Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

17 Pages«<89101112>»
Fantasy Premier League 2012/2013
Garfield
#181 Posted : 2. prosinca 2012. 23:37:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Tako, ali ti si nesposoban staviti golmana pa ce ti zamjenik staviti golmana i onda nemas vise 19 bodova.
Drugim rijecima ne znas, ali ti se potrefilo...BigGrin


Sto bi se ja mucio, kad ce mi sam staviti :)
bubo
#182 Posted : 3. prosinca 2012. 8:55:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
vas dvojica bi trebali otvoriti poseban topic za svoje zajebancije i ostavit pošten narod na miruBigGrin BigGrin ,eh a što se tiče pravila ja ih još učim i opet mi nije sve jasno,npr ova automatska zamjena jer meni neko prošlo kolo nije igrao igrač iz sredine a na klupi imao njegovu zamjenu sa 11 bodova ali sistem meni ubaci odbrambenog sa -1 ,molim pojašnjenjeBlushing
Garfield
#183 Posted : 3. prosinca 2012. 13:18:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
bubo wrote:
vas dvojica bi trebali otvoriti poseban topic za svoje zajebancije i ostavit pošten narod na miruBigGrin BigGrin ,eh a što se tiče pravila ja ih još učim i opet mi nije sve jasno,npr ova automatska zamjena jer meni neko prošlo kolo nije igrao igrač iz sredine a na klupi imao njegovu zamjenu sa 11 bodova ali sistem meni ubaci odbrambenog sa -1 ,molim pojašnjenjeBlushing


Zato sto si los :)
bubo
#184 Posted : 3. prosinca 2012. 13:38:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Garfield wrote:
bubo wrote:
vas dvojica bi trebali otvoriti poseban topic za svoje zajebancije i ostavit pošten narod na miruBigGrin BigGrin ,eh a što se tiče pravila ja ih još učim i opet mi nije sve jasno,npr ova automatska zamjena jer meni neko prošlo kolo nije igrao igrač iz sredine a na klupi imao njegovu zamjenu sa 11 bodova ali sistem meni ubaci odbrambenog sa -1 ,molim pojašnjenjeBlushing


Zato sto si los :)

šta ti je reč kako to učen čovjek objasniSmile Smile
Garfield
#185 Posted : 3. prosinca 2012. 13:54:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
bubo wrote:
Garfield wrote:
bubo wrote:
vas dvojica bi trebali otvoriti poseban topic za svoje zajebancije i ostavit pošten narod na miruBigGrin BigGrin ,eh a što se tiče pravila ja ih još učim i opet mi nije sve jasno,npr ova automatska zamjena jer meni neko prošlo kolo nije igrao igrač iz sredine a na klupi imao njegovu zamjenu sa 11 bodova ali sistem meni ubaci odbrambenog sa -1 ,molim pojašnjenjeBlushing


Zato sto si los :)

šta ti je reč kako to učen čovjek objasniSmile Smile


Jednostavno i brzo :)

Imaju neki koji godinama igraju fantasy, analiziraju i slicno, necemo ih imenovati (Dado_R), ali bolje ti je da takve ne pitas, da ne bi na kraju zavrsio kao oni, negdje u dnu tabele :)

Tebe mogu razumjeti, nisi prije igrao i slicno, ali ovi neki koje necemo da imenujemo (primjera Dado_R), koji su skoro odrasli na tome i opet tako losi, to ne mogu da shvatim LOL
Dado R.
#186 Posted : 3. prosinca 2012. 16:13:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Hej, samouvjereni, moze opklada u veceru?BigGrin
Dado R.
#187 Posted : 3. prosinca 2012. 16:27:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
bubo wrote:
vas dvojica bi trebali otvoriti poseban topic za svoje zajebancije i ostavit pošten narod na miruBigGrin BigGrin ,eh a što se tiče pravila ja ih još učim i opet mi nije sve jasno,npr ova automatska zamjena jer meni neko prošlo kolo nije igrao igrač iz sredine a na klupi imao njegovu zamjenu sa 11 bodova ali sistem meni ubaci odbrambenog sa -1 ,molim pojašnjenjeBlushing

Zato sto si ga stavio kao zadnjeg u zamjenu. Prvi igrac za zamjenu bio ti je O'Shea a minus 1 bod. Drugi igrac bio ti je Heitinga a tek treci Lallana.
I nema veze koliko je tko osvojio na klupi, zamjene se ubacuju kako si ih ti slozio, dakle O'Shea je bio prvi i on je uletio kao prvi.
Klupu isto mozes mijenjati tko ce biti prvi a tko drugi i treci. Kao sto mijenjas igrace inace, samo mijenjas ih na klupi.

