Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
DRAGONERO
Keziah
#1 Posted : 10. studenog 2018. 13:05:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Povodom objave Libellusa da će izdavati ovog junaka,evo i tema Smile

Ritualnom rečenicom “Ian Arànill, génhu Varliedàrto”, koja na drevnom jeziku u prijevodu znači “Ian, sin Arànov, iz loze Zmajoubojica”, predstavlja se glavni lik Dragonera, bivši vojni časnik Erondàra te pripadnik Zmajoubojica, najcjenjenije plemićke obitelji poznatog svijeta, loze ratnika slavnih po nemilosrdnom lovu na posljednje primjerke svjesnih zmajeva koji su u praiskonsko vrijeme nastanjivali Varliendàr, zemlju zmajeva. Ian je ujedno i carski izvidnik koji u društvu orka Gmora i šumske vilenjakinje Sere putuje Erondàrom izviđajući i obavljajući zadatke koji su dobrim dijelom povezani uz Veliki bedem, divovski zid koji poprečno presijeca kontinent i kojim noću i danju patroliraju pripadnici Crvene straže. Sjeverno od Velikog bedema proteže se pusta zemlja zmajeva, ogromna sumorna tundra nastanjena Studenima, nepoznatom tuđinskom rasom. To je zemlja mračnih kraljevstava, prokletih mjesta načinjenih od tame u kojima žive Strahotni koji u sebi nemaju ništa ljudsko i koji dolaze iz drugih dimenzija...
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#2 Posted : 10. studenog 2018. 13:08:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Evo i prva tri broja kako smo imali prilike već vidjeti,a nulti broj je u boji:





Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#3 Posted : 10. studenog 2018. 20:01:27(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Baš sam se naložio na ovaj serijal, mljac Drool
Kao što si vidio, ako se sjećaš, uzeo sam ona 2 specijala Dragonera u sklopu obojenog programa (Veseli Četvrtak), čisto da ga testiram kao strip-junaka i moram priznati da mi se jako svidio Smile tako da sad kad je izašla ova vijest od Libellusa, baš sam oduševljen Smile mislim da je ovo izdanje isto lako kandidat za izdanje godine, ova godina je zaista sjajna stripovska godina. Tako da jedva čekam da mi se ovo nađe u rukama Cool
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#4 Posted : 10. studenog 2018. 21:28:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Ja sam čitao onu noć kod tebe, ali samo par stranica jer su se stranice počele odvajati pa nisam želio uništiti strip.
Ne znam iz toga ne mogu izvući neke podatke, zamolio sam te u PM-u da mi pošalješ par slika pa da odlučim,mislim da je previše fantazije za moj ukus,iako npr. gospodar prstenova mi je jedan od najboljih filmova ikada, isto zmajevi,hobiti itd...

Da, ova godina je odlična za stripove i knjige pogotovo ovo zadnje vrijeme na "izdisaju" godine.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#5 Posted : 11. studenog 2018. 15:37:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Možda je slabo ljepilo bilo, moram ga zaljepit kad stignem Smile a vjerujem da će i Libellus te specijalce objavit.
Nisam baš stručnjak za Dragonera, ali ono što sam malo uspio vidit u najavama, table, pa i pročitat taj jedan specijal "Prva misija", uživao sam, tako da jedva čekam čitat ovo kronološki Smile isto sam fan LOTR-a, pa mislim da to može samo bit plus ThumbsUp
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#6 Posted : 11. studenog 2018. 16:24:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Trebam negdje pronaći sken pa odlučiti.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#7 Posted : 11. studenog 2018. 17:00:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Mislim da ima sken nultog broja od VČ-a, samo on ti je c/b verzija, a od Libellusa će bit u boji.
Ali prilika da se provjeri malo prije kupnje Smile
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#8 Posted : 11. studenog 2018. 17:18:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Pa tražim skenirani c/b jer je većina c/b
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#9 Posted : 11. studenog 2018. 22:48:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Poslao sam ti nešto preko pm-a, pa vidi i javi jel ti se dopalo Smile
To nešto ima veze sa Dragonerom BigGrin
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#10 Posted : 13. studenog 2018. 23:09:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
ReemCP wrote:
Poslao sam ti nešto preko pm-a, pa vidi i javi jel ti se dopalo Smile
To nešto ima veze sa Dragonerom BigGrin

Vidio sam, ipak sam odlučio da neću početi, previše fantazije za mene, nekako imam dojam da malo toga mogu naučiti iz tog stripa, iako, naravno strip nije za znanje već za razonodu, ipak volim i druge, možda manje potrebne stvari upijati, kod Dragonera osim zmajeva praktički nemam što za vidjeti novoga.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#11 Posted : 13. studenog 2018. 23:46:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Ja sam se vjerojatno zeznuo sto sutra idem, posto kazu na stripovi.com da mozda u petak tek dolazi Dragonero, a rezervacija mi potvrdjena za srijedu :( sad nisam uopce pametan sto ce od toga biti, a bas se veselio to sutra pokupit.
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#12 Posted : 14. studenog 2018. 2:20:09(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
ReemCP wrote:
Ja sam se vjerojatno zeznuo sto sutra idem, posto kazu na stripovi.com da mozda u petak tek dolazi Dragonero, a rezervacija mi potvrdjena za srijedu :( sad nisam uopce pametan sto ce od toga biti, a bas se veselio to sutra pokupit.

Mislim da valjda izdavači bolje znaju od vijesti na s comu.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Dado R.
#13 Posted : 14. studenog 2018. 9:21:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Vijesti na s.comu pokupe to od nas na standu, odnosno kad mi dobijemo vijesti iz tiskare tako ih prenesemo kupcima na standu.
Male su sanse da ce danas biti novih izdanja, eventualno budu sutra (cetvrtak) a najvjerojatnije u petak.
Cim nesto vise saznam javimo...
Keziah
#14 Posted : 14. studenog 2018. 13:21:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Ipak je točna informacija,a jasno pitaju direktno na štandu pa prenose na forum.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#15 Posted : 14. studenog 2018. 22:13:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Meni su isto tako rekli da u petak bi trebalo biti, a nema veze. Nisam bzv dolazio, platio sam i rekli mi da će mi poslat idući tjedan poštom Smile još samo malo treba bit strpljiv. A i dobio sam danas poster ThumpUp

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#16 Posted : 14. studenog 2018. 22:16:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Ugrabi ti i poster Cool
Dobar je Smile
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#17 Posted : 14. studenog 2018. 22:47:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
A i taj poster imaju na štandu u pozadini:

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Dok Lester
#18 Posted : 15. studenog 2018. 0:14:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Sad će ljudi misliti da se dijeli u toj veličini LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
ReemCP
#19 Posted : 15. studenog 2018. 13:46:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Bome LOL

Moramo Dadu nagovorit da napravi nekakve tapete u obliku tog postera, pa da si možemo cijeli zid tako dekorirat, ali i Zagora naravno ThumbsUp to bi bio hit Cool
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Dok Lester
#20 Posted : 15. studenog 2018. 23:06:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,116 seconds.