Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Plan i program by Tex Willer
ponki
#21 Posted : 30. prosinca 2011. 23:39:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Tex Willer wrote:


Kad ti dodjemo u BL na ice i pice ce ti objasnimo sta je Ivkova slava za ove uvrede Wink Flapper


Evo za taj vas dolazak ja cu D&D Company da predlozim vanredni izlazak jednog Texa Smile
a za dolazak na Mafest cak i dva Cool



P.S. Pod vanrednim podrazumijevam da izadju oni koji su vec trebali izaci pa ce tad izaci van reda Laugh Laugh Laugh
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Tex Willer
#22 Posted : 30. prosinca 2011. 23:43:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
ponki wrote:
Tex Willer wrote:


Kad ti dodjemo u BL na ice i pice ce ti objasnimo sta je Ivkova slava za ove uvrede Wink Flapper


Evo za taj vas dolazak ja cu D&D Company da predlozim vanredni izlazak jednog Texa Smile
a za dolazak na Mafest cak i dva Cool



P.S. Pod vanrednim podrazumijevam da izadju oni koji su vec trebali izaci pa ce tad izaci van reda Laugh Laugh Laugh


U BL dolazim 99 %, s Carsonom na konju ili preko konja (ako uopste citas vestern shvaticesFlapper )
Mafest je vec komplikovaniji ako konacno nadjem neku firmu koja radi (prosla u stecaj, ova sad nije ni krenulaBigGrin )
Ali sam obecao sebi da cu ove godine da dam svoj maksimum da i to uklopimCool
Dado R.
#23 Posted : 31. prosinca 2011. 0:00:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tek kad dodjes na Mafest moci ces uci u krug onih koji mogu pisati o planovima Libellus izdanja, do tad ovo je samo spamovanje...Flapper Flapper Flapper
Tex Willer
#24 Posted : 31. prosinca 2011. 0:21:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Tek kad dodjes na Mafest moci ces uci u krug onih koji mogu pisati o planovima Libellus izdanja, do tad ovo je samo spamovanje...Flapper Flapper Flapper


Ove planove sredjujem u pisanoj formi i donosim na Mafest, sad sam se iznervirao opasnoMad BigGrin
Bez zajebancije, sve sto je u mojoj moci cu da ucinim da dodjem na sledeci Mafest, samo da je zdravlja, pare cu ako treba da pozajmim od Carsona (na 5-6 godina da ne bih morao da ih vracam)LOL
Kit Carson
#25 Posted : 31. prosinca 2011. 1:04:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:
Tek kad dodjes na Mafest moci ces uci u krug onih koji mogu pisati o planovima Libellus izdanja, do tad ovo je samo spamovanje...Flapper Flapper Flapper


Ove planove sredjujem u pisanoj formi i donosim na Mafest, sad sam se iznervirao opasnoMad BigGrin
Bez zajebancije, sve sto je u mojoj moci cu da ucinim da dodjem na sledeci Mafest, samo da je zdravlja, pare cu ako treba da pozajmim od Carsona (na 5-6 godina da ne bih morao da ih vracam)LOL

Pa da, kad ti treba kinta, tad ti dobar Carson.Devil

BigGrin Flapper BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Curumo
#26 Posted : 31. prosinca 2011. 1:57:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
uračunaj mu kamate (interes) od svega 2 posto... dnevnoBigGrin
Nice view from hell.
kasper
#27 Posted : 31. prosinca 2011. 9:08:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Sto vise Texeva, to sretnija moja buducnost Blushing. Ne pruza ovaj zivot bas mnogo lepota, Tex nam tu svakako jedan (lepi) biser. Zalivajte nas Dade Texovima, a mi cemo vama uzvratiti kupovinom istih i tako da formiramo krug opste srece i zadovoljstva BigGrin.
Nego, jedva cekam taj vise Znak Kruzada (IT 242-245) i Alhemicarevu kucu.(IT 576-578). U ovoj godini centralne nove epizode koje sam citao me i nisu odusevile, SA Giganta nije bilo. Ovu godinu cu pamtiti po MV (Aiwass), Gei, Juliji, Skrivenom licu. Al ne klnonem sto se Texa tice, sve nade su sada na ova dva broja, pa kako mi bude.
Tex Willer
#28 Posted : 31. prosinca 2011. 10:19:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
kasper wrote:
Sto vise Texeva, to sretnija moja buducnost Blushing. Ne pruza ovaj zivot bas mnogo lepota, Tex nam tu svakako jedan (lepi) biser.



Kakvo pesnicko raspolozenje od ranog jutraBigGrin
Al' ziva istina, ja samo racunam gde, sta, jos koliko... da se Tex sakupi kompletnoBigGrin
matex
#29 Posted : 31. prosinca 2011. 14:00:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 127
Location: Makarska
Texe,ti najviše spamuješBigGrin ,upao si u zamku ovih nabijača postova.Što više razmišljam,tvoj program mi se sve više sviđaSmile,posebno dio vezan za novije epizode.Vraga mu,neće nam valjda Dade krojiti uređivačku politiku,dosta je bilo tiranijeLOL .
Tex Willer
#30 Posted : 31. prosinca 2011. 14:25:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
matex wrote:
Texe,ti najviše spamuješBigGrin ,upao si u zamku ovih nabijača postova.Što više razmišljam,tvoj program mi se sve više sviđaSmile,posebno dio vezan za novije epizode.Vraga mu,neće nam valjda Dade krojiti uređivačku politiku,dosta je bilo tiranijeLOL .


