Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<101102103104105>»
Sljedeca tura...
logo111
#2041 Posted : 2. ožujka 2021. 13:50:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 7.7.2020.(UTC)
Posts: 31
Location: croatia
channel0 wrote:
logo111 wrote:
Pa poznato je da Nick Raider koliko god je dobar strip- toliko ima neatraktivne te orginalne naslovnice.

Ali ovi coveri na knjigama koje radi Darko Perović daju potpuno drugu sliku kolekciji. U jednoj riječi - odlični su .

zasto mislis da je casertano radio lose naslovnice?
meni su super
mnogo su mi bolje od bilo kojeg crteza unutra
sto valjda i jeste poenta lepog pakovanja Smile
kao sto je ferri radio sa zagorom u ono vreme
svaki put kad vidis naslovnicu, pozelis taj isti crtez unutra, kad ono gamba, segna, bonatelli i dignotti BigGrin

cak mi je i villa na dylanu bio vrh


Ne bih rekao da su loše, nego nekako manje atraktivne od ovih Perovića koju su sjajne.

Ali to je moj dojam. Kažu inače "ljepota je u očima promatrača" pa tako dopuštam da su tebi baš ove Casertanove najbolje.

Kako god, sve ih imamo u knjizi Smile
Dylan Willer
#2042 Posted : 12. ožujka 2021. 17:34:57(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.3.2014.(UTC)
Posts: 26
Location: Zemun
Tjedan i sedmica prodje, tura ne dodje :-(
Dado R.
#2043 Posted : 13. ožujka 2021. 16:44:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A sto ces kad zapravo uvijek tezimo tome da izdanja budu i tehnicki vrhunski odradjena pa datum kad ce nesto biti vani ipak podredimo samoj izradi kvalitetnog izdanja.
Da smo drukciji vjerojatno bi izdanja vec bila u prodaji. Da smo drukciji stavili bismo datum objave kao prvi prioritet, no nama je kvalitet ipak na prvom mjestu.
Pa cemo onda radije pricekati koliko treba da konacni proizvod bude odlican na nase i vase zadovoljstvo.Smile

A onda na to treba nadodati i mnoge nepredvidjene okolnosti, pogotovo u ova vremena kad recimo zbog bolovanja jednog zaposlenika, cijeli odjel moze biti odsutan 10-15 dana.

Izdanja bi trebala od srijede biti u prodaji, a sad koji dan gore dolje manje je bitno. Planiramo 12 tura i ove godine a sad hoce li nesto izici brze, nesto sporije, mislim da nije toliko vazno.
No u potpunosti razumijem i nestrpljivost kod citatelja, i sam sam takav. Smile BigGrin

mmihoci
#2044 Posted : 13. ožujka 2021. 18:12:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Dado R. wrote:
A sto ces kad zapravo uvijek tezimo tome da izdanja budu i tehnicki vrhunski odradjena pa datum kad ce nesto biti vani ipak podredimo samoj izradi kvalitetnog izdanja.
Da smo drukciji vjerojatno bi izdanja vec bila u prodaji. Da smo drukciji stavili bismo datum objave kao prvi prioritet, no nama je kvalitet ipak na prvom mjestu.
Pa cemo onda radije pricekati koliko treba da konacni proizvod bude odlican na nase i vase zadovoljstvo.Smile

A onda na to treba nadodati i mnoge nepredvidjene okolnosti, pogotovo u ova vremena kad recimo zbog bolovanja jednog zaposlenika, cijeli odjel moze biti odsutan 10-15 dana.

Izdanja bi trebala od srijede biti u prodaji, a sad koji dan gore dolje manje je bitno. Planiramo 12 tura i ove godine a sad hoce li nesto izici brze, nesto sporije, mislim da nije toliko vazno.
No u potpunosti razumijem i nestrpljivost kod citatelja, i sam sam takav. Smile BigGrin



Ma to je brzo. Nek' samo "drugi" Dado nabaci koju riječ i slikicu za Texa kad je bio mlađahan i da vidimo taj "prevju" te "Pinkertonice".

