Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Nova akcija - Prosinac 2023.
Dado R.
#1 Posted : 16. prosinca 2023. 10:59:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Blagdansko je doba i stoga – evo naše nove akcije!

Početak je upravo sada, a trajat će do kraja godine, tj. do nedjelje - 31.12.2023. - u 23:59!

I ovom prilikom fokusirat ćemo se isključivo na našu posebnu, prilično izdašnu ponudu koja se zove "Extra ponuda"", a među stripofilima je poznata i kao "ponuda oštećenih stripova"!:-)

Iako smo uvjereni da svi već jako dobro znate o čemu je tu riječ, nije zgorega opet ponoviti!

Dakle, EXTRA PONUDA podrazumijeva određenu količinu oštećenih stripova koje nudimo po cijenama od 1.90 € pa nadalje, a koji zbog određenog razloga nisu zadovoljili naše kriterije
da budu pušteni u redovnu prodaju (uvjereni smo da svi već jako dobro znate o kakvim se minimalnim oštećenjima zapravo radi).

Dakle, svi oni koji žele kupiti neko izdanje iz naše EXTRA PONUDE samo trebaju pogledati popis koji se nalazi u nastavku ove najave te odabrati željene naslove.
Kako svih navedenih knjiga nema baš previše - tek pokoji primjerak - ovdje će brzina odluke igrati prilično značajnu ulogu.
Zamjene oštećenih izdanja neće biti moguće, osim u slučaju da nekim knjigama nedostaju stranice. Premda prije svakog slanja pomno pregledavamo sve knjige, uvijek se može dogoditi
da nam nešto promakne i u slučaju nedostatka stranica zamijenit ćemo to izdanje (ako je dostupno), a ako je to bio zadnji primjerak vratit ćemo novac.

Također, ako netko možda još uvijek nije upoznat s time, ovom prilikom naglašavamo i da sva naša oštećena izdanja imaju žig (oštećene korice i/ili oštećene stranice) koji se nalazi na predlistu i zalistu.

Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje: Popis - EXTRA Ponuda!

Napomena: Zbog neprekidnog rada na brojnim novim izdanjima vremena nam kronično nedostaje i stoga navedeni popis nećemo aktualizirati sve do isteka akcije.
Narudžbe ćemo obrađivati redom kako ih zaprimimo, pa ako nekog željenog izdanja ne bude više na stanju mi ćemo vas u povratnom mailu informirati.

KAKO NARUČITI?
Vrlo jednostavno! Trebate se (pod uvjetom da već niste) samo registrirati u našemu webshopu i nakon toga navesti koja vas izdanja zanimaju s popisa, te nam potom tu listu odabranih naslova dostaviti
na našu službenu e-mail adresu info@libellus.hr (u tome e-mailu obavezno navedite svoje ime, prezime i nick koji ste odabrali pri registraciji u webshopu, kao i način plaćanja).

Vaša narudžba će u najkraćemu mogućem roku biti potvrđena s naše strane, a ujedno ćete dobiti i obavijest ako neko od naručenih izdanja ne bude više dostupno. Također, javit ćemo vam i ukupan iznos vaše narudžbe.
Nakon toga ćemo vam napraviti račun i poslati ga na vašu e-mail adresu. Ako ste odabrali kartično plaćanje (Maestro, Visa, Mastercard), onda ćemo vam javiti na koji način to možete napraviti.
Nakon izvršene uplate uslijedit će dostava izdanja.

VAŽNO: Imajte u vidu da zbog mogućega većeg broja upita i rezervacija nećemo uvijek moći isti tren odgovoriti niti poslati račun, ali budite sigurni da ćemo to učiniti u najkraćemu mogućem roku!

Naravno, ako budete trebali bilo kakva dodatna pojašnjenja oko bilo čega, naša službena e-mail adresa je poznata: info@libellus.hr


VAŽNA NAPOMENA:
Kao što smo već spomenuli i naglasili, ove ponude bit će dostupne samo i isključivo u našem webshopu za vrijeme trajanja ove akcije!
Dado A.
#2 Posted : 18. prosinca 2023. 20:49:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
A evo i jedna sličica...Smile

Dado A.
#3 Posted : 21. prosinca 2023. 10:45:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
I još jedna...Smile

Dado A.
#4 Posted : 24. prosinca 2023. 11:49:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Premda nekih izdanja više nema, na popisu se i dalje nalazi dobar broj naslova po zanimljivim cijenama pa nije loše još malo baciti malo pogled, a za sva eventualna dodatna pitanja - tu smo!Smile


Dado A.
#5 Posted : 27. prosinca 2023. 7:38:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Uskoro nastavljamo s novim informacijama o izdanjima koja će se ubrzo naći u prodaji, a dotad samo kratki podsjetnik da naša blagdanska akcija traje do kraja godine, tj. do nedjelje - 31.12.2023. - u 23:59...Smile



Paulo Adolfo
#6 Posted : 27. prosinca 2023. 12:52:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Bar s ove slike imam sve ono sto mi treba. LOL
Medjutim, nikako da mi se ukaze neki "normalan" nacin da nabavim bar par vasih izdanja po akcijskim cijenama... Crying Bas bi bilo dosta toga za mene, manje ili vise prioritetnog, a cini mi se i da bih uzeo cak i ono sto mi ne treba kad vidim cijene od 5€. BigGrin LOL
DRAŽEN
#7 Posted : 27. prosinca 2023. 15:33:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 91
Ja tražim samo RIÐOBRADOG 6. Može i sa žigom.
cladis
#8 Posted : 27. prosinca 2023. 23:28:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 334
Location: Austrija
Ja Magični Vjetar br.1 sa 10 žigovaSmile
Paulo Adolfo
#9 Posted : 28. prosinca 2023. 16:22:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Dobro, kod mene je malo drugacije nego kod vas dvojice.
Dosta izdanja sto bih ja uzeo Dade imaju u ponudi, ali bi problem bio u transportu. Jednog dana bice bolje... i to vjerovatno kada vise ne bude bilo tih izdanja! BigGrin LOL
Dado A.
#10 Posted : 29. prosinca 2023. 10:42:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Budući da naša blagdanska akcija traje još samo do kraja godine, tj. do nedjelje - 31.12.2023. - u 23:59, evo još jedan mali podsjetnik na nju novom fotografijom...Smile


Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,075 seconds.