Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Interliber 2019. - Nova izdanja u pripremi: NATHAN NEVER PONOVNO ROĐENJE 1 & 2
Dado A.
#1 Posted : 4. studenog 2019. 21:45:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Kucnuo je čas i za službene najave izdanja koja će ove godine svjetlo dana premijerno ugledati na Interliberu, a prva od njih odnosi se na drugi miniserijal Nathana Nevera koji nosi naslov “Ponovno rođenje”, a u Italiji je objavljen u šest nastavaka u razdoblju od svibnja do listopada 2017. godine.Smile

Naravno, prvoga Nathanovog miniserijala (od tri) – sjajne “Godine nulte” koju su potpisali Bepi Vigna & Roberto De Angelis – sigurno se jako dobro sjećate, a “Ponovno rođenje” donosi jedan novi pogled na sam početak serijala o kojemu autor Michele Medda, član čuvene Bande sa Sardinije, kaže sljedeće: “Kako su godine prolazile, Antonio, Bepi i ja sve smo se češće znali upitati kako bismo to zapravo napisali Nathana Nevera kad bismo ga pisali danas... Miniserijal koji ćete uskoro pročitati pokušat će dati odgovor na to pitanje... I kažem “pokušat će” zato što se operacija ponovnog osmišljavanja svijeta Nathana Nevera ne može ograditi od onoga što taj lik danas jest i od svijeta koji su autori stvorili oko njega. Kad sam počeo pisati prvi scenarij i kad sam silom prilika prelistao stara izdanja, ostao sam zbunjen. Naime, vrijeme je učinilo svoje... Naravno, sjećao sam se orijentira u sagi i glavnih likova, ali neke detalje potpuno sam drukčije upamtio, dok se drugih uopće nisam sjećao. I tad sam odlučio da neću čitati sve iznova, jer naši najvjerniji čitatelji jako dobro znaju koliko su važne uspomene u priči o Nathanu Neveru. I eto, pišući ovaj miniserijal, oslonio sam se na svoje uspomene te slijedom toga i na njihovu odsutnost... I to mi je dalo izvjesnu slobodu u građenju priče o Nathanu, njegovome smrtnom neprijatelju Nedu Maceu i Alfi. Stoga, starim će čitateljima serijala mnogi likovi i događaji biti poznati. Katkad će biti točno citirani, a katkad prerađeni i ponovno ukomponirani u dosad neviđenom i (nadam se) zanimljivom obliku. A ako ima i onih koji nikad nisu pročitali nijedan strip o našem agentu Alfe i htjeli bi to početi tek sada, ova priča - koja metaforički ponovno odmata vrpcu kako bi nam predstavila početak sage - mogla bi im biti izvrsna polazišna točka.”

Crtež “Ponovnog rođenja” potpisao je naš stari poznanik i prekaljeni poznavatelj Nathanovog univerzuma Germano Bonazzi, majstor koji je dosad nacrtao više od 40 pustolovina iz mozaika specijalnog agenta Alfe.Smile

Naravno, riječ je o našim klasičnim 3-u-1 izdanjima (naklada je 300 primjeraka), a 6 epizoda koje vas čekaju u njima su:

Knjiga 1:

“Povratak na Zemlju” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Bez predaha” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Paukova mreža” (Michele Medda / Germano Bonazzi)

Knjiga 2:

“Čovjek i stroj” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Sablasti” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Zov krvi” (Michele Medda / Germano Bonazzi)

Regularna pojedinačna cijena obiju knjiga NN PR-a bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ih kupiti za promotivnih 156 kuna.

