Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

10 Pages123>»
Poštarine, pakiranja i dostave...
Dado R.
#1 Posted : 11. srpnja 2011. 23:14:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Citatelji koji su vec narucili izdanja preko naseg webshopa i oni koji ce tek naruciti, ovdje mogu ostaviti komentare
oko postarine, pakiranja i dostave...

Dado R.
#2 Posted : 11. srpnja 2011. 23:18:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A za pocetak evo i jedne vijesti koja je aktualna na nasoj web stranici a tice se postarine:

Besplatna poštarina za slanje paketa na bilo koju adresu u svijetu? To je nemoguće!? To nema nigdje!? Hm, pa nije baš točno. Ima. Kod Libellusa.

Da, dobro ste pročitali, kod nas postoji i mogućnost kupovine stripova uz besplatnu poštarinu za slanje paketa na bilo koju adresu u svijetu!

Naime, od danas su putem našega web shopa moguće i narudžbe iz bilo koje zemlje svijeta a poštarine se obračunavaju po količini naručenih
izdanja te su podijeljene u dvije zone. Sve detalje o svemu ovome možete pročitati ovdje: http://www.libellus.hr/webshop-pravila (Uvjeti korištenja / poštarine)

No za svaku narudžbu koja u sebi sadrži preko 30 izdanja poštarina je besplatna za bilo koju zemlju na svijetu. Da, dobro ste pročitali: ZA BILO KOJU ZEMLJU NA SVIJETU!

A vjerujemo da već otprije znate da je za dostavu u Hrvatsku poštarina besplatna za sve narudžbe čija je vrijednost viša od 300 kuna.

Također, nadamo se da ćemo tijekom sljedećeg tjedna riješiti i pitanje kartičnog plaćanja tako da bi onda to bilo - to! Uglavnom, o svemu tome ćemo vas pravovremeno izvijestiti tu na našemu sajtu.
jaki
#3 Posted : 12. srpnja 2011. 7:01:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 61
Man
Location: Solin
Besplatna poštarina za preko 30 knjiga za cijeli svijet?!Bravo!Smile
darkraver
#4 Posted : 12. srpnja 2011. 7:53:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 43
Location: Kc,Croatia
već naručio,došlo brzo,neoštećeno...sve 5 ThumpUp ThumpUp
Garfield
#5 Posted : 13. srpnja 2011. 15:39:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Postarina mi je najmanji problem, ali sve pohvale i na ovoj ideji.
Porter
#6 Posted : 15. srpnja 2011. 1:39:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 3
Location: Sweden
Odlicno pakovanje,brza isporuka jedino cvikam kad su paketi 30-tak kg da Matiju ne uhvate ledja.
Posebno sam odusevljen sa Matijom sto uvijek fula i ubaci neki strip viska ThumbsUp
King Warrior
#7 Posted : 2. kolovoza 2011. 16:49:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Dado R. wrote:
A za pocetak evo i jedne vijesti koja je aktualna na nasoj web stranici a tice se postarine:



Također, nadamo se da ćemo tijekom sljedećeg tjedna riješiti i pitanje kartičnog plaćanja tako da bi onda to bilo - to!

Je li ovo sa karticama vec krenulo?
Dado R.
#8 Posted : 2. kolovoza 2011. 18:31:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nazalost jos uvijek nije. Bas govorimo kako trebamo napisati vijest na sajtu u vezi toga.
Mislili smo da ce biti brze, ali zbog godisnjih odmora sve usporenije nego inace, samo od banke smo tjedan dana cekali dokumentaciju.
No prema procjeni do 15.8. bi trebalo biti gotovo, u svakom slucaju javit cu se jos oko tog kad zavrsimo, a i vijest cemo postaviti...
Sorry.Blushing Blushing
King Warrior
#9 Posted : 2. kolovoza 2011. 19:01:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Odlicno. Taman kada se vratim iz Španije da uzmem dva nova DD. ThumpUp
split85
#10 Posted : 3. kolovoza 2011. 21:44:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Imam jedno pitanje jednog našeg kolekcijonara , pa ga prenosim doslovno:

Quote:

Ovako, naručia san dvi knjige Skrivenog lica i odabra opciju plaćanja općom uplatnicom. Uplata je izvršena na drugi dan (max. rok 3). Iman odrezak (kopiju) od uplatnice. Stripovi mi još nisu stigli.Na sajtu san registriran kao zlotvor, a mail mi je: toni.kulas10@gmail.com.

