Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

22 Pages«<1718192021>»
Fantasy Premier League
Dado R.
#361 Posted : 28. prosinca 2011. 14:56:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
76 wrote:
Quote:
Dado R. wrote:
Pa ne bih se slozio s tobom oko povecanja vrijednosti igraca. Ryan Taylor je zabio dva gola, jedan asistirao, 4 puta bio bez primljenog pogodka,
i ukupno je osvojio 62 boda sto ga cini 9. obrambenim igracem u ukupnom poredku.
S druge strane Weslay Hoolahan je malo precjenjen po vrijednosti u pocetku, a za razliku od Taylora samo ima jednu asistenicju vise,
a svi znamo da se od veznjaka ocekuje vise asistencija i golova nego od obrambenih. Uz to je samo jednu utakmicu bio bez primljenih golova,
na listi veznjaka negdje oko 50.tog mjesta je i nekoliko utakmica igrao je ispod 60 minuta .. dok je Taylor odigrao sve po 90 minuta.
Izuzev prezadnje kad nije igrao zbog ozljede i zadnje kad je izasao u prvom dijelu jer se opet ozljedio.
I naravno, Hoolahan ima 43 boda, dakle 19 manje od Taylora. Po cemu bi onda on trebao biti bolji od Taylora i imati vecu vrijednost?



Taylor ima 62 boda od kojih je 15-ak bonusa koje NIJE zaslužio, dok Hoolahan nije dobio niti jednom bonus iako ih je zaslužio nekoliko puta, npr. za utakmicu ovog tjedna protiv Wolverhamptona ili u 1. kolu kada je bio strijelac na gostovanju u utakmici koja je završila 1:1.
A da je Hoolahan bio precijenjen također ne stoji jer ga onda ja ne bih niti uzeo. Najjeftiniji veznjak na početku sezone je vrijedio 5.0, a njegova je vrijednost bila 5.5, dakle jedva iznad minimuma.
Isto tako, dok se nije ozlijedio Angel Rangel mi je donio više bodova od Taylora, a njegova početna cijena je bila 4.5 i narasla je samo na 4.6. S druge strane, veznjak Matthew Etherington, koji je vrijedio 6.5 bodova, u prvih je 15-ak kola osvojio manje bodova od Hoolahana, a cijena mu je pala samo za 0.1 bod, odnosno na 6.4. Kako to objasniti?


Oprosti, ali nisi u pravu...Smile
Kakvih 15-ak bonusa koje nije zasluzio? Pricamo li mi o istom Tayloru? Ryan Taylor o kojem ja pricam imao je tocno 8 bodova bonusa
zaradjenih u 4 utakmice. Dva puta 3 boda bonusa i dva puta 1 bod bonusa.
U drugom kolu protiv Sunderlanda postigao je jedini gol na utakmici i dobio samo jedan bonus bod.
U osmom kolu imao je asistenciju za izjednacenje (2:2) u utakmici s Tottenhamom i dobio je 3 boda. Ako si gledao utakmicu znas da je odigrao odlicno.
U jedanaestom kolu protiv Evertona zabio drugi gol, koji je u konacnici bio i pobjedonosni, zavrseno je 2:1, i dobio je 3 boda bonusa.
I u trinaestom kolu protiv MUN dobio je bonus bod za utakmicu koja je odigrana 1:1, i u toj utakmici apsolutno je zasluzio bod bonusa jer je odigrao
dobru utakmicu i bio jedan od najzasluznijih za bod koji su osvojili protiv jake momcadi, a uz to on je dodao loptu Ben Arfi nad kojim je
napravljen penal i koji je poslije Ba pretvorio u izjednacenje.
Tako da ja ne vidim o kakvih 15-ak bodova ti pricas, jer niti ih je toliko vec ih je samo 8, a svi su itekako zasluzeni.
Postoje igraci koji ce dobiti bonus bodove iako je upitno, i neki nece dobiti ikako su mozda trebali, ali namjerio si se na krivog igraca.
I bolje da ti je igrao ovo zadnje kolo nego sto ga napadas...Flapper BigGrin Smile

Sto se tice veznjaka, pa nije tocno da je najjeftiniji veznjak vrijedio 5.0, imao si ih koliko hoces ispod toga.
Ja sam npr. imao Fergusona iz Newcastlea koji je vrijedio 3.9 ili 4.0 i namjerno sam uzeo njega da mi ne uzme puno bodova i stavio
sam ga uvijek zadnjeg za zamjenu jer sam znao da nece igrati.
Pa imao si i u Norwichu igraca koji su kostali manje, recimo Bradley Johnson je kostao 4.5 i osvojio je malo vise bodova nego tvoj Hoolahan,
a malo mu je narasla vrijednost. Dakle jasno je da je Hoolahan s 5.5 vise nego precjenjenj na samom pocetku natjecanja.
76
#362 Posted : 28. prosinca 2011. 17:47:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Hahahaha!!!!