Dado A.
#2045 Posted : 14. ožujka 2021. 10:37:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Što se “očekivanog datuma objavljivanja” tiče, odsad pa nadalje toga više neće biti. Glupo je da mi snosimo posljedice za nešto što uopće nismo krivi, a niti odgovorni.Smile

Stavit ćemo datum objavljivanja kad tura izađe, a svi koji prate naš forum i najave znat će kad mogu očekivati izlazak izdanja. Plus, naravno, uvijek svi mogu upitati što god žele ovdje, a odgovor neće izostati.Smile
Dado A.
#2046 Posted : 14. ožujka 2021. 10:37:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Dado R. wrote:
A sto ces kad zapravo uvijek tezimo tome da izdanja budu i tehnicki vrhunski odradjena pa datum kad ce nesto biti vani ipak podredimo samoj izradi kvalitetnog izdanja.
Da smo drukciji vjerojatno bi izdanja vec bila u prodaji. Da smo drukciji stavili bismo datum objave kao prvi prioritet, no nama je kvalitet ipak na prvom mjestu.
Pa cemo onda radije pricekati koliko treba da konacni proizvod bude odlican na nase i vase zadovoljstvo.Smile

A onda na to treba nadodati i mnoge nepredvidjene okolnosti, pogotovo u ova vremena kad recimo zbog bolovanja jednog zaposlenika, cijeli odjel moze biti odsutan 10-15 dana.

Izdanja bi trebala od srijede biti u prodaji, a sad koji dan gore dolje manje je bitno. Planiramo 12 tura i ove godine a sad hoce li nesto izici brze, nesto sporije, mislim da nije toliko vazno.
No u potpunosti razumijem i nestrpljivost kod citatelja, i sam sam takav. Smile BigGrin



Ma to je brzo. Nek' samo "drugi" Dado nabaci koju riječ i slikicu za Texa kad je bio mlađahan i da vidimo taj "prevju" te "Pinkertonice".



I to ide uskoro, ako ne danas onda sutra. Čim uhvatim vremena.Cool
Al
#2047 Posted : 17. ožujka 2021. 21:48:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
Dado A. wrote:
“PINKERTON LADY” naslov je zadnjeg, osmog izdanja koje će se naći u našoj novoj turi, a riječ je - naravno - o trećoj knjizi mladog Texa Willera!Smile

Detaljne informacije o svim izdanjima iz naše nove ture očekujte u tjednu koji je pred nama...Smile


Pozdrav društvo!
Nisam upratio malo više podataka o ovom stripu, broj stranica, ....
Je li Dado to negdje postavio?
Hvala na današnjoj turi. Želja, da sljedeća bude brzo (biće valjda od 1. 4. do 30. 4.)
Saruman
#2048 Posted : 17. ožujka 2021. 22:56:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.4.2019.(UTC)
Posts: 70
http://www.libellus.hr/i/pinkerton-lady/1550/0/-2


Imaš ovdje malo više o tom izdanju...Smile
Dado A.
#2049 Posted : 18. ožujka 2021. 7:29:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Al wrote:
Dado A. wrote:
“PINKERTON LADY” naslov je zadnjeg, osmog izdanja koje će se naći u našoj novoj turi, a riječ je - naravno - o trećoj knjizi mladog Texa Willera!Smile

Detaljne informacije o svim izdanjima iz naše nove ture očekujte u tjednu koji je pred nama...Smile

Pozdrav društvo!
Nisam upratio malo više podataka o ovom stripu, broj stranica, ....
Je li Dado to negdje postavio?
Hvala na današnjoj turi. Želja, da sljedeća bude brzo (biće valjda od 1. 4. do 30. 4.)


Evo, jesam jutros. Nisam stigao prije, gužvara.Sad

Al wrote:
Hvala na današnjoj turi. Želja, da sljedeća bude brzo (biće valjda od 1. 4. do 30. 4.)


Trebala bi.BigGrin
Al
#2050 Posted : 18. ožujka 2021. 9:25:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
Saruman wrote:
http://www.libellus.hr/i/pinkerton-lady/1550/0/-2


Imaš ovdje malo više o tom izdanju...Smile

Hvala.
Svako dobro Smile
aeronauticar
#2051 Posted : 18. ožujka 2021. 14:26:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 143
Location: Manaus, Brazil
Budući da u prošloj turi nije bilo pilota, u ovoj očekujem barem 2.
U suprotnom, utopit ću tugu u cachaçi LOL
Edi B
#2052 Posted : 18. ožujka 2021. 16:23:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
aeronauticar wrote:
Budući da u prošloj turi nije bilo pilota, u ovoj očekujem barem 2.
U suprotnom, utopit ću tugu u cachaçi LOL

