Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages<1234>
Nathan Never 42
smolA
#21 Posted : 30. listopada 2011. 17:14:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 41
Location: RijekA,CROATIA
jedva čekamDrool
danant
#22 Posted : 31. listopada 2011. 11:54:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Asteroid Argo Drool BigGrin
jedva čekam!
smolA
#23 Posted : 31. listopada 2011. 18:24:26(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 41
Location: RijekA,CROATIA
danant wrote:
Asteroid Argo Drool BigGrin
jedva čekam!


Drool Drool Drool Drool Drool Drool
kico
#24 Posted : 1. studenog 2011. 9:28:14(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Ozbiljno pitanje:

Imaju li kratke Neverove priče ikakve veze sa kontinuitetom u Nathanovom svijetu???
vs
#25 Posted : 1. studenog 2011. 10:37:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
po meni, ove kratke price sta su izasle u nas samo nadopunjuju glavni serijal, ima veze s kontinuiteton (ka i vecina nathanovih izdanja) ali mozes prezivit i bez njih... ovako napamet, najvise ima veze "broj nula" i kratka prica o legs iz specijala br. 2... broj nula se spominje u epizodi 82 "Osvetnik"' a ovo od legs je prica o njenoj proslosti (koja se negdi u regularnim epizodama spomene)
mislin da je najbitnije za kontinuitet uvatit gigant br. 4, vecinu specijala (br 2 i 3 obavezno, za ovo dokle je libellus dogura) i ove agencije alfa di je po jedna epizoda u cilon broju.. ostalo se lako shvati iz konteksta
danant
#26 Posted : 1. studenog 2011. 12:34:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
kico wrote:
Ozbiljno pitanje:

Imaju li kratke Neverove priče ikakve veze sa kontinuitetom u Nathanovom svijetu???

Ja mislim da Kićo pita za kratke priče NN tipa "Mjesec", "Jakuze"... zato i ja postavljam pitanje:

Da li će u LL izbaciti knjigu u kojoj će biti objedinjene sve kratke priče (tipa Mjesec, Rat sa Jakuzama, Ratne igre, Talia, Ples plavih svjetlosti, Kolonije, Zemlja, Dvoboj, Avantura u vlaku).

Ove kratke pričice su se mogle i ubaciti i u regularne knjige NN-a kada na njih dođe red. Npr. ako gledamo hronološki i politiku LIb-a, "Mjesec" bi trebalo da se nađe u predstojećoj knjizi 3.
Jerry Krause
#27 Posted : 1. studenog 2011. 15:01:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
danant wrote:
kico wrote:
Ozbiljno pitanje:

Imaju li kratke Neverove priče ikakve veze sa kontinuitetom u Nathanovom svijetu???

Ja mislim da Kićo pita za kratke priče NN tipa "Mjesec", "Jakuze"... zato i ja postavljam pitanje:

Da li će u LL izbaciti knjigu u kojoj će biti objedinjene sve kratke priče (tipa Mjesec, Rat sa Jakuzama, Ratne igre, Talia, Ples plavih svjetlosti, Kolonije, Zemlja, Dvoboj, Avantura u vlaku).

Ove kratke pričice su se mogle i ubaciti i u regularne knjige NN-a kada na njih dođe red. Npr. ako gledamo hronološki i politiku LIb-a, "Mjesec" bi trebalo da se nađe u predstojećoj knjizi 3.

Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.
kico
#28 Posted : 1. studenog 2011. 18:16:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
danant wrote:
kico wrote:
Ozbiljno pitanje:

Imaju li kratke Neverove priče ikakve veze sa kontinuitetom u Nathanovom svijetu???

Ja mislim da Kićo pita za kratke priče NN tipa "Mjesec", "Jakuze"... zato i ja postavljam pitanje:

Da li će u LL izbaciti knjigu u kojoj će biti objedinjene sve kratke priče (tipa Mjesec, Rat sa Jakuzama, Ratne igre, Talia, Ples plavih svjetlosti, Kolonije, Zemlja, Dvoboj, Avantura u vlaku).

Ove kratke pričice su se mogle i ubaciti i u regularne knjige NN-a kada na njih dođe red. Npr. ako gledamo hronološki i politiku LIb-a, "Mjesec" bi trebalo da se nađe u predstojećoj knjizi 3.

