Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Euro 2012, finale: Španjolska - Italija
magični vjetar
#1 Posted : 27. lipnja 2012. 16:10:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Euro 2012, polufinale: Španjolska - Portugal, šta mislite tko će dobiti večeras.

Moji su favoriti španjolci samo zato što mrzim Ronalda. BigGrin
Dok Lester
#2 Posted : 27. lipnja 2012. 17:10:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ja bih samo htio vidjeti što više golova, a neka izgube i jedni i drugi ako je moguće LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
magični vjetar
#3 Posted : 27. lipnja 2012. 21:34:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
ja bih samo htio vidjeti što više golova, a neka izgube i jedni i drugi ako je moguće LOL LOL LOL LOL


Hehehehe...da je to bar moguće. BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#4 Posted : 27. lipnja 2012. 22:20:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Za mene je ovaj Euro zavrsio 18.6.
Najbolje da Platini i ekipa organiziraju sve sami, i dijele titule izmedju sebe, njih 6-7 drzava koji vedre i oblace.
Tako ce izbjeci i da im dodju "supcine" navijaci iz Hrvatske. A jako je primjereno da predsjednik jedne takve organizacije koristi takve i slicne izraze.
Razizam koji nam doticni Francuz spominje necu razglabati, otislo bi u politiku, ali mene puno vise pogadjaju premlacivanja crnaca i arapa
po Francuskoj nego bacanje banane Balotelliju, ili nekom drugom tamnoputom igracu, iako osudjujem i jedno i drugo.
A svi znamo kako je Francuska jedna tolerantna drzava bila i kroz povijest.
Garfield
#5 Posted : 27. lipnja 2012. 22:31:33(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Katastrofa.Najlosija utakmica, ne na ovom prvenstvu, mozda i na proslom, a Spanci se stvarno provlace ... a sto se tice navijacima Hrvatske ... Katastrofa, ali to je trebalo kaznjavati te pojedince sto to rade i zabraniti im dolaske na utakmice.
Dado R.
#6 Posted : 27. lipnja 2012. 22:43:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Naravno. Ali kaznit i domacine koji su organizatori. Kako netko moze unijeti baklju na stadion. Ako to moze, onda moze bilo sto...
magični vjetar
#7 Posted : 27. lipnja 2012. 22:56:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Naravno. Ali kaznit i domacine koji su organizatori. Kako netko moze unijeti baklju na stadion. Ako to moze, onda moze bilo sto...


Ma ovo već odavno nema smisla. Prvenstvo se radi za velike, a mi to nismo.

Što se tiče navijača svakome onome tko je unio baklju i tko ju je zapalio nabio bi mu je u guzicu i zapalio,a Dado ima pravo, kako je uopće moguće da netko može to unijeti na stadion? Tom logikom mogu unijeti bombu na stadion bez problema. Bravo domaćini.

vs
#8 Posted : 28. lipnja 2012. 12:18:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ja, ka i Dok, bi bia najsritniji da su mogli ispast jedni i drugi, hahahahha... navija san za spanjolsku jer me oni svi zajedno manje zivciraju nego oni c.ronaldo, zaj mi je sta on nije falia penal...

veceras san za švaaaabee!

a sta se tice navijaca, neman nista protiv bakljade, samo mi idu na kurac debili sta bacaju baklje u teren ili upale dimnu zavjesu....
normalno da je lakrdija da se kaznjava HNS za bakljadu u ukrajini, po meni bi tribalo kaznit osiguranje, tj. organizatora... al oni opale kaznu po nekoj objektivnoj odgovornosti, to su pizdarije za dizanje love... jutros san cita da ce hns tuzit ove navijace sta su bacali baklje, samo me zanima kako ce in to dokazat

a jos je ispalo da je oni debil sta je na nasoj utakmici bacia baklju s vrha tribina pa zamalo pogodia prve redove neki rus.... ne mos na ovim natjecanjima precizno znat ko radi sranja, nije to ko na domacem derbiju pa znas na kojoj tribinu su koji navijaci....
al nasi su posebna krema, ako se ne potuku s protivnicima ili s pandurima, potuku se izmedju sebe, hahahahahahah
jedva cekan natjecanje, kad budemo na euru u skupini sa srbima, bosancima, albanijom, turcima ili izraelon ili englezima, hahahahah... skupina smrti, doslovno, hahahah....

utakmica je jucer bila predosadna, a cini mi se da je sudac malo naginja za spanjolce, (nisan cilu gleda, bia san u kaficu, pa san gleda priko oka) izgleda da uefa zeli na finale spanjolska-njemacka, hahahahahahah
magični vjetar
#9 Posted : 1. srpnja 2012. 18:39:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Večeras Španjolska - Italija.

Šta mislite hoće li talijani dobiti španjolce.

Po meni talijani igraju bolji nogomet na ovom prvenstvu nego španjolci.
Dado R.
#10 Posted : 1. srpnja 2012. 19:52:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Talijani su igrali su bolji turnir od Spanjolaca, po meni.
No finale je finale i svasta moze biti. Mala prednost Talijanima.
A ovisi i kako ce ona mala budala igrati.
Dado R.
#11 Posted : 1. srpnja 2012. 21:33:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mala budala uopce nije dosao na teren. A Talijani podbacili u svim segmentima. Nisu pogodili taktiku...Smile
Ne znam sto je gore, ispasti u grupi ili da te nabiju 4:0 u finalu, ni jednima ni drugima ne bih bio u kozi...
Garfield
#12 Posted : 1. srpnja 2012. 21:45:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ne bi rekao da su pogodili taktiku. Spanci nisu nista bili bolji, naprotiv u svim segmentima su talijani bili bolji, posjed lopte, sutevi ... dok nije Motta izasao s terena, i onda su ih razvaliti. Spanci su tek u 80 minuti uspjeli spustiti posjed lopte na 50-50 ... 2 udarca i 2 gola do iskljucenja, znaci nista spektakularno. Mislim da Italiju nije islo ni u jednom segmentu. 2 ozljednjea igraca u finalu s najjacom ekipom na svijetu na 2:0 igrati bez igraca ... Ali na kraju krajeva ipak su Spanci i bili najveci favoriti za osvajanje, tako da ...
magični vjetar
#13 Posted : 1. srpnja 2012. 23:31:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
4 gola primiti to je previše.

Talijani nisu imali svoju večer.
Garfield
#14 Posted : 2. srpnja 2012. 7:08:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Jasta je nego previse. U finalu primiti 4 gola ...
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,059 seconds.