Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Dragonero magazin 2
Dado A.
#1 Posted : 7. veljače 2021. 9:58:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Drugi magazin fenomenalnog Dragonera, koji je u Italiji na 176 stranica u boji izvorno objavljen u rujnu 2016. godine, četvrto je izdanje u našoj prvoj ovogodišnjoj turi koja će ovih dana biti vani.Smile

Inače, u njemu vas čekaju četiri stripa. Prvo tri klasična Dragonerova, svaki na 30 stranica (koji zajedno čine jednu cjelinu), a potpisuju ih sljedeći autori:

“Natjecanje triju kontrada”
Stefano Vietti (scenarij) // Antonio Sarchione (crtež) // Ketty Formaggio (kolor)

“Pripremanje tapinje”
Luca Enoch (scenarij) // Cristiano Cucina (crtež) // Ketty Formaggio (kolor)

“Završnica turnira”
Luca Enoch (scenarij) // Riccardo Latina (crtež) // Alessia Nocera (kolor)


Što se same radnje tiče, u njima ćete imati priliku doznati nešto više o tome kako izgleda praznično raspoloženje u Solianu, kada Ian i Gmor uzimaju predah od svojih izvidničkih zadataka kako bi se posvetili mirnijim aktivnostima poput natjecanja triju kontrada, pripremanja ukusne tapinje te završnice turnira u igri lopte, a mi vam predlažemo da prije svega malčice prolistate premijerni Dragonerov specijalac pod naslovom “Prvi zadatak”...Smile

Četvrti strip koji ćete pronaći u ovom magazinu nosi naslov “Sjena i bljesak” i riječ je o sjajnoj obradi (na 22 stranice) istoimene priče Jacka Londona u izvedbi svima nama jako dobro poznatih umjetnika Antonija Serre i Giancarla Alessandrinija.Smile

Osim navedenih stripova, u ovome izdanju čekaju vas i čak 64 stranice izvrsnoga tekstualnog dodatka koje će vam pomoći da steknete još bolji dojam o Dragonerovom svijetu, a naslovnicu ovog magazina potpisuje Gianluca Pagliarani.Smile

Za kraj još samo informacija da će regularna cijena drugog Dragonerova magazina biti 200 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 160 kn.

Bacite pogled:



Saruman
#2 Posted : 7. veljače 2021. 12:30:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.4.2019.(UTC)
Posts: 70
Super...LOL
Fantus
#3 Posted : 7. veljače 2021. 13:37:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 122
Location: Cro
Savršeno izdanje sa odličnim popratnim tekstualnim materijalom.
Dzek Denijels
#4 Posted : 29. ožujka 2021. 0:30:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.4.2015.(UTC)
Posts: 115
Man
Location: Srbija
Pročitah ovo večeras.
Za razliku od redovne serije, što se samog kvaliteta priča tiče, veoma loše...
Carpe diem...
laura10
#5 Posted : 29. ožujka 2021. 3:18:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
procitao i takoder me nije odusevio 😞,ipak redovna serija je daleko bolja👍
Al
#6 Posted : 29. ožujka 2021. 10:08:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
Pročitano!
Ipak redovna serija mi je level iznad (moje mišljenje).BigGrin
Fantus
#7 Posted : 29. ožujka 2021. 21:29:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 122
Location: Cro
Kao što smo već zaključili ukusi i mišljenja su različiti. Meni se osobno sviđa koncept Dragonero magazina u kojem se kroz kraće vinjete pokušava ispričati jedna duža priča. " Natjecanje triju kontrada " mi je savršeno sjelo kao odmor od ozbiljnijih Dragonerovih avantura. Lagana, zabavna i neobavezna priča sa dozom humora koja ni u jednom trenutku ne pokušava biti pretenciozna. Mislim da to i je poanta ovog izdanje koje služi kao dopuna i vodič kroz mnoge druge aspekte Dragonero svijeta i kao takvo je i više nego zanimljivo i dobrodošlo.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,058 seconds.