Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages«<31323334>
Pitanja za LL
farmaceut
#641 Posted : 24. studenog 2023. 21:46:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.5.2019.(UTC)
Posts: 5
Location: Zadar
Planirate li nastaviti sa Siročadi do kraja godine ili da nastavke očekujemo u idućoj godini?
Dado R.
#642 Posted : 25. studenog 2023. 10:59:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
farmaceut wrote:
Planirate li nastaviti sa Siročadi do kraja godine ili da nastavke očekujemo u idućoj godini?

Nove knjige siročadi idu iduće godine.
farmaceut
#643 Posted : 25. studenog 2023. 11:53:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.5.2019.(UTC)
Posts: 5
Location: Zadar
Dado R. wrote:
farmaceut wrote:
Planirate li nastaviti sa Siročadi do kraja godine ili da nastavke očekujemo u idućoj godini?

Nove knjige siročadi idu iduće godine.

Hvala na odgovoru!
nenad.nbgd
#644 Posted : 11. prosinca 2023. 7:21:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.2.2023.(UTC)
Posts: 22
Man
Location: Novi Beograd
@Dado A. & Dado R

Prošle godine (u doba Interlibera) izašao je prvi integral Nera. Da li imate u planu ove godine (ili početkom sledeće) i drugi diptih?

Znam da sam dosadan (sa ovom temom), ali bih isto tako voleo da u rukama imam i nove epizode IR$ (materijala ima za knjige #9, #10 i #11, po istom onom modelu kako ste napravili knjigu #8), ali ovog puta na listu zahteva bih dopisao i onaj "nulti" broj, ako ikako može. Naravno, poželjno bi bilo obradovati nas i sa IR$ All Watcher integralima (#1 i #2, u njih je spakovano sedam svezaka, a već su gotov proizvod).

Očekivao sam ove godine (koja se ukoro završava) i bar dve knjige Siročadi (Jurić & Terra), a onda i posao da se polako privodi kraju (Sam i onaj jedan specijal).

I naravno, da ne bude samo da kukam, Dragonero ide odličnim tempom, a sasvim ga solidno prate Alan Ford i (ono što je preostalo) Kolor MrNo.

I samo još pitanje za Nick Raidera. Pre nekoliko godina pokazali ste nam naslovnice koje je Darko Perović nacrtao za knjige. Od svih onih koje smo videli, ostale su samo još dve (#10 & #42). Da li je Darko uradio nove, a ako jeste zašto ih i mi nismo videli? :) :) :)
Dado A.
#645 Posted : 11. prosinca 2023. 9:34:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
nenad.nbgd wrote:
Prošle godine (u doba Interlibera) izašao je prvi integral Nera. Da li imate u planu ove godine (ili početkom sledeće) i drugi diptih?

Ne brini, nema zime za Nera, u 2024. ide.


nenad.nbgd wrote:
Znam da sam dosadan (sa ovom temom), ali bih isto tako voleo da u rukama imam i nove epizode IR$ (materijala ima za knjige #9, #10 i #11, po istom onom modelu kako ste napravili knjigu #8), ali ovog puta na listu zahteva bih dopisao i onaj "nulti" broj, ako ikako može. Naravno, poželjno bi bilo obradovati nas i sa IR$ All Watcher integralima (#1 i #2, u njih je spakovano sedam svezaka, a već su gotov proizvod).

Regularni I.R.$. također možeš očekivati u 2024.


nenad.nbgd wrote:
Očekivao sam ove godine (koja se ukoro završava) i bar dve knjige Siročadi (Jurić & Terra), a onda i posao da se polako privodi kraju (Sam i onaj jedan specijal).

Velike su šanse da ćemo u 2024. kompletirati Siročad.


nenad.nbgd wrote:
I samo još pitanje za Nick Raidera. Pre nekoliko godina pokazali ste nam naslovnice koje je Darko Perović nacrtao za knjige. Od svih onih koje smo videli, ostale su samo još dve (#10 & #42). Da li je Darko uradio nove, a ako jeste zašto ih i mi nismo videli? :) :) :)

Ne brini, nacrtao je Darko dosta novih naslovnica tako da s te strane nema nikakvih problema, a uskoro ide i nova knjiga.