U prošlih 5 tura nije bilo pilota (redovnog), mislim da cak i ustav brani takve stvari😄tj. ne izdavanje pilota
Yggdrassil
#2053 Posted : 18. ožujka 2021. 17:22:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Kada će biti poslani računi za one koji su rezervirali stripove? Meni za ovu turu još ništa nije stiglo na email.
anto
#2054 Posted : 18. ožujka 2021. 21:33:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
uf,šteta što ova zadnja tura nije izašla dan ranije,u subotu bi uživao u novoj Rajderovoj knjizi.

nego Dadote,red bi bio da se objavi Torgalova mladost,zar ne?

iz prve dve ture ste me našli sa po jednim naslovom (Spirouom i Nikom);daj da se nastavi tako.
Dado A.
#2055 Posted : 19. ožujka 2021. 3:49:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
aeronauticar wrote:
Budući da u prošloj turi nije bilo pilota, u ovoj očekujem barem 2.
U suprotnom, utopit ću tugu u cachaçi LOL


LOL LOL LOL Svaka čast!

Nema brige za MNo-a, bit će ga jako puno u ovoj godini, a hoće li to biti turu prije ili poslije - vidjet ćemo, ne ovisi sve ni o nama. Nekad se uz najbolju volju nešto ne uspije zbog više sile (deadlinei, materijali itd.), ali generalno se ipak sve to na kraju iznivelira.Smile
Dado A.
#2056 Posted : 19. ožujka 2021. 3:53:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Edi B wrote:
aeronauticar wrote:
Budući da u prošloj turi nije bilo pilota, u ovoj očekujem barem 2.
U suprotnom, utopit ću tugu u cachaçi LOL

U prošlih 5 tura nije bilo pilota (redovnog), mislim da cak i ustav brani takve stvari😄tj. ne izdavanje pilota


BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Morali smo malo prošarati i s drugim junacima.Smile U međuvremenu smo dovršili Nove pustolovine, a i drugi specijalac smo objavili. Ali sve u svemu, kao što sam već napisao Aeronautičaru, za MNo-a nema zime. Tura prije ili poslije, ali sve će to biti kako treba.Smile
Dado A.
#2057 Posted : 19. ožujka 2021. 3:57:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
anto wrote:
uf,šteta što ova zadnja tura nije izašla dan ranije,u subotu bi uživao u novoj Rajderovoj knjizi.

nego Dadote,red bi bio da se objavi Torgalova mladost,zar ne?

iz prve dve ture ste me našli sa po jednim naslovom (Spirouom i Nikom);daj da se nastavi tako.


Trenutačno radimo paralelno na nekoliko naslova BD produkcije - a među njima je i Thorgalova mladost 4 - tako da će i to uskoro. Mislim da nitko nije zakinut ritmom kojim objavljujemo Thorgala i sve njegove popratne serijale, ali razumijem nestrpljivost.Smile
chichvarda
#2058 Posted : 19. ožujka 2021. 10:07:51(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.6.2020.(UTC)
Posts: 17
Location: Bosna
Svaka čast na ritmu Dragonera! Bolje od ovoga ne može BigGrin

Ima li šanse za malo više Spirua ove godine? Sad dolaze neke mnogo nostalgičarske epizode: Dijamanti iz Niokolo Koba i Vanzemaljci u Šampinjaku. A možda ne bi bilo loše opet prošarati numeracijom i odmah izbaciti nekoliko epizoda tandema Tome i Janry.
Dado R.
#2059 Posted : 19. ožujka 2021. 12:46:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Yggdrassil wrote:
Kada će biti poslani računi za one koji su rezervirali stripove? Meni za ovu turu još ništa nije stiglo na email.

Je li stigao racun u medjuvremenu? Ako nije, dajte mi molim vas samo na mail info@libellus.hr posaljite vase ime pa da provjerim.
Yggdrassil
#2060 Posted : 19. ožujka 2021. 14:33:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Dado R. wrote:
Yggdrassil wrote:
Kada će biti poslani računi za one koji su rezervirali stripove? Meni za ovu turu još ništa nije stiglo na email.

Je li stigao racun u medjuvremenu? Ako nije, dajte mi molim vas samo na mail info@libellus.hr posaljite vase ime pa da provjerim.



Hvala, ne treba, evo stiglo jutros! BigGrin
Users browsing this topic
Guest (10)
151 Pages«<101102103104105>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,220 seconds.