Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Da li je Libellus spreman da posluša čitaoce?
Dado R.
#21 Posted : 8. listopada 2012. 20:32:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
profesor-inz wrote:
Cursing Inače žao mi je što uopšte pokušavam da pokrenem neko pitanje pored ovolike mudrosti ( čitaj gluposti ) velikog broja forumaša.

I nama je zao, i nama...
Tex Willer
#22 Posted : 8. listopada 2012. 21:04:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
profesor-inz wrote:

Tekse za tvoju informaciju Zagorova odiseja je već u toku objavljivanja i prati se svaki broj sa zakašnjenjem od 3 dana za Italijanima. Ako hoćeš da kupiš možeš mi se javiti na pm, izgleda vrhunski. Da nas ne bih zajebavali izdavači i podjebavali sa recimo reprintima kao Ludens, neko je uzeo stvar u svoje ruke jer je puno interesanata za tu JO. Problem je upravo MM i rupe u serijalu, dok Libellus to izda za 20 godina pitanje je šta će biti i sa nama i sa njima.

Znaci da nebi izdavaci zajebavali ides ti sa svojim prijateljima da zajebes izdavace... LOL LOL
Prestrasno, i onda dolazis s ovakvim ponudama a usput nam pametujes sto i kako trebamo objaviti?



Ipak cekam Libellusovo izdanjeBigGrin
I matori Carson auch (u sustini ceo ovaj post je trebao da bude na nemackom, ali pisem samo reci koje znam pa izgleda ovako)LOL

Übrigens, mogu li da doteram stripove do Hrvatske i obzirom da imam vise izdanja od 30 da mi das zapakujete und posaljete besplatno wann odem in DeutschlandFlapper
Dado R.
#23 Posted : 8. listopada 2012. 22:22:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Znas kako je u onom vicu Bosanac rekao Slovencu kad se Slovenac najeo u restoranu i konobaru Bosancu kaze; Lahko placam v Lipam?
A Bosanac veli; mozes ti placati u lipama al' ti je kusur onda u sljivama, pa kako hoces...

Tako i sa tvojim knjigama, mozemo ti mi polati besplatno ali znas kakve su carine, poste, zagube se stvari...BigGrin
Tex Willer
#24 Posted : 8. listopada 2012. 22:49:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:


Tako i sa tvojim knjigama, mozemo ti mi polati besplatno ali znas kakve su carine, poste, zagube se stvari...BigGrin


Tolki covek a ni c od covekaFlapper
Kad cete za Nis da mi poteras nesto do MinhenaLOL LOL LOL
Dok Lester
#25 Posted : 9. listopada 2012. 0:20:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ajde, profo, bolje ti je da se primiš ovih američanskih superjunaka. za početak: fantastična četvorka!

"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Renky
#26 Posted : 9. listopada 2012. 11:53:21(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Blink Blink
profesor-inz
#27 Posted : 9. listopada 2012. 18:14:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 24.8.2011.(UTC)
Posts: 167
Location: POZAREVAC
Cursing
Dado R. wrote:
profesor-inz wrote:

Tekse za tvoju informaciju Zagorova odiseja je već u toku objavljivanja i prati se svaki broj sa zakašnjenjem od 3 dana za Italijanima. Ako hoćeš da kupiš možeš mi se javiti na pm, izgleda vrhunski. Da nas ne bih zajebavali izdavači i podjebavali sa recimo reprintima kao Ludens, neko je uzeo stvar u svoje ruke jer je puno interesanata za tu JO. Problem je upravo MM i rupe u serijalu, dok Libellus to izda za 20 godina pitanje je šta će biti i sa nama i sa njima.

Znaci da nebi izdavaci zajebavali ides ti sa svojim prijateljima da zajebes izdavace... LOL LOL
Prestrasno, i onda dolazis s ovakvim ponudama a usput nam pametujes sto i kako trebamo objaviti?

Što se ljutiš sada. Pa ljudi prosto mole izdavače da im ponude tu Južnoameričku odiseju, a izdavači se prave ludi.
Ovi iz Agartija startuju po 100 - ti put iz početka, Bernard bradonja ide sa reprintima Čiko specijala, ne sluša nikoga.
Onda se čitaoci udruže kada vide kako se pojedini izdavači ponašaju, pa naprave sami sebi stripove. Tako će biti i sa MM ako ne želite da objavite.
Dok Lester
#28 Posted : 9. listopada 2012. 19:30:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Daj molim te pročitaj naglas što pišeš i razmisli kakve sve zakonske osnove postoje da bilo koji izdavač tuži tebe i tvoje kompanjone.

A to da pravite sami svoje stripove jest samo u slučaju kad netko od vas napiše scenarij, a netko drugi od vas nacrta taj strip. Naravno, mora biti riječ o sasvim novom junaku, a ne nekom od postojećih.

Sve drugo je pišanje protiv vjetra.

I daj više prestani prozivati druge ljude za ponašanje kad svima ideš na onu stvar.

Over & out.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#29 Posted : 9. listopada 2012. 19:41:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Jebiga, rekoh da sam gotov, ali pade mi na pamet jedan primjer.

Mala prispodoba o ''uzimanju stvari u svoje ruke''.

Ti navodno radiš na proizvodnji električne energije. U redu, zamisli da ne radiš. Znam da je možda teško, ali zamisli.

Dakle, odlučio si izgraditi kuću u nekoj pripizdini iza sedam brda i dolina gdje u blizini nema struje i niti jedne druge kuće u blizini. U redu, možda ima nekoliko vikendica.

