Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

22 Pages«<45678>»
Fantasy Premier League
Dado R.
#101 Posted : 18. kolovoza 2011. 12:37:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
Moze i 2-5-3 BigGrin BigGrin
Garfield
#102 Posted : 18. kolovoza 2011. 12:44:50(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Super :)
Dado A.
#103 Posted : 18. kolovoza 2011. 13:26:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
Dok Lester wrote:
Možda još nisu ni ulazili u igru ili imaš nekog iz Man Cityja, Swansea, Tottenhama ili Evertona.

Inače, obavijest svima, naprimjer, Tottenham-Everton je odgođeno i njihovi igrači su ovo kolo ostali bez bodova. No nema panike, dobit ćete ih kad se utakmica odigra, samo se neće voditi kao prvo kolo nego ono koje će se trenutno igrati. Uglavnom, ako Tottenham taj tjedan odigra redovnu utakmicu u subotu i odgođenu u srijedu poslije, igrači će se bodovati za obje utakmice.


Ne varaj ljude.Cool
Dado A.
#104 Posted : 18. kolovoza 2011. 13:26:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
Dado R. wrote:
Moze i 2-5-3 BigGrin BigGrin


E, to bas ne bi islo.Smile
Dado R.
#105 Posted : 18. kolovoza 2011. 13:34:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
Pih, jebo takvu ligu kad ne mozes igrati s 5 veznih i 3 napadaca...BigGrin
Dok Lester
#106 Posted : 20. kolovoza 2011. 11:01:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Možda još nisu ni ulazili u igru ili imaš nekog iz Man Cityja, Swansea, Tottenhama ili Evertona.

Inače, obavijest svima, naprimjer, Tottenham-Everton je odgođeno i njihovi igrači su ovo kolo ostali bez bodova. No nema panike, dobit ćete ih kad se utakmica odigra, samo se neće voditi kao prvo kolo nego ono koje će se trenutno igrati. Uglavnom, ako Tottenham taj tjedan odigra redovnu utakmicu u subotu i odgođenu u srijedu poslije, igrači će se bodovati za obje utakmice.


Ne varaj ljude.Cool


Čini mi se da sam ipak dobro shvatio. Uostalom, moj Maxi Rodriguez nije bio u Liverpoolovoj momčadi u prvom kolu, ali sistem mi je sam napravio zamjenu pa sam dobio 6 bodova za Newcastleova Simpsona koji je ušao s klupe umjesto Maxija. S druge strane, pogledaj momčadi u kojima su Evrtonovi i Tottenhamovi igrači (primjer: yebeki). Oni su ostali bez ocjene. Nisu dobili nulu niti je netko umjesto njih ušao s klupe. Dakle, dvostruko će se bodovati u onom tjednu u kojem se odigra zaostala utakmica. Flapper Flapper


Q: What happens if a team does not have a fixture in a Gameweek?

A: Any players you have from that team will score 0 for that Gameweek. Players will play twice in a future Gameweek, when the game is rescheduled.

Points are only awarded to teams who have players selected in their team in the Gameweek the fixture is actually played, irrespective of if you had them selected for the original fixture.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#107 Posted : 20. kolovoza 2011. 11:26:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
Da, koliko mi je poznato za zaostale utakmice dobiju se bodovi kad se utakmica odigra, ali mislim pod uvjetom da imate tada te igrace...
Znam samo da su meni neki igraci prosle godine u jednom kolu imali strasno puno bodova, pa sam isao gledati sto je to uopce
i onda sam otkrio da je rijec o zaostalim utakmicama, pisalo im je i ono odigrane minute 180.
76
#108 Posted : 20. kolovoza 2011. 15:24:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 320
Location: Zagreb
Eto, kad previše kombiniram. Ostavim samo tri stopera u prvih 11, pa na klupu bacim Ryana Taylora iz Newcastlea. A čovjek zabije gol za 1:0 pobjedu protiv Sunderlanda. Sam sebi oduzmem 11 bodova (nastup 2, gol 6, čista mreža 4, žuti karton -1)Cursing
Sidin i radin.
split85
#109 Posted : 20. kolovoza 2011. 16:23:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
meni u istoj utakmici jedan igrač postigne autogol, a drugi postigne gol
Arsenal-Liverpool 0:2
Cech mi je ozljeđen Cursing
Dok Lester
#110 Posted : 20. kolovoza 2011. 17:03:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Trebao si pratiti situaciju s ozljedama. Ja ga jučer transferirao za De Geu Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Garfield
#111 Posted : 20. kolovoza 2011. 17:31:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ma i ja sam zaboravio na vrijeme pogledati, pa mi isto tako Cech ozljedjen ... Ali tek sam sad skontao kako se igra.
Do sad sam kontao ovo je kao moja ekipa i igrat cu protiv drugih, a ne igraci igraju za svoje klubove i kako odigraju to mi daje bodove ...


