Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages<1234>
Nathan Never 42
Dok Lester
#41 Posted : 2. studenog 2011. 20:17:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Pogledaj Dadin post iznad pa ćeš vidjeti da nemaju Wink Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
kico
#42 Posted : 2. studenog 2011. 20:33:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Dok Lester wrote:
Pogledaj Dadin post iznad pa ćeš vidjeti da nemaju Wink Wink

"Naravno da cemo objaviti te kratke NN price, s tim da se treba imati u vidu da je neke od njih crtao Castellini i da jos uvijek nismo sigurni hocemo li i za njih dobiti prava. Inace, te kratke price su prakticki nebitne za kronologiju serijala (“Broj Nula” je interesantan jer je rijec o samome pocetku serijala i zato smo ga i objavili u nasoj knjizi broj 1), no kakvi bismo mi to Nathanovci bili kad i njih ne bismo objavili?!"

Je, u pravu si.... Nisan ni vidio! Hvala Dok, hvala Dado!

prozirna senka
#43 Posted : 2. studenog 2011. 22:42:25(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 45
Location: Njujork
smolA wrote:
jedva čekamDrool

danant wrote:
Asteroid Argo Drool BigGrin
jedva čekam!


Nemojte (o)cek(iv)ati previse. Za Arga pristaje 1 Baseball

Dado A. wrote:
danant wrote:
Da treba još ovo da izbacite:

Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti
"Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti" ristampa dieci racconti brevi di Martin Mystère, pubblicati tra il 1996 e il 2000 a cura di Enti vari, in occasione di manifestazioni, mostre e altre iniziative. Da segnalare il racconto che dà il titolo alla raccolta (a opera di Alfredo Castelli e Rodolfo Torti) per il fatto che registra la più completa assenza del BVZM. Per l'occasione, veste (si fa per dire) i panni di protagonista la bella Angie, coadiuvata, ai consueti elevatissimi livelli, dall'ineffabile duo criminale Dee & Kelly.

Ostali extra su reprinti almanaha i specijala

I da pokupite još neke bis-ove i kratke pričice (to je još jedna knjiga, eventualno dve) pa onda ide NN


Jos jedna knjiga ili eventualno dvije?! Hm, cini mi se da netko nije dovoljno dobro odradio svoj domaci rad.Cool

Pa samo BIS izdanja ima gotovo 1400 stranica, a kratkih prica koje nisu objavljene u extra seriji ima taman za jednu knjigu SB-a.Cool Uglavnom, ne brini se. Davno smo rekli da nam je cilj objaviti apsolutno sve sto je ikad izaslo od MMa i toga se i dalje drzimo. Bas smo prekjucer sjedili s Alfredom u Lucci i izmedju ostalog pricali i o tome. Njemu je taj nas SB s pricama koje nisu ni u Italiji kompilirane super-interesantan i jedva ceka da i to odradimo. Uglavnom, ici ce i to, no niposto ne “tek za 10 godina” kako si ti (nemam pojma zbog cega) naveo. Sad nam je prioritet ubrzati prijevod regularne serije i u sto kracem vremenu izbaciti sto vise knjiga DSSM-a.Cool


Prvi bold: bice to jedna podebela knjiga, ako planirate da objavite sve kratke price unazad 10 godina (+ one presokcene u SB)...Drool Drool
Drugi bold: Love
dcopic
#44 Posted : 2. studenog 2011. 22:45:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 142
Man
Location: Šoštanj i Zagreb
Odem tjedan dana na godišnji, a kad se vratim imam što vidjeti! Novi Nathani!Cool
Dado A.
#45 Posted : 2. studenog 2011. 22:52:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
prozirna senka wrote:

Dado A. wrote:
Sad nam je prioritet ubrzati prijevod regularne serije i u sto kracem vremenu izbaciti sto vise knjiga DSSM-a.Cool


Drugi bold: Love


TOTALNI prioritet, asu!Cool Smile A kad izadju vani nazdravljam s ono malo Cachace sto je preostalo u onoj boci s MaFesta.Cool BigGrin
Dado A.
#46 Posted : 2. studenog 2011. 22:54:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
dcopic wrote:
Odem tjedan dana na godišnji, a kad se vratim imam što vidjeti! Novi Nathani!Cool


Jebes godisnji, u radu je spas!BigGrin BigGrin BigGrin
dcopic
#47 Posted : 2. studenog 2011. 23:10:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 142
Man
Location: Šoštanj i Zagreb
Dado A. wrote:
dcopic wrote:
Odem tjedan dana na godišnji, a kad se vratim imam što vidjeti! Novi Nathani!Cool


