Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

58 Pages«<34567>»
Koji ste zadnji film gledali, utisci i ocjena filma?
dr. westax
#81 Posted : 29. kolovoza 2011. 22:55:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Dado R. wrote:
Ne znam, ja sam ga gledao u kinu i meni je bio skroz OK, mislim, dobio sam sto sam ocekivao...BigGrin BigGrin
Sigurno nije medju 3-4 najbolja njegova filma ali nije los.


Uglavnom volim Tarantina ali ovo me je razočaralo. Crying Crying
Mada se Tarantino u ovim novim filmovima srozava. Pratim ga kao redatelja već godinama i u zadnje vrijeme ništa novo.
Čim postaneš brand i skupiš love, nestane kreativnosti. Mad Mad

BTW: Iz projekta Grindhouse, za 5 ocjena je bolji Rodrigezov "Planet Terror"! On je uspio, a Tarantino nije.
Garfield
#82 Posted : 29. kolovoza 2011. 23:06:33(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Ne znam, ja sam ga gledao u kinu i meni je bio skroz OK, mislim, dobio sam sto sam ocekivao...BigGrin BigGrin
Sigurno nije medju 3-4 najbolja njegova filma ali nije los.


S obzirom da je prije ovoga filma imao samo 5 filmova, a ovaj ti nije medju 4 ... Hmmm :)
dr. westax
#83 Posted : 29. kolovoza 2011. 23:08:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Ong-bak (2003)

Ugodno iznenađenje! Inače ne volim borilačke filmove, ali ovaj mi se svidio. Film je dinamičan, pun akcije i humora. U svakom slučaju egzotično. 7/10

Garfield
#84 Posted : 29. kolovoza 2011. 23:11:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Meni je Ong Bak pozitivno iznenadjenje.Kao sto ti kazes ne volim ovakve vrste filmova, ali ovaj je stvarno dobar.
dr. westax
#85 Posted : 29. kolovoza 2011. 23:14:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Garfield wrote:
Meni je Ong Bak pozitivno iznenadjenje.Kao sto ti kazes ne volim ovakve vrste filmova, ali ovaj je stvarno dobar.


Sada mi slijedi pogledati drugi i treći dio. Smile
Dado R.
#86 Posted : 30. kolovoza 2011. 0:05:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Dado R. wrote:
Ne znam, ja sam ga gledao u kinu i meni je bio skroz OK, mislim, dobio sam sto sam ocekivao...BigGrin BigGrin
Sigurno nije medju 3-4 najbolja njegova filma ali nije los.


S obzirom da je prije ovoga filma imao samo 5 filmova, a ovaj ti nije medju 4 ... Hmmm :)


Pa nisam mislio samo na njegove samostalne cisto redateljske filmove, iako ih i tako ima 7 ukupno,
mislio sam i na druge filmove gdje je bez sumnje njegov udio znacajan bilo kao co-redatelj, producent,
co-producent ili autor... a sve njih smatram isto i njegovim...
Filmovi poput From Dusk Till Dawn (drugi i treci dio kao i neke druge koji su izasli samo na DVDu necu ni racunati),
Four Rooms, Natural Born Killers, My Best Friend’s Birthday, Iron Monkey, Killing Zoe, Curdled, Hostel...

A inace u skoro svim filmovima u kojima je Rodriguez redatelj i on ima svoje prste umjesane, i obrnuto... a ja ih obojicu obozavam.Blushing BigGrin
Uvjeren sam da je ponesto imao za reci i u odlicnom Sin Cityju, iako taj eto ne ubrajam pod njegove... tamo je samo bio gost...BigGrin BigGrin
Garfield
#87 Posted : 30. kolovoza 2011. 9:20:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ja racunam samo tih 7, jer to su njegovi filmovi, a sad sto je on bio co-producent, ili tako nesto, ipak nisu to njegovi filmovi.

I definitivno se slazem da opadaju Taranfinovi filmovi, kao sto je rekao dr. westax.Meni licno njegova prva dva filma su vrh (Reservoir Dogs i Pulp Fiction), a ostali ... Jackie Brown onako solidan film. Kill Bill mi se nikako ne svidja, Inglourious Basterds isto nista posebno (previse napuhan a nista posebno), a Death Proof nisam gledao, ali po utiscima ljudi koji su ga gledali, dobar dio nije nesto odusevljen ...

dr. westax
#88 Posted : 30. kolovoza 2011. 11:04:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Garfield wrote:
Meni licno njegova prva dva filma su vrh (Reservoir Dogs i Pulp Fiction), a ostali ... Jackie Brown onako solidan film. Kill Bill mi se nikako ne svidja, Inglourious Basterds isto nista posebno (previse napuhan a nista posebno), a Death Proof nisam gledao, ali po utiscima ljudi koji su ga gledali, dobar dio nije nesto odusevljen ...



Potpisujem jer rekao si ono što i ja mislim i to od riječi do riječi! ThumbsUp
Dado R.
#89 Posted : 30. kolovoza 2011. 11:28:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Ja racunam samo tih 7, jer to su njegovi filmovi, a sad sto je on bio co-producent, ili tako nesto, ipak nisu to njegovi filmovi.

