Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Nova akcija - Lipanj 2023.
Paulo Adolfo
#21 Posted : 16. lipnja 2023. 10:26:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Dado R. wrote:
Hvala i tebi što si jedan od nas...Smile Smile

Smile Smile
Dado A.
#22 Posted : 16. lipnja 2023. 10:53:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Paulo Adolfo wrote:
Hvala svima, ljudi! Smile
Zadovoljstvo mi je biti clan ovog foruma i komunicirati sa svima vama! Love Smatram da je ovo trenutno jedini "nezagadjeni" strip forum, bez suvisnih prepirki, uvreda i svadja. Zaista nema potrebe za necim takvim, steta je samo sto na ostalim forumima ljudi to ne uvidjaju. Na ovom forumu nas mozda nema puno, ili se bar ne oglasavamo svi tako cesto, ali nas je i vise nego dovoljno za "normalan" vid komunikacije, sa svim onim sto ista podrazumijeva, mislim prvenstveno na sale i sitna podbadanja, sto je sasvim u redu, ljudi smo. Tu, naravno, spadaju i povremena maltretiranja (moja u prvom redu) Dada s nase strane kada su u pitanju izdanja koja nas zanimaju... BigGrin Mada, njima je to, vjerujem, vec preslo u naviku. LOL Sustina ovog i ostalih foruma i treba da bude u tome, dakle da se citaoci na neki nacin okupe i zajedno komentarisu stripove, kao i da se informisu o tome sto sve mogu da ocekuju od izdavaca, bilo to u bliskoj ili daljoj buducnosti. Sve navedeno sam mogao da primijetim na ovom forumu i mogu samo da kazem: SVAKA CAST NA TOME! Smile Za ostale "teme" postoje i drugi strip forumi (mada se oni, istini za volju, sve manje i manje bave stripovima) koji su mi sve manje interesantni, upravo iz razloga koje sam vec naveo na pocetku ovog posta...


Svaka ti je ka' u Njegoša!BigGrin Cool

Ma gle, od početka pokušavamo imati neku normalnu razinu komunikacije ovdje, a to automatski znači i “dosadniji” forum jer - da se ne lažemo - ljudima su uvijek zanimljivije svađe, pljuvanja i prepucavanja nego normalna komunikacija.

Ali okay, live and let live.Smile Mi smatramo da je optimizam, korektnost i uključivost temelj svega, ali poštujemo da postoje i oni kojima su draži isključivost, čula-rekla-kazala naklapanja, ogovaranja i - vrlo često - najpokvarenije i najpodlije laži.

Na drugim forumima drugi i Dado i ja nismo već 15-ak godina tako da mogu zamisliti na što je to sada uopće nalik, jer i u naše vrijeme kad smo bili tamo - početkom i sredinom 2000-tih - dok je bila prisutna praktički samo šačica stripofila, bilo je članova čiji je broj pročitanih stripova i primjeraka u kolekciji bio obrnuto proporcionalan broju postova koji bi tamo ostavili.

No opet, puno puta ponovljena laž vrlo često se počne smatrati istinom i stoga je jako bitno imati i prostor gdje se iz prve ruke mogu pročitati precizne informacije koje se potom mogu citirati i navoditi kao relevantne.

Ali još jednom - kao što rekoh - live and let live. Kad sam vidio da ima onih koji tvrde da Messi nema pojma, shvatio sam da postoje ljudi kojima je besmisleno objašnjavati nešto jer oni su zauzeli stav koji nikad neće promijeniti, svim činjenicama i istinama unatoč.Smile
Dado R.
#23 Posted : 16. lipnja 2023. 13:41:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Bit ću opet "dosadan" pa zamoliti za strpljenje. Premda mi radimo udarnički i vi naručujete istim tempom pa ne stižemo brzo odgovarati, no bez brige, nećete predugo čekati...Smile BigGrin
Dado A.
#24 Posted : 16. lipnja 2023. 14:13:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Dado R. wrote:
Bit ću opet "dosadan" pa zamoliti za strpljenje. Premda mi radimo udarnički i vi naručujete istim tempom pa ne stižemo brzo odgovarati, no bez brige, nećete predugo čekati...Smile BigGrin


Daj ne laži napaćeni narod i lijepo napiši da, dok oni strpljivo čekaju naš odgovor, mi lijepo ispijamo koktele uživajući na suncu i glumimo zauzetost pišući pizdarije na forumu...BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#25 Posted : 16. lipnja 2023. 14:19:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
Dado R. wrote:
Bit ću opet "dosadan" pa zamoliti za strpljenje. Premda mi radimo udarnički i vi naručujete istim tempom pa ne stižemo brzo odgovarati, no bez brige, nećete predugo čekati...Smile BigGrin


