Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

7 Pages«<23456>»
IDEMO NA EURO!!!!!
Garfield
#61 Posted : 17. lipnja 2012. 16:39:58(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
To sam naveo primjer, ali moze bilo koga uporediti i treba znati odogovriti na to, a ne nasjedati na to, a ko je Modricu kriv sto ne igra za Barcelonu, ili tako neki klub i ne osvaja trofeje ??? Mozes uporedjivati Pletikosu i Buffona i treba reci da je Pletikosa bolji zato sto igra za Hrvatsku ? Zanimljivo, a i to da je trenutno Modric bolji ??? Ne vidim po cemu to ? Pirlo je proglasen najboljim igracem u seriji A, ispred jednog Ibrahimovica koji je imao genijalnu sezonu, i na Europskom prvestvu igra extra i ne vidim po cemu mislite da je Modric trenutno u boljoj formi od njega ???
Dok Lester
#62 Posted : 17. lipnja 2012. 16:55:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Modrićeve kvalitete puno bi više došle do izražaja u nekome drugom klubu nego u prošlosezonskom Tottenhamu. Otkad su počele kružiti glasine da bi Arry mogao preuzeti Englesku, sama igra Tottenhama izgubila je svaki smisao. Najviše je tu izgubio Bale, a onda iza njega i Modrić. U jednom trenutku sasvim je nestalo i Adebayora (mislim, igrao je, ali kao da nije) i Van Der Vaarta. Mislim da je tamo prošle sezone jedini napredovao Kyle Walker.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Garfield
#63 Posted : 17. lipnja 2012. 17:02:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dok Lester wrote:
Modrićeve kvalitete puno bi više došle do izražaja u nekome drugom klubu nego u prošlosezonskom Tottenhamu. Otkad su počele kružiti glasine da bi Arry mogao preuzeti Englesku, sama igra Tottenhama izgubila je svaki smisao. Najviše je tu izgubio Bale, a onda iza njega i Modrić. U jednom trenutku sasvim je nestalo i Adebayora (mislim, igrao je, ali kao da nije) i Van Der Vaarta. Mislim da je tamo prošle sezone jedini napredovao Kyle Walker.


Definitivno se slazem s ovim, ali to jos mora dokazati.Modric je vecu zrelim godinama i ne ode li ove ili iduce sezone tesko da ce ikad zaigrati za nekog giganta i da ce ostojiti bilo sta od trofeja.Jer tesko kad udje u 30-te da ce neko za njega izvaljivati neku veliku sumu novca i da ce se oslanjati na njega.
Dado R.
#64 Posted : 17. lipnja 2012. 17:17:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Garfield wrote:
To sam naveo primjer, ali moze bilo koga uporediti i treba znati odogovriti na to, a ne nasjedati na to, a ko je Modricu kriv sto ne igra za Barcelonu, ili tako neki klub i ne osvaja trofeje ??? Mozes uporedjivati Pletikosu i Buffona i treba reci da je Pletikosa bolji zato sto igra za Hrvatsku ? Zanimljivo, a i to da je trenutno Modric bolji ??? Ne vidim po cemu to ? Pirlo je proglasen najboljim igracem u seriji A, ispred jednog Ibrahimovica koji je imao genijalnu sezonu, i na Europskom prvestvu igra extra i ne vidim po cemu mislite da je Modric trenutno u boljoj formi od njega ???