Toni Kulaš


Koliko san shvatija osim ovoga ne može se ni uključ na forum, stalno ga odbija.
Pa ako šta znate u vezi narudžbe , tu je njegov kontakt mail.
Dado R.
#11 Posted : 4. kolovoza 2011. 10:52:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
split85 wrote:
Imam jedno pitanje jednog našeg kolekcijonara , pa ga prenosim doslovno:

Quote:

Ovako, naručia san dvi knjige Skrivenog lica i odabra opciju plaćanja općom uplatnicom. Uplata je izvršena na drugi dan (max. rok 3). Iman odrezak (kopiju) od uplatnice. Stripovi mi još nisu stigli.Na sajtu san registriran kao zlotvor, a mail mi je: toni.kulas10@gmail.com.

Toni Kulaš


Koliko san shvatija osim ovoga ne može se ni uključ na forum, stalno ga odbija.
Pa ako šta znate u vezi narudžbe , tu je njegov kontakt mail.

Evo, po informacijama koje sam sad dobio, mislim da je to rijeseno, odnosno otkrilo se u cemu je bio problem i sad bi trebalo sve biti OK.
Uglavnom mi smo zaprimili uplatu, i odmah poslali paket, no adresa je dostavnoj firmi bila nepoznata pa nisu mogli uruciti.
Culi smo se i s dostavljacem i s Tonijem, tako da, s obzirom na sutrasnji praznik, dostavit ce mu u ponedjeljak.
Zamoli ga samo da kad to primi javi je li sve OK.

Inace, izgleda da ima nekakvih problema s odredjenim mailovima pri registraciji, sto inace nije bilo.
I pogotovo mi se cini da su u pitanju gmailovi, pa cemo vidjeti sto je problem s tim, jer nema zabranjenih mailova za registraciju.
Predlozi mu da napravi sljedece, neka kao mail za registraciju stavi toni@libellus.hr, i neka tako posalje.
Naravno on nece dobiti taj mail, jer adresa ne postoji ali ja bih trebao vidjeti da se zeli registrirati pa cu mu to manualno odobriti,
i onda neka u svom profilu promjeni mail i postavi koji zeli...
Ocito je neki problem kod slanja tog koda na gmail...Cursing
split85
#12 Posted : 4. kolovoza 2011. 15:14:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
@Dado R.

Ja san mu prinija i posla link ove teme.
Hvala i u moje ime.
Dado R.
#13 Posted : 4. kolovoza 2011. 15:18:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Testirao sam i prijavu s nekim gmailom i sve islo normalno, tako da za sad ne znam u cemu je problem, ali otkrit cemo.Smile
I onda cemo ga tako namlatiti (taj problem) da se vise nikad nece pojaviti u nasoj blizini...BigGrin
Dado R.
#14 Posted : 4. kolovoza 2011. 20:06:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
split85 wrote:
@Dado R.

Ja san mu prinija i posla link ove teme.
Hvala i u moje ime.

Evo napravio je kako sam predlozio i ja sam mu manualno odobrio registraciju, tako da mu mozes prenjeti da bi sad mogao uci na forum.
A mozda ce i sam skuziti i probati...
Zlotvor
#15 Posted : 5. kolovoza 2011. 17:08:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 42
Man
Location: Polača
Pročita san vaše savjete koje ste mi dali za registraciju i evo tek sad uvatia malo vrimena da se ulogiran. Hvala vam na pomoći i veliko Hvala Srećku!
Zlotvor
#16 Posted : 5. kolovoza 2011. 17:12:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 42
Man
Location: Polača
I još nešto: mogu li sad promjeniti mail na staro kad ste mi odobrili registraciju?
Dado R.
#17 Posted : 5. kolovoza 2011. 19:08:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Naravno, u svom profilu mozes sad promjeniti mail i staviti koji hoces...
Zlotvor
#18 Posted : 8. kolovoza 2011. 16:57:20(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 42
Man
Location: Polača
Pošiljka stigla, sve 5! Malo mi je krivo što san dugo čeka al' što sad... Nije ni do mene a ni do vas. Al' zato se zna za ubuduće što i kako! Pozzz!
Dado R.
#19 Posted : 8. kolovoza 2011. 20:30:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Super, drago mi je da je sve proslo kako treba i vjerujem da ubuduce nebi trebalo biti zastoja kod dostavljacke firme.
Arbok
#20 Posted : 10. kolovoza 2011. 9:09:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado, dok pričaš o kartičnom plaćanju, uključuje li to i plaćanje u ratama? I kojim će se sve karticama moći plaćati?
Users browsing this topic
Guest (3)
10 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,106 seconds.