Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Bonelli - BRENDON - najave talijanskih izdanja
Dok Lester
#1 Posted : 18. listopada 2011. 14:18:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Brendon 80

Đavolji otisak

Scenarij: Claudio Chiaverotti
Crtež: Corrado Roi
Naslovnica: Massimo Rotundo


Madisonina prošlost rasvala se iz pronora sjećanja u kojem je ležala zakopana, a s njom su izronile i zastrašujuće uspomene, ali i lice jednoga zaboravljenog prijatelja... Što se dogodilo s Garpom? Ima li još njegovih tragova u napuštenom sirotištu? Kakve tajne krije ta stara zgrada i što povezuje Arhonte i Metabarune s tim mjestom i ubojicom koji je ondje sijao užas? I hoće li Tadeus stići na vrijeme kako bi upozorio Brendona na nemilosrdne i lude ubojice koji su na njegovu tragu?
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#2 Posted : 18. listopada 2011. 14:25:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Brendon 81

Ime bez lica

Scenarij: Claudio Chiaverotti
Crtež: Ernesto Pugliese
Naslovnica: Massimo Rotundo


Tragač Hamlet živi u strahu... Kad ga Vitez Lutalica susretne u njegovom domu u Mouth's Fairu, čovjek je potresen i tjera prijatelja daleko od sebe bojeći se da će se i na njemu pojaviti sjena Opusa Lonelyja. Ali tko je on? Kad Brendon započne svoju istragu, uspijeva pronaći tek rijetke informacije o tajanstvenom Lonelyju. Teškom mukom, pronalazi njegovu kuću, u kojoj se čuvaju slike koje prikazuju lica koja urlaju. Među njima, najnoviji portret predstavlja upravo Hamletovo prestrašeno lice! Situacija se komplicira kad se, kako bi spriječili Brendona da otkrije što se krije iza svega toga, uključuju tajanstveni Mr. Klee i smrtonosna zavodnica Priscilla...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#3 Posted : 19. listopada 2011. 9:53:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Brendon 82

Ledeni pauk

Scenarij: Claudio Chiaverotti
Crtež: Giuseppe Viglioglia
Naslovnica: Massimo Rotundo


U Shiptownu se događa nešto čudno i zastrašujuće! Nakon što se uvažena doktorica Barclay pretvorila u zvijer gladnu ljudskog mesa, Matt, Brendonov bivši pratitelj u mnogim pustolovinama, osjeća da više ne poznaje svoju životnu družicu, Shebu, koja se odjednom udaljila od njega i počela se čudno ponašati. Brendon odlučuje pomoći prijatelju, pokušavajući otkriti što je promijenilo djevojku te se boji da bi i ona mogla mutirati u strašno stvorenje. Možda znanstvenik Charles Lynner, poznat po svojim raspravama o biologiji mutanata, može pomoći Brendonu da shvati kakvo to zlo napada stanovnike grada i da izvuče Shiptown iz noćne more u koju je upao...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#4 Posted : 16. prosinca 2011. 0:31:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Brendon 83

Zona smrti

Scenarij: Claudio Chiaverotti
Crtež: Andrea Fattori
Naslovnica: Massimo Rotundo


U Staro Doba, u Engleskoj je postojalo mirno mjesto, u kojem su dani tekli jednolično. Uglavnom, u Queenfordu, sve je bilo nepromjenjivo i blaženo, sve dok... sve dok jedan tragičan događaj nije sve promijenio! Bio je to događaj čije se posljedice osjećaju još i danas, u svijetu rođenom poslije Velike Tame! Diane, žena razapeta između prošlosti i sadašnjosti, u potrazi za sestrom Lesley, traži Brendonovu pomoć te kreće na put s njime... na put koji je nekad vodio do Queenforda...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
split85
#5 Posted : 3. siječnja 2012. 15:09:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
@Dok
Reci mi šta znaš o ovome, nisan moga nać adekvatan topic za ovo postavit, pa san stavija ovde jer mi se tema čini slična, barem po crtežu?
Je li ti ovo došlo pod ruku?
http://www.ubcfumetti.com/preview/?19703
Dok Lester
#6 Posted : 3. siječnja 2012. 15:32:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
neće mi otvoriti, ne znam zašto. o čemu je riječ?
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
split85
#7 Posted : 3. siječnja 2012. 16:58:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Dok Lester wrote:
neće mi otvoriti, ne znam zašto. o čemu je riječ?

Meni otvara odma.
Riječ je o Valter Buio...
Dok Lester
#8 Posted : 3. siječnja 2012. 19:25:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ah, izgleda da je problem bio kod mene, jer mi je sad odmah otvorilo

uglavnom, imam skenove prvih par brojeva, ali još nisam stigao prelistati

na netu sam negdje našao da je dobio relativno visoke ocjene

javim kad pročitam barem prvi broj Smile Smile
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#9 Posted : 5. siječnja 2012. 1:45:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Evo, pročitao sam prvi broj i ne znam hoću li nastaviti dalje budući da nisam previše oduševljen.

Ukratko, križanac Dylana Doga i serije ''Ghost Whisperer''.

Tip vidi duhove i radi kao psiholog za iste kako bi im pomogao da prijeđu na drugi svijet, ima problema s bivšom ženom, voli zaviriti u čašicu, panično se boji kukaca...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#10 Posted : 16. veljače 2012. 11:50:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Brendon 84

Škrinja želja

Scenarij: Claudio Chiaverotti
Crtež: Esteban Maroto
Naslovnica: Massimo Rotundo


Ulicama Port Hopea kreće se jedan čudan tip. Njegovo ime je Atom Bilder i sa sobom nosi veliki dar koji se može pokazati jednako velikim prokletstvom! Riječ je o jednoj škrinji koja možda može ostvariti i najskrivenije želje? Ali za svaki san koji postaje stvarnost, zbog nekakvog zakona ravnoteže, jedna noćna mora materijalizira se na gradskim ulicama! Ali tko je zapravo Atom Bilder? I u čemu je tajna njegove škrinje?
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#11 Posted : 26. travnja 2012. 1:45:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Brendon 85

Strategija zmije

Scenarij: Claudio Chiaverotti
Crtež: Gianluca Acciarino
Naslovnica: Massimo Rotundo


Malo nedostaje do Velikog okupljanja Crnog Mjeseca. Kad se jednom okupe, vještac Zeder tražit će od svih sljedbenika sekte neka poharaju Novu Englesku u njegovo ime i kad sve bude gotovo, započet će novo doba! Novo doba tame, užasa i krvi koje samo Brendon i njegov pokret otpora mogu spriječiti da se ostvari! Ali Brendon će se morati obračunati s Crnom Zmijom koja prebiva u Zederovu tijelu i koja ga je odlučila zaustaviti uzimajući na nišan onu do koje mu je najviše stalo...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,069 seconds.