Pocetci su uvjek teski :)
ponki
#112 Posted : 20. kolovoza 2011. 17:35:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dok Lester wrote:
Trebao si pratiti situaciju s ozljedama. Ja ga jučer transferirao za De Geu Flapper Flapper Flapper

Nisi jedini Flapper Flapper Flapper ali ono sto je daleko bitnije, moj kapiten je zabio Smile jos ako bude igrac utakmice bit' ce dosta bodova Drool
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Dok Lester
#113 Posted : 20. kolovoza 2011. 17:42:50(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
LOL LOL LOL evo vidim Long opet zabio i to Chelseju LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
split85
#114 Posted : 20. kolovoza 2011. 18:23:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Dok Lester wrote:
Trebao si pratiti situaciju s ozljedama. Ja ga jučer transferirao za De Geu Flapper Flapper Flapper

jutros san bacija oko i vidija da je ozljeđen, pa san stavija Harta
Wilshere je ozljeđen na neodređeno, stoga san napravija transfer za Osmana
važno da je Alex zasra gol , mater mu....Cursing

split85
#115 Posted : 20. kolovoza 2011. 18:24:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Dok Lester wrote:
LOL LOL LOL evo vidim Long opet zabio i to Chelseju LOL LOL LOL

je li ga netko ima u sastavu?
Dok Lester
#116 Posted : 20. kolovoza 2011. 18:59:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
nemam pojma, ali jeftin je, a prošli tjedan zabio i manchesteru
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado A.
#117 Posted : 20. kolovoza 2011. 20:22:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.681
Location: Makarska
Dok Lester wrote:
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Možda još nisu ni ulazili u igru ili imaš nekog iz Man Cityja, Swansea, Tottenhama ili Evertona.

Inače, obavijest svima, naprimjer, Tottenham-Everton je odgođeno i njihovi igrači su ovo kolo ostali bez bodova. No nema panike, dobit ćete ih kad se utakmica odigra, samo se neće voditi kao prvo kolo nego ono koje će se trenutno igrati. Uglavnom, ako Tottenham taj tjedan odigra redovnu utakmicu u subotu i odgođenu u srijedu poslije, igrači će se bodovati za obje utakmice.


Ne varaj ljude.Cool


Čini mi se da sam ipak dobro shvatio. Uostalom, moj Maxi Rodriguez nije bio u Liverpoolovoj momčadi u prvom kolu, ali sistem mi je sam napravio zamjenu pa sam dobio 6 bodova za Newcastleova Simpsona koji je ušao s klupe umjesto Maxija. S druge strane, pogledaj momčadi u kojima su Evrtonovi i Tottenhamovi igrači (primjer: yebeki). Oni su ostali bez ocjene. Nisu dobili nulu niti je netko umjesto njih ušao s klupe. Dakle, dvostruko će se bodovati u onom tjednu u kojem se odigra zaostala utakmica. Flapper Flapper


Q: What happens if a team does not have a fixture in a Gameweek?

A: Any players you have from that team will score 0 for that Gameweek. Players will play twice in a future Gameweek, when the game is rescheduled.

Points are only awarded to teams who have players selected in their team in the Gameweek the fixture is actually played, irrespective of if you had them selected for the original fixture.


Jok.Cool Ako se ta utakmica bude igrala npr. 14.9. onda ce biti prikljucena 4. kolu tako da ce tada i Tottenham i Everton imati po dvije utakmice u tome kolu. Dakle, kolo virtualne lige se ne poklapa s normalnim kolom prvenstva. Dakle, igraci koje imas u ekipi teoretski mogu odigrati i dvije ili cak i tri utakmice u samo jednome kolu virtualne lige, a boduju se igraci koje si stavio da igraju upravo u tome kolu, a ne u onome koje je odgodjeno. Nadam se da sam bio jasan.Cool

Sto se Yebeka tice, do zamjene nije doslo jer mu Bainesa i Modrica nije imao tko zamijeniti (Skrtel nije bio u sastavu, a Kranjcar i Distin takodjer nisu igrali jer su iz Tottenhama i Evertona). Da je imao neke druge igrace iz drugih klubova te da su nastupili naravno da bi upali s klupe umjesto njih (bas kako je tebi upao Simpson umjesto Maxija). Dakle, zao mi je managera Yebeka, ali od te odgodjene utakmice on nece imati nista.Cool

Dakle, ne varaj ljude.

