Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Magicni Vjetar 33-36
ponki
#21 Posted : 2. rujna 2011. 12:53:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
bubo wrote:
Kit Carson wrote:
Odlicno!Smile Ajmo i to da zavrsimo, pa da ubrzamo Texa.BigGrin
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp

ma kakvog texa ,nathana i to stare knjige ubrzat podhitnoFlapper Flapper Flapper Flapper Flapper


ne samo stare vec i nove Smile
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Kit Carson
#22 Posted : 2. rujna 2011. 15:25:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
ponki wrote:
bubo wrote:
Kit Carson wrote:
Odlicno!Smile Ajmo i to da zavrsimo, pa da ubrzamo Texa.BigGrin
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp

ma kakvog texa ,nathana i to stare knjige ubrzat podhitnoFlapper Flapper Flapper Flapper Flapper


ne samo stare vec i nove Smile

E, ajd od ovog Ponkija sam naucio da tropa, ali ti me Bubo razocara. Pored onoliko kvalitetnih junaka vi bi ubrzali NN!Blink Ja sam mislio da to samo Gaston voli.Laugh Laugh Laugh
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
ponki
#23 Posted : 2. rujna 2011. 17:03:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Kit Carson wrote:

E, ajd od ovog Ponkija sam naucio da tropa, ali ti me Bubo razocara. Pored onoliko kvalitetnih junaka vi bi ubrzali NN!Blink Ja sam mislio da to samo Gaston voli.Laugh Laugh Laugh


zar ti jos vidis da citas BigGrin

za NN imamo samo jednog izdavaca (hvala LL) a Texa izdaje nekoliko izdavaca pa prema tome znaci da NN treba ubrzatiFlapper Flapper
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Tex Willer
#24 Posted : 2. rujna 2011. 22:53:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
ponki wrote:
Kit Carson wrote:

E, ajd od ovog Ponkija sam naucio da tropa, ali ti me Bubo razocara. Pored onoliko kvalitetnih junaka vi bi ubrzali NN!Blink Ja sam mislio da to samo Gaston voli.Laugh Laugh Laugh


zar ti jos vidis da citas BigGrin

za NN imamo samo jednog izdavaca (hvala LL) a Texa izdaje nekoliko izdavaca pa prema tome znaci da NN treba ubrzatiFlapper Flapper


Ako nastavis ovako da trubis protiv Texa kad budes sledeci put prolazio kroz Nis NN ce da ostane bez jednog kupcaFlapper
Kit Carson
#25 Posted : 3. rujna 2011. 9:43:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Tex Willer wrote:
ponki wrote:
Kit Carson wrote:

E, ajd od ovog Ponkija sam naucio da tropa, ali ti me Bubo razocara. Pored onoliko kvalitetnih junaka vi bi ubrzali NN!Blink Ja sam mislio da to samo Gaston voli.Laugh Laugh Laugh


zar ti jos vidis da citas BigGrin

za NN imamo samo jednog izdavaca (hvala LL) a Texa izdaje nekoliko izdavaca pa prema tome znaci da NN treba ubrzatiFlapper Flapper


Ako nastavis ovako da trubis protiv Texa kad budes sledeci put prolazio kroz Nis NN ce da ostane bez jednog kupcaFlapper

Pa ja sam lepo rekao da sam navikao da tropa.BigGrin Flapper
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
ponki
#26 Posted : 3. rujna 2011. 10:55:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Kit Carson wrote:
Tex Willer wrote:


Ako nastavis ovako da trubis protiv Texa kad budes sledeci put prolazio kroz Nis NN ce da ostane bez jednog kupcaFlapper

Pa ja sam lepo rekao da sam navikao da tropa.BigGrin Flapper


Ma vise ste dosadni sa tim vasim memoarimaBigGrin Flapper
ja ih stvarno ne mogu citati[Laugh Laugh Laugh
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
kasper
#27 Posted : 8. rujna 2011. 14:43:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Ajte stavite par stranica, da se sirote duse koje cekaju Sajam knjiga malo provesele!
Kit Carson
#28 Posted : 8. rujna 2011. 17:25:32(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
kasper wrote:
Ajte stavite par stranica, da se sirote duse koje cekaju Sajam knjiga malo provesele!
To bre! Drool
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
kico
#29 Posted : 17. rujna 2011. 19:02:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Čitam pooooolakoooooo
daaaa dužeeeeee traaaaajeeeeee......
kasper
#30 Posted : 26. rujna 2011. 9:38:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Jbt. sto je ova 5 delna Kaster & Ludi konj saga odlicna, u posledenje vreme se nisam navikao da citam nesto ovako dobro. Jos od MV, mozda nesto najbolje u stripu (i sire) o razbijanju i tragediji indijanca.
kico
#31 Posted : 28. rujna 2011. 19:43:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Kad će nova tura Magičnog?

