Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

OPSKURNI GRADOVI - Fibra
Babilon
#1 Posted : 27. studenog 2011. 13:21:32(UTC)
Rank: Inventar foruma

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 2.226
Location: Hrvatska
OPSKURNI GRADOVI
Fibra



Četiri nove knjige:
Opskurni gradovi 1: Bedemi Samarisa = 130,00 kn
Opskurni gradovi 2: Urbikandska groznica = 130,00 kn
Opskurni gradovi 3: Toranj = 130,00 kn
Opskurni gradovi 4: Putovanje u Armiliju = 130,00 kn


Više informacija i pogled ispod naslovnica na:
http://www.babilon-strip.com/in...je-novosti&Itemid=67

Pozdrav iz Babilona! Smile

www.babilon-strip.com
vs
#2 Posted : 27. veljače 2012. 13:12:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
jel ko pročita?? utisci??

sva četri san pročita par puta, toranj i urbikandska groznica su mi fenomenalni, baš su mi po guštu... odličan crtež, za svaku priču možeš imat svoje objašnjenje ili shvatit značenje, a da nikad nećeš bit siguran jesi li u pravu..
Dok Lester
#3 Posted : 27. veljače 2012. 13:34:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
pokušao čitati sve 4 (čak po 2-3 puta), ali jednostavno nije po mom ukusu da me ubiješ
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
split85
#4 Posted : 27. veljače 2012. 15:34:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Prvi razočarenje, drugi dobar, treći skoro pa odličan, četvrti nisan nabavija. BigGrin
vs
#5 Posted : 27. veljače 2012. 15:55:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
cetvrti je zajeban... u biti je pripovjetka, ima 5,6 strana stripa, onda citas dnevnik putovanja preko cile stranice, a ispod teksta je crtez toga sta se opisuje, onda na pola opet uleti malo stripa, pa opet dnevnik, pa strip za kraj... dosta cudan koncept, al prica opet ma neki twist na kraju... odlicno nacrtano, bar oni dio sta se vidi od teksta, hahahahaha
split85
#6 Posted : 27. veljače 2012. 16:51:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Meni je jedinica imala dosta dobar početak priće i onda na jedanput mi je posatlo sranje s onim navijenim likovima i gradom.
One crno-bijeli djelovi stripa mi uopče nisu jasni. To su sigurno neke ubačene pripovjeke.

A Toranj mi je VRH ThumbsUp
vs
#7 Posted : 27. veljače 2012. 18:10:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
samaris mi je dosta dobar, malo su lose prikazali kako grad funkcionira, da je razradjenije napravljeno, bia bi odlican... al svidja mi se kraj
oni crno-bijeli isjeci su trebali bit dio posebne price, pa su samo ubaceni kao dodatak... mogla bi bit ludilo prica da je oce dovrsit..

i meni je toranj najbolji, mozda zato sta san najlakse oformia misljenje o tome sta je pjesnik htio reci, ne kazen da san upravuBigGrin, al odma san skrojia neko koliko-toliko smisljeno misljenje... sta ne mogu rec za groznicu, ona mi je najbolje nacrtana, al pricu ne mogu shvatit iako ima ona objasnjenja na kraju, kurca ja ne kuzin sta je u biti ona kockaBlink
split85
#8 Posted : 27. veljače 2012. 20:03:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
vs wrote:
samaris mi je dosta dobar, malo su lose prikazali kako grad funkcionira, da je razradjenije napravljeno, bia bi odlican... al svidja mi se kraj
oni crno-bijeli isjeci su trebali bit dio posebne price, pa su samo ubaceni kao dodatak... mogla bi bit ludilo prica da je oce dovrsit..

i meni je toranj najbolji, mozda zato sta san najlakse oformia misljenje o tome sta je pjesnik htio reci, ne kazen da san upravuBigGrin, al odma san skrojia neko koliko-toliko smisljeno misljenje... sta ne mogu rec za groznicu, ona mi je najbolje nacrtana, al pricu ne mogu shvatit iako ima ona objasnjenja na kraju, kurca ja ne kuzin sta je u biti ona kocka[blink]



Možda su to vlade RH prije i nakon DORH-a LOL LOL
Babilon
#9 Posted : 30. studenog 2015. 16:07:15(UTC)
Rank: Inventar foruma

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 2.226
Location: Hrvatska
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,063 seconds.