P.S. Uostalom, to ti lijepo pise i u objasnjenju na engleskom.BigGrin BigGrin BigGrin

P.P.S. I ne plazi taj jezik. To je nekulturno.Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Cool
Dado R.
#118 Posted : 20. kolovoza 2011. 20:23:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
76 wrote:
Eto, kad previše kombiniram. Ostavim samo tri stopera u prvih 11, pa na klupu bacim Ryana Taylora iz Newcastlea. A čovjek zabije gol za 1:0 pobjedu protiv Sunderlanda. Sam sebi oduzmem 11 bodova (nastup 2, gol 6, čista mreža 4, žuti karton -1)Cursing

Care, ne mozes znati, mozes samo probati pogoditi, u tome je draz...BigGrin
Ali ne brini, cesto ce ti klupa odigrati bolje nego neki iz prvih 11... I neces biti jedini.BigGrin
Dok Lester
#119 Posted : 20. kolovoza 2011. 20:46:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Možda još nisu ni ulazili u igru ili imaš nekog iz Man Cityja, Swansea, Tottenhama ili Evertona.

Inače, obavijest svima, naprimjer, Tottenham-Everton je odgođeno i njihovi igrači su ovo kolo ostali bez bodova. No nema panike, dobit ćete ih kad se utakmica odigra, samo se neće voditi kao prvo kolo nego ono koje će se trenutno igrati. Uglavnom, ako Tottenham taj tjedan odigra redovnu utakmicu u subotu i odgođenu u srijedu poslije, igrači će se bodovati za obje utakmice.


Ne varaj ljude.Cool


Čini mi se da sam ipak dobro shvatio. Uostalom, moj Maxi Rodriguez nije bio u Liverpoolovoj momčadi u prvom kolu, ali sistem mi je sam napravio zamjenu pa sam dobio 6 bodova za Newcastleova Simpsona koji je ušao s klupe umjesto Maxija. S druge strane, pogledaj momčadi u kojima su Evrtonovi i Tottenhamovi igrači (primjer: yebeki). Oni su ostali bez ocjene. Nisu dobili nulu niti je netko umjesto njih ušao s klupe. Dakle, dvostruko će se bodovati u onom tjednu u kojem se odigra zaostala utakmica. Flapper Flapper


Q: What happens if a team does not have a fixture in a Gameweek?

A: Any players you have from that team will score 0 for that Gameweek. Players will play twice in a future Gameweek, when the game is rescheduled.

Points are only awarded to teams who have players selected in their team in the Gameweek the fixture is actually played, irrespective of if you had them selected for the original fixture.


Jok.Cool Ako se ta utakmica bude igrala npr. 14.9. onda ce biti prikljucena 4. kolu tako da ce tada i Tottenham i Everton imati po dvije utakmice u tome kolu. Dakle, kolo virtualne lige se ne poklapa s normalnim kolom prvenstva. Dakle, igraci koje imas u ekipi teoretski mogu odigrati i dvije ili cak i tri utakmice u samo jednome kolu virtualne lige, a boduju se igraci koje si stavio da igraju upravo u tome kolu, a ne u onome koje je odgodjeno. Nadam se da sam bio jasan.Cool

Sto se Yebeka tice, do zamjene nije doslo jer mu Bainesa i Modrica nije imao tko zamijeniti (Skrtel nije bio u sastavu, a Kranjcar i Distin takodjer nisu igrali jer su iz Tottenhama i Evertona). Da je imao neke druge igrace iz drugih klubova te da su nastupili naravno da bi upali s klupe umjesto njih (bas kako je tebi upao Simpson umjesto Maxija). Dakle, zao mi je managera Yebeka, ali od te odgodjene utakmice on nece imati nista.Cool

Dakle, ne varaj ljude.

P.S. Uostalom, to ti lijepo pise i u objasnjenju na engleskom.BigGrin BigGrin BigGrin

P.P.S. I ne plazi taj jezik. To je nekulturno.Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Cool


lud zbunjenoga LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#120 Posted : 20. kolovoza 2011. 21:02:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.781
Location: Zagreb
Onda to znaci da i mi koji nimo imali te igrace mozemo uvrstiti igrace iz tih timova koje cu u nekom virtualnom kolu odigrati dvije utakmice i dobiti duple bodove?
Mislim pod uvjetom da ti koje stavimo i zaigraju u obje utakmice i osvoje neke bodove. Je li tako?Confused Smile
Users browsing this topic
Guest (5)
22 Pages«<45678>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,147 seconds.