Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Plaćanje american express karticom
dr_gonzo
#1 Posted : 15. rujna 2014. 9:56:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Da li se može kupovati Amex karticom ili je kupnja još ograničena na Visa i MasterCard kartice?
Što ima nova na planu plaćanja Paypalom?

p.s. - do sada sam plaćao općom uplatnicom, pa sam se nadao prebaciti da platim to Amexom što naručim kod vas (lakše mi je i mogu više odjednom kupiti)

p.s. 2 - može li malo objašnjenje kako se kod vas plaća karticom, jer ne bih želio nešto zafrknuti tijekom kupovine

Unaprijed hvala na odgovorima
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
Dado R.
#2 Posted : 15. rujna 2014. 10:14:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
dr_gonzo wrote:
Da li se može kupovati Amex karticom ili je kupnja još ograničena na Visa i MasterCard kartice?
Što ima nova na planu plaćanja Paypalom?

p.s. - do sada sam plaćao općom uplatnicom, pa sam se nadao prebaciti da platim to Amexom što naručim kod vas (lakše mi je i mogu više odjednom kupiti)

p.s. 2 - može li malo objašnjenje kako se kod vas plaća karticom, jer ne bih želio nešto zafrknuti tijekom kupovine

Unaprijed hvala na odgovorima


Od kartica su dostupne Visa i Mastercard, nazalost Amex i druge kartice nisu opcija.
Nasa banka RBA ih ne podrzava, nemaju ih u ponudi, a kako koristimo njihov sustav naplate za sad tu nema promjena. Sto ne znaci da ih nece biti.
Zbog odredjenih tehnickih problema Paypal za firmu u HR i nije bas dobra opcija, ali mozda se tu situacija uskoro promijeni.

Sto se tice kupovine, odnosno placanja karticom na webshopu, sve je vrlo jednostavno. Nakon sto se obavi kupovina i klikne se na opciju "kupi"
otvorite ce se mogucnost odabira nacina placanja. Kad se tu odabere kartica i krene dalje sustav ce se prebaciti na RBA gdje treba unijeti potrebne podatke
o kartici i nakon sto je sve uneseno trazi se potvrda i krece autorizacija placanja. Par sekundi, ako je sve OK, sustav se vrati na webshop a na mail stize racun.
I mi nakon primljene narudzbe saljemo izdanja.
dr_gonzo
#3 Posted : 15. rujna 2014. 11:10:06(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Tenkju na objašnjenju. Onda se vraćam dobroj staroj uplatnici...Smile
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,049 seconds.