Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

9 Pages<1234>»
Novo na kioscima
dr. westax
#21 Posted : 24. srpnja 2011. 15:02:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
kico wrote:
Ja ga jutros nisan vidio :(


Jučer kupljen u RI na kiosku Smile
Tex Willer
#22 Posted : 24. srpnja 2011. 15:27:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
kico wrote:
kit teller wrote:
uh, kico optimista!

Znan šta govorin....



Kico, ima li sanse da i ove godine idu po 2 DD i Zagor almanaha, Maxija, DD giganta ili ce samo po jedan?
Curumo
#23 Posted : 24. srpnja 2011. 17:05:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
Bravo Westaxe, i sken si stavio!!!


ps ne obaziri se na onog bijednika. delboj je u pravu, ali to uopce nije tema: onaj neprestano pljuje po ludensu jer ne moze prezaliti sto je presao na vc zbog prijevoda, a sad vise prijevod nije kakav je bio dok su otisak i blazina i dalje isti tj. ocajni. ne smeta njemu ni tavan ni potkrovlje nego ludens, jer se tako sam tjesi. nevjerojatno trivijalna psihologija.
ovo je korektan prijevod, iako bih, ako se tamo zivi, napisao potkrovlje.
bar se ja nisam ustrucavao kritika tipa "nocne more na moru", no ovo je posve u redu.
Nice view from hell.
kico
#24 Posted : 24. srpnja 2011. 18:12:32(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Tex Willer wrote:
kico wrote:
kit teller wrote:
uh, kico optimista!

Znan šta govorin....



Kico, ima li sanse da i ove godine idu po 2 DD i Zagor almanaha, Maxija, DD giganta ili ce samo po jedan?

Zagor maxi je sljedeći,mislim.
Reče mi nekidan globinjo na kavi...
Tex Willer
#25 Posted : 24. srpnja 2011. 18:26:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
kico wrote:

Zagor maxi je sljedeći,mislim.
Reče mi nekidan globinjo na kavi...


Aj kad se opet nadjete na kavi pitaj ga hoce li jos po jedan Maxi Tex i Zagor ove godine il' ostajemo samo na ovom jednomBigGrin
Godinama unazad izlaze po 2 almanaha, maxija, giganta... nece valjda sad samo po jedanCrying
Tex Willer
#26 Posted : 24. srpnja 2011. 18:27:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Curumo wrote:
Bravo Westaxe, i sken si stavio!!!


ps ne obaziri se na onog bijednika. delboj je u pravu, ali to uopce nije tema: onaj neprestano pljuje po ludensu jer ne moze prezaliti sto je presao na vc zbog prijevoda, a sad vise prijevod nije kakav je bio dok su otisak i blazina i dalje isti tj. ocajni. ne smeta njemu ni tavan ni potkrovlje nego ludens, jer se tako sam tjesi. nevjerojatno trivijalna psihologija.
ovo je korektan prijevod, iako bih, ako se tamo zivi, napisao potkrovlje.
bar se ja nisam ustrucavao kritika tipa "nocne more na moru", no ovo je posve u redu.


Evo ga lektor ponovo u akcijiBigGrin BigGrin BigGrin
System je za mene zavrsio s DD gigantima od one trojke gde si dobijao onu stranicu koja fali pa onda po sistemu "ubaci sam"BigGrin
dr. westax
#27 Posted : 24. srpnja 2011. 19:06:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Curumo wrote:
Bravo Westaxe, i sken si stavio!!!


ps ne obaziri se na onog bijednika. delboj je u pravu, ali to uopce nije tema: onaj neprestano pljuje po ludensu jer ne moze prezaliti sto je presao na vc zbog prijevoda, a sad vise prijevod nije kakav je bio dok su otisak i blazina i dalje isti tj. ocajni. ne smeta njemu ni tavan ni potkrovlje nego ludens, jer se tako sam tjesi. nevjerojatno trivijalna psihologija.
ovo je korektan prijevod, iako bih, ako se tamo zivi, napisao potkrovlje.
bar se ja nisam ustrucavao kritika tipa "nocne more na moru", no ovo je posve u redu.