A jbg, vidis da nema nista dok se konacno ne dovucem u MakarskuBigGrin BigGrin BigGrin
Moracu na vreme da vadim pasos (putovnicu) i da ih nateramo da u Makarskoj potpisu plan, barem za TexaBigGrin

A sto se tice Texa, nije to neizvodljivo, to su 3 knjige na 2 meseca (2 nove i 1 sa neobjavljenim). Pa posle toga Bog da nas vidi, idemo uporedo s Italijanima i popunjavamo sve ono sto je izaslo u onim ZS/LMS kupusimaSmile
feniks
#31 Posted : 31. prosinca 2011. 17:01:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Samo nove Teks epizode
kakav kolor i preskocene stare
koga to zanima nek uci talijanski LOL
matex
#32 Posted : 20. ožujka 2012. 11:36:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 127
Location: Makarska
Mafest pred vratima,a novosti ni za lijekaAngry .Eh,a tako je dobro krenulo..BigGrin Flapper
Tex Willer
#33 Posted : 20. ožujka 2012. 14:14:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
matex wrote:
Mafest pred vratima,a novosti ni za lijekaAngry .Eh,a tako je dobro krenulo..BigGrin Flapper


Pa vidis da mi bitanga (Dado R.) ne dozvoljava mesanje u uredjivacku politiku dok ne dodjem na MafestBigGrin BigGrin BigGrin
Tex Willer
#34 Posted : 25. srpnja 2012. 10:18:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Tek kad dodjes na Mafest moci ces uci u krug onih koji mogu pisati o planovima Libellus izdanja, do tad ovo je samo spamovanje...Flapper Flapper Flapper


I dobro, krecemo s uredjivanjem?
Flapper Flapper Flapper Flapper
King Warrior
#35 Posted : 25. srpnja 2012. 11:02:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Ja bih volio da krenu sto prije sa Texovim najboljim epizodama u crno-bijelom.
To bih kupovao, bez obzira na tempo.
Te epizode u boji necu uzimati.
Tex Willer
#36 Posted : 25. srpnja 2012. 17:18:27(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
King Warrior wrote:
Ja bih volio da krenu sto prije sa Texovim najboljim epizodama u crno-bijelom.
To bih kupovao, bez obzira na tempo.
Te epizode u boji necu uzimati.


I ja bih, ali prvo da se ispucaju neobjavljene.
A ove u boji, iako mi nije drago sto se prekida hronologija, moram da uzimam zato sto je to TexBlushing
Nathan
#37 Posted : 25. srpnja 2012. 18:04:54(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
King Warrior wrote:
Ja bih volio da krenu sto prije sa Texovim najboljim epizodama u crno-bijelom.
To bih kupovao, bez obzira na tempo.
Te epizode u boji necu uzimati.


I ja bih, ali prvo da se ispucaju neobjavljene.
A ove u boji, iako mi nije drago sto se prekida hronologija, moram da uzimam zato sto je to TexBlushing


Meni se sviđa Libellusova politika oko Texa. Smile Prvo idu one neobjavljene kako ti kažeš, a onda ostatak. ThumpUp Kolor mi je nebitan, pogotovo ako će izaći jednog dana u cb... Wink
Jedino zbog čega bi se najeo kamenja bila bi eventualna odluka da ipak ne objavljuju epizode koje su na ovim prostorima već objavljene... Po mom skromnom mišljenju bila bi to ooogromna šteta, ako ne zbog toga što kolekcija Tex LL ne bi bila "potpuna", onda sigurno iz razloga što među tim epizodama ima dosta genijalnih, pa bi bila šteta da ne budu objavljene u LL formatu, zar ne?
+ ako slažete Tex knjige kao ja tj. po godini iz koje dotične epizode datiraju (prava kronologija), tako nastaju rupe u datumu... Flapper


E i nemojte krivo shvatiti, nije da je ne vjerujem Libellusu po pitanju izdavanja, naprotiv, ali budući da su oni začetnici jedne nove generacije nazovimo ih "izdavača od riječi", nije teško shvatiti da iz iskustva s drugim izdavačima nemamo pozitivan primjer, pa smo skeptični dok ne vidimo... Dakle, ovo je zapravo premijera pravog strip izdavaštva! ThumbsUp

Inače, ovo ne govorim samo u svoje ime, no nekima se neda registrirati i polemizirati! Smile
E i da, nismo podvojena ličnost, jel tako?
Je, tako je! Mogli bi pogledati sada topic s najavama!
Mogli bi! Ajmo!
Ajd!
LOL LOL LOL
Tex Willer
#38 Posted : 26. srpnja 2012. 1:02:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Nathan wrote:


Meni se sviđa Libellusova politika oko Texa. Smile Prvo idu one neobjavljene kako ti kažeš, a onda ostatak. ThumpUp Kolor mi je nebitan, pogotovo ako će izaći jednog dana u cb... Wink


I meni, prvo neobjavljene, onda ubrzati nove da se stignu zabari pa tek onda best off. Kolor mi je manje-vise nebitan (prava stvar ce biti reprint sa Galepovim naslovnicama, svaka cast Villi ali tata je tata i tu nema zamene sto se mene tice), ali kako je to Tex ne mogu a da ne uzmem sve sto izadjeBlushing

Ali ga treba ubrzati, kao i Nathana i ostale "zive" serijale. Ako nesto mora da ide sporije, neka to budu "mrtvi" serijali koji ionako nece nigde da pobegnuSmile
manchester
#39 Posted : 27. srpnja 2012. 6:54:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Kada govorite o best off epizodama Tex-a, da li mislite na kolor izdanje ili je u planu neka nova cb edicija?
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,117 seconds.