Jebes godisnji, u radu je spas!BigGrin BigGrin BigGrin



I ja sam se naradio, donio sam 50 kg knjiga i stripova iz BG-a; joj jedva čekam da me forumaši počnu častiti prilikom preuzimanja robe!Laugh
kasper
#48 Posted : 2. studenog 2011. 23:31:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Samo rokajte Natana, sledece godine (il one tamo) ima da uzmem od brata celu kolekciju pa udri BigGrin . Koliko vec ovde kapiram desavanja taman dogodine ima da izdate zavrsnu triologiju sa Tehnodruidima Drool
Jerry Krause
#49 Posted : 2. studenog 2011. 23:49:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
kasper wrote:
Samo rokajte Natana, sledece godine (il one tamo) ima da uzmem od brata celu kolekciju pa udri BigGrin . Koliko vec ovde kapiram desavanja taman dogodine ima da izdate zavrsnu triologiju sa Tehnodruidima Drool


Znači predstoji Nathanomanija. Bojim se da ćeš se toliko navući da ćemo ti morati dozirati Nathana.Smile Cool
kasper
#50 Posted : 2. studenog 2011. 23:57:23(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Jerry Krause wrote:


Znači predstoji Nathanomanija. Bojim se da ćeš se toliko navući da ćemo ti morati dozirati Nathana.Smile Cool


Natan i ja smo stari drugari, samo eto vise 5 godina nemamo nikakve kontakte. Zadnje sto sam procitao bio je Gigant 2. Ima tu dosta kojecega, kao i svuda, al ima i maximuma. Angelis mi je uz Frisendu najbolji kod Bonelija. Kad bi se objavile best epizode poredjane po redu, prvi bih ih uzeo. Evo, sad sam iznad meke kolekcije Natana, a 3 metra od mene je LL ostatak.
Jerry Krause
#51 Posted : 3. studenog 2011. 0:05:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
kasper wrote:
Jerry Krause wrote:


Znači predstoji Nathanomanija. Bojim se da ćeš se toliko navući da ćemo ti morati dozirati Nathana.Smile Cool


Natan i ja smo stari drugari, samo eto vise 5 godina nemamo nikakve kontakte. [Zadnje sto sam procitao bio je Gigant 2. Ima tu dosta kojecega, kao i svuda, al ima i maximuma. Angelis mi je uz Frisendu najbolji kod Bonelija. Kad bi se objavile best epizode poredjane po redu, prvi bih ih uzeo. Evo, sad sam iznad meke kolekcije Natana, a 3 metra od mene je LL ostatak.

Pa kako nisi trilogiju završio s G3 kad si već pročitao drugi gigant? Confused Neoprostivo!Smile

Nego samo guraj Nathana, ima tu brdo odličnih epizoda, ali najbitniji je taj često spominjani kontinuitet zbog kojeg se većina čitatelja i navuče.
kasper
#52 Posted : 3. studenog 2011. 0:17:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Jerry Krause wrote:

Pa kako nisi trilogiju završio s G3 kad si već pročitao drugi gigant? Confused Neoprostivo!Smile


U taj samo nesto cacno, nije mi se svideo pa sam ostavio. G1 mi je jedan od najboljih stripova, al mi se kasnije nije svidela pulsacije glavne price (Selena je valjda Raven i jos nesto ili tako slicno). Da se ne izlecem, bice vremena za pricu.
danant
#53 Posted : 3. studenog 2011. 13:16:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Dado A. wrote:
danant wrote:
Da treba još ovo da izbacite:

Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti
"Il segreto di Guglielmo Tell e altri racconti" ristampa dieci racconti brevi di Martin Mystère, pubblicati tra il 1996 e il 2000 a cura di Enti vari, in occasione di manifestazioni, mostre e altre iniziative. Da segnalare il racconto che dà il titolo alla raccolta (a opera di Alfredo Castelli e Rodolfo Torti) per il fatto che registra la più completa assenza del BVZM. Per l'occasione, veste (si fa per dire) i panni di protagonista la bella Angie, coadiuvata, ai consueti elevatissimi livelli, dall'ineffabile duo criminale Dee & Kelly.

Ostali extra su reprinti almanaha i specijala

I da pokupite još neke bis-ove i kratke pričice (to je još jedna knjiga, eventualno dve) pa onda ide NN


Jos jedna knjiga ili eventualno dvije?! Hm, cini mi se da netko nije dovoljno dobro odradio svoj domaci rad.Cool

Pa samo BIS izdanja ima gotovo 1400 stranica, a kratkih prica koje nisu objavljene u extra seriji ima taman za jednu knjigu SB-a.Cool Uglavnom, ne brini se. Davno smo rekli da nam je cilj objaviti apsolutno sve sto je ikad izaslo od MMa i toga se i dalje drzimo. Bas smo prekjucer sjedili s Alfredom u Lucci i izmedju ostalog pricali i o tome. Njemu je taj nas SB s pricama koje nisu ni u Italiji kompilirane super-interesantan i jedva ceka da i to odradimo. Uglavnom, ici ce i to, no niposto ne “tek za 10 godina” kako si ti (nemam pojma zbog cega) naveo. Sad nam je prioritet ubrzati prijevod regularne serije i u sto kracem vremenu izbaciti sto vise knjiga DSSM-a.Cool
To za 10 godina je bila šala / provokacija Smile
A znam da ćete izbaciti sve od DSSM ThumbsUp
danant
#54 Posted : 3. studenog 2011. 13:17:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Dado A. wrote:
Jerry Krause wrote:
danant wrote:
kico wrote:
Ozbiljno pitanje:

Imaju li kratke Neverove priče ikakve veze sa kontinuitetom u Nathanovom svijetu???

