Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<6768697071>»
Sljedeca tura...
Stampa
#1361 Posted : 13. veljače 2020. 20:13:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.11.2018.(UTC)
Posts: 15
Location: Dubrovnik
Da, i ja sam ugrabio .... nije mi radilo kartično plaćanje pa sam naručio po predračunu tj. ali još čekam mail :)) vidim da ću morat pretplatit se i na Dragonera iako sam mislio da već jesam.
Yggdrassil
#1362 Posted : 13. veljače 2020. 20:16:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Ljudi ovo stvarno nije u redu.

Dragonero rasprodan u šta, valjda pola dana?!

Znači nakon kupljenih 11 knjiga sad ću izvisit za deseti tom?!?!!

Ma daj me nemojte
cladis
#1363 Posted : 13. veljače 2020. 20:21:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Yggdrassil wrote:
Ljudi ovo stvarno nije u redu.

Dragonero rasprodan u šta, valjda pola dana?!

Znači nakon kupljenih 10 knjiga sad ću izvisit za desetu?!?!!

Ma daj me nemojte

Da je pola dana , nestao je za pola sata , pa se ponovo pojavilo 4-5 kom. pa nakon 15min . neeema više.Dižite to na 500komada.Baseball
Yggdrassil
#1364 Posted : 13. veljače 2020. 20:30:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Ali ovo stvarno nije u redu. Koji kur@c?!?

Visim tu na forumu zadnja 2 tjedna, čekam da izađe taj strip, prvi broj nakon 4 mjeseca skoro, nikakav preorder ništa ne postoji

I onda mi ispari pred očima

I onda se čudite da ljudi kritiziraju izdavačku politiku ove kuće.

Jebote, glavno da zagora i texa štancate do beskraja, jebote amazonu će cijelu porušit za papir za njih dvoje
Yggdrassil
#1365 Posted : 13. veljače 2020. 20:32:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Jebote u 21. Stoljeću, doba print on demand izdavaštva, e knjiga, svih mogućih čuda, mi se tu čerupamo oko naklade od 300 komada

mmihoci
#1366 Posted : 13. veljače 2020. 20:40:03(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 523
Location: Koprivnica
Naručujem preko jedne striparnice jer osim Libellusa uzimam i druga izdanja koja Libellus za sad nema pa se ne bojim ovakvih iznenadnih "požara".
A da Mister No plane u roku odmah to se događa već duže vrijeme. A sad vidim i Dragonero.

A i dobro je pitanje zašto se za ta dva junaka ne poveća naklada pa bi bilo dobro da nam neki Libellusovac to pojasni.
Yggdrassil
#1367 Posted : 13. veljače 2020. 20:45:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Dobro jel će bit toga u nekoj striparnici?
Jel mi se može rezervirat promjerak iz kontigenta za striparnicu, pa da i tamo ne plane?!

Kad genijalci vec nisu u stanju nekakav preorder organizirat...
chibi
#1368 Posted : 13. veljače 2020. 20:49:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.2.2020.(UTC)
Posts: 59
Ufff, imao sam sreće pa sam uspio ugrabit neki zalutali komad koji nije rasprodan. Pogedao malo ranije na strnici, još nije bila prodaja, reko ok, vratit ću se kasnije. I za jedno sat vremena, paf nema. I onda dežuraj da se pojavi neki zalutali. A kao sam se pretplatio na Dragonera još negdje oko 3. knjige.
domikris
#1369 Posted : 13. veljače 2020. 20:53:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.5.2017.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Zagreb
Ima 7 Dragonera u prodaji.
chibi
#1370 Posted : 13. veljače 2020. 20:54:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.2.2020.(UTC)
Posts: 59
Yggdrassil wrote:
Dobro jel će bit toga u nekoj striparnici?
Jel mi se može rezervirat promjerak iz kontigenta za striparnicu, pa da i tamo ne plane?!

Kad genijalci vec nisu u stanju nekakav preorder organizirat...


Da, ili u knjižarama. U Rijeci u Hoću Knjigu u Toweru ima svi brojevi osim 1.

Ali evo sad se pojavilo 7 komada za kupit.
Dado A.
#1371 Posted : 13. veljače 2020. 20:55:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Kod svake ture xy kupaca umjesto jednom naruči istu narudžbu xy puta jer mu/joj u 99% slučajeva potvrda o obavljenoj transakciji završi u spamu. Onda mi to ručno moramo stornirati i vraćati, a izdanje zapravo nije rasprodano.

Stoga, ne bi bilo loše prvo provjeriti na forumu je li nešto doista rasprodano ili je riječ o nečemu drugom. Naravno, moguća je i druga opcija - odmah bacanje drvlja i kamenja - ali rekoh može se i upitati je li sve u redu ili ne.

Nadalje, za sva naša izdanja koja želite imati uvijek možete izvršiti prednarudžbu ili kod nas, ili kod vaše najdraže striparnice, i onda budete 100% uvijek sigurni za sve... I to je tako kod nas već više od 10 godina...

U ovom trenutku Dragonera ima 7 komada još, a Mister Noa po 8, s tim da još češljamo sve narudžbe.
Dado A.
#1372 Posted : 13. veljače 2020. 20:57:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Yggdrassil wrote:
Kad genijalci vec nisu u stanju nekakav preorder organizirat...


Hm... Suzdržat ću se.
Dado A.
#1373 Posted : 13. veljače 2020. 20:58:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
Yggdrassil wrote:
Ali ovo stvarno nije u redu. Koji kur@c?!?

Visim tu na forumu zadnja 2 tjedna, čekam da izađe taj strip, prvi broj nakon 4 mjeseca skoro, nikakav preorder ništa ne postoji

I onda mi ispari pred očima

I onda se čudite da ljudi kritiziraju izdavačku politiku ove kuće.