I definitivno se slazem da opadaju Taranfinovi filmovi, kao sto je rekao dr. westax.Meni licno njegova prva dva filma su vrh (Reservoir Dogs i Pulp Fiction), a ostali ... Jackie Brown onako solidan film. Kill Bill mi se nikako ne svidja, Inglourious Basterds isto nista posebno (previse napuhan a nista posebno), a Death Proof nisam gledao, ali po utiscima ljudi koji su ga gledali, dobar dio nije nesto odusevljen ...


Napisao sam zasto sam mislio na vise filmova, a sto se tice samih filmova, pa ukusi su razliciti to je oduvijek tako bilo... Smile
A ja sam, kad je on u pitanju, poprilicno subjektivan...BigGrin
dr_gonzo
#90 Posted : 30. kolovoza 2011. 20:17:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik


SADRŽAJ:
''- Vudu vještica oživi hrpu zombija i pošalje ih na hrpu ljudi bez ikakvog vidljivog razloga. Pokolj ogromnih razmjera i gore fest može početi...''

Moj osvrt na film u detaljnoj recenziji: Zombio (1999)

Ultra tresh zombi film - samo za ljubitelje treša ThumpUp
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
dr. westax
#91 Posted : 30. kolovoza 2011. 23:04:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009)

Previše šaren film za moj ukus. Redatelj je raspustio maštu. 4/10

dr. westax
#92 Posted : 31. kolovoza 2011. 22:04:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)

Još jedan bolestan film Tim Burtona. Jednostavno ga obožavam! Love 8/10

dr. westax
#93 Posted : 1. rujna 2011. 23:25:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Resident Evil: Degeneration (2008)

Simpatično napravljeno. Ništa posebno, ali volim Resident Evil i zombije pa mi je ovo sjelo. 6/10

Garfield
#94 Posted : 2. rujna 2011. 12:10:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
dr. westax slazem se sto se tice Sweeney Todd ...

Stvarno je film vrhunski uradjen, prica je dobra, John Deep po obicaju na nivou ... Jedino sta ja ne volim musical, pa ... a isto tako volim zombije, tako da ...

Ne znam jesi li gledao Stake Land (2010). Isto simpatican film, a zombiji su upitanju :)
dr. westax
#95 Posted : 3. rujna 2011. 10:09:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Garfield wrote:
dr. westax slazem se sto se tice Sweeney Todd ...

Stvarno je film vrhunski uradjen, prica je dobra, John Deep po obicaju na nivou ... Jedino sta ja ne volim musical, pa ... a isto tako volim zombije, tako da ...

Ne znam jesi li gledao Stake Land (2010). Isto simpatican film, a zombiji su upitanju :)


Ne volim ni ja mjuzikle te sam mislio da mi se film neće uopće svidjeti, a na kraju potpuno suprotno. Čak mi je posebno bizarno kada Sweeney Todd pjeva i onda reže vratove BigGrin BigGrin

Nisam gledao Stake Land, ali sam gledao trailer i nadam se da ću ga ubrzo pogledati. Hvala na preporuci Smile
dr. westax
#96 Posted : 4. rujna 2011. 19:07:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
The Departed (2006)

Ugodno iznenađen! Film koji treba opet pogledati da sve sjedne na mjesto. Preporuka! 8/10

dr. westax
#97 Posted : 4. rujna 2011. 19:12:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Good Luck Chuck (2007)

Simpatična romantična komedija. Ništa posebno ali ima par dobrih fora :) 7/10

split85
#98 Posted : 4. rujna 2011. 21:12:50(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
7/10
Dado R.
#99 Posted : 4. rujna 2011. 21:43:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
dr. westax wrote:
The Departed (2006)

Ugodno iznenađen! Film koji treba opet pogledati da sve sjedne na mjesto. Preporuka! 8/10



Da, ovaj film mi se takodje svidio i svakako ga treba odgledati jos jednom.
Garfield
#100 Posted : 5. rujna 2011. 9:20:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Moram kritikovati ovo The Departed.Kolko god volio Scorsese ovo je cisto sranje i pravo mi je zao da je za ovo dobio oskara.
Razlog zbog toga je sto je rimejk filma i to ne nekog starog filma, nego filma koji je izasao samo 4 godine prije i pored toliko filmova sto je objavio dobio za ovo sranje oskara.Imao sam srecu da sam prvo pogledao orginal Infernal Affair (triologija) i mogu reci da je bar duplo bolji.Naravno ovo je triologija, tako da je neuporedivo, a Scorsese je samo uredio Copy - Paste i nabacao gomila poznatih glumaca.Nije se cast udostojio bar nesto da promjeni, a na to sam pravo alergican.

U biti moj prijedlog je Infernal Affairs da se pogleda i sigurno je puno bolji nego ovaj rimejka :)
Users browsing this topic
Guest (22)
58 Pages«<34567>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,115 seconds.