Na kraju još samo informacija da će svi posjetitelji Interlibera komplet u kojemu se nalaze obje knjige Nathanovog “Ponovnog rođenja” umjesto za prije spomenutih promotivnih 312 kn moći dobiti za ultrapromotivnih 280 kuna (više informacija o svim ostalim ponudama i popustima za Interliber 2019. moći ćete pronaći u posebnom topicu koji ćemo uskoro postaviti, a bit će tu i još iznenađenja).Cool

Bacite pogled:









JamX
#2 Posted : 4. studenog 2019. 22:39:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 9.2.2019.(UTC)
Posts: 31
Oho... A neki su se žalili na nedostatak NathanaBigGrin
maddjuro
#3 Posted : 4. studenog 2019. 23:12:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
JamX wrote:
Oho... A neki su se žalili na nedostatak NathanaBigGrin


redovnog nathana.... ali možda se i ovo uzme
Jerry Krause
#4 Posted : 4. studenog 2019. 23:37:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
ThumpUp ThumpUp ThumpUp
Diskach
#5 Posted : 5. studenog 2019. 4:29:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Smile Sad još samo Siročad i ja zadovoljan. BigGrin
Misty
#6 Posted : 5. studenog 2019. 5:26:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Stuttgart
lijepo a jos bi bilo ljepse posjetiti Metropolu, krajnje je vrijeme :)
mmihoci
#7 Posted : 5. studenog 2019. 8:33:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Ova interliberovska tura "povrataka" (ili "uskrsnuća") je "ultrazakon". ThumbsUp
A ovi Nathani u žuto i u crveno izgledaj "mrak".Ninja
Dado A.
#8 Posted : 10. studenog 2019. 10:51:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
A evo i kako izgledaju unutarnje naslovnice “Ponovnog rođenja” Nathana Nevera:











anto
#9 Posted : 11. studenog 2019. 16:19:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
čoveče,koliko su ovi Natanovci dosadni sa kukanjem - ladno sinoć sanjam da je Libelus izbacio neke nove stripove (ne znam otkud njih da sanjam a ne nekog izdavača od koga uzimam više stripova),i tu budu kao neki stari ZS/LMS u novom ruhu (ceo život imam taj trip san u vezi nepostojećih ZS i LMS stripova),ali i brdo Natana (strip koga maltene nisam ni čitao pošteno).

Pitam li se da li ostali stripofili sanjaju da je neko izdao Ralfa Azama!!
mmihoci
#10 Posted : 11. studenog 2019. 16:24:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
anto wrote:
čoveče,koliko su ovi Natanovci dosadni sa kukanjem - ladno sinoć sanjam da je Libelus izbacio neke nove stripove (ne znam otkud njih da sanjam a ne nekog izdavača od koga uzimam više stripova),i tu budu kao neki stari ZS/LMS u novom ruhu (ceo život imam taj trip san u vezi nepostojećih ZS i LMS stripova),ali i brdo Natana (strip koga maltene nisam ni čitao pošteno).

Pitam li se da li ostali stripofili sanjaju da je neko izdao Ralfa Azama!!


Siguran sam da ti tvoja podsvijest lijepo kaže da počneš čitati "Najbolji strip u Unverzumu: 'Nathan Never'".BigGrin
Dado A.
#11 Posted : 11. studenog 2019. 23:14:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
anto wrote:
čoveče,koliko su ovi Natanovci dosadni sa kukanjem - ladno sinoć sanjam da je Libelus izbacio neke nove stripove (ne znam otkud njih da sanjam a ne nekog izdavača od koga uzimam više stripova),i tu budu kao neki stari ZS/LMS u novom ruhu (ceo život imam taj trip san u vezi nepostojećih ZS i LMS stripova),ali i brdo Natana (strip koga maltene nisam ni čitao pošteno).

Pitam li se da li ostali stripofili sanjaju da je neko izdao Ralfa Azama!!


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Odavno se nisam ovako nasmijao!

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Dado A.
#12 Posted : 11. studenog 2019. 23:14:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
mmihoci wrote:
anto wrote:
čoveče,koliko su ovi Natanovci dosadni sa kukanjem - ladno sinoć sanjam da je Libelus izbacio neke nove stripove (ne znam otkud njih da sanjam a ne nekog izdavača od koga uzimam više stripova),i tu budu kao neki stari ZS/LMS u novom ruhu (ceo život imam taj trip san u vezi nepostojećih ZS i LMS stripova),ali i brdo Natana (strip koga maltene nisam ni čitao pošteno).

Pitam li se da li ostali stripofili sanjaju da je neko izdao Ralfa Azama!!


Siguran sam da ti tvoja podsvijest lijepo kaže da počneš čitati "Najbolji strip u Unverzumu: 'Nathan Never'".BigGrin


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,090 seconds.