Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Nova akcija - Lipanj 2023.
Dado R.
#1 Posted : 13. lipnja 2023. 22:26:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Premda nismo imali u planu nikakvu akciju, vaši brojni i česti upiti oko te teme ipak su nas natjerali da intenzivnije razmislimo o svemu, a kao rezultat svega toga – evo nove akcije! :)

Akcija će početi u četvrtak - 15.6.2023. - u 00:01 i trajat će do nedjelje - 25.6.2023. - u 23:59!

Ovaj put fokus će nam biti isključivo na našoj posebnoj, iznimno izdašnoj ponudi koju mi nazivamo "Extra ponuda", a među stripofilima je poznata još i kao "ponuda oštećenih stripova"! :)

Premda smo sigurno da svi već jako dobro znate o čemu je tu riječ, svejedno nije zgorega ponoviti...

Ukratko, EXTRA PONUDA podrazumijeva određenu količinu oštećenih stripova koje nudimo po cijenama od 1.90 € pa nadalje, a koji zbog određenog razloga nisu zadovoljili naše kriterije
da budu pušteni u redovnu prodaju (uvjereni smo da svi već jako dobro znate o kakvim se minimalnim oštećenjima zapravo radi).
Dakle, svi oni koji žele kupiti neko izdanje iz naše EXTRA PONUDE samo trebaju pogledati popis koji se nalazi u nastavku ove najave te odabrati željene naslove.
Kako svih navedenih knjiga nema baš previše - tek pokoji primjerak - ovdje će brzina odluke igrati prilično značajnu ulogu.
Zamjene oštećenih izdanja neće biti moguće, osim u slučaju da nekim knjigama nedostaju stranice. Premda prije svakog slanja pomno pregledavamo sve knjige, uvijek se može dogoditi
da nam nešto promakne i u slučaju nedostatka stranica zamijenit ćemo to izdanje (ako je dostupno), a ako je to bio zadnji primjerak vratit ćemo novac.

Također, ako netko možda još uvijek nije upoznat s time, ovom prilikom naglašavamo i da sva naša oštećena izdanja imaju žig (oštećene korice i/ili oštećene stranice) koji se nalazi na predlistu i zalistu.

Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje: Popis - EXTRA ponuda!

Napomena: Zbog neprekidnog rada na brojnim novim izdanjima vremena nam kronično nedostaje i stoga navedeni popis nećemo aktualizirati sve do isteka akcije.
Narudžbe ćemo obrađivati redom kako ih zaprimimo, pa ako nekog željenog izdanja ne bude više na stanju mi ćemo vas u povratnom mailu informirati.


Osim ove "Ekstra ponude" imamo dobru vijest i za sve stripofile koji su možda propustili naša vrhunska kolekcionarska izdanja Alana Forda i kolornog Mister Noa.
Naime, u ponudi imamo komplet Alana Forda 1-24 te komplet kolornog Mister Noa 1-32 po regularnim cijenama, s tim da brojevi koji su još
na posebnom popustu u prva dva mjeseca i ovdje u kompletu imaju tu akcijsku cijenu.

Cijena kompleta Alana Forda 1-24 je 680,00 €, a komplet kolornog Mister Noa 1-32 košta 1180,00 €.

Svi zainteresirani mogu se javiti na istu e-mail adresu kao i kod "Extra ponude": info@libellus.hr


KAKO NARUČITI?
Vrlo jednostavno! Trebate se (pod uvjetom da već niste) samo registrirati u našemu webshopu i nakon toga navesti koja vas izdanja zanimaju s popisa, te nam potom tu listu odabranih naslova dostaviti na
našu službenu e-mail adresu info@libellus.hr (u tome e-mailu obavezno navedite svoje ime, prezime i nick koji ste odabrali pri registraciji u webshopu, kao i način plaćanja).

Vaša narudžba će u najkraćemu mogućem roku biti potvrđena s naše strane, a ujedno ćete dobiti i obavijest ako neko od naručenih izdanja ne bude više dostupno. Također, javit ćemo vam i ukupan iznos vaše narudžbe.
Nakon toga ćemo vam napraviti račun i poslati ga na vašu e-mail adresu. Ako ste odabrali kartično plaćanje (Maestro, Visa, Mastercard), onda ćemo vam javiti na koji način to možete napraviti.
Nakon izvršene uplate uslijedit će dostava izdanja.