Daj ne laži napaćeni narod i lijepo napiši da, dok oni strpljivo čekaju naš odgovor, mi lijepo ispijamo koktele uživajući na suncu i glumimo zauzetost pišući pizdarije na forumu...BigGrin BigGrin BigGrin

Nisi nas odmah morao otkriti, mogao si sačekati bar još koji dan, ali što je tu je...BigGrin BigGrin BigGrin
Paulo Adolfo
#26 Posted : 16. lipnja 2023. 14:24:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Dado A. wrote:
Paulo Adolfo wrote:
Hvala svima, ljudi! Smile
Zadovoljstvo mi je biti clan ovog foruma i komunicirati sa svima vama! Love Smatram da je ovo trenutno jedini "nezagadjeni" strip forum, bez suvisnih prepirki, uvreda i svadja. Zaista nema potrebe za necim takvim, steta je samo sto na ostalim forumima ljudi to ne uvidjaju. Na ovom forumu nas mozda nema puno, ili se bar ne oglasavamo svi tako cesto, ali nas je i vise nego dovoljno za "normalan" vid komunikacije, sa svim onim sto ista podrazumijeva, mislim prvenstveno na sale i sitna podbadanja, sto je sasvim u redu, ljudi smo. Tu, naravno, spadaju i povremena maltretiranja (moja u prvom redu) Dada s nase strane kada su u pitanju izdanja koja nas zanimaju... BigGrin Mada, njima je to, vjerujem, vec preslo u naviku. LOL Sustina ovog i ostalih foruma i treba da bude u tome, dakle da se citaoci na neki nacin okupe i zajedno komentarisu stripove, kao i da se informisu o tome sto sve mogu da ocekuju od izdavaca, bilo to u bliskoj ili daljoj buducnosti. Sve navedeno sam mogao da primijetim na ovom forumu i mogu samo da kazem: SVAKA CAST NA TOME! Smile Za ostale "teme" postoje i drugi strip forumi (mada se oni, istini za volju, sve manje i manje bave stripovima) koji su mi sve manje interesantni, upravo iz razloga koje sam vec naveo na pocetku ovog posta...


Svaka ti je ka' u Njegoša!BigGrin Cool

Ma gle, od početka pokušavamo imati neku normalnu razinu komunikacije ovdje, a to automatski znači i “dosadniji” forum jer - da se ne lažemo - ljudima su uvijek zanimljivije svađe, pljuvanja i prepucavanja nego normalna komunikacija.

Ali okay, live and let live.Smile Mi smatramo da je optimizam, korektnost i uključivost temelj svega, ali poštujemo da postoje i oni kojima su draži isključivost, čula-rekla-kazala naklapanja, ogovaranja i - vrlo često - najpokvarenije i najpodlije laži.

Na drugim forumima drugi i Dado i ja nismo već 15-ak godina tako da mogu zamisliti na što je to sada uopće nalik, jer i u naše vrijeme kad smo bili tamo - početkom i sredinom 2000-tih - dok je bila prisutna praktički samo šačica stripofila, bilo je članova čiji je broj pročitanih stripova i primjeraka u kolekciji bio obrnuto proporcionalan broju postova koji bi tamo ostavili.

No opet, puno puta ponovljena laž vrlo često se počne smatrati istinom i stoga je jako bitno imati i prostor gdje se iz prve ruke mogu pročitati precizne informacije koje se potom mogu citirati i navoditi kao relevantne.

Ali još jednom - kao što rekoh - live and let live. Kad sam vidio da ima onih koji tvrde da Messi nema pojma, shvatio sam da postoje ljudi kojima je besmisleno objašnjavati nešto jer oni su zauzeli stav koji nikad neće promijeniti, svim činjenicama i istinama unatoč.Smile


Ne znam što bih ti rekao sem da je i tebi svaka ka' u Njegoša! Smile Cool
Sjećam se da sam jednom negdje na ovom forumu, dok sam još "prekopavao" po njemu, naišao na podatak da već dugo niste prisutni na drugim forumima. Tada mi je to bilo pomalo čudno, ali vremenom sam shvatio zašto je tako. Godinama već pratim što se dešava tamo i mogu garantovati da je sve manje priče o stripovima, a sve više je prepucavanja i svađanja, priča rekla-kazala i ostalog. Lažne informacije koje pominješ su najgore, a ima ih na tone. Mad
No dobro, kako bi ti rekao - live and let live! Smile Smile
Dado A.
#27 Posted : 17. lipnja 2023. 8:44:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
A evo i ovdje pokoja fotografija:

