Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages123>
Bonelli - DAMPYR - najave talijanskih izdanja
Dok Lester
#1 Posted : 16. srpnja 2011. 19:41:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Maxi Dampyr 3

Naslovnica: Enea Riboldi


Afrička magija

Scenarij: Diego Cajelli
Crtež: Fabrizio Russo


U prepirci između dva afrička gospodara rata, Lisimbe i Mabasija, koristi se i nešto natprirodno: la black ‘mbandwa, crna magija pomoću koje je moguće oživljavati ubojite lutke. Arno iz “Medical Teama”, poziva u pomoć Harlana i njegove prijatelje koji se odmah nađu između dvije vatre...

Noć tarantule

Scenarij: Alessandro Crippa
Crtež: Arturo Lozzi

U sunčanom Salentu, muzikolog Giordano liječi živce svojih pacijenata terapijom temeljenom na mahnitim ritmovima. Jedan leš u poljima, prekriven tarantulama, iznosi na svjetlo dana tajnu zakopanu u prošlosti čije se rješenje krije u staroj oskrnavljenoj crkvi...


Crvena plima

Scenarij: Andrea Artusi i Ivo Lombardo
Crtež: Luca Raimondo


U moru kod Filipina, ludi znanstvenik Diunerjuf, gospodar zombija, oživljava mrtve napitkom natemelju otrova ribe fugu, poznate i kao riba-balon. Dampyr će potražiti pomoć znanstvenika u pronalaženju protuotrova za vojsku živih mrtvaca...


"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#2 Posted : 16. srpnja 2011. 19:49:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska



Dampyr 137

Neumoljivi

Scenarij: Giovanni Eccher
Crtež: Maurizio Dotti
Naslovnica: Enea Riboldi

U bolivijskim slanim pustinjama raširena je legenda o Tiou, vragu koji živi ispod zemlje. Izgleda da se Tio sad probudio te da u svojoj službi ima dva nemrtva vrlo sposobna s revolverima i neranjiva. Kad se susretnu s njima Harlan, Tesla i Kurjak doživjet će najveće iznenađenje u svom životu. Njihovi protivnici vampiri su protiv svoje volje, dvojica veterana Divljeg Zapada, nepopravljivi buntovnici koji nemaju namjeru biti robovi jednog Gospodara Noći. Nažalost, to je vjerojatno njihova sudbina i Kurjak bi mogao biti prisiljen ubiti dva legendarna junaka iz svog djetinjstva...

"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#3 Posted : 17. srpnja 2011. 0:28:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Jesu ovi kauboji Kit i Tex ili Clint i John?BigGrin
kasper
#4 Posted : 17. srpnja 2011. 8:05:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
A da LL krene sa specijalcima ovde?
Dok Lester
#5 Posted : 17. srpnja 2011. 10:29:45(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dado R. wrote:
Jesu ovi kauboji Kit i Tex ili Clint i John?BigGrin


Nisam čitao, ali, s obzirom na Boliviju, prije bih rekao da su Butch i Sundance Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#6 Posted : 3. kolovoza 2011. 17:12:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Dampyr 138

Cajunski valcer

Scenarij: Diego Cajelli
Crtež: Giuliano Piccininno
Naslovnica: Enea Riboldi


Stara cajunska melodija iz 1930-tih, narodni valcer mračnog ritma... U labirintu kanala ljudi nestaju desetljećima i jedini trag je ta stara pjesma... Kad nestanu tri muzikologa, prijatelja profesora Miliusa, Harlan i Kurjak kreću u louisiansku močvaru odlučni otkriti koje se to legendarno stvorenje krije iza imena Saman Patou...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
feka82
#7 Posted : 9. kolovoza 2011. 12:07:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 24
Location: mostar
kasper wrote:
A da LL krene sa specijalcima ovde?


A da libellus krene uopste sa dampyrom , posto je strip-agent prestao ga izdavati , veseli cetvrtak sa svojim velikim tirazom takodje smanjio na tromjesecni ritam , ja mislim da bi libellus imao prodju sa 500 komada od prvog broja . Raja se vec upoznala sa junakom , neki su odustali prebacivanjem na tromjesecni ritam , a o strip-agentovom da ne govorimo Mad
feka82
#8 Posted : 9. kolovoza 2011. 12:08:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 24
Location: mostar
kasper wrote:
A da LL krene sa specijalcima ovde?


hocemo dampyra od prvog broja u sjajnim koricama Drool Drool
Dado R.
#9 Posted : 9. kolovoza 2011. 15:21:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
feka82 wrote:
kasper wrote:
A da LL krene sa specijalcima ovde?


A da libellus krene uopste sa dampyrom, ja mislim da bi libellus imao prodju sa 500 komada od prvog broja .

Dobar vic. BigGrin BigGrin BigGrin
Kit Carson
#10 Posted : 9. kolovoza 2011. 19:31:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Dado R. wrote:
feka82 wrote:
kasper wrote:
A da LL krene sa specijalcima ovde?


A da libellus krene uopste sa dampyrom, ja mislim da bi libellus imao prodju sa 500 komada od prvog broja .

