Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Dylan Dog kolor biblioteka 18
LL
#1 Posted : 6. travnja 2017. 0:56:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 5.8.2015.(UTC)
Posts: 342
Location: Zagreb
Najave za ovu našu novu turu polako privodimo kraju predzadnjim izdanjem unutar nje, tj. osamnaestom knjigom Dylanove kolor biblioteke koja je u Italiji premijerno objavljena u kolovozu 2016. godine, a priče koje vas čekaju u njoj su:

“NOVA ZORA ŽIVIH MRTVACA” - Roberto Recchioni / Emiliano Mammucari
“DNEVNIK UBOJICA” - Giovanni Eccher / Bruno Brindisi
“DIABOLO THE GREAT” - Fabrizio Accatino / Valerio Piccioni & Maurizio Di Vincenzo


Naravno, kao što uostalom i sami možete pretpostaviti iz gore navedenih naslova, ove tri priče su svojevrsne nove verzije starih Sclavijevih klasika koje je on 1986. i 1987. godine bio odradio u suradnji s Angelom Stanom (“Zora živih mrtvaca”) i Lucom Dell'Uomom (“Ubojice” i “Veliki Diabolo”), a u našoj redovnoj biblioteci možete ih pronaći u knjigama 1, 2 i 4 (riječ je o talijanskim originalima 1, 5 i 11).

Da sve bude u stilu, naslovnicu ove knjige nacrtao je Claudio Villa, a kao i obično regularna cijena bit će 120 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 96 kuna.

Bacite pogled:



kico
#2 Posted : 6. travnja 2017. 19:37:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Toooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Renky
#3 Posted : 6. travnja 2017. 21:06:56(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Super mi je ova baza sa "poster" naslovnicomLove
Silver
#4 Posted : 7. travnja 2017. 22:13:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 1.1.2013.(UTC)
Posts: 55
LL wrote:
Najave za ovu našu novu turu polako privodimo kraju predzadnjim izdanjem unutar nje, tj. osamnaestom knjigom Dylanove kolor biblioteke koja je u Italiji premijerno objavljena u kolovozu 2016. godine, a priče koje vas čekaju u njoj su:

“NOVA ZORA ŽIVIH MRTVACA” - Roberto Recchioni / Emiliano Mammucari
“DNEVNIK UBOJICA” - Giovanni Eccher / Bruno Brindisi
“DIABOLO THE GREAT” - Fabrizio Accatino / Valerio Piccioni & Maurizio Di Vincenzo


Naravno, kao što uostalom i sami možete pretpostaviti iz gore navedenih naslova, ove tri priče su svojevrsne nove verzije starih Sclavijevih klasika koje je on 1986. i 1987. godine bio odradio u suradnji s Angelom Stanom (“Zora živih mrtvaca”) i Lucom Dell'Uomom (“Ubojice” i “Veliki Diabolo”), a u našoj redovnoj biblioteci možete ih pronaći u knjigama 1, 2 i 4 (riječ je o talijanskim originalima 1, 5 i 11).

Da sve bude u stilu, naslovnicu ove knjige nacrtao je Claudio Villa, a kao i obično regularna cijena bit će 120 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 96 kuna.

Bacite pogled:






Dajte vise i tu zadnju najavu pa da znam sta da narucujem.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Cursing
Garfield
#5 Posted : 8. travnja 2017. 5:45:18(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Cemu razbijati glavu ? :)
Samsuilunov otac
#6 Posted : 8. travnja 2017. 11:47:34(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
Rezerviraš sve i mirno spavaš.

Dok ne budeš trebao platit. BigGrin
desertfox123
#7 Posted : 8. travnja 2017. 13:18:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.3.2015.(UTC)
Posts: 14
Location: USA
Dajte vec i tog MM debeljucuSmile
Fasoulas
#8 Posted : 10. travnja 2017. 9:39:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 1.10.2015.(UTC)
Posts: 26
desertfox123 wrote:
Dajte vec i tog MM debeljucuSmile


MM debeljucu? Please explain?
desertfox123
#9 Posted : 10. travnja 2017. 13:05:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.3.2015.(UTC)
Posts: 14
Location: USA
Valjda ova nova serija u koloru sto sad ide u Italiji i sto je Veseli Cetvrtak vec izdao prvi broj s tim sto ce Libellus vjerovatno spojiti 3 u 1.
maddjuro
#10 Posted : 10. travnja 2017. 13:44:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
dajte radije zadnju najavu za ovu turu da možemo odahnuti mi koji nathana skupljamo
Arbok
#11 Posted : 10. travnja 2017. 15:21:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
desertfox123 wrote:
Valjda ova nova serija u koloru sto sad ide u Italiji i sto je Veseli Cetvrtak vec izdao prvi broj s tim sto ce Libellus vjerovatno spojiti 3 u 1.

