Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
TEX kolor specijal 1
kasper
#21 Posted : 25. svibnja 2012. 14:44:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Imam neki osecaj da sam sam na ovome forumu Crying ................
magični vjetar
#22 Posted : 25. svibnja 2012. 16:18:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
kasper wrote:
Imam neki osecaj da sam sam na ovome forumu Crying ................


i ja imam taj osjećaj. Sad
kasper
#23 Posted : 25. svibnja 2012. 16:25:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
magični vjetar wrote:
kasper wrote:
Imam neki osecaj da sam sam na ovome forumu Crying ................


i ja imam taj osjećaj. Sad


samo tuga Crying
dudov
#24 Posted : 25. svibnja 2012. 16:44:18(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.11.2011.(UTC)
Posts: 38
Man
Location: Za Bregom
Ha, valjda su svi u MakarskojConfused
vs
#25 Posted : 25. svibnja 2012. 18:19:27(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kasper wrote:
Imam neki osecaj da sam sam na ovome forumu Crying ................

SRBI NE PLACU KO PICKE, BRE!!!!LOL LOL LOL
kasper
#26 Posted : 25. svibnja 2012. 20:44:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
vs wrote:
kasper wrote:
Imam neki osecaj da sam sam na ovome forumu Crying ................

SRBI NE PLACU KO PICKE, BRE!!!!LOL LOL LOL



Tja, u boju je lako junak biti, da te ostave na Mesecu video bih tebe ja. Flapper
kasper
#27 Posted : 28. svibnja 2012. 9:37:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Hm, lepo izdanje Drool , samo zapade mi za oko da ovde na pocetku stripa Tex ne jase Dinamita, hmmmmmmmmmm.
Jel ovo onda onaj Tex koji ce postati poglavica Navaja? LOL LOL LOL LOL LOL
kasper
#28 Posted : 28. svibnja 2012. 12:40:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Ah, kako dobar strip, Tex originalDrool ! Ukratko, cetvorka ide i ne prasta LOL .
vs
#29 Posted : 31. svibnja 2012. 16:52:09(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
dijelim kasperovo odusevljenje ovom epizodom... cak mislim da mi se svidila vise nego njemu... vjerovatno zbog subjektivnih razloga, ima priko misec dana da nisan nista procita, danas kupia u zagrebu ovi broj i cita ga u bus za splitCool

odma ova prva unutrasnja slika mi je izmamila osmijeh na lice... njih dva stoje s pistoljima i smiju se citaocu... ne znan ko je ovo odabra, al da bi mu oskara za best slika everBigGrin ...

spoileri do kraja...

i onda odma ona scena na str. 10-11... hulje cekaju u zasjedi u klancu, a teks i carson puste samo konje isprid sebe, zlocini iskoce iz zaklona, a njih dva im pridju s ledja... que diablo! uzvikne meksikanac.. ne zazivaj vraga amigo, kaze carson (radnja je u proslosti, pa je jos smedje kose, hahaha)... tako je! mi smo jos gori od njega, nadoveze se tex... hulje potegnu puske, a ova dva ih izresetaju...u ludilo sirokom kadru, cisti sergio leone, u glavi mi je zazvonia oni zvuk metka iz spaghetti westernaBigGrin

nakon toga, ne moze bit lose, hahahahaha...

i fenomenalna mi je ona scena kad se tex oprasta s carsonom na grobu, onaj adios amigo kadar na vrhu str. 72 mi je genijalan.... u maniri john forda

i super je zadnji kadar na toj stranici, nagli udar vjetra, kao najava da prava sranja tek stizu...

stvarno mi je dobra epizoda... iako je radnja prenerealna, al nema veze, izvedba je ludilo...

vs
#30 Posted : 31. svibnja 2012. 16:53:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kasper wrote:
Hm, lepo izdanje Drool , samo zapade mi za oko da ovde na pocetku stripa Tex ne jase Dinamita, hmmmmmmmmmm.
Jel ovo onda onaj Tex koji ce postati poglavica Navaja? LOL LOL LOL LOL LOL

ja mislin da je ono dinamit, sive je boje, ka i u tex kolor ediciji...

a i ovi indijanci jebate, svakoga bijelca kojega nadju stave za poglavicuLOL
kasper
#31 Posted : 1. lipnja 2012. 10:52:42(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
vs wrote:
ja mislin da je ono dinamit, sive je boje, ka i u tex kolor ediciji...