Dobar vic. BigGrin BigGrin BigGrin

I ja ga tako cenim. To je izdanje koje definitivno ne bih kupovao u HC-u.
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Dado R.
#11 Posted : 9. kolovoza 2011. 20:09:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Nisam mislio na izdanje, kako ja volim sve sto ima veze s Vampirima (a i svidjelo mi se onih nekoliko epizoda sto sam procitao)
meni to izdanje nije lose, dapace. E sad kako se nastavlja i do kud je dosao, to ne znam pa ne mogu ni procjeniti.
Meni je veci vic ovo da bi imao prodju u 500 primjeraka...Smile BigGrin
split85
#12 Posted : 9. kolovoza 2011. 20:47:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Zna li se uopče do kojeg je broja planiran ili je to dok publika ne odluči?Cool
split85
#13 Posted : 9. kolovoza 2011. 20:52:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
feka82 wrote:
kasper wrote:
A da LL krene sa specijalcima ovde?


hocemo dampyra od prvog broja u sjajnim koricama Drool Drool

ja znam jednoga koji bi ga sigurno uzima Flapper

trebalo bi najprije vidit do kojeg je broja planirano, jer ne bi moga podnit da bude maraton ko u Mister NO-u
onako lipo izdanja ala Magični Vjetar , s tri broja u unutra, 8 knjiga godišnje i tučemo se nogom u guzicu Laugh
Dado R.
#14 Posted : 9. kolovoza 2011. 21:12:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
split85 wrote:
Zna li se uopče do kojeg je broja planiran ili je to dok publika ne odluči?Cool


Iskreno nemam pojma. Ne znam je li planirano dok god prodaja bude zadovoljavajuca ili ima neki kraj. Mislim da bi mozda Dok mogao znati vise.
Dado R.
#15 Posted : 9. kolovoza 2011. 21:14:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
split85 wrote:
feka82 wrote:
kasper wrote:
A da LL krene sa specijalcima ovde?


hocemo dampyra od prvog broja u sjajnim koricama Drool Drool

ja znam jednoga koji bi ga sigurno uzima Flapper

trebalo bi najprije vidit do kojeg je broja planirano, jer ne bi moga podnit da bude maraton ko u Mister NO-u
onako lipo izdanja ala Magični Vjetar , s tri broja u unutra, 8 knjiga godišnje i tučemo se nogom u guzicu Laugh

Znam i ja jos jednoga, mozda i dvojicu, da napravim kalkulaciju prodaje na 10 primjeraka? BigGrin BigGrin
Dok Lester
#16 Posted : 9. kolovoza 2011. 21:15:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Nažalost, nemam pojma, ali ne vjerujem da postoji neki plan za svršetak serijala. Vampiri su ionako u modi, a i serijal je zasad mjesečni, specijalci i maxiji redovno izlaze...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#17 Posted : 9. kolovoza 2011. 21:27:46(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Evo baš sam pročitao intervju s Bosellijem od 11. mjeseca prošle godine povodom 10. godišnjice Dampyra i nigje ni spomena gašenju serijala. Štoviše, čovjek pršti od entuzijazma kad je u pitanju Dampyrova budućnost. Nadam se da se u međuvremenu ništa nije promijenilo.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
feka82
#18 Posted : 10. kolovoza 2011. 8:25:04(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 24
Location: mostar
Dado R. wrote:
Nisam mislio na izdanje, kako ja volim sve sto ima veze s Vampirima (a i svidjelo mi se onih nekoliko epizoda sto sam procitao)
meni to izdanje nije lose, dapace. E sad kako se nastavlja i do kud je dosao, to ne znam pa ne mogu ni procjeniti.
Meni je veci vic ovo da bi imao prodju u 500 primjeraka...Smile BigGrin


Slazem se , u entuzijazmu dok sam pisao nisam tako osjetio LOL Dampyr je po meni strasan serijal i siguran sam da ima dosta ljudi koji se ne bi patili sa VC , Strip-agentom oko izdavanja brojeva i zeljeli bi da to redovnije izlazi i nabavljali bi ga Love , tako da opet koliko god smijesno zvucalo siguran sam da bi se prodavao . Strip-agent je pogrijesio sto je isao sa velikim tirazom i zato se po meni desilo to sto se desilo . Ja sam pvi odustao od VC jer su ga prebacili na tromjesecni ritam , tko bi cekao godinu dana za cetiri broja , fan sigurno ne bi Mad Evo ovdje nas u Mostaru iz moje raje ima trojica koji bi kupovali , razmislite koliko ih jos ima LOL
kasper
#19 Posted : 10. kolovoza 2011. 20:36:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Dampirce je izgleda u pat poziciji, jbg Crying. LL se sigurno ne isplati nastaviti tamo gde je stao SA kad je trziste preplavljeno brojevima koje bi prvo izdao.
Nathan
#20 Posted : 11. kolovoza 2011. 20:38:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
split85 wrote:
feka82 wrote:
kasper wrote:
A da LL krene sa specijalcima ovde?


hocemo dampyra od prvog broja u sjajnim koricama Drool Drool

ja znam jednoga koji bi ga sigurno uzima Flapper

trebalo bi najprije vidit do kojeg je broja planirano, jer ne bi moga podnit da bude maraton ko u Mister NO-u
onako lipo izdanja ala Magični Vjetar , s tri broja u unutra, 8 knjiga godišnje i tučemo se nogom u guzicu Laugh

Znam i ja jos jednoga, mozda i dvojicu, da napravim kalkulaciju prodaje na 10 primjeraka? BigGrin BigGrin


Stavi onda odmah na 11 primjeraka!!!Smile
Users browsing this topic
Guest
3 Pages123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,131 seconds.