Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Zagor 81
Dado A.
#1 Posted : 6. veljače 2021. 9:08:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
Došlo je vrijeme za službene najave izdanja iz naše prve ovogodišnje ture koja će se naći u prodaji početkom sljedećeg tjedna, a prvo od njih nosi naslov “LANAC SUUČESNIKA” i riječ je već o 81. knjizi Zagorova redovnog serijala!Smile

Epizode i autori koji vas čekaju unutra su:

Neprijateljevo lice (Alfredo Castelli & Marcello Toninelli / Gallieno Ferri)
Pet pera (Marcello Toninelli / Gallieno Ferri)
Oklada za strah (Marcello Toninelli / Franco Donatelli)


Naravno, radi se o izvornim brojevima 229, 230 i 231 koji su u Italiji premijerno objavljeni u razdoblju između kolovoza i listopada 1984. godine, a autor svih naslovnica je tradicionalno - maestro Gallieno Ferri!Smile

Što se radnje tiče, u ovoj knjizi prvo nas očekuje rasplet priče sa Supermikeom, potom slijedi napeti traperski “rendez-vous” na kojem ćemo ponovno susresti brojne stare prijatelje poput Doca, Rochasa, Jima Bakera, Boston Jacka, Doneyja i ostalih, a na kraju nas čeka Richard Whyndam “Beau” s kojim će se Zagor i Chico zaputiti na daleko putovanje američkim kontinentom...Smile

Na kraju još samo podatak da će redovna cijena Zagorove 81. knjige biti standardnih 215 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za promotivnih 172 HRK.

Bacite pogled:




ZoranC
#2 Posted : 6. veljače 2021. 13:29:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 296
Location: Uelzen, Njemacka
Moze. Zagor presao dva duzna metra na polici, krenuo s drugim redom.
Al
#3 Posted : 6. veljače 2021. 15:44:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
Svaku turu po jedan Zagor ili svaku drugu po dvaSmile i ja zadovoljan.
Al
#4 Posted : 6. veljače 2021. 15:47:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
Al wrote:
Svaku turu po jedan Zagor ili svaku drugu po dvaSmile i ja zadovoljan.

A tako je i u planu, mislim
Dado R.
#5 Posted : 6. veljače 2021. 17:41:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
ZoranC wrote:
Moze. Zagor presao dva duzna metra na polici, krenuo s drugim redom.

Svaka cast!Smile
ZoranC
#6 Posted : 6. veljače 2021. 18:50:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 296
Location: Uelzen, Njemacka
Dado R. wrote:
ZoranC wrote:
Moze. Zagor presao dva duzna metra na polici, krenuo s drugim redom.

Svaka cast!Smile
I Libellusu! Bez vas ne bi bilo tako.
Dado R.
#7 Posted : 6. veljače 2021. 20:28:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
ThumbsUpThumbsUp
Paulo Adolfo
#8 Posted : 6. veljače 2021. 20:48:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
Samo neka ide Zagor. S nestrpljenjem se očekuje da i kultna priča Helingenov povratak izađe u Libellus izdanju. Smile
Još kad bi za nju mogao da se napravi izuzetak pa da bude cijela objavljena u jednoj knjizi, koliko koštalo da koštalo... Drool
petrovic.mm
#9 Posted : 6. veljače 2021. 22:05:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
Pozdrav, i ja se takodje slazem i predlazem da se neke popularne price svrstaju u jednu knjigu, ako je moguce, ali znam
da na to utice broj strana izdate epizode... Smile
Paulo Adolfo
#10 Posted : 6. veljače 2021. 23:21:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
petrovic.mm wrote:
Pozdrav, i ja se takodje slazem i predlazem da se neke popularne price svrstaju u jednu knjigu, ako je moguce, ali znam
da na to utice broj strana izdate epizode... Smile

Mislim da će nastaviti kao i do sada, svima nam je to jasno nakon toliko brojeva, ali možemo se nadati... BigGrin bar dok ne izdaju tu epizodu BigGrin
To bi svakako bilo izdanje godine, najbolja Zagorova priča u jednoj knjizi...
ZoranC
#11 Posted : 7. veljače 2021. 7:28:26(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 296
Location: Uelzen, Njemacka
Paulo Adolfo wrote:
petrovic.mm wrote:
Pozdrav, i ja se takodje slazem i predlazem da se neke popularne price svrstaju u jednu knjigu, ako je moguce, ali znam
da na to utice broj strana izdate epizode... Smile

Mislim da će nastaviti kao i do sada, svima nam je to jasno nakon toliko brojeva, ali možemo se nadati... BigGrin bar dok ne izdaju tu epizodu BigGrin
To bi svakako bilo izdanje godine, najbolja Zagorova priča u jednoj knjizi...