Baš ne razumijem te razloge za pljuvanje po Ludensu i to na takav bezvezan način.
Kupujem Ludens i VČ pa ne pljujem po nikome. Ipak, istina je da VČ ima užasan otisak i nema napretka po tom pitanju. Sad Sad
dr. westax
#28 Posted : 24. srpnja 2011. 19:08:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Tex Willer wrote:

System je za mene zavrsio s DD gigantima od one trojke gde si dobijao onu stranicu koja fali pa onda po sistemu "ubaci sam"BigGrin


Ajme na ovo sam potpuno zaboravio! LOL LOL
Koja komedija! LOL LOL
kico
#29 Posted : 24. srpnja 2011. 19:13:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Tex Willer wrote:

Aj kad se opet nadjete na kavi pitaj ga hoce li jos po jedan Maxi Tex i Zagor ove godine il' ostajemo samo na ovom jednomBigGrin
Godinama unazad izlaze po 2 almanaha, maxija, giganta... nece valjda sad samo po jedanCrying

Zašto bi ove bilo drugačije?!Cool
Curumo
#30 Posted : 24. srpnja 2011. 19:27:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
ma da.
Texe, jedino je sigurno da nece biti jos jedno ljetno izdanje.
iako kod ludensa logika ne stanuje, buduci da nema vise cika i da ostaju samo specijali jednom godisnje, vjerojatno na jesen/zimu mozemo ocekivati nadoknadu, tj. jos po jedan zagorov maksi i almanah, dylanov almanah i gigant te texov maksi.
dylanov specijal jedini je normalno izasao, pa se nadam jos jednom u kolovozu (avgustu).
ne, nece biti dva dd maksija, nemoj to ni pitati. dosta je jedan uzas (ali ne radnjom, nego kao stripFlapper ).

@dr.westax
ma da, batali ih. dakako, ljepse bi bilo Košmar iz potkrovlja, zar ne?
treba joj netko sapnuti da su košmar i noćna mora ravnopravne tuđice, jedna franc. druga engleska.
nijedna nije ni hrv. ni srpska, a ona se boji upotrijebiti košmar, iako jos nije svladala mnoge rijeci, poput oskvrnutiBigGrin
tako bi npr. košmar na moru bio posve dobar.
Nice view from hell.
Tex Willer
#31 Posted : 24. srpnja 2011. 20:09:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
kico wrote:
Tex Willer wrote:

Aj kad se opet nadjete na kavi pitaj ga hoce li jos po jedan Maxi Tex i Zagor ove godine il' ostajemo samo na ovom jednomBigGrin
Godinama unazad izlaze po 2 almanaha, maxija, giganta... nece valjda sad samo po jedanCrying

Zašto bi ove bilo drugačije?!Cool


To bre, ulepsao si mi danSmile
Pa na s.com su dosta spekulisali da ce samo po jedan i poce da me hvata panika. Znas da ja uvek racunam kad cemo negde da sustignemo zabare a usporenje bi mi poprilicno sjebalo koncepcijuBigGrin BigGrin BigGrin
Tex Willer
#32 Posted : 24. srpnja 2011. 20:12:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Curumo wrote:
ma da.
Texe, jedino je sigurno da nece biti jos jedno ljetno izdanje.
iako kod ludensa logika ne stanuje, buduci da nema vise cika i da ostaju samo specijali jednom godisnje, vjerojatno na jesen/zimu mozemo ocekivati nadoknadu, tj. jos po jedan zagorov maksi i almanah, dylanov almanah i gigant te texov maksi.
dylanov specijal jedini je normalno izasao, pa se nadam jos jednom u kolovozu (avgustu).
ne, nece biti dva dd maksija, nemoj to ni pitati. dosta je jedan uzas (ali ne radnjom, nego kao stripFlapper ).



E pa meni nije dostaFlapper
Ocu sve sto imaju zabari i to za burazerova zivota (dakle, cca godinu-dve maksimum)LOL
Tex Willer
#33 Posted : 24. srpnja 2011. 20:15:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
dr. westax wrote:
Tex Willer wrote:

System je za mene zavrsio s DD gigantima od one trojke gde si dobijao onu stranicu koja fali pa onda po sistemu "ubaci sam"BigGrin


Ajme na ovo sam potpuno zaboravio! LOL LOL
Koja komedija! LOL LOL


Kod mene takve stvari presudjuju, a onih koji ce da brane srpska ili hrvatska izdanja i protivno zdravom razumu ce uvek biti.
Ja se ne zamaram takvim stvarima.
Cinjenica je da su hrvatska izdanja superiornija u odnosu na srpske tehnicki, casni izuzeci kod nas su Darkwood i Phoenix Press koji su stvarno odlicni.
76
#34 Posted : 24. srpnja 2011. 20:27:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 320
Location: Zagreb
Quote:
kico wrote:
Tex Willer wrote:

Aj kad se opet nadjete na kavi pitaj ga hoce li jos po jedan Maxi Tex i Zagor ove godine il' ostajemo samo na ovom jednomBigGrin
Godinama unazad izlaze po 2 almanaha, maxija, giganta... nece valjda sad samo po jedanCrying

Zašto bi ove bilo drugačije?!Cool


Nažalost, tijekom ćakulanja na MaFestu čuo sam da ove godine ide po jedan maxi i to ovaj ljetni.Sad
Ranijih godina išla su po dva, jedan u proljeće, drugi u ljeto. Ove godine proljetni su preskočeni.
Sidin i radin.
kico
#35 Posted : 24. srpnja 2011. 20:50:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
76 wrote:
Quote:
kico wrote:
Tex Willer wrote:

Aj kad se opet nadjete na kavi pitaj ga hoce li jos po jedan Maxi Tex i Zagor ove godine il' ostajemo samo na ovom jednomBigGrin
Godinama unazad izlaze po 2 almanaha, maxija, giganta... nece valjda sad samo po jedanCrying

Zašto bi ove bilo drugačije?!Cool


Nažalost, tijekom ćakulanja na MaFestu čuo sam da ove godine ide po jedan maxi i to ovaj ljetni.Sad
Ranijih godina išla su po dva, jedan u proljeće, drugi u ljeto. Ove godine proljetni su preskočeni.

Hm.... a što ako je globinjo naknadno ćakulao sa bradonjom?BigGrin
dr. westax
#36 Posted : 24. srpnja 2011. 20:51:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Curumo wrote:

@dr.westax
ma da, batali ih. dakako, ljepse bi bilo Košmar iz potkrovlja, zar ne?
treba joj netko sapnuti da su košmar i noćna mora ravnopravne tuđice, jedna franc. druga engleska.
nijedna nije ni hrv. ni srpska, a ona se boji upotrijebiti košmar, iako jos nije svladala mnoge rijeci, poput oskvrnutiBigGrin
tako bi npr. košmar na moru bio posve dobar.


Istina, košmar mi ljepše izgleda nego noćna mora.
Očito tu riječ izbjegava zbog nečega ThumbDown
dr. westax
#37 Posted : 24. srpnja 2011. 20:59:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Tex Willer wrote:

Kod mene takve stvari presudjuju, a onih koji ce da brane srpska ili hrvatska izdanja i protivno zdravom razumu ce uvek biti.
Ja se ne zamaram takvim stvarima.
Cinjenica je da su hrvatska izdanja superiornija u odnosu na srpske tehnicki, casni izuzeci kod nas su Darkwood i Phoenix Press koji su stvarno odlicni.


Naravno da takve stvari presuđuju! Meni je to bio križ za njihovog Dylana kao i tebi.
Darkwood i Phoenix Press stvarno rade dobar posao i to samo pokazuje da se može, a ako mogu oni mogu i ostali. Recimo meni je bio smiješan prvi broj Bleka u izdanju Wizarda. Ajme na što je to izgledalo LOL LOL
Curumo
#38 Posted : 24. srpnja 2011. 21:05:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
76 wrote:
Quote:
kico wrote:
Tex Willer wrote:

Aj kad se opet nadjete na kavi pitaj ga hoce li jos po jedan Maxi Tex i Zagor ove godine il' ostajemo samo na ovom jednomBigGrin
Godinama unazad izlaze po 2 almanaha, maxija, giganta... nece valjda sad samo po jedanCrying

Zašto bi ove bilo drugačije?!Cool


Nažalost, tijekom ćakulanja na MaFestu čuo sam da ove godine ide po jedan maxi i to ovaj ljetni.Sad
Ranijih godina išla su po dva, jedan u proljeće, drugi u ljeto. Ove godine proljetni su preskočeni.


odlicna vijest. texovi maksiji postali su necitljivi, dd-ovi su uvijek to i bili, kao i zagorovi...
dabogda ih ukinuloFlapper .

ali volio bih da se ovo sto kazes ne odnosi na dd specijal i gigant, to bi bila steta...
Nice view from hell.
76
#39 Posted : 25. srpnja 2011. 16:21:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 320
Location: Zagreb
Quote:
kico wrote:
76 wrote:
Quote:
kico wrote:
Tex Willer wrote:

Aj kad se opet nadjete na kavi pitaj ga hoce li jos po jedan Maxi Tex i Zagor ove godine il' ostajemo samo na ovom jednomBigGrin
Godinama unazad izlaze po 2 almanaha, maxija, giganta... nece valjda sad samo po jedanCrying

Zašto bi ove bilo drugačije?!Cool


Nažalost, tijekom ćakulanja na MaFestu čuo sam da ove godine ide po jedan maxi i to ovaj ljetni.Sad
Ranijih godina išla su po dva, jedan u proljeće, drugi u ljeto. Ove godine proljetni su preskočeni.

Hm.... a što ako je globinjo naknadno ćakulao sa bradonjom?BigGrin


Misliš da ga je uvjerio da pojača ritam izlaženja? Pa, ne bih imao ništa protiv.
Sidin i radin.
kico
#40 Posted : 25. srpnja 2011. 20:37:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Ja tek jutros nabavio DD Gigant 9! :(
Users browsing this topic
Guest (2)
9 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,130 seconds.