I ja navijam za to, ali sve se bojim da ćemo se (ne)ugodno iznenaditi. BigGrin BigGrin BigGrin
dudemeister
#12 Posted : 10. travnja 2017. 17:54:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 29.12.2011.(UTC)
Posts: 114
Man
Location: Madchester
Samo da nema previše razmišljanja, inače smo nagrabusili.Laugh
Arbok
#13 Posted : 12. travnja 2017. 0:35:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
dudemeister wrote:
Samo da nema previše razmišljanja, inače smo nagrabusili.Laugh

LOL
Dado R.
#14 Posted : 4. svibnja 2017. 19:40:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
U prodaji... Smile
Oki
#15 Posted : 6. lipnja 2017. 9:46:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Odveo sam kčerku na neku probu za predstavu koju djeca danas popodne izvode u jednom parkiću, a ovu 18. kolor knjigu uzeh da čitanjem prikratim vrijeme dok čekam na klupici da proba završi.
Krenuo ja tako sa čitanjem...
Kad ono nešto smrdi. Provjerih jednu i drugu tenisicu - sve čisto, nisam u ništa ugazio, pa promjenih klupicu za 20-tak metara udaljeniju, a ono i dalje smrdi li ga smrdi...
Počeh šnjofati stranice ovog kolorca, ali nekako nije to to...i na kraju pomirišah unutarnju stranu korica i otkrih uzrok smrada!
Kako nikada u životu nisam pušio vjerujem da imam osjetljiviji njuh od većine vas, al' meni ovaj unutarnji dio korica smrdi kao da su ih ljepili mačjim govnimaCrying
Dado R.
#16 Posted : 6. lipnja 2017. 14:03:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Moram priznati da nisam nikad nista slicno cuo. Imam dva primjerka kod sebe i oba imaju karakteristican miris za tisak koji je uobicajen.
Jeste sigurni da knjiga nije mozda bila negdje gdje je mogla poprimiti taj miris?
CheddarBob
#17 Posted : 8. lipnja 2017. 13:48:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 234
Man
Location: Samobor
Oki wrote:
Odveo sam kčerku na neku probu za predstavu koju djeca danas popodne izvode u jednom parkiću, a ovu 18. kolor knjigu uzeh da čitanjem prikratim vrijeme dok čekam na klupici da proba završi.
Krenuo ja tako sa čitanjem...
Kad ono nešto smrdi. Provjerih jednu i drugu tenisicu - sve čisto, nisam u ništa ugazio, pa promjenih klupicu za 20-tak metara udaljeniju, a ono i dalje smrdi li ga smrdi...
Počeh šnjofati stranice ovog kolorca, ali nekako nije to to...i na kraju pomirišah unutarnju stranu korica i otkrih uzrok smrada!
Kako nikada u životu nisam pušio vjerujem da imam osjetljiviji njuh od većine vas, al' meni ovaj unutarnji dio korica smrdi kao da su ih ljepili mačjim govnimaCrying


Oki, istina je da Kerschoffsetovo ljepilo za predlist smrdi, ali to nije tako samo na Dylanu #18. Vjerojatno je strip bio na toplom taj dan pa se intenziviralo.

Premda, što se mene tiče, može i k'o kuga smrditi tako dugo dok se korice ne svijaju; TO je ono što meni smeta (premda mi se čini da i to postaje bolje u zadnjim turama).

Nadam se da je proba prošla oke.
SZOCK
dudemeister
#18 Posted : 8. lipnja 2017. 23:07:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 29.12.2011.(UTC)
Posts: 114
Man
Location: Madchester
I meni je bio takav miris u Martin Mystere kolorcu, što je jedino što sam do sada čitao od najnovijih stripova. Nije mi bio problem posle prvog sedenja, ali miris novijih stripova mi često smeta i osetim nešto i u grlu, tako da ih držim odalje. Posle nešto vremena nestane taj efekat.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,103 seconds.