Ma ako hoces moje iskreno misljenje, meni se Modric tek treba dokazati na najvecem nivou, ako predje u neki vrhunski klub.
Ali govorim ti o psihologiji i taktici Bilica kao trenera, ako vec nije mogao izbjeci odgovor tko je njemu bolji, onda sigurno nije mogao reci da je to Pirlo.
Samo to zelim reci.
Dok Lester
#65 Posted : 17. lipnja 2012. 17:17:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ma Modrić definitivno odlazi ovog ljeta. Već su ga dvaput zakočili, ali sad kad nema Arryja, neće ni on ostati. Volio bih da ode u ManUtd radije nego u PSG.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#66 Posted : 17. lipnja 2012. 17:18:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Ma u bilo koji klub koji redovito igra LP i bori se za naslove. A definitivno bih volio da ode u ManU.
Garfield
#67 Posted : 17. lipnja 2012. 17:46:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Man Utd bi bio idealan za njega.Njima pravo stopa u sredini i treba im neki playmaker, a PSG je ekipa koja se gradi i tesko da ce PSG moci nesto u ligu prvaka u iducih par godina ...
Garfield
#68 Posted : 17. lipnja 2012. 17:49:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
I definitivno se slazem da se Modric jos mora dokazati u nekom vrhunskom klubu da bi se o njemu pricali kao o nekoj svjetskoj klasi.
vs
#69 Posted : 17. lipnja 2012. 19:07:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Garfield wrote:
I definitivno se slazem da se Modric jos mora dokazati u nekom vrhunskom klubu da bi se o njemu pricali kao o nekoj svjetskoj klasi.

pa lukica je igrao u dinamoBigGrin

vs
#70 Posted : 17. lipnja 2012. 19:20:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
nije me bilo par dana, pa da se osvrnen na igru protiv italije.. kad san ih vec posra protiv iraca, red bi bia i pohvalit napredak, hahahahahaha... prvo poluvrime na momente jako lose, drugo jako dobro, skoro cilo, stvarno me ugodno iznenadilo zalaganje, i da smo izgubili, nakon one jurnjave ne bi moga nista rec.. kako ide ona torcidina "... a igraj muski i kad te ne ide..."BigGrin... steta onih par gresaka u napadu pri kraju, mogli smo i dobit...

meni jedino nije jasno zasto smo usli u utakmicu ka picke, tribali smo odma napast... moje misljenje je, kad vec nemamo kvalitet za cuvat balun i gradit akcije u kontinuitetu, triba uc bez respekta, nagazit ih trkom i agresivnoscu... a ne se usrat ka grlice pred pirlon i balotellijen, okuražili se tek kad su vidili da ovi ne lete

spanjolce treba "pretuc", xavi i xabi alonso su spori, ne dat in prostora da prenesu balun do i inieste i silve, njih je teze zaustavit...

sad nasi znaju da mogu... nek izginu na terenu ka i protiv talijana u drugom dijelu, jebe me se za prolaz, glavno da izadju s podignuton glavon nakon utakmice

prije prvenstva san mislia da ce nas nagazit svi u skupini (osim iraca, tu san mislia da ce bit neki dosadni x), niko sritniji od mene sta su me demantirali...

eto, jos ni brazil ni argentina nisu bili prvaci evrope, ima vrimena za nasBigGrin
Garfield
#71 Posted : 17. lipnja 2012. 19:36:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ovo su mi najdrazi komentari.Sad je Hrvatska mogla i dobiti.Pa trebali su glatko 2 razlike izgubiti ... Poceli igrati u 70 minuti i navedi mi jos neku priliku osim gola sto je imala Hrvatska ??? I nemoj mi reci da protiv Italije smatras da su dobro odigrali ???
vs
#72 Posted : 17. lipnja 2012. 19:47:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa da, kad smo vec imali sansu za dobit, zasto to ne kazat... imali smo par akcija koje smo spetljali prije zavrsnice, ono kad je jelavic krivo vratia balun, i par modricevih udaraca kad se jedva dobacia do branke... bilo je tu prostora za pobjedit... ne bi bilo posteno da smo dobili, al smo mogli, zasto ne...

naravno da nisan zadovoljan kako igramo, al san zadovoljniji izvedbon protiv talijana nego protiv iraca..
Dado R.
#73 Posted : 17. lipnja 2012. 20:03:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Ovo su mi najdrazi komentari.Sad je Hrvatska mogla i dobiti.Pa trebali su glatko 2 razlike izgubiti ... Poceli igrati u 70 minuti i navedi mi jos neku priliku osim gola sto je imala Hrvatska ??? I nemoj mi reci da protiv Italije smatras da su dobro odigrali ???