Meni osobno je to daleko od najbolje Zagorove price, ali o ukusima se moze raspravljati.
Imam prijedlog kako da i vuk bude sit i ovce na broju:
Izdati kao do sada, sto ce se i dogoditi, a paralelno objaviti i 50-ak primjeraka kao kompletnu pricu, bez numeracije. Nesto kao Van Goghov Mali rendzer, gdje epizode idu u nastavcima s lijepim akvarelnim naslovnicama, a paralelno ide i HC izdanje (Best of, koji to i nije, jer jednostavno ide uporedo s redovnom serijom). Nisam upucen u izdavastvo, koliko tu sta treba preslagati, ali materijal bi bio gotov, lektura, redaktura... Samo drugacije uvezano.
Ovo cisto za ljubitelje i kolekcionare ili one koji ne prate redovnu LL biblioteku. Ja bih, naravno uzeo po starom sistemu.
Ovdje je malo drugacija situacija nego s pilotom gdje i tako ima svega i svacega, debljih i tanjih knjiga... da ne skrecem s teme.
Sto velite???

cladis
#12 Posted : 7. veljače 2021. 8:47:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 330
Location: Austrija
Slažem se sa svima vama ali po meni ipak malo predugačka priča za jedan uvez, ne znam koliko bi to dugo ostalo u jednom komadu a bez nekakvog pretjeranog čitanja i mijenjanja vlasnika.Vjerojatno je neko od vas čitao i one debeljuce od VČ , nije to to. Želje su jedno a realnost drugo.U svakom slučaju , kako god izašlo tu smo da to razgrabimo.
Paulo Adolfo
#13 Posted : 7. veljače 2021. 8:58:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
ZoranC wrote:
Paulo Adolfo wrote:
petrovic.mm wrote:
Pozdrav, i ja se takodje slazem i predlazem da se neke popularne price svrstaju u jednu knjigu, ako je moguce, ali znam
da na to utice broj strana izdate epizode... Smile

Mislim da će nastaviti kao i do sada, svima nam je to jasno nakon toliko brojeva, ali možemo se nadati... BigGrin bar dok ne izdaju tu epizodu BigGrin
To bi svakako bilo izdanje godine, najbolja Zagorova priča u jednoj knjizi...

Meni osobno je to daleko od najbolje Zagorove price, ali o ukusima se moze raspravljati.
Imam prijedlog kako da i vuk bude sit i ovce na broju:
Izdati kao do sada, sto ce se i dogoditi, a paralelno objaviti i 50-ak primjeraka kao kompletnu pricu, bez numeracije. Nesto kao Van Goghov Mali rendzer, gdje epizode idu u nastavcima s lijepim akvarelnim naslovnicama, a paralelno ide i HC izdanje (Best of, koji to i nije, jer jednostavno ide uporedo s redovnom serijom). Nisam upucen u izdavastvo, koliko tu sta treba preslagati, ali materijal bi bio gotov, lektura, redaktura... Samo drugacije uvezano.
Ovo cisto za ljubitelje i kolekcionare ili one koji ne prate redovnu LL biblioteku. Ja bih, naravno uzeo po starom sistemu.
Ovdje je malo drugacija situacija nego s pilotom gdje i tako ima svega i svacega, debljih i tanjih knjiga... da ne skrecem s teme.
Sto velite???



Slazem se, to bi bilo bas idealno, samo sto bih onda morao uzeti izdanje na oba nacina, prvo zbog toga sto necu da imam rupe u kolekciji ako uzmem samo komplet pricu u jednoj knjizi, drugo zbog toga sto je svakako zelim imati i na taj nacin... LOL
Svakako se ne bih bunio.
Paulo Adolfo
#14 Posted : 7. veljače 2021. 9:03:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
cladis wrote:
Slažem se sa svima vama ali po meni ipak malo predugačka priča za jedan uvez, ne znam koliko bi to dugo ostalo u jednom komadu a bez nekakvog pretjeranog čitanja i mijenjanja vlasnika.Vjerojatno je neko od vas čitao i one debeljuce od VČ , nije to to. Želje su jedno a realnost drugo.U svakom slučaju , kako god izašlo tu smo da to razgrabimo.