I sve okej, ne kukaš, sve što si naveo je točno i potpuno legitimno za pitati.Smile I mi bismo voljeli da neke stvari još brže idu, ali... Jedno su želje, a drugo realnost pa balansiramo nekako, najbolje što znamo i umijemo...Smile
Baracuda
#646 Posted : 11. prosinca 2023. 11:56:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2021.(UTC)
Posts: 18
Zna li se hoce li naslov sezone Juric ostati kao u originalu ili ce se nesto mijenjati, nece valjda pisati Jurić u naslovu?
Paulo Adolfo
#647 Posted : 11. prosinca 2023. 12:07:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
I mi bismo voljeli da neke stvari još brže idu, ali... Jedno su želje, a drugo realnost pa balansiramo nekako, najbolje što znamo i umijemo...Smile [/quote]

U to smo se vise puta uvjerili i to je sasvim ok... Smile
A dokle se stiglo po pitanju sakupljanja kratkih prica raznih junaka, konkretno Teksa i Mister Noa? Ima li kakvih novosti o tome?
Vidio sam da VC objavljuje 11 kratkih prica pilota u LMS-u 8, ali to necu uzeti bar iz 2 razloga. BigGrin Prvo - uopste ne sakupljam tu ediciju, drugo - tu svakako nisu SVE kratke pilotove price... Blink Zato bih da zaobidjem i taj broj, iako me privlaci na kupovinu, da budem iskren. BigGrin
Nije mi problem cekati da nesto objavite, samo me zanima dokle ste stigli s prikupljanjem tih prica... Smile A najvise me raduje to sto cete ih nekad sve objaviti u JEDNOJ knjizi! Smile
nenad.nbgd
#648 Posted : 11. prosinca 2023. 13:26:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.2.2023.(UTC)
Posts: 22
Man
Location: Novi Beograd
Dado A. wrote:

I sve okej, ne kukaš, sve što si naveo je točno i potpuno legitimno za pitati.Smile I mi bismo voljeli da neke stvari još brže idu, ali... Jedno su želje, a drugo realnost pa balansiramo nekako, najbolje što znamo i umijemo...Smile


Hvala na ekspresnim odgovorima! ;)
Samo nastavite sa balansiranjen, dobro vam (čitaj kao: nam) ide! ;)
udarnik007
#649 Posted : 11. prosinca 2023. 13:33:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 9.1.2015.(UTC)
Posts: 66
Man
Location: ZG
Vidim da ste raspoloženi za odgovore pa da i ja pitam...
Lazarus Ledd ide iduće godine ili ipak tek one nakon? :)
Diskach
#650 Posted : 11. prosinca 2023. 14:46:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 193
Pa mislim da su Dade napisali kako ne misle za sada kretati sa novim serijalima, nego dovršiti barem neke od započetih.
A za LL su već više puta čini mi se rekli da ne planiraju.

BTW sada vidim da piše da bi Siročad mogli biti kompletirani slj godine, to je odlična vjest!
Ostalo je čini mi se 7 knjiga. 4-a i 5-a sezona su po 3 epizode, dakle dvije knjige, 6-a sezona 12 epizoda, 4 knjige i specijal 1 knjiga.
Novčanik mi se baš i ne veseli toliko kao ja...Blushing
udarnik007
#651 Posted : 11. prosinca 2023. 17:46:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 9.1.2015.(UTC)
Posts: 66
Man
Location: ZG
Diskach wrote:
Pa mislim da su Dade napisali kako ne misle za sada kretati sa novim serijalima, nego dovršiti barem neke od započetih.
A za LL su već više puta čini mi se rekli da ne planiraju.

