Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

NN Kolekcija
martinmiha
#1 Posted : 29. prosinca 2015. 23:37:35(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.12.2015.(UTC)
Posts: 1
Location: Skopje
Cao svima,

U Makedoniji postoji tek 2 kolekcionara Nathana Nevera. I eto ja sam odlucio da je bilo dosta i sad zelim da nekome uvalim sve stripove :)
Tu nece niko to da kupi. Pa sad razmisljam da bi najbolje bilo da se to prati u Hrvatskoj.

Jel mi neko moze procjeniti "kolekciju"? Kad kazem procjeniti mislim na cjenu za koju bih mogao prodati sve skupa ili bar serijal za serijalom.
I dali se ovo nudi na aukcije ili je najbolje da stupim u kontakt s nekim preprodavacima?

NN kolekcija sadrzi sledece:

Biblioteka
1-7, 22-54

Gigant
1-13

Speciaj
1-13

Agencija Alfa
1-12

Almanah
1-6

Superbook
1, 2, 11
thekide
#2 Posted : 30. prosinca 2015. 10:15:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Nathan je težak za procenu, jer ne pamtim kad sam video da se prodao neki komplet. Ja, kad sam krenuo sa Nathanom pre dve godine, nisam kupio komplet jer je tad još uvek bilo isplativije kupiti novo - direktno od Libellusa, pa polako popuniti rupe. Doduše, i hteo sam da imam novo-novo pa je izbor tim bio lakši. Sad je mnogo više rasprodanih izdanja pa možda i nađeš mušteriju.

Probaj da kreneš sa 850 eura za sve (10e po komadu). Ne verujem da ćeš ni to dobiti, al greota je dati ispod 10.
U Srbiji se redovno vrti 5-6 kompleta na raznim sajtovima-aukcijama. I svi su zacenili na 13-15e po komadu, i naravno nijedan se nije prodao godinama. Ima likova koji traže i 20 eura po komadu za komplet sve što je izašlo, al to naravno neće nikad dobiti.

Tek na komad ti se ne isplati, a preprodavci - ako ih nađeš, teško da će ti ponuditi više od 500-600 eura.
Da imaš komplet nekog drugog junaka sigurno bi dobio mnogo više, ali Nathan je nažalost tanak sa (novim) fanovima.

Ako ti se ne žuri, nabi veću cenu, pa nek se vrti.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,044 seconds.