Zatim se obratiš distributeru električne energije i kažeš im da trebaš struju. A i tvoji susjedi također.

Oni ti lijepo odgovore da trenutačno nikako nije isplativo potezati 100 i kusur kilometara žica do tvoje kuće, ali da to svakako imaju u njihovom planu pokrivanja cijele zemlje mrežom u nekoj bližoj ili daljoj budućnosti i da se strpiš, jer ne može preko reda.

Ali ti siiilno želiš struju. Pa im kažeš da su bezobrazni. Pa uzmeš stvari u svoje ruke i spojiš se (ne sebe, nego svoju kuću) na dalekovod i povučeš tih 100 i kusur kilometara do svoje kuće.

Istina, uložio si svoje vrijeme, trud i novac za sve to silno kablovinje, ali na kraju ipak imaš struju.

ALI TUĐU JEBENU STRUJU, PROFESORE.

Ako ti ni nakon ovog nje jasno, lijepo nazovi Milana Tarota i pitaj ga za savjet. Vjerojatno će ti reći da sjedneš na komad kartona, četiri dana ne pereš pazuhe i ponavljaš ''Kookaboora'' unazad.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
feniks
#30 Posted : 9. listopada 2012. 20:22:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Brutalno LOL LOL LOL
Dado R.
#31 Posted : 9. listopada 2012. 22:35:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
profesor-inz wrote:
Cursing
Dado R. wrote:
profesor-inz wrote:

Tekse za tvoju informaciju Zagorova odiseja je već u toku objavljivanja i prati se svaki broj sa zakašnjenjem od 3 dana za Italijanima. Ako hoćeš da kupiš možeš mi se javiti na pm, izgleda vrhunski. Da nas ne bih zajebavali izdavači i podjebavali sa recimo reprintima kao Ludens, neko je uzeo stvar u svoje ruke jer je puno interesanata za tu JO. Problem je upravo MM i rupe u serijalu, dok Libellus to izda za 20 godina pitanje je šta će biti i sa nama i sa njima.

Znaci da nebi izdavaci zajebavali ides ti sa svojim prijateljima da zajebes izdavace... LOL LOL
Prestrasno, i onda dolazis s ovakvim ponudama a usput nam pametujes sto i kako trebamo objaviti?

Što se ljutiš sada. Pa ljudi prosto mole izdavače da im ponude tu Južnoameričku odiseju, a izdavači se prave ludi.
Ovi iz Agartija startuju po 100 - ti put iz početka, Bernard bradonja ide sa reprintima Čiko specijala, ne sluša nikoga.
Onda se čitaoci udruže kada vide kako se pojedini izdavači ponašaju, pa naprave sami sebi stripove. Tako će biti i sa MM ako ne želite da objavite.

Koliko vidim moj smajlic nije smajlic ljutnje, vec smijeha, i to kidam se od smijeha.BigGrin LOL
Jer toliko tona gluposti a u tako malo recenica i to od samo jedne osobe, tesko covjek da se ne nasmije.LOL LOL
No sa zadnjim postovima si iz gluposti presao i na bezobrazluk.

One koji se udruze da bi radili nesto nelegalno obicno nisu nazivali "citaocima", vec nekim drugim imenima.
Slobodno se ti udruzuj s takvima i radite nelegalno sto vam god padne napamet, samo to sigurno neces ovdje promovirati...
Prag tolerancije presao si odavno i prema tebi smo bili vise nego fer, no ti ne poznajes nikakve granice, a one itekako postoje.
feniks
#32 Posted : 10. listopada 2012. 10:13:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Znaci ode profesor a nije docekao MVLaugh

KO je sljedeci?Scared
bubo
#33 Posted : 10. listopada 2012. 10:23:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
teško da će netko profesora nadmašitiLaugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh
Garfield
#34 Posted : 10. listopada 2012. 13:44:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ja moram reci da se u potpusnosti slazem s profesorom i podrzavam njegovu ideju. Naprijed profesoreeee! BigGrin
Renky
#35 Posted : 10. listopada 2012. 17:41:17(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
feniks wrote:
Znaci ode profesor a nije docekao MVLaugh


Di ode? Na JA odiseju?ThumbsUp
magični vjetar
#36 Posted : 10. listopada 2012. 18:42:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
feniks wrote:
Znaci ode profesor a nije docekao MV



neeeeeeeeeeeeeeeee........kako ćemo mi bez našeg vođe. LOL
Dok Lester
#37 Posted : 10. listopada 2012. 19:05:00(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
što bi rek'o poštar iz ''Lepa sela lepo gore'': teško! LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
magični vjetar
#38 Posted : 10. listopada 2012. 20:54:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
što bi rek'o poštar iz ''Lepa sela lepo gore'': teško! LOL LOL LOL LOL LOL

LOL LOL LOL
Garfield
#39 Posted : 10. listopada 2012. 21:02:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Profesora za predsjednika :) Izgleda da ga samo ja podrzavam, ali nedaj se profesore :)
digging_bill
#40 Posted : 10. listopada 2012. 21:31:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 29.11.2011.(UTC)
Posts: 82
Man
Location: Mostar
Evo i ja ću podržati profesora ThumpUp . Čovjek ima divnih ideja, koje bi vrlo vjerovatno i prošle u nekom paralelnom svijetu starog dobrog strica Martija. Baseball Baseball Baseball
Users browsing this topic
Guest (2)
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,111 seconds.