VAŽNO: Imajte u vidu da zbog mogućega većeg broja upita i rezervacija nećemo uvijek moći isti tren odgovoriti niti poslati račun, ali budite sigurni da ćemo to učiniti u najkraćemu mogućem roku!

Naravno, ako budete trebali bilo kakva dodatna pojašnjenja oko bilo čega, naša službena e-mail adresa je poznata: info@libellus.hr


VAŽNA NAPOMENA:
Kao što smo već spomenuli i naglasili, ove ponude bit će dostupne samo i isključivo u našem webshopu za vrijeme trajanja ove akcije!
Al
#2 Posted : 14. lipnja 2023. 10:53:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
Mi u Hercegovini nećemo moći preko "Tarantule" naručiti?
Lijep pozdrav Smile
Dado R.
#3 Posted : 14. lipnja 2023. 15:45:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Al wrote:
Mi u Hercegovini nećemo moći preko "Tarantule" naručiti?
Lijep pozdrav Smile

Vrlo je izgledno da ćete u BiH ponovo moći naručiti preko Tarantule no to trebate s njim provjeriti svakako.
Al
#4 Posted : 14. lipnja 2023. 16:35:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
Dado R. wrote:

Vrlo je izgledno da ćete u BiH ponovo moći naručiti preko Tarantule no to trebate s njim provjeriti svakako.

Super, hvala na odgovoru BigGrin
Dado R.
#5 Posted : 14. lipnja 2023. 23:01:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Popis je vidljiv i akcija je krenula! Smile Smile
DRAŽEN
#6 Posted : 14. lipnja 2023. 23:28:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 91
Naručeno.
Dado A.
#7 Posted : 15. lipnja 2023. 4:29:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
DRAŽEN wrote:
Naručeno.


Hvala puno, Dražene!Smile
Dado R.
#8 Posted : 15. lipnja 2023. 10:07:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Zasuli ste nas mailovima, pa molim za malo strpljenja za odgovore...BigGrin Smile
udarnik007
#9 Posted : 15. lipnja 2023. 10:53:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 9.1.2015.(UTC)
Posts: 66
Man
Location: ZG
Dado R. wrote:
Zasuli ste nas mailovima, pa molim za malo strpljenja za odgovore...BigGrin Smile



Taman sam mislio pitati gdje je zapelo. BigGrin
Dado R.
#10 Posted : 15. lipnja 2023. 11:24:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
udarnik007 wrote:
Dado R. wrote:
Zasuli ste nas mailovima, pa molim za malo strpljenja za odgovore...BigGrin Smile



Taman sam mislio pitati gdje je zapelo. BigGrin


Jednostavno puno mailova koji su krenuli pristizati doslovce već pet minuta nakon početka akcije i velike narudžbe pa nam treba više vremena.
No bez brige, sve radimo redom, pa će svi doći na red...BigGrin BigGrin
Dado A.
#11 Posted : 15. lipnja 2023. 12:12:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
udarnik007 wrote:
Dado R. wrote:
Zasuli ste nas mailovima, pa molim za malo strpljenja za odgovore...BigGrin Smile



Taman sam mislio pitati gdje je zapelo. BigGrin



Ne brini, Udarniče, radi se udarnički.BigGrin Smile
Paulo Adolfo
#12 Posted : 15. lipnja 2023. 13:34:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Narucio bih i ja, ali nema isporuke za CG... 😪😪😪
udarnik007
#13 Posted : 15. lipnja 2023. 14:07:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 9.1.2015.(UTC)
Posts: 66
Man
Location: ZG
Dado A. wrote:
udarnik007 wrote:
Dado R. wrote:
Zasuli ste nas mailovima, pa molim za malo strpljenja za odgovore...BigGrin Smile



Taman sam mislio pitati gdje je zapelo. BigGrin



Ne brini, Udarniče, radi se udarnički.BigGrin Smile


Nisam ni sumnjao! 🍺🍺🍺
Dado R.
#14 Posted : 15. lipnja 2023. 16:33:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Paulo Adolfo wrote:
Narucio bih i ja, ali nema isporuke za CG... 😪😪😪

Možemo mi poslati poštom ali to nažalost nije jeftino. Nemaš nikoga u HR kome bi mogao poslati pa onda nekako da se prebaci do tebe?
Paulo Adolfo
#15 Posted : 15. lipnja 2023. 18:07:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Dado R. wrote:
Paulo Adolfo wrote:
Narucio bih i ja, ali nema isporuke za CG... 😪😪😪

Možemo mi poslati poštom ali to nažalost nije jeftino. Nemaš nikoga u HR kome bi mogao poslati pa onda nekako da se prebaci do tebe?