BTW sada vidim da piše da bi Siročad mogli biti kompletirani slj godine, to je odlična vjest!
Ostalo je čini mi se 7 knjiga. 4-a i 5-a sezona su po 3 epizode, dakle dvije knjige, 6-a sezona 12 epizoda, 4 knjige i specijal 1 knjiga.
Novčanik mi se baš i ne veseli toliko kao ja...Blushing




Gle, treba napominjat, možda ljudi zaborave, možda se predomisle...
Nitko sretniji od mene da počnu s Lazarusom makar znam da su šanse
gotovo nikakve. Crying
Što se tiče Siročadi, jedva čekam. Smile
Lonnie Halloran
#652 Posted : 12. prosinca 2023. 17:01:38(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.7.2015.(UTC)
Posts: 10
+1 za Lazarus Ledda.Laugh

A što je s glasinama za Nathana da će i nakon De Angelisa na naslovnicama knjiga biti De Angelis?
Pa nisu Giardove toliko loše da ih se zanemari a i dobro bi došla promjena. De Angelis često nije na razini.
Diskach
#653 Posted : 13. prosinca 2023. 8:08:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 193
Lonnie Halloran wrote:
+1 za Lazarus Ledda.Laugh

A što je s glasinama za Nathana da će i nakon De Angelisa na naslovnicama knjiga biti De Angelis?
Pa nisu Giardove toliko loše da ih se zanemari a i dobro bi došla promjena. De Angelis često nije na razini.


+1
mister-te-nay
#654 Posted : 13. prosinca 2023. 16:03:32(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.10.2021.(UTC)
Posts: 16
Location: Zagreb
+1 za Lazarus Ledda
Dado A.
#655 Posted : 17. prosinca 2023. 12:57:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Baracuda wrote:
Zna li se hoce li naslov sezone Juric ostati kao u originalu ili ce se nesto mijenjati, nece valjda pisati Jurić u naslovu?


Hoće, pisat će Jurić u naslovu.
Dado A.
#656 Posted : 17. prosinca 2023. 13:01:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Paulo Adolfo wrote:

A dokle se stiglo po pitanju sakupljanja kratkih prica raznih junaka, konkretno Teksa i Mister Noa? Ima li kakvih novosti o tome?

Davno smo rekli da ćemo sve to objaviti, a kad će to točno biti u ovome trenutku stvarno ne znamo.

Paulo Adolfo wrote:

Vidio sam da VC objavljuje 11 kratkih prica pilota u LMS-u 8, ali to necu uzeti bar iz 2 razloga. BigGrin Prvo - uopste ne sakupljam tu ediciju, drugo - tu svakako nisu SVE kratke pilotove price... Blink Zato bih da zaobidjem i taj broj, iako me privlaci na kupovinu, da budem iskren. BigGrin

Zbilja nemamo pojma što drugi izdavači objavljuju i kada, ali generalno smatram da je za sve stripofile uvijek sjajno imati različite opcije.
Dado A.
#657 Posted : 17. prosinca 2023. 13:03:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
udarnik007 wrote:
Vidim da ste raspoloženi za odgovore pa da i ja pitam...
Lazarus Ledd ide iduće godine ili ipak tek one nakon? :)


U ovome trenutku u fokusu su nam tekući serijali tako da uopće ne razmišljamo o Lazarusu.Smile
Dado A.
#658 Posted : 17. prosinca 2023. 13:06:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Lonnie Halloran wrote:
A što je s glasinama za Nathana da će i nakon De Angelisa na naslovnicama knjiga biti De Angelis?
Pa nisu Giardove toliko loše da ih se zanemari a i dobro bi došla promjena. De Angelis često nije na razini.

Točno je, glavna naslovnica će biti Robertova, a Giardove će ići unutra.Smile
Dado A.
#659 Posted : 17. prosinca 2023. 13:06:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Diskach wrote:

Novčanik mi se baš i ne veseli toliko kao ja...Blushing


BigGrin
udarnik007
#660 Posted : 17. prosinca 2023. 14:05:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 9.1.2015.(UTC)
Posts: 66
Man
Location: ZG
Dado A. wrote:
udarnik007 wrote:
Vidim da ste raspoloženi za odgovore pa da i ja pitam...
Lazarus Ledd ide iduće godine ili ipak tek one nakon? :)


U ovome trenutku u fokusu su nam tekući serijali tako da uopće ne razmišljamo o Lazarusu.Smile



Lijepo, lijepo. Odgovor ipak nije skroz negativan.
Dakle, kako ljudi ono kažu, nada umire zadnja.
Nadam se da neće biti ona druga za nadu...Smile
Users browsing this topic
Guest (3)
34 Pages«<31323334>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,129 seconds.