Jebote, glavno da zagora i texa štancate do beskraja, jebote amazonu će cijelu porušit za papir za njih dvoje


Nevjerojatno...
domikris
#1374 Posted : 13. veljače 2020. 20:58:44(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.5.2017.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
Kod svake ture xy kupaca umjesto jednom naruči istu narudžbu xy puta jer mu/joj u 99% slučajeva potvrda o obavljenoj transakciji završi u spamu. Onda mi to ručno moramo stornirati i vraćati, a izdanje zapravo nije rasprodano.

Stoga, ne bi bilo loše prvo provjeriti na forumu je li nešto doista rasprodano ili je riječ o nečemu drugom. Naravno, moguća je i druga opcija - odmah bacanje drvlja i kamenja - ali rekoh može se i upitati je li sve u redu ili ne.

Nadalje, za sva naša izdanja koja želite imati uvijek možete izvršiti prednarudžbu ili kod nas, ili kod vaše najdraže striparnice, i onda budete 100% uvijek sigurni za sve... I to je tako kod nas već više od 10 godina...

U ovom trenutku Dragonera ima 7 komada još, a Mister Noa po 8, s tim da još češljamo sve narudžbe.


Bravo!
Dado A.
#1375 Posted : 13. veljače 2020. 20:59:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
chibi wrote:
Ufff, imao sam sreće pa sam uspio ugrabit neki zalutali komad koji nije rasprodan. Pogedao malo ranije na strnici, još nije bila prodaja, reko ok, vratit ću se kasnije. I za jedno sat vremena, paf nema. I onda dežuraj da se pojavi neki zalutali. A kao sam se pretplatio na Dragonera još negdje oko 3. knjige.


?
chibi
#1376 Posted : 13. veljače 2020. 20:59:54(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.2.2020.(UTC)
Posts: 59
Dado A. wrote:


Nadalje, za sva naša izdanja koja želite imati uvijek možete izvršiti prednarudžbu ili kod nas, ili kod vaše najdraže striparnice, i onda budete 100% uvijek sigurni za sve... I to je tako kod nas već više od 10 godina...



I na kojem to principu funkcionira? Ja sam se predbilježio još lani za Dragonera (obične, specijale i koja god izdanja budu još nova) i Mister No Revolution. Pa eto opet kad izađe novi, dežuram da uspijem ugrabit.
Dado A.
#1377 Posted : 13. veljače 2020. 21:00:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Naručujem preko jedne striparnice jer osim Libellusa uzimam i druga izdanja koja Libellus za sad nema pa se ne bojim ovakvih iznenadnih "požara".
A da Mister No plane u roku odmah to se događa već duže vrijeme. A sad vidim i Dragonero.

A i dobro je pitanje zašto se za ta dva junaka ne poveća naklada pa bi bilo dobro da nam neki Libellusovac to pojasni.


Zbilja misliš da bismo to trebali pojašnjavati?
Stampa
#1378 Posted : 13. veljače 2020. 21:02:26(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.11.2018.(UTC)
Posts: 15
Location: Dubrovnik
Mislim da funkcionira tako da ako se rasproda poslat će ti libellus predračun, ako se ne rasproda kupiš ga sam normalno. Naravno suludo je očekivat predračun pola sata iza što je puštena tura u prodaju. Uvijek bude gužva itd .. evo nisam ni ja dobio josš potvrdu na mail (niti u spamu) niti je prvi put ali uvijek se sve riješi bez problema samo malo strpljenja :D
domikris
#1379 Posted : 13. veljače 2020. 21:07:12(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.5.2017.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Zagreb
Yggdrassil wrote:
Ali ovo stvarno nije u redu. Koji kur@c?!?

Visim tu na forumu zadnja 2 tjedna, čekam da izađe taj strip, prvi broj nakon 4 mjeseca skoro, nikakav preorder ništa ne postoji

I onda mi ispari pred očima

I onda se čudite da ljudi kritiziraju izdavačku politiku ove kuće.

Jebote, glavno da zagora i texa štancate do beskraja, jebote amazonu će cijelu porušit za papir za njih dvoje



Jesi kupio? Ima ih još 6.
Yggdrassil
#1380 Posted : 13. veljače 2020. 21:12:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Dado A. wrote:
Yggdrassil wrote:
Ali ovo stvarno nije u redu. Koji kur@c?!?

Visim tu na forumu zadnja 2 tjedna, čekam da izađe taj strip, prvi broj nakon 4 mjeseca skoro, nikakav preorder ništa ne postoji

I onda mi ispari pred očima

I onda se čudite da ljudi kritiziraju izdavačku politiku ove kuće.

Jebote, glavno da zagora i texa štancate do beskraja, jebote amazonu će cijelu porušit za papir za njih dvoje


Nevjerojatno...



Slažem se da bi bilo nevjerojatno da nema jednog "ali"...

a taj ali kaže da mnogi stripovi iz izdanja Libellusa planu, i kolekcije ostanu nepotpune

Evo ja doma ima 2 takve, nepotpune. Niti na aukcijama za naći.
Ako smo nervozni, eto to je zato. Niste vi tu bez krivnje.

Eto, ovaj put sam kupio, hvala @domikris na brizi. ThumpUp

Ali svako izdanje je na nož, nije prvi put da sam refreshao stranicu opsesivno. Jednom će mi pobjeći. I eto, onda će i 3. kolekcija biti nepotpuna.

Majke ti, ko da jednorogovo mlijeko kupujemo, a ne mass market stripove.
Users browsing this topic
Guest (9)
151 Pages«<6768697071>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,181 seconds.