Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages«<234
Nathan Never 4 & 44
Babilon
#61 Posted : 31. listopada 2012. 8:47:18(UTC)
Rank: Inventar foruma

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 2.226
Location: Hrvatska
NATHAN NEVER 4 i 44
Libellus



Akcijska cijena po knjizi = 115,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/in...je-novosti&Itemid=67

Pozdrav iz Babilona! Smile

http://www.babilon-strip.com

http://www.facebook.com/groups/126290440737070/
Dado R.
#62 Posted : 31. listopada 2012. 17:23:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Nathan wrote:
Nisam ja mjerodavan, ali lako bi to moglo biti istina, samo moraš uzeti u obzir da u tu prodanu količinu ne spadaju i oni još neprodani brojevi po striparnama. Wink
Ovi preostali su samo oni preostali na Libellusovim zalihama, ako sam dobro shvatio mehanizam brojanja...
To bi moglo objasniti i ovaj nagli pad količine raspoloživih NN izdanja na (web) zalihama koji je vjerojatno nastao zbog slanja istih striparnama, knjižnicama itd. ; pri čemu su oni trenutno dostupni za kupnju, ali i već "oduzeti" od ovih 300 komada tiskanih i raspoloživih... Smile

Dobro si razumio sistem brojanja...Smile
U principu je tako kako si rekao, stanje na webu je stanje koje mi imamo na skladistu u trenutku gledanja tih podataka.
Od pocetne kolicine umanjuju se sve narudzbe bilo da je rijec o pojedinacnom kupcu ili prodajnim mjestima, striparnicama.
Isto tako odobiju se i gratis primjerci (npr. obavezni primjerci za Nacionalnu knjiznicu), osteceni i slicno...
Dakle stanje na skladistu je bas pravo stanje koje je dostupno na prodaju.
No u prodaji vani nema jako puno primjeraka, jer s gotovo svim prodajnim mjestima radimo preko racuna a ne na komisiju,
pa je svima lakse da naruce samo onoliko koliko mogu i prodati u kracem roku.
Zbog toga se nemojte previse osloniti na to da ima jos toga po prodajnim mjestima, da se ne iznenadite, radje provjerite
tamo gdje obicno kupujete koliko cega ima. U principu vrijedi pravilo cega manje imamo mi na skladistu toga je manje i po
prodajnim mjestima, a pogotovo izdanja koja su pri isteku zaliha odnosno kojih ima manje od 51 primjerak.
Cijeli ovaj sustav s kolicinama na skladistu napravljen je da kupcima bude transparentno koliko cega ide u kojem razdoblju,
da vide dostupne kolicine i procjene svoje buduce prioritete pri kupovini.

vs
#63 Posted : 6. studenog 2012. 18:47:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
evo san odvalia knjigu 44...

prva prica je katastrofalno nacrtana, ne znas je li lik crta rukom ili nogom, scenarij je pokusa dat zanimljiv obrat na temu, skupina kriminalaca na otoku bez zakona, al je nedovoljno razradjeno, pa u kombinaciji s ovim, nazovi crtezom, je nesto najgore sta san procita od NN..

druga, ova o mister alfi, mi je ok, al san razocaran jer san mislia da ce bit vezano uz novije dogadjaje, da ce se objasnit njegov sistem upravljanja svime, a ne samo navest sve negativce u serijalu i rec, je, ja san ih neizravno financira, oni su pijuni, a ja faca, blabla...dio di je prica o njegovom djetinjstvu, koje je btw. klise na kvadrat, mi bas i ne daje razloge za osnivanje njegovog evil empire... al moze proc, nije dosadna i crtez je ok... nakon onog redikula iz prosle epizode, i da san ja crta, mislin da bi bilo gledljivoLOL

treca, neko petljanje sa solarisom, crtez je dosta dobar, pa se moze prozvakat...

sve u svemu, jedna katasrofalna epizoda, jedna dobra, jedna prolazna...

izbacite sta prije novu knjigu jer mi ova nije nestoFlapper
vs
#64 Posted : 19. siječnja 2013. 11:37:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
knjiga 44 rasprodana u malo više od dva miseca, nema više zajebancije s kupovinom NN... ili jesi ili nisiBigGrin
Dado A.
#65 Posted : 19. siječnja 2013. 22:33:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.698
Location: Makarska
vs wrote:
evo san odvalia knjigu 44...

prva prica je katastrofalno nacrtana, ne znas je li lik crta rukom ili nogom, scenarij je pokusa dat zanimljiv obrat na temu, skupina kriminalaca na otoku bez zakona, al je nedovoljno razradjeno, pa u kombinaciji s ovim, nazovi crtezom, je nesto najgore sta san procita od NN..

druga, ova o mister alfi, mi je ok, al san razocaran jer san mislia da ce bit vezano uz novije dogadjaje, da ce se objasnit njegov sistem upravljanja svime, a ne samo navest sve negativce u serijalu i rec, je, ja san ih neizravno financira, oni su pijuni, a ja faca, blabla...dio di je prica o njegovom djetinjstvu, koje je btw. klise na kvadrat, mi bas i ne daje razloge za osnivanje njegovog evil empire... al moze proc, nije dosadna i crtez je ok... nakon onog redikula iz prosle epizode, i da san ja crta, mislin da bi bilo gledljivoLOL

treca, neko petljanje sa solarisom, crtez je dosta dobar, pa se moze prozvakat...

sve u svemu, jedna katasrofalna epizoda, jedna dobra, jedna prolazna...

izbacite sta prije novu knjigu jer mi ova nije nestoFlapper


U novoj krece frka s orbitalnim postajama (dvodijelna epizoda “Vjetrovi rata” / “Orlovsko gnijezdo”), a bit ce tu i nekih “Duhova proslosti” (Johnny Stockhausen, sjecas ga se?)...