Bas glatko dva razlike? Smile
Hajde ti meni navedi koliko su sansi Talijani imali u drugom poluvremenu?
Dado R.
#74 Posted : 17. lipnja 2012. 20:08:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
I da, odigrali su odlicno drugo poluvrijeme, bili bolji i konkretniji od Talijana.Smile
Garfield
#75 Posted : 17. lipnja 2012. 20:38:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Govorimo o kompletnoj utakmici.Hrvatska je zadnjih 20-25 minuta kao dominirala, a to sto su dominirali nisu imali nijednu priliku, za razliku od Italije koja je u prvom poluvremena imala neke ciste prilike. I nabroj mi sanse Hrvatske u citavoj utakmici :)
vs
#76 Posted : 17. lipnja 2012. 20:47:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa reka san ti, sjebali smo zavrsnicu par puta... da silva povuce balun 30m, udje u sredinu, doda na livo krilo strinicu koji s ruba 16m puca nebu pod oblake, a ima je vrimena primit balun i dva igraca u kaznenon za dodat... modric par puta puca izvan ravnoteze, jedva se dobaci... jelavic falije dodat povratni mandjukicu...malo vise koncentracije, moga je bit bar jedan gol od tih sansi...

a nes ti talijana u picku materinu, pirlo je da gol jer ga je rakitic skrenia, onu jednu sansu in je skinia plete, a ostalo sve par metri od branke islo... kazen ti, zalaganje je bilo tu, odavno se nismo ovako borili kad smo vatali rezultat, to je najznacajniji dio utakmice, sad znaju da mogui protiv spanjolaca...
Dado R.
#77 Posted : 17. lipnja 2012. 21:12:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Govorimo o kompletnoj utakmici.Hrvatska je zadnjih 20-25 minuta kao dominirala, a to sto su dominirali nisu imali nijednu priliku, za razliku od Italije koja je u prvom poluvremena imala neke ciste prilike. I nabroj mi sanse Hrvatske u citavoj utakmici :)


Care, o kojim ti cistim prilikama pricas, daj mi ih nabroji, ja sam prvi pitao, pa cu onda ja tebi nabrojati sve sto hoces.
Cisto da vidim pricamo li mi o istoj utakmici i istim pojmovima...Smile

Garfield
#78 Posted : 17. lipnja 2012. 21:28:45(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
E ovako ...

Balotelli kad je pucao pored stative, pa kad je Balotelli pucao, pa se odbila lopta do Marchisia pa pucao sa nekih 16 metara, pa je poslije toga pucao Balotetlli po sred Pletikose, pa imao je cini mi se Casano onaj udarac glavom, pa bio je onaj udarac od Montoliva, onda ona 2 sumnjiva opsajda u cistoj prilici ...

Uglavnom ne znam jesmo li gledali istu utakmicu, ali po meni je Italija bila dosta bolja a i vecina ljudi s kojim sam pricao isto tvrde, ili da kazem gledao.Svi su govorili dobro smo prosli :)
Dado R.
#79 Posted : 17. lipnja 2012. 21:35:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Pa ti ne brojis sanse vec udarce na gol i pored gola...BigGrin
Vjerovao ili ne, statisticki HR ima udarac vise na gol. BigGrin
Doduse, mi smo imali 3-4 manje izvan gola.
A cak brojis i sumnjiva zaledja kao ciste sanse... jebiga, nismo onda gledali istu utakmicu.Smile

Garfield
#80 Posted : 17. lipnja 2012. 21:38:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ukratko zar stvarno mislis da je Hr bila bolje uzimajuci u obzir kompletnu utakmicu ?
Users browsing this topic
Guest
7 Pages«<23456>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,093 seconds.