Da, na to sam mislio.
Jer kad god Libellus najavi nove Nevere obavezno ćirnem u kronologiju.
Kako sam tamo zatekao neke kratke epizode plus onaj Klonz! pitao sam se jel to ikako dotiče kronološki raspored Neverove svijeta.
Iskreno, ne vjerujem...ali bolje pitati nego skitati ....
kico
#29 Posted : 1. studenog 2011. 18:17:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Jerry Krause wrote:
Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.

Ufff.... jedva čekam!!!Cool
danant
#30 Posted : 2. studenog 2011. 10:42:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
kico wrote:
Jerry Krause wrote:
Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.

Ufff.... jedva čekam!!!Cool
Kićo to ćeš dočekati za 10 godina, jer toliko treba da se "ispuca" MM kratke priče!
Dado R.
#31 Posted : 2. studenog 2011. 10:52:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
danant wrote:
kico wrote:
Jerry Krause wrote:
Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.

Ufff.... jedva čekam!!!Cool
Kićo to ćeš dočekati za 10 godina, jer toliko treba da se "ispuca" MM kratke priče!

Mislim da to nije tocno, MM ima dosta kratkih prica, ali velika vecina je objavljena u MM extra, odnosno to smi mi objavili u nasim super book izdanjima.
A MM extra s kratkim pricama nema vise, osim ove jos jedne koju sad radimo, dakle ostane onda jedan manji dio koji nisu bili u extra,
i na to se onda gleda kao i na sve druge kratke price bilo kojeg junaka. Mislim da ce to biti puno, puno prije i da nece trebati cekati 10 godina.
danant
#32 Posted : 2. studenog 2011. 11:35:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Dado R. wrote:
danant wrote:
kico wrote:
Jerry Krause wrote:
Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.

Ufff.... jedva čekam!!!Cool
Kićo to ćeš dočekati za 10 godina, jer toliko treba da se "ispuca" MM kratke priče!

Mislim da to nije tocno, MM ima dosta kratkih prica, ali velika vecina je objavljena u MM extra, odnosno to smi mi objavili u nasim super book izdanjima.
A MM extra s kratkim pricama nema vise, osim ove jos jedne koju sad radimo, dakle ostane onda jedan manji dio koji nisu bili u extra,
i na to se onda gleda kao i na sve druge kratke price bilo kojeg junaka. Mislim da ce to biti puno, puno prije i da nece trebati cekati 10 godina.
Hvala Dado! Sad već ima neke nade Smile

Jedno glupo pitanje, na koje je možda negde već dat odgovor: Da li planirate Legs Weaver i kad? BigGrin
danant
#33 Posted : 2. studenog 2011. 11:42:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Da treba još ovo da izbacite:

Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti
"Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti" ristampa dieci racconti brevi di Martin Mystère, pubblicati tra il 1996 e il 2000 a cura di Enti vari, in occasione di manifestazioni, mostre e altre iniziative. Da segnalare il racconto che dà il titolo alla raccolta (a opera di Alfredo Castelli e Rodolfo Torti) per il fatto che registra la più completa assenza del BVZM. Per l'occasione, veste (si fa per dire) i panni di protagonista la bella Angie, coadiuvata, ai consueti elevatissimi livelli, dall'ineffabile duo criminale Dee & Kelly.

Ostali extra su reprinti almanaha i specijala

I da pokupite još neke bis-ove i kratke pričice (to je još jedna knjiga, eventualno dve) pa onda ide NN
Dado R.
#34 Posted : 2. studenog 2011. 11:51:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
Ne planiramo Legs...
kico
#35 Posted : 2. studenog 2011. 12:56:09(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Dado R. wrote:
Ne planiramo Legs...

Pametno.
Imam nekoliko originalnih talijanskih brojeva.
Naslovnica predivna, sve savršeno, al kad otvorim ko da čitam Negimu.
Mangasti Bonelli, pa što im je to trebalo, molim te?!
Dado A.
#36 Posted : 2. studenog 2011. 16:40:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
danant wrote:
kico wrote:
Jerry Krause wrote:
Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.

Ufff.... jedva čekam!!!Cool
Kićo to ćeš dočekati za 10 godina, jer toliko treba da se "ispuca" MM kratke priče!