Uglavnom, vjerujem da ces biti zadovoljan.Cool
bubo
#66 Posted : 19. siječnja 2013. 22:53:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado A. wrote:
vs wrote:
evo san odvalia knjigu 44...

prva prica je katastrofalno nacrtana, ne znas je li lik crta rukom ili nogom, scenarij je pokusa dat zanimljiv obrat na temu, skupina kriminalaca na otoku bez zakona, al je nedovoljno razradjeno, pa u kombinaciji s ovim, nazovi crtezom, je nesto najgore sta san procita od NN..

druga, ova o mister alfi, mi je ok, al san razocaran jer san mislia da ce bit vezano uz novije dogadjaje, da ce se objasnit njegov sistem upravljanja svime, a ne samo navest sve negativce u serijalu i rec, je, ja san ih neizravno financira, oni su pijuni, a ja faca, blabla...dio di je prica o njegovom djetinjstvu, koje je btw. klise na kvadrat, mi bas i ne daje razloge za osnivanje njegovog evil empire... al moze proc, nije dosadna i crtez je ok... nakon onog redikula iz prosle epizode, i da san ja crta, mislin da bi bilo gledljivoLOL

treca, neko petljanje sa solarisom, crtez je dosta dobar, pa se moze prozvakat...

sve u svemu, jedna katasrofalna epizoda, jedna dobra, jedna prolazna...

izbacite sta prije novu knjigu jer mi ova nije nestoFlapper


U novoj krece frka s orbitalnim postajama (dvodijelna epizoda “Vjetrovi rata” / “Orlovsko gnijezdo”), a bit ce tu i nekih “Duhova proslosti” (Johnny Stockhausen, sjecas ga se?)...

Uglavnom, vjerujem da ces biti zadovoljan.Cool
hajde najave najaveDrool Drool Drool Drool Drool
Jerry Krause
#67 Posted : 19. siječnja 2013. 23:58:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Hajde Dado A. okreni malo na 6. stranicu topica Nathan Never u podforumu Libellus. Da li nam možeš iznijeti neko svoje konkretno mišljenje o svemu onome? Mislim o Nathanovim izlascima za ovu godinu.
Dado A.
#68 Posted : 20. siječnja 2013. 0:22:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.698
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Hajde Dado A. okreni malo na 6. stranicu topica Nathan Never u podforumu Libellus. Da li nam možeš iznijeti neko svoje konkretno mišljenje o svemu onome? Mislim o Nathanovim izlascima za ovu godinu.


Hocu, cim mi to dodje na red za citanje... Idem po prioritetima.Cool
vs
#69 Posted : 20. siječnja 2013. 11:49:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado A. wrote:

U novoj krece frka s orbitalnim postajama (dvodijelna epizoda “Vjetrovi rata” / “Orlovsko gnijezdo”), a bit ce tu i nekih “Duhova proslosti” (Johnny Stockhausen, sjecas ga se?)...

Uglavnom, vjerujem da ces biti zadovoljan.Cool

a ti si zivLaugh

jerry krause je vec objavia da ce ova iduca knjiga bit poslasticaSmile

poznato mi je ime johnny stockhausen, al da me ubijes, neman pojma odakle, hahahahah... brzo ja zaboravin... da kazes epizodu, vjerojatno bi ga se sitija....

nedavno san cita sve epizode vezane uz bratstvo sjene, neke nisan procita od izdavanja... pratia san oni vas putokaz iz almanaha, onda san se nadoveza na tehnodroide (koji su mi najmrskiji dio NN)... tako da jedva cekan novu nathanovu knjigu jer otvara novo poglavlje u radnji... ako san dobro ubra, oni otprilike svakih pedesetak epizoda naprave neku mini sagu, ka ameri ili mange.... bilo je bratsvo sjene, pa tehnodroidi, pa mr. alfa, sad ce rat,itd.

pratim par vasih izdanja, al najvise me obraduje novi NN jer ima dosta toga sta se mijenja u serijalu...
tex, DD itd., uvik stoje u mistu, NN i s najlosijom epizodama ima neki detalj radi koje ga je zanimljivo procitat, ka ova u zadnjih par knjiga kad andy ide u doktora jer ima neki zdravstveni problem, a ne zna se tocno sta je.... i uvik mi padne na pamet ona "mala" iz epizode "pomaknuta orbita", kad i kako ce nju vratit u pricu..

takodjer san nedavno procita dobar dio epizoda nakon stotke, ostinijeve su mi najdraze, bas me zanima sta ce bit s onim placenim ubojicom sta se pojavia u par epizoda... i onda san bacia oko na SBE da vidin koliko je ostini ukljucen u nadolazece epizode, kad kurac, ima ga na kapaljku nekih 20ak brojeva, onda ga se vrati u regularce...

tako da, ne brigaj, bit cu ja zadovoljan s novom NN knjigomCool
Users browsing this topic
Guest
4 Pages«<234
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,084 seconds.