Jer ja sam ovu pročita i ne mogu dočekat nove libre !Cool
verter
#32 Posted : 5. listopada 2011. 4:05:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 19
Location: Sarajevo
MV ... Drool Love Drool Love Drool
kasper
#33 Posted : 5. listopada 2011. 10:28:03(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Ova Aiwass saga je nesto najbolje od Bonelija, ne pamtim kada sam ovoliko uzivao u stripu. Nikad nisam citao Lavkrafta tako da ne znam u kojoj meri je on a u kojoj Mafrendi, al ceo taj podzemni svet mi je... taman ono sto volim. Sama saga je u sukobu sa predhodnim brojevima sa Crnim obratom, al to ja valjda normalno za duze Boneli serijale koji imaju taj kontinuitet. Ocena je 9/10, ocena manje zbog previse ruznog crteza Siniscalchia u broju 106. Ramela i Barbati su najbolji u karijeri.
Curumo
#34 Posted : 5. listopada 2011. 14:37:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
iznimno mi je drago du su mi se predviđanja da ce te oduseviti ostvarilaSmile.

za siniseronju si u pravu. mozes zamisliti moju reakciju kad sam vidio da 106, jedan od najboljih bonellijevih stripova uopce, crta ovaj idiot!
srecom, predobro da bi crtez jedne epizode upropastio stvar, ali da je sramota, sramota je. vuce nekakve debele veze kad je mogao praviti drustvo prokleto jakom staffu crtača MV-a.
Nice view from hell.
kasper
#35 Posted : 5. listopada 2011. 15:25:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Curumo wrote:


za siniseronju si u pravu. mozes zamisliti moju reakciju kad sam vidio da 106, jedan od najboljih bonellijevih stripova uopce, crta ovaj idiot!
srecom, predobro da bi crtez jedne epizode upropastio stvar, ali da je sramota, sramota je. vuce nekakve debele veze kad je mogao praviti drustvo prokleto jakom staffu crtača MV-a.



Da, da, 106 jeste predobra epizoda. Da je ovo crtao Frisenda kao u Hoganovoj nemani, Aiwassov serijal bi bio pocetak i kraj Bonelija, eh.
Kakve li su epizode sto dolaze? Racunam da (naravno) nece biti kao ove, al se nadam da ce biti zanimljive kao sto su bile na pocetku serijala.
I jos nesto, u ovoj Aiwass sagi, koliko je ovde imamo Lavkrafta a koliko Manfredija (kandza, drugi svet, prolazi i slicno)? Takodje malo mi je cudan ovaj izraz vampiri, jel tako Lavkraft zvao svoje... nezive?
Curumo
#36 Posted : 5. listopada 2011. 15:52:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
vidjet cemo. zasad mogu samo ponoviti sto sam vec rekao "tamo daleko"BigGrin:
jednodijelni horori i konacan obracun s hoganom cini vecinu preostalog, uz nekoliko svezaka posvecenih Vitorijevim Apašima.
nazalost, cak 4 (17%!!!) crta siniseronja, i to ovako otfrlje - 4 izvrsna horora! p. mu materina.
u svakome velikom serijalu ima dakako i losih epizoda. zasto majku mu takve ne daju njemu????

srecom, sve je to zajedno prepredobro da bi ista ugrozio jedan ovakav diletant, no mogu ga barem kletiBigGrin
Nice view from hell.
kasper
#37 Posted : 5. listopada 2011. 15:54:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Curumo wrote:
vidjet cemo. zasad mogu samo ponoviti sto sam vec rekao "tamo daleko"BigGrin:
jednodijelni horori i konacan obracun s hoganom cini vecinu preostalog, uz nekoliko svezaka posvecenih Vitorijevim Apašima.


Na ovome sam i zavoleo serijal.
Curumo
#38 Posted : 5. listopada 2011. 16:02:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
lovecrafta je veoma, veoma mnogo.
cak i kad se ne vidi. pod kožom je (stavljam kvačicu da ne bude koza).

vampiri? mislis na 107? to nije dio s njim, to su kineske legende i pizdarije, tamo vrlo popularne, pogotovo na filmu.

ako mislis na onaj otok, taj dio vise je posvecen događajima iz Lovecraftova kraja, koje je i on sam istrazivao, a ne svijetu iz njegovih priča.
sam izraz vampir on nije koristio. napisao je svega dvije price s nekakvim bicima slicnima vampirima.
vampire i vukodlake ostavio je drugima, lud je bio za stvorenjima iz pakla svih vrsta i oblika.

Nice view from hell.
profesor-inz
#39 Posted : 22. listopada 2011. 9:16:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 24.8.2011.(UTC)
Posts: 167
Location: POZAREVAC
Uh ova saga sa Lovecraftom me je impresionirala na prvi pogled, mističan mračni crtež, cilindri, ruski grofovi, tajne službe, okultizam, dužina sage na preko 600 stranica. Love

Prvi put da nešto na prvi pogled ostavi takav utisak na mene kao recimo Zagor protiv Rakosija i mračni crtež pun mistike pre 30 godina !

Ovo ipak neću čitati uskoro, čekam kraj serijalaDrool

Inače Magičnog sam pročitao prvih 22 stripa izašlih od izdavača u Srbiji, prodao ih i kupio Libellus 36 knjiga, e sada čekam kraj pa onda polako sa uživanjem... nadam se da mi zavidite ?

Ja bi recimo zavideo nekome ko kaže da je pročitao par Zagora i sa oduševljenjem čeka da čita dalje. Ja to zadovoljstvo nemam jer sam pročitao sve više puta !
kasper
#40 Posted : 22. listopada 2011. 9:51:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
profesor-inz wrote:


Ovo ipak neću čitati uskoro, čekam kraj serijalaDrool


Bogami, mene trese groznica da sto pre zavrsim ovaj serijal. Jos od Hoganove nemani ocekivao nesto poput Aiwass sage, dobio sam i sada sam... gladan Drool Drool Drool
Users browsing this topic
Guest (2)
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,115 seconds.