Paz, ja ocekujem da ga Tex slovi imenom kako je do sada uvek radio. Ipak je Dinamit mnogo vise od sivonje...



kasper
#32 Posted : 1. lipnja 2012. 10:55:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
vs wrote:
dijelim kasperovo odusevljenje ovom epizodom... cak mislim da mi se svidila vise nego njemu... vjerovatno zbog subjektivnih razloga, ima priko misec dana da nisan nista procita, danas kupia u zagrebu ovi broj i cita ga u bus za splitCool



Hm, ja sam u proslih mesec dana sareno prosao sa stripovima, od zestokog smaranja do par solidnih.
Meni je odlicna scena kad onaj olos na pocetku opaze da ih prate. Tu mi Tex i Kit izgledaju ko vesnici smrti Drool Drool Drool . Mnogo dobrih detalja ima u ovoj (linearnoj) prici Laugh
vs
#33 Posted : 1. lipnja 2012. 11:21:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kasper wrote:
vs wrote:
ja mislin da je ono dinamit, sive je boje, ka i u tex kolor ediciji...


Paz, ja ocekujem da ga Tex slovi imenom kako je do sada uvek radio. Ipak je Dinamit mnogo vise od sivonje...




ovdi su već dobro uigrani, razume se pogledom, hahahhahaha...
kasper
#34 Posted : 1. lipnja 2012. 13:12:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
vs wrote:
ovdi su već dobro uigrani, razume se pogledom, hahahhahaha...


Ja i ti smo dve konepcije dijagonalno suprotne i suprostavljenje (pogled ili rec), al se izgleda spajamo u zavrsnoj trecoj koncepciji postavke svega postojeceg, mlacenju LOL .
vs
#35 Posted : 1. lipnja 2012. 13:43:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kasper wrote:
vs wrote:
ovdi su već dobro uigrani, razume se pogledom, hahahhahaha...


Ja i ti smo dve konepcije dijagonalno suprotne i suprostavljenje (pogled ili rec), al se izgleda spajamo u zavrsnoj trecoj koncepciji postavke svega postojeceg, mlacenju LOL .

naravno, najlipši dio svake texove epizode je kad triba saznat informacije, a lik se pravi da ne zna.. ka oni krčmar u ovon specijalcu... onda ga tex prvo išamara, pa preuredi interijer, onda ga pita za podatkeBigGrin
kasper
#36 Posted : 1. lipnja 2012. 13:49:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
vs wrote:

naravno, najlipši dio svake texove epizode je kad triba saznat informacije, a lik se pravi da ne zna.. ka oni krčmar u ovon specijalcu... onda ga tex prvo išamara, pa preuredi interijer, onda ga pita za podatkeBigGrin


Ima jos jedna stvar, ovde se puca da se ubije. Kad bi taj elemenat bio u Tornadu, ta epizoda bi bila u TOP 10, glat.
kasper
#37 Posted : 1. lipnja 2012. 13:50:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Mljac, izgleda da ce Tex Giganti za CRS ovde godine. Malo cemo cekati, al cekamo mi vec dugo....
A sta nas do tada cela u LL izdanju Drool , to je pitanje koje se otvara LOL .
vs
#38 Posted : 1. lipnja 2012. 14:55:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kasper wrote:
vs wrote:

naravno, najlipši dio svake texove epizode je kad triba saznat informacije, a lik se pravi da ne zna.. ka oni krčmar u ovon specijalcu... onda ga tex prvo išamara, pa preuredi interijer, onda ga pita za podatkeBigGrin


Ima jos jedna stvar, ovde se puca da se ubije. Kad bi taj elemenat bio u Tornadu, ta epizoda bi bila u TOP 10, glat.

ne mogu ga se sad sitit napamet sta je tocno bilo u tornadu u vezi pucnjave.... al onaj crtez je prejeben, odavno nisan cita tako atmosferican bonell, sican se da mi je bia ludilo, osim kraja, koji je bia razocaranje... ovi je u boji, pa mi nije ostavia neki dojam, nije lose, al od mene crtez dobiva samo prolaznu ocjenu
vs
#39 Posted : 1. lipnja 2012. 14:58:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kasper wrote:
Mljac, izgleda da ce Tex Giganti za CRS ovde godine. Malo cemo cekati, al cekamo mi vec dugo....
A sta nas do tada cela u LL izdanju Drool , to je pitanje koje se otvara LOL .

uuuu, jedva cekan frisendin gigant... nadan se da je istina sta govoris
kasper
#40 Posted : 1. lipnja 2012. 15:21:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
vs wrote:

ne mogu ga se sad sitit napamet sta je tocno bilo u tornadu u vezi pucnjave.... al onaj crtez je prejeben, odavno nisan cita tako atmosferican bonell, sican se da mi je bia ludilo, osim kraja, koji je bia razocaranje... ovi je u boji, pa mi nije ostavia neki dojam, nije lose, al od mene crtez dobiva samo prolaznu ocjenu


Ma Tex nikako da ubije nekoga, sem onu dvojicu nesretnika na pocetku. Sve puca u rame, pored glave i slicno smaranje, pa ga onda taj isti zajebava & slicno. Sto se tice atmosfere, LUDILO, pogotovu desavanja kad krene tornadu po mraku u onoj kucu u onom selu! Huh....
Za Gigante je izvor Globinjo.
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,093 seconds.