Postoje iznimke kad ti nece uzeti prvog iz zamjene a to je moguce samo u slucaju da igras u nekom nizu (obrana, vezni ili napadac) s minimalnim
brojem igraca i taj igrac ti ne odigra, onda ce ti uzeti za zamjenu prvog koji odgovara toj poziciji (obrana, vezni ili napadac).
Npr. minimum igraca u obrani moras imati 3. Ako si igrao s tri u obrani i jedan od njih ti ne igra, onda ce ti uletiti netko s klupe umjesto njega,
ali nece ti u tom slucaju upasti prvi igrac na klupi vec prvi obrambeni igrac. Ako igras s minimumom napadaca (1) i on ne igra onda ce ti upasti prvi napadac.
Ako igras s minimumom veznih (2 igraca) onda su ti na klupi ionako 3 veznjaka, pa tada to ne igra ulogu.
Ali inace svaki igrac moze zamjeniti bilo koga s klupe, kao sto rekoh, osim ako igras s minimumom tih igraca.
Ako nisam dobro pojasnio, kazi pa cemo ponovo...
magični vjetar
#188 Posted : 3. prosinca 2012. 17:54:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Ma morete vi pričati što hoćete ali moji Sokolovi su najbolji. :)

Koliko se brinem za njih ne mogu vjerovati da su ovoliko bodova skupili.
Garfield
#189 Posted : 3. prosinca 2012. 18:51:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
bubo wrote:
vas dvojica bi trebali otvoriti poseban topic za svoje zajebancije i ostavit pošten narod na miruBigGrin BigGrin ,eh a što se tiče pravila ja ih još učim i opet mi nije sve jasno,npr ova automatska zamjena jer meni neko prošlo kolo nije igrao igrač iz sredine a na klupi imao njegovu zamjenu sa 11 bodova ali sistem meni ubaci odbrambenog sa -1 ,molim pojašnjenjeBlushing

Zato sto si ga stavio kao zadnjeg u zamjenu. Prvi igrac za zamjenu bio ti je O'Shea a minus 1 bod. Drugi igrac bio ti je Heitinga a tek treci Lallana.
I nema veze koliko je tko osvojio na klupi, zamjene se ubacuju kako si ih ti slozio, dakle O'Shea je bio prvi i on je uletio kao prvi.
Klupu isto mozes mijenjati tko ce biti prvi a tko drugi i treci. Kao sto mijenjas igrace inace, samo mijenjas ih na klupi.

Postoje iznimke kad ti nece uzeti prvog iz zamjene a to je moguce samo u slucaju da igras u nekom nizu (obrana, vezni ili napadac) s minimalnim
brojem igraca i taj igrac ti ne odigra, onda ce ti uzeti za zamjenu prvog koji odgovara toj poziciji (obrana, vezni ili napadac).
Npr. minimum igraca u obrani moras imati 3. Ako si igrao s tri u obrani i jedan od njih ti ne igra, onda ce ti uletiti netko s klupe umjesto njega,
ali nece ti u tom slucaju upasti prvi igrac na klupi vec prvi obrambeni igrac. Ako igras s minimumom napadaca (1) i on ne igra onda ce ti upasti prvi napadac.
Ako igras s minimumom veznih (2 igraca) onda su ti na klupi ionako 3 veznjaka, pa tada to ne igra ulogu.
Ali inace svaki igrac moze zamjeniti bilo koga s klupe, kao sto rekoh, osim ako igras s minimumom tih igraca.
Ako nisam dobro pojasnio, kazi pa cemo ponovo...


