Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Nova akcija - Travanj 2024.
Dado R.
#1 Posted : 7. travnja 2024. 22:24:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Sa suncem i proljećem, evo i naše nove akcije! Smile Smile

U noći s nedjelje na ponedjeljak (8.4.), točno u 00:01, označit ćemo početak, a sudac će odsvirati kraj nakon točno 7 dana, sljedeće nedjelje (14.4.) u 23:59!

I ovom prilikom usredotočit ćemo se isključivo na našu posebnu, prilično izdašnu ponudu koja se zove "Extra ponuda", a među stripofilima je poznata i kao "ponuda oštećenih stripova"!Smile

Premda smo uvjereni da svi već jako dobro znate o čemu je tu riječ, nije zgorega još jednom ponoviti!

Dakle, EXTRA PONUDA podrazumijeva određenu količinu oštećenih stripova koje nudimo po cijenama od 1.90 € pa nadalje, a koji zbog određenog razloga nisu zadovoljili naše kriterije
da budu pušteni u redovnu prodaju (uvjereni smo da svi već jako dobro znate o kakvim se minimalnim oštećenjima zapravo radi).

Dakle, svi oni koji žele kupiti neko izdanje iz naše EXTRA PONUDE samo trebaju pogledati popis koji se nalazi u nastavku ove najave te odabrati željene naslove.

Kako svih navedenih knjiga baš i nema previše - tek pokoji primjerak - ovdje će brzina odluke igrati prilično značajnu ulogu.
Zamjene oštećenih izdanja neće biti moguće, osim u slučaju da nekim knjigama nedostaju stranice. Premda prije svakog slanja pomno pregledavamo sve knjige, uvijek se može dogoditi
da nam nešto promakne i u slučaju nedostatka stranica zamijenit ćemo to izdanje (ako je dostupno), a ako je to bio zadnji primjerak vratit ćemo novac.

Također, ako netko možda još uvijek nije upoznat s time, ovom prilikom naglašavamo i da sva naša oštećena izdanja imaju žig (oštećene korice i/ili oštećene stranice) koji se nalazi na predlistu i zalistu.

Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje: Popis - EXTRA Ponuda!

Napomena: Zbog neprekidnog rada na brojnim novim izdanjima vremena nam kronično nedostaje i stoga navedeni popis nećemo aktualizirati sve do isteka akcije.
Narudžbe ćemo obrađivati redom kako ih zaprimimo, pa ako nekog željenog izdanja ne bude više na stanju mi ćemo vas u povratnom mailu informirati.

KAKO NARUČITI?
Vrlo jednostavno! Trebate se (pod uvjetom da već niste) samo registrirati u našemu webshopu i nakon toga navesti koja vas izdanja zanimaju s popisa, te nam potom tu listu odabranih naslova dostaviti
na našu službenu e-mail adresu info@libellus.hr (u tome e-mailu obavezno navedite svoje ime, prezime i nick koji ste odabrali pri registraciji u webshopu, kao i način plaćanja).

Vaša narudžba će u najkraćemu mogućem roku biti potvrđena s naše strane, a ujedno ćete dobiti i obavijest ako neko od naručenih izdanja ne bude više dostupno. Također, javit ćemo vam i ukupan iznos vaše narudžbe.
Nakon toga ćemo vam napraviti račun i poslati ga na vašu e-mail adresu. Ako ste odabrali kartično plaćanje (Maestro, Visa, Mastercard), onda ćemo vam javiti na koji način to možete napraviti.
Nakon izvršene uplate uslijedit će dostava izdanja.

VAŽNO: Imajte u vidu da zbog mogućega većeg broja upita i rezervacija nećemo uvijek moći isti tren odgovoriti niti poslati račun, ali budite sigurni da ćemo to učiniti u najkraćemu mogućem roku!

Naravno, ako budete trebali bilo kakva dodatna pojašnjenja oko bilo čega, naša službena e-mail adresa je poznata: info@libellus.hr


VAŽNA NAPOMENA:
Kao što smo već spomenuli i naglasili, ove ponude bit će dostupne samo i isključivo u našem webshopu za vrijeme trajanja ove akcije!
Dado A.
#2 Posted : 13. travnja 2024. 4:02:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.669
Location: Makarska
Samo jedan kratki podsjetnik da naša proljetna akcija traje još samo do sutra navečer, tj. do nedjelje - 14.4.2024. - u 23:59, a iako nekih izdanja više nema, na popisu je i dalje zbilja zanimljiv broj naslova po interesantnim cijenama pa ako još niste, zaista nije zgorega baciti pogled.Smile