Ja mislim da Kićo pita za kratke priče NN tipa "Mjesec", "Jakuze"... zato i ja postavljam pitanje:

Da li će u LL izbaciti knjigu u kojoj će biti objedinjene sve kratke priče (tipa Mjesec, Rat sa Jakuzama, Ratne igre, Talia, Ples plavih svjetlosti, Kolonije, Zemlja, Dvoboj, Avantura u vlaku).

Ove kratke pričice su se mogle i ubaciti i u regularne knjige NN-a kada na njih dođe red. Npr. ako gledamo hronološki i politiku LIb-a, "Mjesec" bi trebalo da se nađe u predstojećoj knjizi 3.

Već se davno prije spominjalo da će se ove kratke priče objediniti u ediciji Superbook kad Libellus ispuca epizode s Marti Misterijom. To bi sad mogle i Dade potvrditi.


Naravno da cemo objaviti te kratke NN price, s tim da se treba imati u vidu da je neke od njih crtao Castellini i da jos uvijek nismo sigurni hocemo li i za njih dobiti prava. Inace, te kratke price su prakticki nebitne za kronologiju serijala (“Broj Nula” je interesantan jer je rijec o samome pocetku serijala i zato smo ga i objavili u nasoj knjizi broj 1), no kakvi bismo mi to Nathanovci bili kad i njih ne bismo objavili?!Cool

Uglavnom, bas u dogovoru sa Serrom pripremamo taj SB 10 i siguran sam da ce i u ovom slucaju svi Nathanovci doci na svoje.Cool
Bravo, Bravo to sam hteo da čujem!
SuperBook 10 - Natan Never
God bless the Dado'n'Dado and Serra! BigGrin
Tex Willer
#55 Posted : 3. studenog 2011. 16:19:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
danant wrote:

SuperBook 10 - Natan Never


@ Dado.kojgodocedaodgovoriAiliR
A kad ce Tex i Nick kratke priceCrying
Za koliko SB ima Nathana?
kico
#56 Posted : 3. studenog 2011. 16:24:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Tex Willer wrote:
danant wrote:

SuperBook 10 - Natan Never


@ Dado.kojgodocedaodgovoriAiliR
A kad ce Tex i Nick kratke priceCrying
Za koliko SB ima Nathana?

Jedan?Confused
Dado A.
#57 Posted : 3. studenog 2011. 22:59:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
danant wrote:

SuperBook 10 - Natan Never


@ Dado.kojgodocedaodgovoriAiliR
A kad ce Tex i Nick kratke priceCrying
Za koliko SB ima Nathana?


Ajde, ne tresi se. Vjerojatno cemo ih sve kompilirati u jednu knjigu, no opet ovisi i o misljenju Serre. I ne tresi se za Texa i Nicka nego se uhvati lopate i siri tu kucu vise!BigGrin BigGrin BigGrin

P.S. Ako ne mozes sam pozovi u pomoc onu matoru devu od burazera.BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Tex Willer
#58 Posted : 3. studenog 2011. 23:57:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:


Ajde, ne tresi se. Vjerojatno cemo ih sve kompilirati u jednu knjigu, no opet ovisi i o misljenju Serre. I ne tresi se za Texa i Nicka nego se uhvati lopate i siri tu kucu vise!BigGrin BigGrin BigGrin

P.S. Ako ne mozes sam pozovi u pomoc onu matoru devu od burazera.BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin


Pa on jedva kasiku podigne da ne umre od gladiLOL LOL LOL LOL LOL
Privodi se kraju posao i onda ja dobijam potkrovlje samo za stripove :-))))))))))))))))))))))))
Pitaj kamilu gde ce da drzi stripove za par meseci ako se ne razvede i izbaci zenu iz kuceLOL LOL LOL LOL LOL LOL
Dado A.
#59 Posted : 4. studenog 2011. 0:03:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Jebiga, kad se bira izmedju zene i stripova nije problem izabrati.Love Love Love

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Curumo
#60 Posted : 4. studenog 2011. 18:42:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
meni pogotovoBigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Nice view from hell.
Users browsing this topic
Guest
4 Pages<1234>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,197 seconds.