Zanimljivo. Nisam ni ja ovo znao :)
Dado R.
#190 Posted : 3. prosinca 2012. 19:51:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
magični vjetar wrote:
Ma morete vi pričati što hoćete ali moji Sokolovi su najbolji. :)

Koliko se brinem za njih ne mogu vjerovati da su ovoliko bodova skupili.

To ti je onih 96,83% koji su bitni u ovoj igri...BigGrin
magični vjetar
#191 Posted : 4. prosinca 2012. 0:00:32(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
magični vjetar wrote:
Ma morete vi pričati što hoćete ali moji Sokolovi su najbolji. :)

Koliko se brinem za njih ne mogu vjerovati da su ovoliko bodova skupili.

To ti je onih 96,83% koji su bitni u ovoj igri...BigGrin

BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#192 Posted : 4. prosinca 2012. 1:12:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Garfield wrote:


Zanimljivo. Nisam ni ja ovo znao :)


Mlad si ti, imas vremena, gledaj i uci.
Ovo kolo lekcija je bila kako se mudrim odlukama moze ostaviti brdo bodova na klupi i zavarati protivnike, pustiti ih da se uljuljaju u sigurnost svojih bodova.
Vidjevsi tvoju klupu vidim da brzo ucis i shvatas lekcije. To mi se svidja, da ne gubimo vrijeme.
Garfield
#193 Posted : 4. prosinca 2012. 13:34:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Garfield wrote:


Zanimljivo. Nisam ni ja ovo znao :)


Mlad si ti, imas vremena, gledaj i uci.
Ovo kolo lekcija je bila kako se mudrim odlukama moze ostaviti brdo bodova na klupi i zavarati protivnike, pustiti ih da se uljuljaju u sigurnost svojih bodova.
Vidjevsi tvoju klupu vidim da brzo ucis i shvatas lekcije. To mi se svidja, da ne gubimo vrijeme.


Ovo je ono kad ucenik postane bolji od ucitelja :)
Dado R.
#194 Posted : 4. prosinca 2012. 13:44:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Ne, to je kad ucenik misli da je bolji i da zna vise od ucitelja pa se pocme kurcit okolo dok ga ucitelj ne spusti na zemlju.Smile
Ali onda sljedi ponavljanje godine. Ili nogometnim rijecnikom receno, produzis ugovor na jos jednu godinu...Smile
Garfield
#195 Posted : 4. prosinca 2012. 14:41:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Ne, to je kad ucenik misli da je bolji i da zna vise od ucitelja pa se pocme kurcit okolo dok ga ucitelj ne spusti na zemlju.Smile
Ali onda sljedi ponavljanje godine. Ili nogometnim rijecnikom receno, produzis ugovor na jos jednu godinu...Smile



Stanje na tablicama sve govori. Znaci tablicama, ne tablici, da ne bude zabune :)
Dado R.
#196 Posted : 4. prosinca 2012. 15:28:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tako je, stanje na tablicama nakon zadnjeg kola je sve reklo i prosle godine pa ce i ove...BigGrin
Dado R.
#197 Posted : 4. prosinca 2012. 15:29:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Hej, Bubo, prestani mijenjati igrace na klupi toliko cesto, naucio si pravilo ne moras se muciti vise...Smile
Garfield
#198 Posted : 4. prosinca 2012. 15:32:44(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Hej, Bubo, prestani mijenjati igrace na klupi toliko cesto, naucio si pravilo ne moras se muciti vise...Smile


Na greskama se uci, samo bolje na tudjim, nego na svojim, ali bubo je to morao na svojim greskama da uci :)
Dado R.
#199 Posted : 4. prosinca 2012. 16:47:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Kazu da se bolje pamti ako ucis na svojim greskama...BigGrin
Garfield
#200 Posted : 4. prosinca 2012. 22:26:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Kazu da se bolje pamti ako ucis na svojim greskama...BigGrin


Pitat cemo bube iduce sezone :)
Users browsing this topic
Guest
17 Pages«<89101112>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,112 seconds.