Dado A.
#3 Posted : 14. travnja 2024. 7:59:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.669
Location: Makarska
Još danas do 23:59...Smile
Paulo Adolfo
#4 Posted : 20. travnja 2024. 20:27:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 419
Location: Bar
Drugari, prije svega pozdrav za sve vas. Smile
Osjecam potrebu da vam se i ovako obratim, iako je ova akcija sad vec odavno gotova. Dakle, tek danas sam dobio stripove. Prije svega, veliko hvala Peru kojeg sam maksimalno ugnjavio! Smile Zahvalio sam mu se i privatno, ali moram to jos jednom napraviti ovdje. Smile
Hvala Peru, hvala Dadama na pokrenutoj akciji, hvala svima, ljudi!!! Love Ovo mi je prva ovakva saradnja s vama, zato vam se ovako i obracam, a zelim naravno i da forumasi (ako ima onih koji jos nisu ucestvovali u ovakvim akcijama) ovo procitaju. Dakle, ovo se sada prvenstveno odnosi na vas forumase, iskoristite svaku mogucu akciju ako vas bilo koje od izdanja interesuje, garantujem da je vise nego isplativo! Smile Dade u obavjestenjima za buduce akcije navode da postoje neka sitnija ostecenja stripova, ali vjerujte da "golim" okom gotovo nisu vidljiva. Smile Cak smatram da idu sebi na stetu onolikim snizavanjem cijena za izdanja koja su gotovo netaknuta, tj. neostecena. Vjerujte da su ta izdanja gotovo identicna nekim starijim Libellus izdanjima koja sam kupovao po raznim striparnicama, I TO PO PUNOJ CIJENI! Smile
Dakle, hvala jos jednom svima, ljudi! A svima ostalima sve preporuke za sve buduce akcije, necete se pokajati...
Zivjeli, ljudi, zelim vam jos puno uspjesnih izdanja i da nas jos dugo, dugo uveseljavate! Smile Nadam se da cemo opet ovako saradjivati! Smile
Dado R.
#5 Posted : 21. travnja 2024. 11:23:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Hvala na pohvalama i drago mi je da si zadovoljan. Smile Smile
Što se tiče oštećenja, kako smo i napisali ona su često minimalna. Oštećenja nastaju u normalnom rukovanju s izdanjima ali najčešće je to povrat od knjižara i jednim dijelom
povrat od kupaca koji nisu bili zadovoljni s nečim pa im je zamijenjen primjerak. Sve ono što nam se vrati kao oštećen primjerak ne vraća se u normalnu prodaju.
Mi ne možemo neko izdanje koje nam je vraćeno (bez obzira na minimalna oštećenja) vratiti u normalnu prodaju iako to možda mnogi ne bi ni primijetili.
Ali naš obraz i naš način poslovanja jasno nam nalaže da takvi primjerci idu samo u prodaju pod oštećene.
Ne možemo nekome poslati kao nov primjerak nešto što je već bilo u prodaji i kod drugih ljudi ili u knjižarama.
Paulo Adolfo
#6 Posted : 21. travnja 2024. 14:38:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 419
Location: Bar
Dado R. wrote:
Hvala na pohvalama i drago mi je da si zadovoljan. Smile Smile
Što se tiče oštećenja, kako smo i napisali ona su često minimalna. Oštećenja nastaju u normalnom rukovanju s izdanjima ali najčešće je to povrat od knjižara i jednim dijelom
povrat od kupaca koji nisu bili zadovoljni s nečim pa im je zamijenjen primjerak. Sve ono što nam se vrati kao oštećen primjerak ne vraća se u normalnu prodaju.
Mi ne možemo neko izdanje koje nam je vraćeno (bez obzira na minimalna oštećenja) vratiti u normalnu prodaju iako to možda mnogi ne bi ni primijetili.
Ali naš obraz i naš način poslovanja jasno nam nalaže da takvi primjerci idu samo u prodaju pod oštećene.
Ne možemo nekome poslati kao nov primjerak nešto što je već bilo u prodaji i kod drugih ljudi ili u knjižarama.


Prezadovoljan, tačnije rečeno! Smile Nadam se da ću ponovo biti u mogućnosti da uzmem toliko starijih izdanja po akcijskim cijenama.
Razumijem o čemu govoriš i u potpunosti podržavam takav stav. Činjenica je da izdanje gubi status novog i glancera čim se odnekud vrati, znam. Eh, kad bi svi tako razmišljali... Smile
Ipak, popust je i više nego ljudski i kapa dolje za to! Love
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,078 seconds.