
Uvijek ga ima negdje siguran sam, uvjerio sam se u to više puta.


To ograničavanje je prvenstveno (barem s moje strane) zbog snižene cijene na webshopu prva dva mjeseca. Čak i da naručiš jedan strip sa poštarinom 20 kuna ti dođe oko 20 kuna jeftinije nego u knjižari (jebiga, tih 20 kuna je gablec jedan danSmile).

A ovo da je rasprodano u webshopu naravno da ne znači da je nestao jer će još neko vrijeme bit u nekim knjižarama ili drugim prodajnim mjestima (ali opet rasprodano je po nižoj cijeni, a to je psihički udarac). E a tek kad se rasproda na drugim prodajnim mjestima onda dolazi interesantna situacija jer ih možda ima par komada njuškalu ili nekim aukcijama po duploj cijeni, ako imaš sreće, ali to je druga priča.


U knjižarama i Tisku je po punoj cijeni, ali u nabrojanim striparnicama (Babilon, Asteroid B612, Stripovi na2 i Columbo) su ti tih 2mj sa popustom.
BTW većina ti ima shemu da kad predeš određenu cifru, šalju bez dodatne naplate poštarine.
Ja npr platim i kažem neka čeka sljedeću ili slijedeće ture pa kad se skupi, onda slanje.
Meni se ionako ne žuri, neće uteć, platio sam i čeka me. :)
chibi
#1387 Posted : 14. veljače 2020. 14:22:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.2.2020.(UTC)
Posts: 59
Vidiš. nisam znao da i oni imaju po akcijskim cijenama. Za sad mi je ovo ok jer sam u Rijeci pa mi te striparnice osim eventualno SNK nisu baš usput. A Libellus stvarno zapakira svaki strip vrhunski (BookDepository se ne može ni mjerit po pakiranju) i GLS-ova dostava je isto vrhunska.
Dado A.
#1388 Posted : 15. veljače 2020. 21:05:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.612
Location: Makarska
Kao što smo prekjučer i spomenuli, odavno već žestoko radimo na drugoj ovogodišnjoj turi, a u njoj ćemo se za još jedan korak približiti finalizaciji projekta Zagorovih “Korijena”! Peti, predzadnji album nosi naslov “Sveta spilja”, a više detalja o njemu te o svim ostalim knjigama koje će se također naći u sljedećoj turi očekujte – kao i obično – uskoro.Cool

JamX
#1389 Posted : 15. veljače 2020. 21:46:42(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 9.2.2019.(UTC)
Posts: 31
Rubini... strašan crtačLove
Dado A.
#1390 Posted : 16. veljače 2020. 10:16:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.612
Location: Makarska
Osim jučer najavljenoga petog albuma Zagorovih “Korijena”, u drugoj našoj ovogodišnjoj turi objavit ćemo i onaj zadnji, šesti, te tako zaokružiti priču o mladome Patricku Wildingu i kompletirati ovaj izvrsni miniserijal!Smile Naslov albuma je “Junak iz Darkwooda”, a više o njemu i o svim ostalim izdanjima iz nove ture očekujte - uskoro!Cool

cladis
#1391 Posted : 16. veljače 2020. 10:30:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Prva tura samo 2 kom. Ali zato već sad 2 od 2.Love
maddjuro
#1392 Posted : 16. veljače 2020. 17:14:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
može li se znati koje će biti preostalih 6 knjiga? čisto radi alokacije sredstava
manchester
#1393 Posted : 16. veljače 2020. 22:14:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Savršeno i ekspresno odradjeno.
Otvara se prostor za Zagor specijal.... recimo.... nema toga puno 😀😉
Stampa
#1394 Posted : 17. veljače 2020. 8:37:49(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.11.2018.(UTC)
Posts: 15
Location: Dubrovnik
Hehe... well... ako se bude izdavalo kronološki... prvi specijal bi mogao biti za 2.5-3 godine. Sad smo negdje na 1982 s redovnim prvi specijal je bio 1988 :)
Dzek Denijels
#1395 Posted : 17. veljače 2020. 9:46:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.4.2015.(UTC)
Posts: 115
Man
Location: Srbija
manchester wrote:
Savršeno i ekspresno odradjeno.

Bravo ljudi... LOL
Carpe diem...
Dado A.
#1396 Posted : 17. veljače 2020. 13:22:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.612
Location: Makarska
I 13. Texone koji nosi naslov “Krv na Coloradu” također će biti u našoj drugoj ovogodišnjoj turi koju upravo pripremamo, a više informacija o njemu i svim ostalim izdanjima na kojima trenutačno radimo očekujte u danima koji su pred nama.Smile

Kashmir
#1397 Posted : 17. veljače 2020. 21:43:18(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 25.9.2019.(UTC)
Posts: 31
Location: Slovenia
to je to ThumpUp
Edo78Edo
#1398 Posted : 18. veljače 2020. 11:03:58(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.2.2020.(UTC)
Posts: 10
Location: Rijeka
Diskach, ne bi se složio za Babilon.... Ja sam nažalost ostao bez jednog od Mister Noa unatoč potvrđenoj i dogovorenoj rezervaciji. I to kao za inat jednog od onih što su danas na aukcijama i do 1000 kn.
Chibi, u Rijeci imaš Hoću knjigu u Toweru koja ti svaki ponedjeljak ima 10 % popusta na sav asortiman. A cijeli ovaj mjesec imaš 20% popusta na sav Libellus i Fibru.
Inače, svi prodavači od Columba do Babilona stvarno vrhunski pakiraju i nema apsolutno nikakvog straha da će išta doći oštećeno.
brozbiafra
#1399 Posted : 18. veljače 2020. 14:26:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
Ajmo sad drugi pilotov specijal, pa jos jedan Tex redovni, pa ostalo koliko stane Dragonero ovima sto kukaju za njim Laugh Flapper
channel0
#1400 Posted : 18. veljače 2020. 18:14:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
Mogu i MM i/ili NR specijali :)
Users browsing this topic
Guest (12)
151 Pages«<6869707172>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,234 seconds.