Tacno, ali VC debeljuce ne mogu se uporediti s LL izdanjima, ponajprije zbog toga sto su knjige Mister Noa i Teksa (koje definitivno vise nece izlaziti, kako mi se cini) jako lose uradjene, vecina njih se raspadne cim se otvori. Samo su "zalijepljene" nekim losim lijepkom i to je to. Nema srece od tih izdanja, ni sto se tice kvaliteta ni kad je u pitanju tempo izlazenja... Bored
petrovic.mm
#15 Posted : 7. veljače 2021. 9:24:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
Paulo Adolfo wrote:
ZoranC wrote:
Paulo Adolfo wrote:
petrovic.mm wrote:
Pozdrav, i ja se takodje slazem i predlazem da se neke popularne price svrstaju u jednu knjigu, ako je moguce, ali znam
da na to utice broj strana izdate epizode... Smile

Mislim da će nastaviti kao i do sada, svima nam je to jasno nakon toliko brojeva, ali možemo se nadati... BigGrin bar dok ne izdaju tu epizodu BigGrin
To bi svakako bilo izdanje godine, najbolja Zagorova priča u jednoj knjizi...

Meni osobno je to daleko od najbolje Zagorove price, ali o ukusima se moze raspravljati.
Imam prijedlog kako da i vuk bude sit i ovce na broju:
Izdati kao do sada, sto ce se i dogoditi, a paralelno objaviti i 50-ak primjeraka kao kompletnu pricu, bez numeracije. Nesto kao Van Goghov Mali rendzer, gdje epizode idu u nastavcima s lijepim akvarelnim naslovnicama, a paralelno ide i HC izdanje (Best of, koji to i nije, jer jednostavno ide uporedo s redovnom serijom). Nisam upucen u izdavastvo, koliko tu sta treba preslagati, ali materijal bi bio gotov, lektura, redaktura... Samo drugacije uvezano.
Ovo cisto za ljubitelje i kolekcionare ili one koji ne prate redovnu LL biblioteku. Ja bih, naravno uzeo po starom sistemu.
Ovdje je malo drugacija situacija nego s pilotom gdje i tako ima svega i svacega, debljih i tanjih knjiga... da ne skrecem s teme.
Sto velite???



Slazem se, to bi bilo bas idealno, samo sto bih onda morao uzeti izdanje na oba nacina, prvo zbog toga sto necu da imam rupe u kolekciji ako uzmem samo komplet pricu u jednoj knjizi, drugo zbog toga sto je svakako zelim imati i na taj nacin... LOL
Svakako se ne bih bunio.


Mozda barem, a nije i losa ideja da izdanje ''Divovi dobra i zla'' izadje kao jedna knjiga, takodje i best of nije losa ideja, da bude samo neki uzi krug izbora kao specijalno izdanje za kolekcionare, mada i dosadasnja izdanja su za kolekcionare.... Smile
Paulo Adolfo
#16 Posted : 7. veljače 2021. 11:36:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
Sto kazu drugari Dade na sve ovo? Smile
ZoranC
#17 Posted : 7. veljače 2021. 13:32:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 296
Location: Uelzen, Njemacka
Best of sam uzeo samo kao primjer za knjigu o kojoj razgovaramo. Nisam mislio da bi Zagor biblioteku opcenito trebalo prosirivati nekom Best of edicijom.
Fantus
#18 Posted : 7. veljače 2021. 13:42:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 125
Location: Cro
Samo neka nastave u istom ritmu ( i na isti način ) uz nadu da će maxije i specijalce izdavati posebno.
Paulo Adolfo
#19 Posted : 7. veljače 2021. 13:45:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
ZoranC wrote:
Best of sam uzeo samo kao primjer za knjigu o kojoj razgovaramo. Nisam mislio da bi Zagor biblioteku opcenito trebalo prosirivati nekom Best of edicijom.

Naravno, druze, na to sam i ja mislio, bilo bi odlicno tu pricu objaviti i tako, ali nema potrebe nastavljati dalje... Smile
cladis
#20 Posted : 7. veljače 2021. 20:34:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 330
Location: Austrija
Paulo Adolfo wrote:
ZoranC wrote:
Best of sam uzeo samo kao primjer za knjigu o kojoj razgovaramo. Nisam mislio da bi Zagor biblioteku opcenito trebalo prosirivati nekom Best of edicijom.

Naravno, druze, na to sam i ja mislio, bilo bi odlicno tu pricu objaviti i tako, ali nema potrebe nastavljati dalje... Smile

Ali na većem formatu nešto kao majke i očevi DD.+ redovna edicija. Prvi bih uzeo obije verzije.Evo i sam priznajem da bih to kupio a to samo govori koliko smo, neki od nas zagriženi Zagorovci da i pored toga što ne znam gdje sve nisam pročitao da je LL Zagor, kolekcija za sva vremena, izdanje bez mane.... mi i uz takvo jedno izdanje u rukama , maštamo o još boljem he he ali neka nas.Love
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,123 seconds.