Otkud ti to?Confused
Dado A.
#37 Posted : 2. studenog 2011. 16:54:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
danant wrote:
Da treba još ovo da izbacite:

Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti
"Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti" ristampa dieci racconti brevi di Martin Mystère, pubblicati tra il 1996 e il 2000 a cura di Enti vari, in occasione di manifestazioni, mostre e altre iniziative. Da segnalare il racconto che dà il titolo alla raccolta (a opera di Alfredo Castelli e Rodolfo Torti) per il fatto che registra la più completa assenza del BVZM. Per l'occasione, veste (si fa per dire) i panni di protagonista la bella Angie, coadiuvata, ai consueti elevatissimi livelli, dall'ineffabile duo criminale Dee & Kelly.

Ostali extra su reprinti almanaha i specijala

I da pokupite još neke bis-ove i kratke pričice (to je još jedna knjiga, eventualno dve) pa onda ide NN


Jos jedna knjiga ili eventualno dvije?! Hm, cini mi se da netko nije dovoljno dobro odradio svoj domaci rad.Cool

Pa samo BIS izdanja ima gotovo 1400 stranica, a kratkih prica koje nisu objavljene u extra seriji ima taman za jednu knjigu SB-a.Cool Uglavnom, ne brini se. Davno smo rekli da nam je cilj objaviti apsolutno sve sto je ikad izaslo od MMa i toga se i dalje drzimo. Bas smo prekjucer sjedili s Alfredom u Lucci i izmedju ostalog pricali i o tome. Njemu je taj nas SB s pricama koje nisu ni u Italiji kompilirane super-interesantan i jedva ceka da i to odradimo. Uglavnom, ici ce i to, no niposto ne “tek za 10 godina” kako si ti (nemam pojma zbog cega) naveo. Sad nam je prioritet ubrzati prijevod regularne serije i u sto kracem vremenu izbaciti sto vise knjiga DSSM-a.Cool
Dado A.
#38 Posted : 2. studenog 2011. 17:03:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
danant wrote:
kico wrote:
Ozbiljno pitanje:

Imaju li kratke Neverove priče ikakve veze sa kontinuitetom u Nathanovom svijetu???

Ja mislim da Kićo pita za kratke priče NN tipa "Mjesec", "Jakuze"... zato i ja postavljam pitanje:

Da li će u LL izbaciti knjigu u kojoj će biti objedinjene sve kratke priče (tipa Mjesec, Rat sa Jakuzama, Ratne igre, Talia, Ples plavih svjetlosti, Kolonije, Zemlja, Dvoboj, Avantura u vlaku).

Ove kratke pričice su se mogle i ubaciti i u regularne knjige NN-a kada na njih dođe red. Npr. ako gledamo hronološki i politiku LIb-a, "Mjesec" bi trebalo da se nađe u predstojećoj knjizi 3.

Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.


Naravno da cemo objaviti te kratke NN price, s tim da se treba imati u vidu da je neke od njih crtao Castellini i da jos uvijek nismo sigurni hocemo li i za njih dobiti prava. Inace, te kratke price su prakticki nebitne za kronologiju serijala (“Broj Nula” je interesantan jer je rijec o samome pocetku serijala i zato smo ga i objavili u nasoj knjizi broj 1), no kakvi bismo mi to Nathanovci bili kad i njih ne bismo objavili?!Cool

Uglavnom, bas u dogovoru sa Serrom pripremamo taj SB 10 i siguran sam da ce i u ovom slucaju svi Nathanovci doci na svoje.Cool
kico
#39 Posted : 2. studenog 2011. 20:08:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Eto, svi dobili odgovore osim mene...Smile

A ja samo pita imaju li kratke priče veze sa kronologijom u Never svijetu?
Dado R.
#40 Posted : 2. studenog 2011. 20:17:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
kico wrote:
Eto, svi dobili odgovore osim mene...Smile

A ja samo pita imaju li kratke priče veze sa kronologijom u Never svijetu?

Nije tocno, samo ti bas ne vidis dobro... ocale, ocale nabavi...BigGrin BigGrin Flapper
Citiram Dadu A. samo post iznad tvoga: te kratke price su prakticki nebitne za kronologiju serijala (“Broj Nula” je interesantan jer je rijec
o samome pocetku serijala i zato smo ga i objavili u nasoj knjizi broj 1) - kraj citata.Smile
Users browsing this topic
Guest
4 Pages<1234>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,109 seconds.