Dado A.
#28 Posted : 17. lipnja 2023. 8:45:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Dado R.
#29 Posted : 17. lipnja 2023. 21:18:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Evo i jedna informacija za sve koji se pokušavaju registrirati a zapinju pri toj registraciji... Slobodno nam se javite na naš mail info@libellus.hr i rado ćemo pomoći oko registracije.
Radimo na novoj webstranici (već dugoooo, da se pospem pepelom Blushing Blushing ) i siguran sam da će nekad tijekom ove godine napokon zaživjeti.
A do tada nas ova stara stranica muči s registracijom odnosno s mailovima, posebice kad je u pitanju gmail. No tu smo da pomognemo i olakšamo, slobodno se javite...
Dado A.
#30 Posted : 19. lipnja 2023. 7:52:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Evo kako akcija izgleda iz Nathanove perspektive...

Dado R.
#31 Posted : 21. lipnja 2023. 16:44:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Nije bilo predaha ni preko vikenda kao ni zadnja dva dana i hvala vam na tome.Smile
Ponovo ću zamoliti na strpljenje za odgovore, i dalje radimo sve redom i sve će najbrže moguće biti odgovoreno i potvrđeno. Smile
A takođe molim i za strpljenje kod dostava, isto ih šaljemo redom kako koja bude obrađena a vikend je iza nas kad nije bilo moguće slanje, te je sutra također neradni dan, dostave ne rade.
No, bez brige, vaša izdanja će uskoro pronaći put do vaše adrese!Smile BigGrin
Sto mu ...
#32 Posted : 22. lipnja 2023. 14:03:41(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 14.1.2022.(UTC)
Posts: 44
Location: Croatia
Dado A. wrote:
Evo kako akcija izgleda iz Nathanove perspektive...


Još kad bi se negdje našli brojevi 44,45,47 mojoj sreći ne bi bilo kraja 😉...po akcijskim cijenama naravno 😂
Dado R.
#33 Posted : 22. lipnja 2023. 18:27:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Sto mu ... wrote:

Još kad bi se negdje našli brojevi 44,45,47 mojoj sreći ne bi bilo kraja 😉...po akcijskim cijenama naravno 😂


BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#34 Posted : 23. lipnja 2023. 20:50:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
S obzirom na to da sam već nekoliko puta mailom odgovarao na upite zašto nema "aktualizacije", rekoh da to objavim i ovdje.
Mi smo pripremili sve što je bilo dostupno u ovom trenutku i svaka aktualizacija bi tražila dodatno vrijeme koje zbilja u ovom trenutku nemamo.
Osim uobičajenog brda obaveza ova akcija sama po sebi traži puno vremena za odgovore na vaše brojne narudžbe, provjeru stanja, pripreme i izrade računa, slanje...

Znam da nismo još svima stigli odgovoriti na današnje i jučerašnje narudžbe, ali hoćemo bez brige, radit ćemo i preko vikenda punom parom.
Kao što znate akcija traje do nedjelje 25.6. u 23:59 i svaka narudžba koja bude primljena do tada računa se da je došla na vrijeme.
Tako da se ne brinete jer potvrde za zadnje narudžbe i sve ostalo mogu stići i u ponedjeljak, utorak, ovisno o brojnosti istih.Smile
Dado A.
#35 Posted : 24. lipnja 2023. 9:10:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
A evo i Dragonerove akcijske perspektive...Smile

Dado R.
#36 Posted : 25. lipnja 2023. 10:40:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Još malo pa nestalo! Smile Smile
Moram priznati da me ova akcija malo vratila u vremena kad smo na Interliberu tek počeli s ovom extra ponudom, a redovi se stvarali i prije nego je službeno Interliber otvoren... BigGrin BigGrin
DRAŽEN
#37 Posted : 25. lipnja 2023. 10:58:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 91
Kad bi još vratili gratis knjige !
Dado R.
#38 Posted : 25. lipnja 2023. 20:39:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
DRAŽEN wrote:
Kad bi još vratili gratis knjige !

Mislim da su cijene u extra ponudi više nego korektne a osim toga extra ponuda nije imala gratis knjige kao opciju.
A akcija je bila (odnosno još traje par sati) samo vezana za extra ponudu.Smile
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,125 seconds.