Naravno da nije jeftino poštom, zato sam odmah odbacio tu mogućnost. Nažalost, baš nikoga nemam tamo, tako da - ništa od toga... Crying
aeronauticar
#16 Posted : 15. lipnja 2023. 18:47:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 149
Location: Manaus, Brazil
Paulo, jedna od mogućih opcija je “poste restante”:
https://www.posta.hr/poste-restante-1372/1372
Pošiljka se zadržava u poštanskom uredu 30 dana i čeka da je vlasnik podigne.
Samo treba naći najjužniji poštanski ured, evo npr. ovdje je popis u dubrovačko - neretvanskoj županiji:
https://www.posta.hr/pre...va%C4%8Dko-neretvanska,
i zaputit se jednom mjesečno ili rjeđe na izlet Smile
Igor23
#17 Posted : 15. lipnja 2023. 19:28:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 75
Location: Rab
aeronauticar wrote:
Paulo, jedna od mogućih opcija je “poste restante”:
https://www.posta.hr/poste-restante-1372/1372
Pošiljka se zadržava u poštanskom uredu 30 dana i čeka da je vlasnik podigne.
Samo treba naći najjužniji poštanski ured, evo npr. ovdje je popis u dubrovačko - neretvanskoj županiji:
https://www.posta.hr/pre...va%C4%8Dko-neretvanska,
i zaputit se jednom mjesečno ili rjeđe na izlet Smile
Bravo ,triba pomoć ,,,barba Adolf pari dobar čovikSmile
Dado A.
#18 Posted : 15. lipnja 2023. 21:56:49(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Igor23 wrote:
aeronauticar wrote:
Paulo, jedna od mogućih opcija je “poste restante”:
https://www.posta.hr/poste-restante-1372/1372
Pošiljka se zadržava u poštanskom uredu 30 dana i čeka da je vlasnik podigne.
Samo treba naći najjužniji poštanski ured, evo npr. ovdje je popis u dubrovačko - neretvanskoj županiji:
https://www.posta.hr/pre...va%C4%8Dko-neretvanska,
i zaputit se jednom mjesečno ili rjeđe na izlet Smile
Bravo ,triba pomoć ,,,barba Adolf pari dobar čovikSmile


Baš tako, kapa do poda!Smile
Paulo Adolfo
#19 Posted : 15. lipnja 2023. 22:38:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Hvala svima, ljudi! Smile
Zadovoljstvo mi je biti clan ovog foruma i komunicirati sa svima vama! Love Smatram da je ovo trenutno jedini "nezagadjeni" strip forum, bez suvisnih prepirki, uvreda i svadja. Zaista nema potrebe za necim takvim, steta je samo sto na ostalim forumima ljudi to ne uvidjaju. Na ovom forumu nas mozda nema puno, ili se bar ne oglasavamo svi tako cesto, ali nas je i vise nego dovoljno za "normalan" vid komunikacije, sa svim onim sto ista podrazumijeva, mislim prvenstveno na sale i sitna podbadanja, sto je sasvim u redu, ljudi smo. Tu, naravno, spadaju i povremena maltretiranja (moja u prvom redu) Dada s nase strane kada su u pitanju izdanja koja nas zanimaju... BigGrin Mada, njima je to, vjerujem, vec preslo u naviku. LOL Sustina ovog i ostalih foruma i treba da bude u tome, dakle da se citaoci na neki nacin okupe i zajedno komentarisu stripove, kao i da se informisu o tome sto sve mogu da ocekuju od izdavaca, bilo to u bliskoj ili daljoj buducnosti. Sve navedeno sam mogao da primijetim na ovom forumu i mogu samo da kazem: SVAKA CAST NA TOME! Smile Za ostale "teme" postoje i drugi strip forumi (mada se oni, istini za volju, sve manje i manje bave stripovima) koji su mi sve manje interesantni, upravo iz razloga koje sam vec naveo na pocetku ovog posta...
Dado R.
#20 Posted : 16. lipnja 2023. 1:42:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Hvala i tebi što si jedan od nas...Smile Smile
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,138 seconds.