OK, nije 15 nego 8, ali svaki put kad nešto napravi, odmah dobije bonus. Nije da sam neki ljubitelj Newcastlea, pa nisam gledao puno njihovih utakmica, ali na osnovu onog što sam gledao - tip nema pojma. I iza toga stojim.
A za prošlo kolo jedina mi je dvojba bila da li da ga stavim kao drugu ili treću zamjenu. Pogriješio sam i stavio kao kao treću pa mi je ostao na klupi, dok mi je Russell Martin ušao s klupe. Ali, nije dolazilo u obzir da ga stavim u prvih 11, ni prošlo kolo, a ni sljedeće...
Sidin i radin.
Dado R.
#363 Posted : 29. prosinca 2011. 19:17:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Eh, ja ovo kolo zaboravio mijenjati igrace (a porslo kolo nisam isto mijenjao da bih sad mogao dva besplatno Cursing )
pa sam ostao bez jos nekih bodova a tri branica su mi bila izvan konkurencije.Smile
I naravno nije mi uletio ni Walters sa klupe jer je veznjak a moraju biti barem tri branica.
Garfield
#364 Posted : 29. prosinca 2011. 20:08:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ja nisam ni znao da se ovo zadnje kolo igralo.CCC.Upao slucajno na Fantasy i upratio da sam izgubio 55-53 :(
split85
#365 Posted : 29. prosinca 2011. 20:15:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Imam 5 poraza u nizu Cursing , da je samo tu bilo bi lako Flapper
Dado R.
#366 Posted : 30. prosinca 2011. 13:53:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Ja nisam ni znao da se ovo zadnje kolo igralo.CCC.Upao slucajno na Fantasy i upratio da sam izgubio 55-53 :(

Bolje ti je da nisi znao, da si znao i igrao izgubio bi s vecom razlikom...BigGrin BigGrin Flapper
Garfield
#367 Posted : 30. prosinca 2011. 15:42:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Moguce :) ali opet kontam mogoa sam navuci 2-3 boda ...
Dado R.
#368 Posted : 31. prosinca 2011. 0:13:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nevjerojatno kako mi je Skrtel ukrao 4 boda...BigGrin
76
#369 Posted : 2. siječnja 2012. 12:08:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Ovo kolo smo bili "tanki" s bodovima. A kako i ne bi bili kada rezultati nemaju veze s logikom. Npr., ja sam prije kola igranog na Štefanje (26.12.) iz ekipe izvadio Yakubua i ubacio Rooneya.
Rezon - zadnji Blackburn ide u goste Liverpoolu, pa Manchester Unitedu, to će oba puta izgubiti bez da zabije gol, pa što će mi napadač takve ekipe u momčadi, a s druge strane Manchester United igra na svom terenu protiv predzadnjeg Wigana i zadnjeg Blackburna što bi trebao razvaliti, a samim time i Rooney je trebao zabiti par golova.
I što se dogodi? Blackburn osvoji četiri boda, zabije četiri gola, od toga Yakubu dva i ukupno osvoji 14 bodova, dok Manchester United jednu dobije, jednu izgubi, a Rooney osvojio samo 1 bod. Kreten se opio za Štefanje, pa ga Ferguson nije postavio niti na klupu protiv Roversa.Cursing Cursing Cursing

Inače, u Kupu su od sudionika Libellus lige do 3. kola stigli samo Hood boyz, Pero team i Botinec United.
Sidin i radin.
Dado R.
#370 Posted : 2. siječnja 2012. 13:02:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ne spominji nista, ovo je vec drugo kolo da zaboravim igrati...Cursing Cursing Cursing Cursing
Za danas nisam ni ubacio igraca kojeg sam mislio a ni kapetana i momcad namjestio... kreten... a nisam pio kao Rooney...Doh Doh Doh
Dado R.
#371 Posted : 2. siječnja 2012. 16:36:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Cini mi se da ce mene i Rooneya ovaj alkohol kostati karijere...BigGrin BigGrin BigGrin
76
#372 Posted : 3. siječnja 2012. 17:01:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Predajem se... Od 10 momčadi koje su igrale jučer jedina koja nije primila gol je Swansea. A ja svog braniča Swansea bacim na klupu jer igraju protiv Aston Ville u gostima, a Aston Villa je samo dva dana prije zabila tri komada Chelseaju na Stamford Bridgeu. 'Bem ti logiku...
Sidin i radin.
Dado R.
#373 Posted : 3. siječnja 2012. 19:30:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
I meni je ostao, ali sam zaboravio igrati pa zato. No bilo je situacija kad sam isto grijesio i ostavljao ga na klupi a igrali su drugi.
No Swansea je vrlo dobra momcad, cvrsta u obrani. Taylor i suigrac mu Williams, te Evra iz MANUa jedini su s 9 utakmica
u kojima su sacuvali mrezu bez primljena pogodka. Evra jos nije igrao ovo kolo pa moze imati cak 10, a i suigrac mu Jones ima 8 pa
i on moze do 9 utakmica, no svi ostali imaju manje. Istina Taylor nema asistencija a ni golova, ali ima 66 bodova i za svoju cijenu
sigurno je dobar izvor. Drugim rijecima, s obzirom na do sad vidjeno, ako ga imas, on ti treba igrati skoro uvijek, eventuano
ne kad igra protiv prvih 4-5 momcadi, ali protiv ostalih da. Pogotovo ako igraju doma, od 9 utakmica bez golova 6 su bile doma.
76
#374 Posted : 3. siječnja 2012. 19:41:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Kad Swansea igra doma, obavezno mi je u momčadi. Ali, ovo je bilo iznenađenje, prva pobjeda "labudova" u gostima i to bez primljenog gola.
Sidin i radin.
ponki
#375 Posted : 14. svibnja 2012. 10:13:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Kuku i Lele cestitke na osvojenoj duploj tituli Cool

Dado R. gdje si FlapperFlapper
moze li jedna izjava za novine LOL LOL LOL
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Jasko
#376 Posted : 14. svibnja 2012. 10:42:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 216
Man
Location: Nis
ponki wrote:
Kuku i Lele cestitke na osvojenoj duploj tituli Cool

Dado R. gdje si FlapperFlapper
moze li jedna izjava za novine LOL LOL LOL



Čekaj, još kalkulira Blushing Nije kraj dok sudac ne odsvira kraj Cool
Navijači u Nišu su nestrpljivi i besni. Već su zapretili starijem bratu, ne smem ni da pomislim šta će biti ako mene pokradu na kraju Cursing
Šaljem Tomu diplomu u Makarsku, zajedno sa ona dva ugursuza Baseball

http://www.juznevesti.co...-stadionu-Chair.sr.html

"Ili dupla kruna ili ovo"
Bored
Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube, i umiru kada ljube.
split85
#377 Posted : 14. svibnja 2012. 11:57:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Bravo za duplu krunu.

Imam osječaj da ćeš odabrat Zagora u boji LOL
Jasko
#378 Posted : 14. svibnja 2012. 12:02:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 216
Man
Location: Nis
split85 wrote:
Bravo za duplu krunu.

Imam osječaj da ćeš odabrat Zagora u boji LOL




Ti znas, visis tu ko dzigerica! Cursing Flapper
Ma kaki, ja sam Renkijev coek LOL LOL LOL
Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube, i umiru kada ljube.
Dado R.
#379 Posted : 14. svibnja 2012. 17:09:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Cestitam pobjedniku na zasluzenom prvom mjestu. Bio je mudriji, pametniji, ambiciozniji, svaka cast.Smile

Meni i Fergusonu ostaje zal za nekoliko propustenih prigoda, i naravno priprema za iducu sezonu.
No ne mogu se ne osvrnuti na savez lige koji je po meni namjerno poljuljao samopouzdanje Harryju Redknappu,
pa on zadnjih 10-12 kola nije znao tko mu igra a tko ulazi, i sav zbunjenj, u kljucnom trenutku za moju momcad,
izvadio je dvojicu vaznih igraca iz igre prije nego je istekla 60. minuta, te me ostetio za 7 bodova, koji su mogli biti kljucni.
Navedenim cinom savez je isao na ruku nekim drugim momcadima, a nasa klupa je tanka i nedostatna za borbu na svim poljima.
Dado R.
#380 Posted : 14. svibnja 2012. 17:12:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
ponki wrote:
Kuku i Lele cestitke na osvojenoj duploj tituli Cool
Dado R. gdje si FlapperFlapper
moze li jedna izjava za novine LOL LOL LOL


Kako gdje sam, pa 5-6 mjesta ispred tebe s nekih +268 bodova. Toliko ni dinamo nema vise od Hajduka...BigGrin Flapper
A slicno je i u onom kupu za luzere. Kako god okrenem, jedem u Obelixu dok se ne onesvjestim...BigGrin BigGrin

Nama hajdukovcima je sudjeno biti drugi...Blushing Blushing Crying
Users browsing this topic
Guest (9)
22 Pages«<1718192021>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,133 seconds.